• Ново
20pcs L6562D L6562 6562 СОП-8

20pcs L6562D L6562 6562 СОП-8

DEN 455.04

Износот
Во форма достапна за нарачката


L6562 D L6562 6562 СОП-8

Особините

Тип:
Вози IC
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Пакет:
СОП
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
L6562D
Бренд Име:
IVISENCHIP
Напон:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови

Купувачите избираат и

Бесплатен Превозот! Микро Програмабилни 2-фаза+4-жица и 4-фаза+ 5-жица stepper моторни возачот control panel DIY робот автомобил

Бесплатен Превозот! Микро Програмабилни 2фаза 4жица 4фаза 5жица stepper моторни возачот control panel DIY робот автомобилКога ќе се користи 5 V напојување потребно е да се вози на мотор 5 V напојување на моторот одбор 5 V моќ порта, 5 V пристаниште не може да биде поврзан со висок напон, о! При користење на 630 V моќ вози мотор, кога моќта на одборот 630 V Моторни моќ порта, На користење на onboard прекинувач : 1 Тоа е 5 V или 630 V прекинувач...

DEN 400.00 470.40

Место AO4912 SOP8 нови оригинални лице продавница десет илјади генерација AOSMD двојна круна

Гаранција1. Една година гаранција.2. Ако објектот е неисправен по приемот тоа треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба).3. Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето...

DEN 259.20

Бесплатен Превозот!!! LCSC-16 16-канал серво контролер серво мотор контролер

..LCSC16 16канал серво контролер серво мотор контролер... Опис на производот Ayr Трка LCSC16 16канал серво контролер серво мотор контролер1, контрола на моќта : 45 .5 V DC 2, Серво Моќ : 4.56 V DC 3, до 16 независни канали на серво управувач канал 4, поддршка за сериски (TTL / USART интерфејси), или да користите USB кабел за податоци за да се постигне целосна контрола на USB интерфејс 5 поддршка на пазарот повеќето на PWM сигналот за контрола servos 6, вграден уред за откривање на функцијата, автоматски се идентификува сериски порт, без поставување 7, PCB димензии : 42.5 (mm) x42.5 (mm) ..Добредојдовте на нашиот магазин, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку емејл...

DEN 571.00 672.00

5pcs/многу Оригинални IT8586E FXA FXS CXS Компјутер QFP-128

/ / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / Превозот И Ракувањето Со 1 ние можеме да брод на објекти за целиот свет.Сме биле испратени до многу земји, на пример : Украина, Турција, руски ,сад, Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму...

DEN 576.00

10pcs/многу FQP32N20C ДА-220

Добредојдовте на нашата продавница Ние ќе се стремиме за повеќе предност Испорака : стандардно, Кина пост е најмал Курир, ако долго време не сте добиле стоки, ве молиме оставете порака за нас, ние ќе ви ги даде да се прошири на времето на стоката! Ако имате итна потреба, ве молиме изберете друга DHL, EMS....

DEN 230.40