• Ново
За кинескиот ѕид 4g63 4g64 4g69 haversian оригинални кислород сензор 25324175

За кинескиот ѕид 4g63 4g64 4g69 haversian оригинални кислород сензор 25324175

DEN 1424.64

Износот
Во форма достапна за нарачката


Детали За Производот
Ако сакате да трговија на големо овој производ повеќе од 5, контактирајте не на SKYPE : nina19830815, или оставете порака

Особините

Тип На Сензор:
Piezoelectric
Бренд Име:
SKTOO

Купувачите избираат и

1Pc Воздух Гориво Стаорец Сензор Кислород Сензор за Lexus ES350 3.5 L V6 2007 година за Тојота Авалон Camry Сиена Venza 89467-33090 8946733090

1 Pc Воздух Гориво Стаорец Сензор Кислород Сензор за LexES350 3.5 L V6 2007 година за Тојота Авалон Camry Сиена Venza 8946733090 8946733090Внимание!!!Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И ВистинскиPls бидете сигурни дека OE Број и објектот слика одговара на вашиот автомобил пред да го купитеСостојба : 100% сосема новДолжина : 46.50 CM(18.31 инчи)Производителот Дел Број : 8946733090,8946733090,89467 33090Објектот се вклучени : Автомобил стил Течението на Кислород O2 Сензор x 1За Тојота Авалон 20072012 СИТЕ МоторЗа Toyota Camry 20072011 СИТЕ МоторЗа Тојота Сиена 20112012 СИТЕ МоторЗа Тојота Venza 20092011 СИТЕ МоторЗа LexES350 2007 База 3.5 L V6 ГасФункција : 1) Материјал : висок квалитет ABS & Метал заврши2) Стабилни карактеристики, висока сигурност.3) Лесен за инсталација и замена.4) Калапи се направи, Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.Плаќање : 1.Поддршка директно на Али платформа да се плати2.Кога ќе се плати, платформата треба да се ревидираат за средства.Почекајте додека ревизија е донесен, средствата кредитираат во предвид после.Превозот : 1...

DEN 1326.72

висок квалитет на Кислород Сензор 36531-PNA-315 36531PNA315 за хонда К-M

висок квалитет на Кислород Сензор 36531PNA315 36531 PNA315 за хондагаранција за квалитет 1year!тестирани пред да брод!ВИСОК квалитет на деловизаменете број 36531PNA315 36531 PNA31594000023#2940000237294000033#2940000334 294000034#29400003422940000400294000040229400004047294000041#2940000412294000042#294000042429400005012940000502294000050329400005322940000560 2940000581 294000062#2940000621294000064#29400006402940000654294000066#2940000662294000069029400007502940000763 2940000770 2940000782 2940000840 2940000952348031021 2348031020  2348028013 2348021020 2238028013  0422127011 2940090260 0963600760  0967100062 09671000520422127011 2940090260 2940090120

DEN 2419.00 3024.00

Делови за автомобили Ламбда О2 Сензор за 2008 година FIAT 500 1.4 јас 169A3000 Precat Директно Одговара на Кислород Сензор Denso Кислород Сензор Универзална Ламбда

ОписДелови за автомобили Ламбда О2 Сензор за 2008 година FIAT 500 1.4 јас 169 A3000 Precat Директно Одговара на Кислород Сензор Denso Кислород Сензор Универзална ЛамбдаСостојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во 24 часаПакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 300мм / 11.81" Жица : 4 ТБ Број : TB050418 Fitment : FIAT 500 1.4 јас Hatchback Јан 2 008 на Моторот 169 A3000 1368cc 16v 100bhp DOHC

DEN 1489.00 1692.00

OE Тип Fitment OZA401-E6 Кислород Сензор за Опел Tigra Vectra 1.4 1.6 1988-2000 Мотор код X14XE X16XE X16SZ C16NZ ДО О2 Сензор

Опис OE Тип Fitment OZA401E6 Кислород Сензор за "Опел" Tigra Vectra 1.4 1.6 19882000 Мотор код X14 XE X16 XE X16 SZ C16 NZ ДО О2 Сензор Производство Број : OZA401E6 Осветленост Број : 855305, 855333, 855315, 855328, 855329, 00855333, 0855305, 0855315, 0855328, 0855333, 0855329Fitment : OPELCOMBO (71_) (1994 / 07 2001 / 10) КОМБО (71_) 1.2 Х 12 SZ 1195 33 45 Кутија 94 / 07 01 / 10 КОМБО (71_) 1.4 X 14 SZ 1389 44 60 Кутија 94 / 07 01 / 10 КОМБО (71_) 1.4 C 14 SE 1389 60 82 Кутија 94 / 07 01 / 10 OPELKADETT E (39_, 49_) (1984 / 09 1993 / 12) KADETT E (39_, 49_) 1.6 i E 16 НЗ 1598 55 75 Салон 86 / 09 91 / 08 KADETT E (39_, 49_) 1.4 i C 14 НЗ 1389 44 60 Салон 90 / 01 91 / 08 KADETT E (39_, 49_) 1.8 i C 18 НЗ 1796 66 90 Салон 90 / 09 91 / 08 KADETT E (39_, 49_) 1.3 јас МАЧКА C 13 N 1297 44 60 Салон 85 / 09 91 / 08 KADETT E (39_, 49_) 1.6 i КАТ C 16 НЗ 1598 55 75 Салон 86 / 09 91 / 08 OPELKADETT E Кабриолет (43 B_) (1986 / 10 1993 / 02) KADETT E Кабриолет (43 B_) 1.6 i КАТ C 16 НЗ 1598 55 75 Конвертибилна 87 / 10 93 / 02 KADETT E Кабриолет (43 B_) 1.6 i E 16 НЗ 1598 55 75 Конвертибилна 86 / 10 93 / 02 KADETT E Кабриолет (43 B_) 1.4 i C 14 НЗ 1389 44 60 Конвертибилна 90 / 01 91 / 08 OPELKADETT E Имот (35_, 36_, 45_, 46_) (1984 / 09 1991 / 08) KADETT E Имот (35_, 36_, 45_, 46_) 1.6 јас E 16 НЗ 1598 55 75 Имот 86 / 09 91 / 08 KADETT E Имот (35_, 36_, 45_, 46_) 1.4 јас C 14 НЗ 1389 44 60 Имот 90 / 01 91 / 08 KADETT E Имот (35_, 36_, 45_, 46_) 1.8 јас C 18 НЗ 1796 66 90 Имот 85 / 06 91 / 08 KADETT E Имот (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 јас МАЧКА C 13 N 1297 44 60 Имот 85 / 09 91 / 08 KADETT E Имот (35_, 36_, 45_, 46_) 1.6 јас МАЧКА C 16 НЗ 1598 55 75 Имот 86 / 09 91 / 08 OPELKADETT E Hatchback (33_, 34_, 43_, 44_) (1984 / 09 1991 / 08) KADETT E Hatchback (33_, 34_, 43_, 44_) 1.3 јас МАЧКА C 13 N 1297 44 60 Hatchback 85 / 09 91 / 08 KADETT E Hatchback (33_, 34_, 43_, 44_) 1.6 јас МАЧКА C 16 НЗ 1598 55 75 Hatchback 86 / 09 91 / 08 KADETT E Hatchback (33_, 34_, 43_, 44_) 1.6 јас E 16 НЗ 1598 55 75 Hatchback 86 / 09 91 / 08 KADETT E Hatchback (33_, 34_, 43_, 44_) 1.4 јас C 14 НЗ 1389 44 60 Hatchback 90 / 01 91 / 08 KADETT E Hatchback (33_, 34_, 43_, 44_) 1.8 јас S 18 NV 1796 66 90 Hatchback 85 / 06 91 / 08 OPELCORSA A TR (91_, 92_, 96_, 97_) (1982 / 09 1993 / 03) CORSA A TR (91_, 92_, 96_, 97_) 1.2 јас C 12 НЗ 1195 33 45 Салон 89 / 09 93 / 03 CORSA A TR (91_, 92_, 96_, 97_) 1.4 јас C 14 НЗ 1389 44 60 Салон 89 / 10 93 / 03 OPELCORSA НА Hatchback (93_, 94_, 98_, 99_) (1982 / 09 1993 / 03) CORSA НА Hatchback (93_, 94_, 98_, 99_) 1.6 GSI C 16 НЗ 1598 55 75 Hatchback 88 / 08 92 / 09 CORSA НА Hatchback (93_, 94_, 98_, 99_) 1.3 јас C 13 N 1297 44 60 Hatchback 86 / 09 90 / 09 CORSA НА Hatchback (93_, 94_, 98_, 99_) 1.4 јас C 14 НЗ 1389 44 60 Hatchback 90 / 01 93 / 03 CORSA НА Hatchback (93_, 94_, 98_, 99_) 1.4 Si C 14 SE 1389 60 82 Hatchback 91 / 09 93 / 03 CORSA НА Hatchback (93_, 94_, 98_, 99_) 1.2 јас C 12 НЗ 1195 33 45 Hatchback 89 / 09 93 / 03 OPELCORSA Б (73_, 78_, 79_) (1993 / 03 2002 / 12) CORSA B (73_, 78_, 79_) 1.2 јас X 12 SZ 1195 33 45 Hatchback 93 / 03 00 / 09 CORSA B (73_, 78_, 79_) 1.4 јас X 14 SZ 1389 44 60 Hatchback 93 / 03 00 / 09 CORSA B (73_, 78_, 79_) 1.4 Si C 14 SE 1389 60 82 Hatchback 93 / 03 00 / 09 CORSA B (73_, 78_, 79_) 1.6 GSI 16 V C 16 XE 1598 80 109 Hatchback 93 / 03 00 / 09 CORSA B (73_, 78_, 79_) 1.4 јас 16 V X 14 XE 1389 66 90 Hatchback 94 / 09 00 / 09 CORSA B (73_, 78_, 79_) 1.6 јас 16 V X 16 XE 1598 78 106 Hatchback 94 / 09 00 / 09 CORSA B (73_, 78_, 79_) 1.2 јас 12 НЗ 1195 33 45 Hatchback 93 / 03 00 / 09 OPELASC

DEN 2724.00 3168.00

OE: 021906262C Ламбда Сонда Кислород Сензор за AUDI A4 (1998-2006) Avant A8 A6 SEAT Ibiza ШКОДА Octavia Combi ФОЛКСВАГЕН Passat Jetta

ОписКислород Сензор ОЕМ : 021906262 C AUDI TT 1.8 Т 19982006 AUDI TT 1.8 Т quattro 19982006 AUDI TT Roadster 1.8 Т 19992006 AUDI TT Roadster 1.8 Т quattro 19992006 SEAT Alhambra 2.0 L 19962010 SEAT Alhambra 1.8 L 19972010 СЕДИШТЕ Arosa 1.4 L 19972004 СЕДИШТЕ Кордоба 1.4 L 19992002 СЕДИШТЕ Кордоба 1.6 L 19992002 СЕДИШТЕ Кордоба 1.0 L 19992002 СЕДИШТЕ Кордоба Vario 1.4 L 19992002 SEAT Ibiza 1.6 L 19992002 SEAT Ibiza 1.8 L 20032008 СЕДИШТЕ Инките 1.4 L 19952003 СЕДИШТЕ Леон 1.8 L 19992006 СЕДИШТЕ Толедо 1.6 L 19992000 СЕДИШТЕ Толедо 1.8 L 20012006 "ШКОДА" Octavia 1.8 L 19972010 "ШКОДА" Octavia Combi 1.8 L 19982010 "ШКОДА" Транспортерот Автобус 2.5 L 19962003 "ФОЛКСВАГЕН" Бора 1.8 L 20002005 "ФОЛКСВАГЕН" Бора Имот 1.8 L 20002005 "ФОЛКСВАГЕН" Caddy Кутија 1.4 L 19952004 "ФОЛКСВАГЕН" Caddy Имот 1.4 L 19952004 "ФОЛКСВАГЕН" Голф 1.8 L 19972005 "ФОЛКСВАГЕН" Голф Варијанта 1.8 L 20002006 "ФОЛКСВАГЕН" Golf Cabriolet 2.0 L 19982002 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 2.0 L 20052010 "ФОЛКСВАГЕН" Lupo 1.4 L 20002005 "ФОЛКСВАГЕН" Новата Буба 1.8 L 20012005 "ФОЛКСВАГЕН" Новата Буба Конвертибилна 1.8 L 20032010 "ФОЛКСВАГЕН" Passat 1.8 L 19962000 "ФОЛКСВАГЕН" Polp Класичен 1.4 L 19952001 "ФОЛКСВАГЕН" Passat Variant 1.8 L 19972000 "ФОЛКСВАГЕН" Поло Варијанта со 1.6 L 19972001 "ФОЛКСВАГЕН" Sharan 2.0 L 19952010 "ФОЛКСВАГЕН" Транспортерот Кутија 2.5 L 19962003 Осветленост Број : 058 906 265 Б, 058 906 265 Б, 077 906 262 G, 1 K0998262, 06 A 906 262 P, 030906262, 006 A906262 P, 030 906 262, 06 A 906 262 P, 06 A 906 265 М, 06 C 906 265 C, 06 B 906 265 C, 06 C 906 265, 06 C 906 265 А, 078 906 265 Т, 07 C 906 262 E, 06 A 906 262 П, 06 C 906 265 E, 077 906 262 C, 077 906 265 AE, 078 906 265 АА, 1 K0 998 262, 021 906 262 C, 058 906 265 Б, 06 A 906 262 AC, 06 A 906 262 АК, 06 A 906 262 AL, 06 A 906 262 Б, 23906262, 023 906 262, 077 906 262 Б, 077 906 262 G, 077 906 265 АД, 07 C 906 262 F, 030 906 262 Жица : 4 Вкупна Должина : 900mm / 35.43" Пакет : 1 парче со природни кутија Состојба : 100% Новиот Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Слика ДеталиПратката & ПлаќањеГаранција И Повратни ИнформацииКако да се провери грешка кислород сензор ?Зошто грешка на кислород сензор ?

DEN 2034.00 2311.20

YAOPEI 89467-34030 Воздух Гориво Сооднос Кислород Сензор За Вистински Тојота Такома 4.0 L Sequoia

JJ Autoparts8946734030 Воздух Гориво Сооднос Кислород Сензор За Вистински Тојота Такома 4.0 L SequoiaНашите Услуги : Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.Гаранција : Секој објект е строго се тестираат пред пратката...

DEN 2086.00 2543.52

Со Custom Sizes 99-04 За Мицубиши Montero Спорт ламбда сензор кислород o2 сензори DENSO 234-4741/ 1588A064/ MD365014

Детали за производот : Продавање Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 18cm x 6cm x 6cm (7.09 во x 2.36 во x 2.36 во ) Единствен бруто тежина : 0.200 kg (0.44 lb) Бренд : WAJ Точка Бр : WAJ60972 Име на Производ : Квалитет Увери Сензор На Кислород За DENSO 2344741 Производителот Дел Број : 2344741 Осветленост Дел Број : 23551, 25024236, 23550, ES20148, OS5335, AP4126 Друг Дел Број : OS5093, 2344741, OS2293, 5 S4317, 2131491, SU6755 Апликација : 9904 За Мицубиши Montero Спорт Жица : 4 Должина : 700 мм Состојба : Нова Материјал : Порцелански Употреба : Гас Сензор теоретска настава : Тековната Сензор Излез : Префрлување ТрансдуцеротПримена : Модел На Мотор Тип Година Позиција Rrmark За Мицубиши Потфат V63.8 20112010 Фронт За Мицубиши Потфат V63.8 20082004 Фронт За Мицубиши Lancer L42.0 2006 Година Пред Турбо За Мицубиши Lancer L42.0 20052004 Пред Турбо За Мицубиши Lancer L42.0 2003 Година Пред Турбо За Мицубиши Montero V63.5 20022001 Фронт За Мицубиши Montero Спорт V63.0 20032001 Фронт За Мицубиши Montero Спорт V63.0 20001999 Пред Калифорнија...

DEN 1615.68

TIANBANG Кислород Сензор за FIAT DUCATO 2.0 јас Комбе,Шасија Кабината,Автобус Мај 2002 година, на Мотор RFL 1998cc 8v 110bhp SOHC 4 цилиндри O2Sensor

Опис TIANBANG Кислород Сензор за FIAT DUCATO 2.0 јас Комбе,Шасија Кабината,Автобус Мај 2002 година, на Мотор RFL 1998cc 8v 110bhp SOHC 4 цилиндри O2 Sensor Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 1300 mm / 51.18" ТБ Број : TB060304 S Fitment : FIAT DUCATO 2.0 јас Комбе, Шасија Кабината, Автобус Мај 2002 година, на Мотор RFL 1998cc 8v 110bhp SOHC 4 цилиндриСлика ДеталиКако да се провери грешка кислород сензор ?Зошто грешка на кислород сензор ?Гаранција И Повратни ИнформацииКонтактирајте Со Нас

DEN 1515.00 1722.24

Авто Делови Кислород Сензори ОЕМ 36532-RAC-U02 О2 Ламбда сензор За Хонда Спогодба 2.0 03-07 CM4 За промет на Големо&Мало

Авто Делови кислород сензори ОЕМ#36532RACU02 кислород сензори За Хонда Спогодба 2.0 CM4 За промет на Големо&МалоВИЕ ЌЕ ДОБИЕТЕ ПРЕДМЕТИ ТОКМУ ОНАКА КАКО ШТО СЛИКИТЕ ПОКАЖУВААТ !Драги пријатели : Добредојдовте на нашата продавница ,ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите производи (бои, акции availiable,компатибилност), ве молиме контактирајте со нас веднаш ,или оставете порака ,ние ќе ви одговори веднаш штом ќе се види тоа , обично во рок од следните 24 часа.Ви благодариме! Патем,за промет на големо,ние може да понуди многу конкурентна цена, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба голема количина ,Regarsds!ЗА БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС

DEN 2240.00 2731.20

О2 02 Кислород Сензор за НОВ Хонда Граѓански CR-V Елемент Увид 1999-2006 Пред Низводно 4Wire Wideband Кислород Сензор Авто Ламбда

Опис Направи Модел Enige Година ХОНДА CRV СИТЕ 20052006 ХОНДА ГРАЃАНСКИ СИТЕ 19992000 ХОНДА ЕЛЕМЕНТ СИТЕ 20032011 ХОНДА УВИД во СИТЕ 20022006 Осветленост Број : SG752,36532 PZDA01,36531 P2 PA01 ТБ Број : TB060330 Жица : 4 Вкупна Должина : 650 mm / 25.59" Пакет : 1 парче со природни кутија Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Слика Детали

DEN 1422.00 1615.68

Кислород Сензор 11787545243 Ламбда О2 СЕНЗОР за ВОЗДУХ, ГОРИВО СООДНОС за BMW 135 323 325 328 330 335 525 528 530 535 M5 M6 X3 11787545075

Кислород Сензор Ламбда О2 СЕНЗОР за ВОЗДУХ, ГОРИВО СООДНОС за BMW 135 323 325 328 330 335 525 528 530 535 M5 M6 X3 Х5 Z4 11787545075Производот Се ПокажеДобредојдовте во мојата продавница

DEN 2049.00 2302.08

5 Жица Кислород O2 Сензор Ламбда Сензор КИСЛОРОД СЕНЗОР LFH1-18-8G1 LFH1188G1 LFH1-18-8G1 за mazda за Fiat Lancia К-M

5 Жица Кислород O2 Сензор Ламбда Сензор КИСЛОРОД СЕНЗОР LFH1188 G1 LFH1188 G1 LFH1188 G1 за mazda за Fiat Lanciaгаранција за квалитет 1year!тестирани пред да брод!ВИСОК квалитет на делови94000023#2940000237294000033#2940000334 294000034#29400003422940000400294000040229400004047294000041#2940000412294000042#294000042429400005012940000502294000050329400005322940000560 2940000581 294000062#2940000621294000064#29400006402940000654294000066#2940000662294000069029400007502940000763 2940000770 2940000782 2940000840 2940000952348031021 2348031020  2348028013 2348021020 2238028013  0422127011 2940090260 0963600760  0967100062 09671000520422127011 2940090260 2940090120

DEN 1997.00 2496.00

За Мерцедес Ц CLS E Класа W203 W219 W211 2.0-5.5 L 2000-2010 ламбда сензор кислород o2 сензори 0258006272/ 0015400517 /A0015400517

Детали за производот : Продавање Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 18cm x 6cm x 6cm (7.09 во x 2.36 во x 2.36 во ) Име на Производ : Високо Квалитетен Автомобил Кислород Сензор 0258006272 / 0015400517 / A0015400517 / 15400517 Точка Бр : WAJ70157 Референтен Број : 0258006272 / 0015400517 / A0015400517 / 15400517 Примена : За Мерцедес Ц CLS E Класа W203 W219 W211 2.05.5 L 20002010 Жица : 4 Должина : 400mm Материјал : Порцелански Употреба : Гас Сензор теоретска настава : Тековната Сензор Излез : Дигитален СензорПримена : Опис Година Модел Тело Стил k W HP cc За МЕРЦЕДЕС CКЛАСА (W203) C 200 Kompressor (203.045) 05.00 05.02 Седан 120 163 1998 година За МЕРЦЕДЕС CCLASS Coupe (CL203) C 200 Kompressor (203.745) 03.01 05.02 Купе 120 163 1998 година За МЕРЦЕДЕС CCLASS Coupe (CL203) C 230 Kompressor (203.747) 03.01 05.02 Купе 145 197 2295 За МЕРЦЕДЕС CКЛАСА TМодел (S203) C 200 Kompressor (203.245) 03.01 05.02 Вагон 120 163 1998 година За МЕРЦЕДЕС CLS (C219) 500 (219.375) 10.04 12.10 Купе 225 306 4966 За МЕРЦЕДЕС CLS (C219) CLS 55 AMG (219.376) 01.05 12.10 Купе 350 476 5439 За МЕРЦЕДЕС EКЛАСА (W211) E 240 (211.061) 03.02 12.08 Седан 130 177 2597 За МЕРЦЕДЕС EКЛАСА (W211) E 240 4matic (211.080) 03.03 12.08 Седан 130 177 2597 За МЕРЦЕДЕС EКЛАСА (W211) E 320 (211.065) 03.02 12.08 Седан 165 224 3199 За МЕРЦЕДЕС EКЛАСА (W211) E 320 4matic (211.082) 03.03 12.08 Седан 165 224 3199 За МЕРЦЕДЕС EКЛАСА (W211) E 500 (211.070) 03.02 12.08 Седан 225 306 4966 За МЕРЦЕДЕС EКЛАСА (W211) E 500 4matic (211.083) 10.03 12.08 Седан 225 306 4966 За МЕРЦЕДЕС EКЛАСА (W211) E 55 AMG Kompressor (211.076) 10.02 12.08 Седан 350 476 5439 За МЕРЦЕДЕС ECLASS TМодел (S211) E 240 Т (211.261) 03.03 07.09 Вагон 130 177 2597 За МЕРЦЕДЕС ECLASS TМодел (S211) E 240 Т 4matic (211.280) 07.03 07.09 Вагон 130 177 2597 За МЕРЦЕДЕС ECLASS TМодел (S211) E 320 Т (211.265) 03.03 07.09 Вагон 165 224 3199 За МЕРЦЕДЕС ECLASS TМодел (S211) E 320 Т 4matic (211.282) 07.03 07.09 Вагон 165 224 3199 За МЕРЦЕДЕС ECLASS TМодел (S211) E 500 Т (211.270) 10.03 07.09 Вагон 225 306 4966 За МЕРЦЕДЕС ECLASS TМодел (S211) E 500 Т 4matic (211.283) 10.03 07.09 Вагон 225 306 4966 За МЕРЦЕДЕС ECLASS TМодел (S211) E 55 Т AMG Kompressor (211.276) 07.03 07.09 Вагон 350 476 5439Производ фото : Производ Структура : Кислород сензори дизајнирани и произведени од страна на WAJ се направени од циркониум цевка, грејач (за 3 жица / 4 жица загрева кислород сензори),печати, инсталација парчиња, топлинаотпор кабли, електрични конектори и други компоненти...

DEN 1664.64

кислород сензор 96253546 за Daewoo / lacetti / nubira Авто кислород сензор

sktoo кислород сензор 96253546 за Daewoo / lacetti / nubira Авто кислород сензорВе молиме Имајте на ум : Тоа е купувачи одговорност е да се обезбеди правилна дел е наредено...

DEN 1015.00 1128.00

Автомобили Ламбда Сензор за DAEWOO KALOS 1.4 јас F14D3 Precat Директно Одговара на Кислород O2 Сензор Оригинални Кислород Сензор Возило Ламбда

ОписАвтомобили Ламбда Сензор за DAEWOO KALOS 1.4 јас F14 D3 Precat Директно Одговара на Кислород O2 Сензор Оригинални Кислород Сензор Возило Ламбда Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во 24 часаПакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 350mm / 13.77" Жица : 4 ТБ Број : TB180522 Fitment : DAEWOO KALOS 1.4 јас Hatchback Април 2003 до Април 2005 Мотор F14 D3 1399cc 16v 93bhp DOHC Слика ДеталиКако да се провери грешка кислород сензор ?Зошто грешка на кислород сензор ?Гаранција И Повратни ИнформацииКонтактирајте Со Нас

DEN 1489.00 1692.00

За Chaysler 300,Aspen,Pacifica,PT Cruiser,Sebring,Градот & Земјата ламбда кислород сензор DENSO 234-4587/ 213-2965/ ES10596

Детали за производот : Продавање Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 18cm x 6cm x 6cm (7.09 во x 2.36 во x 2.36 во ) Единствен бруто тежина : 0.200 kg (0.44 lb) Бренд : WAJ Точка Бр : WAJ61061 Име на Производ : Квалитет Увери Сензор На Кислород За DENSO 2344587 Производителот Дел Број : 2344587 Осветленост Дел Број : 7 B0906262 A, 23159, 15510, 23135, 25024253, SG1849 Друг Дел Број : ES11003, 2132965, 23143, 23152, OS5089, ES10596 Примена : За Chaysler / За Dodge Жица : 4 Должина : 450 мм Состојба : Нова Материјал : Порцелански Употреба : Гас Сензор теоретска настава : Тековната Сензор Излез : Префрлување ТрансдуцеротПримена : Модел На Мотор Тип Година Позиција Rrmark За Chaysler 300 V62.7 20102007 Фронт За Chaysler 300 V62.7 20102007 Задни За Chaysler 300 V62.7 20062005 Фронт За Chaysler 300 V62.7 20062005 Задни За Chaysler 300 V63.5 20102008 Фронт За Chaysler 300 V63.5 20102008 Задни За Chaysler 300 V63.5 2007 Пред Калифорнија...

DEN 1581.60

НОВ Воздух Гориво Сооднос О2 Сензор За Chrysler 300 Dodge Џип Мерцедес-Бенц Мицубиши Фолксваген 5149180AA 7B0906262B 250-24680

НОВ Воздух Гориво Сооднос О2 Сензор За Chrysler 300 Dodge Џип МерцедесБенц Мицубиши "Фолксваген" 5149180 AA 7 B0906262 B 25024680ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци...

DEN 1278.00 1521.12

Кислород Сензор Ламбда ВОЗДУХ ГОРИВО СООДНОС О2 СЕНЗОР За Мицубиши Outlander Grandis Lancer 2.0 Ево 2.4 4WD MN153037 MN153038

Кислород Сензор Ламбда ВОЗДУХ ГОРИВО СООДНОС О2 СЕНЗОР За Мицубиши Outlander Grandis Lancer 2.0 Ево 2.4 4 WD MN153037 MN153038Производот Се ПокажеДобредојдовте во мојата продавница

DEN 1837.00 2064.00

Мерцедес W203 ламбда сензор C200 W211 E240 E320 Предните и Задните Кислород O2 Сензор 0015400517 0258006272 0258986615 0258006273

Производство Информации Тема Големина : M 18x1,5 Затегнување вртежен момент [Nm] : 45 Кабел Должина [mm] : 300 Диригент Број : 4 Ламбда Сензор : Регулирање на Ламбда Сонда Сензор : Загрева ДЕЛ НЕ...

DEN 1435.20

Кислород Сензор O2 За Порше 911 3.8 H6 2006-2012 Wideband Ламбда Сонда Сензор 0258007307 99760616800 99760616801 99760616802

Кислород Сензор O2 За Порше 911 3.8 H6 20062012 Wideband Ламбда Сонда Сензор 0258007307 99760616800 99760616801 99760616802Опис : ОЕМ Број : 0258007307Осветленост дел број : 0 258 007 307 / 99760616800 / 99760616801 / 99760616802Материјал : метал и пластикаПакет : 1 парчиња на Кислород O2 сензорFitment : За Порше 911 3.8 H6 20062012

DEN 2287.00 2407.68

Директно одговара Пред-мачка Wideband Кислород O2 Сензор за hyundai santa fe 2007 2.2 L CRDI OE:39350-2A400 393502A400

Директно одговара Предмачка Wideband Кислород O2 Сензор за hyundai santa fe 2007 2.2 L CRDI OE# : 393502 A400 393502 A400 Опис Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 400mm Производство Број : 393502 A400 393502 A400 Осветленост Број : 0281004044 0281004045 Fitment : Модел на Мотор и Зафатнина Моќност Hp Тип Година HYUNDAIGETZ (ТБ) (2002 / 08 2009 / 06) GETZ (ТБ) 1.5 CRDi D4 FA 1493 65 88 Hatchback 05 / 08 09 / 06 GETZ (ТБ) 1.5 CRDi GLS D4 FA 1493 81 110 Hatchback 05 / 08 09 / 06 HYUNDAITUCSON (JM) (2004 / 08 2010 / 03) TUCSON (JM) 2.0 CRDi D4 EA 1991 83 113 Затворени OffRoad Возило 04 / 08 10 / 03 TUCSON (JM) 2.0 CRDi Сите тркала D4 EA 1991 83 113 Затворени OffRoad Возило 04 / 08 10 / 03 TUCSON (JM) 2.0 CRDi D4 EAV 1991 Година 103 140 Затворени OffRoad Возило 06 / 01 10 / 03 TUCSON (JM) 2.0 CRDi Сите тркала D4 EAV 1991 Година 103 140 Затворени OffRoad Возило 06 / 01 10 / 03 TUCSON (JM) 2.0 CRDi D4 EA 1991 100 136 Затворени OffRoad Возило 06 / 01 10 / 03 TUCSON (JM) 2.0 CRDi Сите тркала D4 EA 1991 100 136 Затворени OffRoad Возило 06 / 01 10 / 03 TUCSON (JM) 2.0 CRDi D4 EA 1991 година 88 120 Затворени OffRoad Возило 07 / 01 10 / 03 TUCSON (JM) 2.0 CRDi Сите тркала D4 EA 1991 година 88 120 Затворени OffRoad Возило 07 / 01 10 / 03 TUCSON (JM) 2.0 CRDi D4 EA 1991 година 110 150 Затворени OffRoad Возило 09 / 01 10 / 03 TUCSON (JM) 2.0 CRDi Сите тркала D4 EA 1991 година 110 150 Затворени OffRoad Возило 09 / 01 10 / 03 HYUNDAISONATA V (НФ) (2005 / 01 / )

DEN 2184.00 2399.52

89465-12630 на Кислород, Воздух за Гориво Сооднос Сензор За Toyota е корола 1ZRFE 1.6 L 89465 12630,8946512630,89465-02370,8946502370,89465 02370

1 За Боја : Поради разликата помеѓу различни монитори,слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, само резерви се за референца.2...

DEN 1649.00 2228.16

Прилагодено Лого За Nissan Almera Primera Сончево III ламбда сензор кислород o2 сензори 22690-0W000

Детали за производот : Продавање Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 18cm x 6cm x 6cm (7.09 во x 2.36 во x 2.36 во ) Име на Производ : Прилагодено Лого Авто Кислород Сензор 226900 W000 Точка Бр : WAJ60970 Референтен Број : 226900 W000, 226901 N000, 226901 N400, 2269064 Y12, 226906 P100, 2269073 C00, 2269073 C01, 2269076 J00, 2269094 Y10, 2269099 B00, 269094 Y10 Примена : За Nissan Жица : 3 Должина : 450 мм Материјал : Порцелански Употреба : Гас Сензор Теоретска Настава : Тековната Сензор Излез : Дигитален СензорПримена : Направи Модел Платформа Тип Година Мотор За Nissan 100 NX B13 1.6 СР 1993 / 091994 / 10 1597 кзм, 75 KW, 102 ГЛАСАЧКО место За Nissan Almera јас N15 1.4 1995 / 092000 / 07 1392 кзм, 64 KW, 87 ГЛАСАЧКО место За Nissan Almera јас N15 1.4 GXLX 1995 / 092000 / 07 1392 кзм, 55 KW, 75 PS За Nissan Almera јас N15 1.6 1995 / 092000 / 07 1597 кзм, 73 KW, 99 ГЛАСАЧКО место За Nissan Almera јас N15 1.6 SLX 1995 / 092000 / 07 1597 кзм, 66 KW, 90 PS За Nissan Almera јас Hatchback N15 1.4 1995 / 092000 / 03 1392 кзм, 64 KW, 87 ГЛАСАЧКО место За Nissan Almera јас Hatchback N15 1.4 SGXLX 1995 / 092000 / 03 1392 кзм, 55 KW, 75 PS За Nissan Almera јас Hatchback N15 1.6 1995 / 092000 / 03 1597 кзм, 73 KW, 99 ГЛАСАЧКО место За Nissan Almera јас Hatchback N15 1.6 SRSLX 1995 / 092000 / 03 1597 кзм, 66 KW, 90 PS За Nissan Micra II K11 1.0 јас 16 V 1992 / 082000 / 09 998 кзм, 40 KW, 54 ГЛАСАЧКО место За Nissan Micra II K11 1.3 јас 16 V 1992 / 082000 / 09 1275 кзм, 55 KW, 75 PS За Nissan Primera P10 1.6 1993 / 061996 / 01 1597 кзм, 75 KW, 102 ГЛАСАЧКО место За Nissan Primera P11 1.6 16 V 1996 / 092001 / 12 1597 кзм, 66 KW, 90 PS За Nissan Primera P11 1.6 16 V 1996 / 092000 / 10 1597 кзм, 73 KW, 99 ГЛАСАЧКО место За Nissan Primera Hatchback P11 1.6 16 V 1996 / 092002 / 07 1597 кзм, 66 KW, 90 PS За Nissan Primera Hatchback P11 1.6 16 V 1996 / 092002 / 07 1597 кзм, 73 KW, 99 ГЛАСАЧКО место За Nissan Primera Патнички W10 1.6 јас 1991 / 021998 / 03 1597 кзм, 75 KW, 102 ГЛАСАЧКО место За Nissan Primera Патнички WP11 1.6 16 V 1998 / 042001 / 12 1597 кзм, 66 KW, 90 PS За Nissan Primera Патнички WP11 1.6 16 V 1998 / 042001 / 12 1597 кзм, 73 KW, 99 ГЛАСАЧКО место За Nissan Сончево III N14 1.6 јас 16 V 1992 / 101995 / 05 1597 кзм, 75 KW, 102 ГЛАСАЧКО место За Nissan Сончево III Hatchback N14 1.4 јас 1990 / 101995 / 05 1392 кзм, 55 KW, 75 PS За Nissan Сончево III Hatchback N14 1.6 јас 1990 / 101995 / 05 1597 кзм, 66 KW, 90 PS За Nissan Сончево III Liftback N14 1.4 јас 1990 / 101995 / 05 1392 кзм, 55 KW, 75 PS За Nissan Сончево III Патнички Y10 1.6 јас 1991 / 062000 / 03 1597 кзм, 66 KW, 90 PS За Nissan Сончево III Патнички Y10 1.6 јас 16 V 4x4 1992 / 102000 / 03 1597 кзм, 75 KW, 102 ГЛАСАЧКО место За Nissan Сончево Kasten Y10 1.6 јас 16 V 1992 / 102000 / 03 1597 кзм, 66 KW, 90 КСПроизвод фото : Производ Структура : Кислород сензори дизајнирани и произведени од страна на WAJ се направени од циркониум цевка, грејач (за 3 жица / 4 жица загрева кислород сензори),печати, инсталација парчиња, топлинаотпор кабли, електрични конектори и други компоненти...

DEN 1493.28

Воздухот Гориво Сооднос О2 Сензор за Опел Signum Vectra 2.0 2003 до Моторот код Z20NET ДО 4Wire Wideband Кислород Сензор OZA575-GM2 Ламбда

Опис на Воздухот Гориво Сооднос О2 Сензор за "Опел" Signum Vectra 2.0 2003 до Моторот код Z20 NET ДО 4 Wire Wideband Кислород Сензор OZA575GM2 Плоча и OEM : 55351836, 855397, 12788129 Fitment : OPELVECTRA C (2002 / 04 / ) VECTRA C 2.0 16 V Турбо Z 20 НЕТО 1998 129 175 Салон 03 / 03 / OPELVECTRA C GTS (2002 / 08 / ) VECTRA C GTS 2.0 16 V Турбо Z 20 НЕТО 1998 129 175 Hatchback 03 / 03 / OPELSIGNUM (2003 / 05 / ) SIGNUM 2.0 Турбо Z 20 НЕТО 1998 129 175 Hatchback 03 / 05 / OPELVECTRA C Имот (2003 / 10 / ) VECTRA C Имот 2.0 Турбо Z 20 НЕТО 1998 129 175 Имот 03 / 10 / Слика ДеталиКако да се провери грешка кислород сензор ?Зошто грешка на кислород сензор ?Гаранција И Повратни ИнформацииКонтактирајте Со Нас

DEN 2477.00 2880.00