• Ново
Нови 4U Индустриски Компјутер Случај Advavtech Индустриски Компјутер Случај IPC-610 Компјутер Случај

Нови 4U Индустриски Компјутер Случај Advavtech Индустриски Компјутер Случај IPC-610 Компјутер Случај

DEN 7186.08

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нови 4 U Индустриски Компјутер Случај Advavtech Индустриски Компјутер Случај IPC-610 Компјутер Случај

Особините

Излез Тип На:
Други
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
IPC-610 Компјутер Случај
Компјутер случај тип:
Десктоп
компјутер случај структура:
во / atx

Купувачите избираат и

Нови 3U Серверот Компјутер Случај 3U Следи Голема Плоча Цела Фабрика Продавница

Нови 3 U Серверот Компјутер Случај 3 U Следи Голема Плоча Цела Фабрика ПродавницаПроизводителите шасија , оваа цена е празен , без напојување и CPU вентилаторСодржината на проектот параметри забелешкиМатеријал кутија материјал ниво без цветови поцинкуван челичен лимПанел материјал ниво без цветови поцинкуван челичен лимМатеријал дебелина 1.2 mmПовршински третман на оксидира / плоча боја panelГолемина на шасија големина на (MM / INCH ) W428*H132*D390Картон големина ( mm / INCH )Бруто тежина 8 KGПанел индикатор параметар на копчињата / ресетирање 1 / 1Моќта на светлината / хард диск светлина 1 сино / 1 црвена2.0 USB 2Управувано магнетни машина5.25 " CDROM 33.5 " HDD 8 изграденаво2.5 " HDDПоддршка одбор size 12 "*9.6 "Погоден за обична PS2 спецификации на напојување спецификацииСлот за експанзија број целосна висок / низок профил, 4 целосна висинаВодич спецификации за појавување на 26 "Стандардот I / O одбивни одбор соВентилаторот за ладење големина 8025 топката 2Со екран на допир панел

DEN 4684.80

1U Ултра-Кратко Компјутер Случај Рутер Ros Компјутер Случај се Следи Машина Firewall Компјутер Случај Индустриски Компјутер Случај 250mm Долго

1 U УлтраКратко Компјутер Случај Рутер Ros Компјутер Случај се Следи Машина Firewall Компјутер Случај Индустриски Компјутер Случај 250mm Долго

DEN 4800.00