• Ново
Нови 3мм Дебела Алуминиумска Легура Панел Дебели 4U Индустриска Машина Серверот Компјутер Случај

Нови 3мм Дебела Алуминиумска Легура Панел Дебели 4U Индустриска Машина Серверот Компјутер Случај

DEN 7266.24

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нови 3мм Дебела Алуминиумска Легура Панел Дебели 4 U Индустриска Машина Серверот Компјутер Случај

Особините

Излез Тип На:
Други
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
3мм Дебел Алуминиумски
Компјутер случај тип:
Сервер
компјутер случај структура:
микро atx / atx

Купувачите избираат и

Cleqee P1011 BNC Q9 Машки Plug На Двоен Алигатор Клип Oscilloscope Тест Сонда Доведе Кабел 110cm Wholeasle

Cleqee P1011 BNC Q9 Машки Plug На Двоен Алигатор Клип Oscilloscope Тест Сонда Доведе Кабел 110cm WholeasleБренд нови BNC на двоен алигатор клип oscilloscope сонда.Со стандардни BNC завршува може да се користи за сите oscilloscope.Да се применуваат со 35mm средна големина алигатор клип.Со меѓународните стандарди BNC приклучок, убав изглед, здрав и издржливи.

DEN 138.24

Нови 1U-260B Firewall Компјутер Случај Ултра-Кратко Сина Алуминиум Цртање Панел Исклучителна Ros Мини Атом

Нови 1 U260 B Firewall Компјутер Случај УлтраКратко Сина Алуминиум Цртање Панел Исклучителна Ros Мини АтомМодел Бр : 1 U260 B firewall.Големина на : 42043044 (mm)Материјал : 1.0 mm, дебела, висока јачина, висок квалитет на животната средина без цветови поцинкуван плочаПроцес : предниот панел цртање оксидација или прскањеУпотреба на матична плоча : поддржува МИНИ (17 CM17 CM)Возачот : 1 хард диск позицијаЗрачи структура : позитивно зрачи структура, 2 4028 голема брзина фанЕлектрична енергија извор : 1 U стандард или ПОС мали 1 U енергија (опција)Боја : трупот панел сина брусен алуминиум, сребро (скапи), со 4 footbottomКарактеристики : користење на електромагнетна радијација дизајн, секоја страна на преклопна кутијаПримена на полето на Интернет ЅидУво се справи.Стандард на 2 4 CM брзината на вентилаторот, добри топлина дисипацијаНа стандард 1 U напојување, исто така, може да ПОС мали 1 U моќСтандард на 2 мрежен интерфејсПост switch интерфејс

DEN 3955.20

Нови 38CM КРАТОК 2U КОМПЈУТЕР СЛУЧАЈ 2U Индустриски Компјутер Случај 2U Серверот Компјутер Случај Општи Напојување

Нови 38 CM КРАТОК 2 U КОМПЈУТЕР СЛУЧАЈ 2 U Индустриски Компјутер Случај 2 U Серверот Компјутер Случај Општи Напојување

DEN 3824.64

Нови Индустриски Компјутер Случај 4U Индустриски Компјутер Случај 4U Серверот Компјутер Случај Продолжување 4U Компјутер Случај 4165

Нови Индустриски Компјутер Случај 4 U Индустриски Компјутер Случај 4 U Серверот Компјутер Случај Продолжување 4 U Компјутер Случај 4165

DEN 6166.56

Нови 3U Серверот Компјутер Случај 3U Индустриски Компјутер Случај 3U Двоен Алуминиумски Вратата Компјутер Случај 3U Квалитет на Компјутер Случај 3U342L

Нови 3 U Серверот Компјутер Случај 3 U Индустриски Компјутер Случај 3 U Двоен Алуминиумски Вратата Компјутер Случај 3 U Квалитет на Компјутер Случај 3 U342 LЗабелешка : следните информации за повикување само...

DEN 6826.56

Нови 4U Индустриски Компјутер Случај 535mm Продолжување 4U Компјутер Случај 7 Хард Диск 3 Оптички Диск Малку Серверот Компјутер Случај

Нови 4 U Индустриски Компјутер Случај 535mm Продолжување 4 U Компјутер Случај 7 Хард Диск 3 Оптички Диск Малку Серверот Компјутер Случај

DEN 3081.60

Новиот Стандард 2U Компјутер Случај Целосно Отворена Врата 2U Серверот Компјутер Случај на Големи-Panel Голема Напојување 2U Индустриски Компјутер Случај

Новиот Стандард 2 U Компјутер Случај Целосно Отворена Врата 2 U Серверот Компјутер Случај на ГолемиPanel Голема Напојување 2 U Индустриски Компјутер Случај

DEN 3981.12