• Ново
Бесплатен Превозот! 1pc меморија RS232 12V PC компјутер за контрола на Осум - канал Реле Одбор за Контрола на комуникација интегрирано коло

Бесплатен Превозот! 1pc меморија RS232 12V PC компјутер за контрола на Осум - канал Реле Одбор за Контрола на комуникација интегрирано коло

DEN 1317.60
DEN 1120.00 -15 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Бесплатен Превозот! 12 V PC компјутер за контрола на Осум - начин Реле Одбор за Контрола со енергија-надолу меморија RS232 комуникација
А, Големина : 25мм висока 150mm X широк 96mm X Второ, главниот чип : STC89 C52 SCM (поддршка AT89 S52) Трето, работен напон : DC 12 V (24 V потребни, ве молиме контактирајте со продавачот) Четврто, преку сериски преземете Пет карактеристики : 1, со моќ индикатор. 2, со користење на LM2576-5 регулатор овозможува внесување работа постабилна. 3, осум излези optically изолирани реле излез контрола. 4, стандардот 11.0592 М кристал. (Лесно да се постави на сериски порт baud rate) 5, со моќ-за ресетирање и на прирачник за ресетирање. 6, поддршка STC89 C5 X MCU и AT89 S5 X микроконтролери. 7, со електричната енергија, чип 24 C08. 8, на излез осум со LED индикација. Девет, осум 5 V реле контрола, контрола на опрема. 10, Бр 8 НАИЗМЕНИЧЕН напон 220 V/10 A можат да ги контролираат уреди. 11, можат да го контролираат 8-канал DC 30 V/10 A за уредот. 12, со сериска комуникација функција (може да биде PC контрола). 13, микроконтролерски без енкрипција, pluggable, со програмата преземете порта, слободни повеќе Добредојдовте на нашиот магазин, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку е-мејл . се надевам да се направи бизнис со вас
плаќање : ние само го прифатат плаќање со кредитна картичка,western union. Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат други начини на плаќање, како што се чек или поштенска наредби . Превозот : Ние Брод на Светот, но Италија, Нигерија, Бразил ќе трае долго време на испорака . Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред плаќање Брод на светот од Хонг Конг во рамките на 12-24 часа по уплатата завршена примена, и ќе ви даде на следење на број побрзо. понекогаш ние ќе го испрати со рамен пост воздух mail ако само еден ниска цена цел.Се надевам дека ќе разбере. ве советуваме превозот од DHL, или ЕМС ,и ние да се даде попуст за вас,може да се примени во 4-9 дена . тоа трае околу 15-30days. обично, ако превозот од Кина/Хонг Конг пост воздух mail Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти.ние ќе се реши што побрзо. Гаранција и Враќање : 12-месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Купи со доверба Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни.

Особините

is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
1
Моќ Дисипација:
1
Тип:
Логиката Идентичен
Примена:
компјутер
Напон:
1
Број На Модел На:
1
Состојба:
Нови

Купувачите избираат и

10pcs/многу FDPF51N25 ДА-220F

Добредојдовте на нашата продавница Ние ќе се стремиме за повеќе предност Испорака : стандардно, Кина пост е најмал Курир, ако долго време не сте добиле стоки, ве молиме оставете порака за нас, ние ќе ви ги даде да се прошири на времето на стоката! Ако имате итна потреба, ве молиме изберете друга DHL, EMS....

DEN 230.40

5pcs/многу K2049 2SK2049 ДА-220 Бесплатен превозот

Добредојдовте на нашата продавница Ние ќе се стремиме за повеќе предност Испорака : стандардно, Кина пост е најмал Курир, ако долго време не сте добиле стоки, ве молиме оставете порака за нас, ние ќе ви ги даде да се прошири на времето на стоката! Ако имате итна потреба, ве молиме изберете друга DHL, EMS....

DEN 190.08

20pcs USB Полнење Полначот Моќ Контрола IC Чип За iPhone 6 iphone6 Плус Q1403 9pin ic

Опис на производотТопла продажба Relacement ДеловиFlex и други АлаткиМодулиНие нудиме најдобра цена и квалитет за увозниците целиот свет .Ние се специјализираат воелектронски компоненти и мобилен телефон замена на делови над 10 години...

DEN 746.88

10pcs/многу FQP32N20C ДА-220

Добредојдовте на нашата продавница Ние ќе се стремиме за повеќе предност Испорака : стандардно, Кина пост е најмал Курир, ако долго време не сте добиле стоки, ве молиме оставете порака за нас, ние ќе ви ги даде да се прошири на времето на стоката! Ако имате итна потреба, ве молиме изберете друга DHL, EMS....

DEN 230.40