• Ново
Бесплатен превозот 10pcs/многу SP8M3 СОП-8

Бесплатен превозот 10pcs/многу SP8M3 СОП-8

DEN 609.60

Износот
Во форма достапна за нарачката


SP8 M3 СОП-8

Особините

Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Оригиналниот број
Бренд Име:
Достоен Електроника
Тип:
IC
Примена:
сите

Купувачите избираат и

20pcs USB Полнење Полначот Моќ Контрола IC Чип За iPhone 6 iphone6 Плус Q1403 9pin ic

Опис на производотТопла продажба Relacement ДеловиFlex и други АлаткиМодулиНие нудиме најдобра цена и квалитет за увозниците целиот свет .Ние се специјализираат воелектронски компоненти и мобилен телефон замена на делови над 10 години...

DEN 746.88

10pcs/многу IRFZ44R ДА-220 Бесплатен превозот

Добредојдовте на нашата продавница Ние ќе се стремиме за повеќе предност Испорака : стандардно, Кина пост е најмал Курир, ако долго време не сте добиле стоки, ве молиме оставете порака за нас, ние ќе ви ги даде да се прошири на времето на стоката! Ако имате итна потреба, ве молиме изберете друга DHL, EMS....

DEN 240.00

5pcs/многу K2049 2SK2049 ДА-220 Бесплатен превозот

Добредојдовте на нашата продавница Ние ќе се стремиме за повеќе предност Испорака : стандардно, Кина пост е најмал Курир, ако долго време не сте добиле стоки, ве молиме оставете порака за нас, ние ќе ви ги даде да се прошири на времето на стоката! Ако имате итна потреба, ве молиме изберете друга DHL, EMS....

DEN 190.08

Бесплатен Превозот!!! LCSC-16 16-канал серво контролер серво мотор контролер

..LCSC16 16канал серво контролер серво мотор контролер... Опис на производот Ayr Трка LCSC16 16канал серво контролер серво мотор контролер1, контрола на моќта : 45 .5 V DC 2, Серво Моќ : 4.56 V DC 3, до 16 независни канали на серво управувач канал 4, поддршка за сериски (TTL / USART интерфејси), или да користите USB кабел за податоци за да се постигне целосна контрола на USB интерфејс 5 поддршка на пазарот повеќето на PWM сигналот за контрола servos 6, вграден уред за откривање на функцијата, автоматски се идентификува сериски порт, без поставување 7, PCB димензии : 42.5 (mm) x42.5 (mm) ..Добредојдовте на нашиот магазин, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку емејл...

DEN 571.00 672.00

10pcs/многу FQP32N20C ДА-220

Добредојдовте на нашата продавница Ние ќе се стремиме за повеќе предност Испорака : стандардно, Кина пост е најмал Курир, ако долго време не сте добиле стоки, ве молиме оставете порака за нас, ние ќе ви ги даде да се прошири на времето на стоката! Ако имате итна потреба, ве молиме изберете друга DHL, EMS....

DEN 230.40

DDR3 мемориски чипови H5TQ4G63AFR-PBC H5TQ4G63 автентична оригинална !

Напомена : следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само befor пристигне на аеродром на вашиот countryplease изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации...

DEN 537.60