• Ново
Pengiriman гратис 50 компјутери/многу LM75A LM75AD LM75 SOP8 сензор на температура на IC ...

Pengiriman гратис 50 компјутери/многу LM75A LM75AD LM75 SOP8 сензор на температура на IC ...

DEN 652.80
DEN 522.00 -20 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Pengiriman гратис 50 компјутери/многу LM75 A LM75 AD LM75 SOP8 сензор на температура на IC

Особините

Бренд Име:
YOUBINA
Број На Модел На:
LM75A
is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
.
Напон:
.
Моќ Дисипација:
.
Состојба:
Нови
Примена:
.
Тип:
.

Купувачите избираат и

10pcs/многу FQP32N20C ДА-220

Добредојдовте на нашата продавница Ние ќе се стремиме за повеќе предност Испорака : стандардно, Кина пост е најмал Курир, ако долго време не сте добиле стоки, ве молиме оставете порака за нас, ние ќе ви ги даде да се прошири на времето на стоката! Ако имате итна потреба, ве молиме изберете друга DHL, EMS....

DEN 230.40

DDR3 мемориски чипови H5TQ4G63AFR-PBC H5TQ4G63 автентична оригинална !

Напомена : следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само befor пристигне на аеродром на вашиот countryplease изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации...

DEN 537.60

Место AO4912 SOP8 нови оригинални лице продавница десет илјади генерација AOSMD двојна круна

Гаранција1. Една година гаранција.2. Ако објектот е неисправен по приемот тоа треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба).3. Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето...

DEN 259.20

10pcs/многу FDPF51N25 ДА-220F

Добредојдовте на нашата продавница Ние ќе се стремиме за повеќе предност Испорака : стандардно, Кина пост е најмал Курир, ако долго време не сте добиле стоки, ве молиме оставете порака за нас, ние ќе ви ги даде да се прошири на времето на стоката! Ако имате итна потреба, ве молиме изберете друга DHL, EMS....

DEN 230.40