• Ново
Нови HTPC Плоча Мал Компјутер Случај Мини Мал Компјутер Случај Мини Компјутер Случај E2011

Нови HTPC Плоча Мал Компјутер Случај Мини Мал Компјутер Случај Мини Компјутер Случај E2011

DEN 2598.72

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нови HTPC Плоча Мал Компјутер Случај Мини Мал Компјутер Случај Мини Компјутер Случај E2011

Особините

Излез Тип На:
Други
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
E2011
Компјутер случај тип:
Десктоп
компјутер случај структура:
Мини-ITX

Купувачите избираат и

Електрична Опрема Testo 510 Digital Auto-кои се Движат Притисок Differiental Manometer Метар од 0 до 100 hPa со слободни shiping

Testo 510диференцијална притисок метар вкл заштитна капа, батерии и калибрација на сертификатот Дисплеј во Pascal факултативна текот на целиот мерен опсег...

DEN 7920.00

Нови 13550 1U Серверот Компјутер Случај 1U Famework Тип на Компјутер Случај Индустриски Компјутер Случај Напојување

Нови 13550 1 U Серверот Компјутер Случај 1 U Famework Тип на Компјутер Случај Индустриски Компјутер Случај Напојување

DEN 3814.56

Нови 3U Серверот Компјутер Случај 3U Следи Голема Плоча Цела Фабрика Продавница

Нови 3 U Серверот Компјутер Случај 3 U Следи Голема Плоча Цела Фабрика ПродавницаПроизводителите шасија , оваа цена е празен , без напојување и CPU вентилаторСодржината на проектот параметри забелешкиМатеријал кутија материјал ниво без цветови поцинкуван челичен лимПанел материјал ниво без цветови поцинкуван челичен лимМатеријал дебелина 1.2 mmПовршински третман на оксидира / плоча боја panelГолемина на шасија големина на (MM / INCH ) W428*H132*D390Картон големина ( mm / INCH )Бруто тежина 8 KGПанел индикатор параметар на копчињата / ресетирање 1 / 1Моќта на светлината / хард диск светлина 1 сино / 1 црвена2.0 USB 2Управувано магнетни машина5.25 " CDROM 33.5 " HDD 8 изграденаво2.5 " HDDПоддршка одбор size 12 "*9.6 "Погоден за обична PS2 спецификации на напојување спецификацииСлот за експанзија број целосна висок / низок профил, 4 целосна висинаВодич спецификации за појавување на 26 "Стандардот I / O одбивни одбор соВентилаторот за ладење големина 8025 топката 2Со екран на допир панел

DEN 4684.80

Нови 4U7120B Индустриски Компјутер Случај на Серверот Компјутер Случај Алуминиум Криви Панел Долг Картичка Massifs

Нови 4 U7120 B Индустриски Компјутер Случај на Серверот Компјутер Случај Алуминиум Криви Панел Долг Картичка Massifs

DEN 7266.24

Нови и Квалитетни Алуминиумски Панел 2U Компјутер Случај Алуминиум Цртање 2U Серверот Компјутер Случај Firewall Компјутер Случај

Нови и Квалитетни Алуминиумски Панел 2 U Компјутер Случај Алуминиум Цртање 2 U Серверот Компјутер Случај Firewall Компјутер Случај

DEN 4128.00

Нови 2U 400L Firewall Server Компјутер Случај Алуминиумски Панел Atx Напојување

Нови 2 U 400 L Firewall Server Компјутер Случај Алуминиумски Панел Atx Напојување2u400l случај карактеристики на Производот : Компонента име спецификации Големина на (mm) Длабоко 400 mm * 400 mm * 88 mm широк, 19 "s tandard шасија монтирани на серверот материјал Шасија усвојува 1.0 mm SGCC, предниот панел и закачалки за алуминиум extrusions, се справи...

DEN 3846.72

Нови 2U Серверот Компјутер Случај PC Напојување Големи-Panel 2 Оптички Диск Малку 4 Хард Диск 2U Индустриски Компјутер Случај

Нови 2 U Серверот Компјутер Случај PC Напојување ГолемиPanel 2 Оптички Диск Малку 4 Хард Диск 2 U Индустриски Компјутер СлучајПроизвод параметри : * изберете материјал : висок квалитет (1.0 mm) висока јачина поцинкуван челик,панел за нула рака црна боја, трупот на авионот за поцинкуван боја* 5 хард диск простор : а +2 диск +2 USB интерфејс* систем за ладење : стандард на 4 8 CM фан* случај големина : 550mm*430mm*89mm (должина * ширина * висина)* матична плоча : PC големина одбор (во рамките на 305mm*244mm големина)* применливи моќ : обични енергија (опција)Карактеристики : задните вертикална вметнување на плоча, може поддршка низок профилКарактеристики на производот : Термичка стабилност, одлична внатрешна дуктус.Животната средина : најмногу до 50 C(122 Ѓ) не кондензирање temperature90%Структура на МATX поддршка на матичната плоча, ATX

DEN 2880.00

НОВИ 3u индустриски жешки swap и R316 16 надградба на диск топла plug-во обвивка со backplane

НОВИ 3u индустриски жешки swap и R316 16 надградба на диск топла plugво обвивка со backplaneКарактеристики Челик материјал SGCC дебелината на челик 1.2 mm Панел материјал, ABS...

DEN 21503.04

Нови 1U 420mm Серверот Компјутер Случај Поддршка 12*9.6 Плоча

Нови 1 U 420mm Серверот Компјутер Случај Поддршка 12*9.6 ПлочаГолемина( мм )Длабоко 420mm×430mm×45mm широк, стандард 19 " рексервер шасија.Текстурата на материјалотНа животната средина , отпечатоци отпорни на 1.0 mm / SGCC.HDD1 стандарден 3.5 " хард диск.Вентилатор позицијаФан рамка е обезбедена со 3 4028 двојна топката имајќи фан, но не беа разнесени и од страна на, предниот панел и од страна на дизајн зрачи со дупки, може да се формира goodradiating воздушен каналНа I / O заден прозорецПрилагодени според барањата на клиентот.Погоден за матичната плочаИнсталирање на ATX 12 "x 9.6" и следните димензии ofvarioматични плочи.USB интерфејс1 пред USB интерфејс.Светла и прекинувачи2 NIC светла, 1 Моќ светла и 1 HDD светла, 1 моќ switchesand 1 resetswitch.НапојувањеМоже да се инсталира во должина од 190210mm стандард 1 U напојување.Апликацијата полињаМоже да се примени ( FTP / Web / Mail / Базата на податоци / VPN / САН / IDC ) и други области.

DEN 3288.00