• Ново
Забниот Конец Орална Нега Интерденталните Четка Забите Јазот Четка Стоматолошка Заштита ToothPick

Забниот Конец Орална Нега Интерденталните Четка Забите Јазот Четка Стоматолошка Заштита ToothPick

DEN 671.52
DEN 638.00 -5 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Бесплатен Превозот Забен Конец Орална Нега Интерденталните Четка Забите Јазот Четка Стоматолошка Заштита Tooth Pick
Функција : Совршен за чистење на интерденталните простори на Ветер : Вметнете во интерденталната полека и чистење и назад По користењето на оваа четка,ќе може да се исчисти ја во вода и да се исуши за следната употреба ГОЛЕМИНА : 0.7 ММ / 0.8 MM / 1.0 MM / 1.2 MM / 1.5 MM боја случајно Инструкции Чекор 1 : четка колку што е можно поблиску до работ на забите и на непцата; Чекор 2 : заби четка косо вградени во забите; Чекор 3 : нежно завртете го четка за заби во интерденталните забите, пред и по се движат за да ја исчистите површината на забот на секој заб. Чекор 4 : четка за заби користат чисти со вода, сува покрие по четка поставува на чување. Совет : четка за заби не-материјали за еднократна употреба што се : општа употреба од 2 недели замена ве Молиме изберете големина што ви треба, и ме остави порака,ако не ,ние ќе го испрати со случаен избор.

Особините

Тип На Објект:
Интерденталните Четка
Големина:
0.7MM / 0.8MM / 1.0MM /1.2MM /1.5MM
Количина:
5 pack
Возрасна Група:
Возрасни лица
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
ES-YJX1120
Тип На Објект:
Интерденталните Четка
единица:
5 компјутери/пакет
Бесплатен превозот :
Yes
Име на производ:
Орална Нега Интерденталните Четка Забите Се Држиме Чепкалки За Заби
боја:
како се следи слика

Купувачите избираат и

Белење на заби 5 Компјутери/ Пакет Интерденталните Четка L Форми Возрасни 0.22 MM Хигиената на Забите Почиста Грижа Четки

Белење на заби 5 Компјутери / Пакет Интерденталните Четка L Форми Возрасни 0.22 MM Хигиената на Забите Почиста Грижа Четки Функција : Орална нега,чистење на забите и Забите повреда,секојдневно ортодонтски грижа.Материјал : ПП / Нерѓосувачки Челик / TPR / Dupont антибактериски четкаЧетка Дијаметар : 0.22 mmВкупна Големина : 8*2cm5 x Заби Интерденталните ЧеткаНие Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

DEN 46.00 72.00