• Ново
10pcs G5603RU1U G5603 5603 QFN-14

10pcs G5603RU1U G5603 5603 QFN-14

DEN 523.20

Износот
Во форма достапна за нарачката


G5603 RU1 U G5603 5603 QFN-14

Особините

Пакет:
SMD
Тип:
Вози IC
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
G5603RU1U
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
IVISENCHIP
Напон:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови

Купувачите избираат и

5pcs/многу Оригинални IT8586E FXA FXS CXS Компјутер QFP-128

/ / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / Превозот И Ракувањето Со 1 ние можеме да брод на објекти за целиот свет.Сме биле испратени до многу земји, на пример : Украина, Турција, руски ,сад, Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму...

DEN 576.00

5pcs/многу K2049 2SK2049 ДА-220 Бесплатен превозот

Добредојдовте на нашата продавница Ние ќе се стремиме за повеќе предност Испорака : стандардно, Кина пост е најмал Курир, ако долго време не сте добиле стоки, ве молиме оставете порака за нас, ние ќе ви ги даде да се прошири на времето на стоката! Ако имате итна потреба, ве молиме изберете друга DHL, EMS....

DEN 190.08

10pcs/многу FDMC6683 FDMC 6683 QFN

Добредојдовте на нашата продавница Ние ќе се стремиме за повеќе предност Испорака : стандардно, Кина пост е најмал Курир, ако долго време не сте добиле стоки, ве молиме оставете порака за нас, ние ќе ви ги даде да се прошири на времето на стоката! Ако имате итна потреба, ве молиме изберете друга DHL, EMS....

DEN 422.40

20pcs USB Полнење Полначот Моќ Контрола IC Чип За iPhone 6 iphone6 Плус Q1403 9pin ic

Опис на производотТопла продажба Relacement ДеловиFlex и други АлаткиМодулиНие нудиме најдобра цена и квалитет за увозниците целиот свет .Ние се специјализираат воелектронски компоненти и мобилен телефон замена на делови над 10 години...

DEN 746.88