• Ново
Нови 4U450AT Индустриски Компјутер Случај Индустриски Компјутер Случај 14 Резервоарот Заден Прозорец 1.2 mm

Нови 4U450AT Индустриски Компјутер Случај Индустриски Компјутер Случај 14 Резервоарот Заден Прозорец 1.2 mm

DEN 4041.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нови 4 U450 AT Индустриски Компјутер Случај Индустриски Компјутер Случај 14 Резервоарот Заден Прозорец 1.2 mm

Особините

Излез Тип На:
Други
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
4U450AT
Компјутер случај тип:
Сервер
компјутер случај структура:
во / atx

Купувачите избираат и

Нови 1U Компјутер Случај 4 Хард Диск Двојно Серверот Големи-Panel 1U Индустриски Компјутер Случај 1U Серверот Компјутер Случај

Нови 1 U Компјутер Случај 4 Хард Диск Двојно Серверот ГолемиPanel 1 U Индустриски Компјутер Случај 1 U Серверот Компјутер Случај

DEN 4062.72

Електрична Опрема Testo 510 Digital Auto-кои се Движат Притисок Differiental Manometer Метар од 0 до 100 hPa со слободни shiping

Testo 510диференцијална притисок метар вкл заштитна капа, батерии и калибрација на сертификатот Дисплеј во Pascal факултативна текот на целиот мерен опсег...

DEN 7920.00

Нов Компјутер Случај Напојување Постави Американски Мал Компјутер СЛУЧАЈ NC-T01B 200w Напојување G41 G43 H61 Мот Тој Rboard

Нов Компјутер Случај Напојување Постави Американски Мал Компјутер СЛУЧАЈ NCT01 B 200w Напојување G41 G43 H61 Мот Тој Rboard

DEN 2482.56

266F 2U-66CM Серверот Компјутер Случај на Нови

266 F 2 U66 CM Серверот Компјутер Случај на НовиСодржината на проектот параметар забелешкаМатеријал материјал на кутија ниво, без цветови од поцинкуван челичен лимПанел плоча материјалДебелина на FE=1.2 mmПовршинска обработка на челик боја црна / кутија panelГолемина на кутија големина на ( mm ) W428*H88.9*D660Панел вклучите / рестартирајте 1 / 1Моќта на светлината / хард диск светилка 1 сино / 1 црвена2.0 USB 2На магнетен диск ултратенок лаптоп CDROMот .5.25 " CDROM 23.5 " HDD 82.5 " HDDПоддршка на матичната плоча EATX 12 " *13 "За спецификација на напојување на 1 ATX напојување или PS2 десктоп напојувањеСлот за експанзија на бројот на високи калории / низок профил 7.5 висока картичкаВодич спецификации за појавување на 26 "Стандардот I / O одбивни качиВентилаторот за ладење спецификација 8025 двојно топка 4Топла plug назад не ја поддржува

DEN 4466.40

Нови и Квалитетни Алуминиумски Панел 2U Компјутер Случај Алуминиум Цртање 2U Серверот Компјутер Случај Firewall Компјутер Случај

Нови и Квалитетни Алуминиумски Панел 2 U Компјутер Случај Алуминиум Цртање 2 U Серверот Компјутер Случај Firewall Компјутер Случај

DEN 4128.00

Нови 2U Серверот Компјутер Случај PC Напојување Големи-Panel 2 Оптички Диск Малку 4 Хард Диск 2U Индустриски Компјутер Случај

Нови 2 U Серверот Компјутер Случај PC Напојување ГолемиPanel 2 Оптички Диск Малку 4 Хард Диск 2 U Индустриски Компјутер СлучајПроизвод параметри : * изберете материјал : висок квалитет (1.0 mm) висока јачина поцинкуван челик,панел за нула рака црна боја, трупот на авионот за поцинкуван боја* 5 хард диск простор : а +2 диск +2 USB интерфејс* систем за ладење : стандард на 4 8 CM фан* случај големина : 550mm*430mm*89mm (должина * ширина * висина)* матична плоча : PC големина одбор (во рамките на 305mm*244mm големина)* применливи моќ : обични енергија (опција)Карактеристики : задните вертикална вметнување на плоча, може поддршка низок профилКарактеристики на производот : Термичка стабилност, одлична внатрешна дуктус.Животната средина : најмногу до 50 C(122 Ѓ) не кондензирање temperature90%Структура на МATX поддршка на матичната плоча, ATX

DEN 2880.00