• Ново
5pcs KBC1091-НУ KBC1091 QFP-128

5pcs KBC1091-НУ KBC1091 QFP-128

DEN 326.40

Износот
Во форма достапна за нарачката


Особините

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
KBC1091-НУ
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Пакет:
TQFP
Бренд Име:
IVISENCHIP
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер

Купувачите избираат и

5pcs/многу Оригинални IT8586E FXA FXS CXS Компјутер QFP-128

/ / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / Превозот И Ракувањето Со 1 ние можеме да брод на објекти за целиот свет.Сме биле испратени до многу земји, на пример : Украина, Турција, руски ,сад, Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму...

DEN 576.00

10pcs/многу FDPF51N25 ДА-220F

Добредојдовте на нашата продавница Ние ќе се стремиме за повеќе предност Испорака : стандардно, Кина пост е најмал Курир, ако долго време не сте добиле стоки, ве молиме оставете порака за нас, ние ќе ви ги даде да се прошири на времето на стоката! Ако имате итна потреба, ве молиме изберете друга DHL, EMS....

DEN 230.40

Бесплатен Превозот! Микро Програмабилни 2-фаза+4-жица и 4-фаза+ 5-жица stepper моторни возачот control panel DIY робот автомобил

Бесплатен Превозот! Микро Програмабилни 2фаза 4жица 4фаза 5жица stepper моторни возачот control panel DIY робот автомобилКога ќе се користи 5 V напојување потребно е да се вози на мотор 5 V напојување на моторот одбор 5 V моќ порта, 5 V пристаниште не може да биде поврзан со висок напон, о! При користење на 630 V моќ вози мотор, кога моќта на одборот 630 V Моторни моќ порта, На користење на onboard прекинувач : 1 Тоа е 5 V или 630 V прекинувач...

DEN 400.00 470.40

Бесплатен Превозот! 1pc меморија RS232 12V PC компјутер за контрола на Осум - канал Реле Одбор за Контрола на комуникација интегрирано коло

Бесплатен Превозот! 12 V PC компјутер за контрола на Осум начин Реле Одбор за Контрола со енергијанадолу меморија RS232 комуникацијаА, Големина : 25мм висока 150mm X широк 96mm X Второ, главниот чип : STC89 C52 SCM (поддршка AT89 S52) Трето, работен напон : DC 12 V (24 V потребни, ве молиме контактирајте со продавачот) Четврто, преку сериски преземете Пет карактеристики : 1, со моќ индикатор...

DEN 1120.00 1317.60