• Ново
266F 2U-66CM Серверот Компјутер Случај на Нови

266F 2U-66CM Серверот Компјутер Случај на Нови

DEN 4466.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

266 F 2 U-66 CM Серверот Компјутер Случај на Нови
Содржината на проектот параметар забелешка
Материјал материјал на кутија ниво, без цветови од поцинкуван челичен лим
Панел плоча материјал
Дебелина на FE=1.2 mm
Површинска обработка на челик боја црна / кутија panel
Големина на кутија големина на ( mm ) W428*H88.9*D660
Панел вклучите / рестартирајте 1 /1
Моќта на светлината / хард диск светилка 1 сино /1 црвена
2.0 USB 2
На магнетен диск ултра-тенок лаптоп CD-ROM-от .
5.25 " CD-ROM 2
3.5 " HDD 8
2.5 " HDD
Поддршка на матичната плоча E-ATX 12 " *13 "
За спецификација на напојување на 1 ATX напојување или PS-2 десктоп напојување
Слот за експанзија на бројот на високи калории / низок профил 7.5 висока картичка
Водич спецификации за појавување на 26 "
Стандардот I/O одбивни качи
Вентилаторот за ладење спецификација 8025 двојно топка 4
Топла plug назад не ја поддржува

Особините

Излез Тип На:
Други
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
266F 2U-66CM
Компјутер случај тип:
Сервер
компјутер случај структура:
во / atx

Купувачите избираат и

НОВИОТ Алуминиумски панел 4U кутија 6 CD 4U серверот шасија IPC шасија

НОВИОТ Алуминиумски панел 4 U кутија 6 CD 4 U серверот шасија IPC шасијаПроизвод параметар : * материјал : користење на предностите од 1,2 mm алуминиум цинк плоча , висококвалитетен материјал , алуминиумски панел, алуминиум рачка , вратата дизајн* простор : 6 ( 5 ЦД возачот или на хард дискот +3 CD возач )* на матична плоча : Општи PC големина одбор , dual Xeon Серверот Одбор* извор : Општи PC моќ / сервер моќ позиција* вентилатор : до 3 12 CM топката фан , заден прозорец со факултативниот 2 6 CM фан* боја : црна боја челик панел , трупот на авионот* Големина : 650mm*430mm*178mm ( длабоко * ширина * висина )

DEN 6747.84

Нови 1U Ултра-Кратко Компјутер Случај Firewall Компјутер Случај Itx Компјутер Случај Индустриски Компјутер Случај Алуминиумски Панел

Нови 1 U УлтраКратко Компјутер Случај Firewall Компјутер Случај Itx Компјутер Случај Индустриски Компјутер Случај Алуминиумски Панел

DEN 3045.12

Нова Длабочина 500mm Алуминиумски Панел 4U Индустриски Компјутер Случај на Серверот Компјутер Случај се Следи Компјутер Случај Индустриски Компјутер Случај

Нова Длабочина 500mm Алуминиумски Панел 4 U Индустриски Компјутер Случај на Серверот Компјутер Случај се Следи Компјутер Случај Индустриски Компјутер Случај

DEN 5652.48

Нови 2U Индустриски Компјутер Случај на Серверот Компјутер Случај 12 Хард Диск

Нови 2 U Индустриски Компјутер Случај на Серверот Компјутер Случај 12 Хард ДискОпшти карактеристики на плоча материјал SGCCЧелик дебелина на 1.0 mmПанел материјал, ABSВо поддршка на матичната плоча EEB ( 12 "*13 ") CEB ( 12 "*10.5 " ) ATXПоддршка за процесор тип ДП Xeon ( ) ДП Opteron ( ) Core ( )Димензија D*W*H ( mm ) 650*430*88 ( mm )Диск 3.5 " HDD 12Тенок CDROMотТенок ФЛОПИПоддршка моќ тип 2 U моќ / 1+1 излишни енергија ( опција)Преден панел за контрола на копчето прекинувач / resetИндикатор светилка извор на енергија водечки светла хард диск индикатор мрежа укажува светилкаНа I / O интерфејс на USB ( 2.0*1 )Слот за експанзија и задното стакло заден прозорец ( стандард , способни за detaching )Слот за експанзија отвори ( 7)Карта ( факултативно)Backplane 3НОВИ 2u индустриски компјутер случај на серверот компјутер случај 12 хард диск

DEN 14686.08

Нови 3U Ултра-Кратко Компјутер Случај 38cm 3U Кутија Алуминиумски Панел 9 Хард Диск PC Големина Одбор Atx Напојување

Нови 3 U УлтраКратко Компјутер Случај 38cm 3 U Кутија Алуминиумски Панел 9 Хард Диск PC Големина Одбор Atx Напојување

DEN 6209.76