• Ново
SKTOO о2 сензор 0258005345 за Changan Benben Changan ѕвезда кислород сензор

SKTOO о2 сензор 0258005345 за Changan Benben Changan ѕвезда кислород сензор

DEN 1227.84

Износот
Во форма достапна за нарачката


SKTOO о2 сензор 0258005345 за Changan Benben Changan ѕвезда две генерација кислород сензор
плаќање & shippment
можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi,Bleto, и така натаму
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-7 дена откако вашата уплата е завршена
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
се враќа
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако не сте задоволни.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. ви благодариме !

Особините

Резолуција:
00
Тип:
Вид Греење
Бренд Име:
SKTOO
Чувствителност:
00
Hysteresis:
0000
Мерен Опсег:
00
линеарна:
00
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Повторливост:
00

Купувачите избираат и

Директно одговара Пред-мачка Wideband Кислород O2 Сензор за hyundai santa fe 2007 2.2 L CRDI OE:39350-2A400 393502A400

Директно одговара Предмачка Wideband Кислород O2 Сензор за hyundai santa fe 2007 2.2 L CRDI OE# : 393502 A400 393502 A400 Опис Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 400mm Производство Број : 393502 A400 393502 A400 Осветленост Број : 0281004044 0281004045 Fitment : Модел на Мотор и Зафатнина Моќност Hp Тип Година HYUNDAIGETZ (ТБ) (2002 / 08 2009 / 06) GETZ (ТБ) 1.5 CRDi D4 FA 1493 65 88 Hatchback 05 / 08 09 / 06 GETZ (ТБ) 1.5 CRDi GLS D4 FA 1493 81 110 Hatchback 05 / 08 09 / 06 HYUNDAITUCSON (JM) (2004 / 08 2010 / 03) TUCSON (JM) 2.0 CRDi D4 EA 1991 83 113 Затворени OffRoad Возило 04 / 08 10 / 03 TUCSON (JM) 2.0 CRDi Сите тркала D4 EA 1991 83 113 Затворени OffRoad Возило 04 / 08 10 / 03 TUCSON (JM) 2.0 CRDi D4 EAV 1991 Година 103 140 Затворени OffRoad Возило 06 / 01 10 / 03 TUCSON (JM) 2.0 CRDi Сите тркала D4 EAV 1991 Година 103 140 Затворени OffRoad Возило 06 / 01 10 / 03 TUCSON (JM) 2.0 CRDi D4 EA 1991 100 136 Затворени OffRoad Возило 06 / 01 10 / 03 TUCSON (JM) 2.0 CRDi Сите тркала D4 EA 1991 100 136 Затворени OffRoad Возило 06 / 01 10 / 03 TUCSON (JM) 2.0 CRDi D4 EA 1991 година 88 120 Затворени OffRoad Возило 07 / 01 10 / 03 TUCSON (JM) 2.0 CRDi Сите тркала D4 EA 1991 година 88 120 Затворени OffRoad Возило 07 / 01 10 / 03 TUCSON (JM) 2.0 CRDi D4 EA 1991 година 110 150 Затворени OffRoad Возило 09 / 01 10 / 03 TUCSON (JM) 2.0 CRDi Сите тркала D4 EA 1991 година 110 150 Затворени OffRoad Возило 09 / 01 10 / 03 HYUNDAISONATA V (НФ) (2005 / 01 / )

DEN 2184.00 2399.52

YAOPEI EGR Вентил За ОПЕЛ Опел Astra G Vectra Б Zafira На 581025 7.24809.12.0 7.24809.02.0 14904 25182127 25183477 96386735

НОВИ EGR Вентил За ОПЕЛ "Опел" Astra G Vectra Б Zafira На 581025 7.24809.12.0 7.24809.02.0 14904 25182127 25183477 96386735Производот Се ПокажеДобредојдовте во мојата продавница

DEN 1704.00 1915.20

Кислород Сензор Ламбда ВОЗДУХ ГОРИВО СООДНОС О2 СЕНЗОР За Мицубиши Outlander Grandis Lancer 2.0 Ево 2.4 4WD MN153037 MN153038

Кислород Сензор Ламбда ВОЗДУХ ГОРИВО СООДНОС О2 СЕНЗОР За Мицубиши Outlander Grandis Lancer 2.0 Ево 2.4 4 WD MN153037 MN153038Производот Се ПокажеДобредојдовте во мојата продавница

DEN 1837.00 2064.00

Мерцедес W203 ламбда сензор C200 W211 E240 E320 Предните и Задните Кислород O2 Сензор 0015400517 0258006272 0258986615 0258006273

Производство Информации Тема Големина : M 18x1,5 Затегнување вртежен момент [Nm] : 45 Кабел Должина [mm] : 300 Диригент Број : 4 Ламбда Сензор : Регулирање на Ламбда Сонда Сензор : Загрева ДЕЛ НЕ...

DEN 1435.20

Кислород Сензор Ламбда ВОЗДУХ ГОРИВО СООДНОС О2 СЕНЗОР за Toyota HIGHLANDER LEXUS RX330 RX400H 89467-48060 2004-2008

Кислород Сензор Ламбда ВОЗДУХ ГОРИВО СООДНОС О2 СЕНЗОР за Toyota HIGHLANDER LEXRX330 RX400 H 8946748060 20042008Внимание!!!Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики , според Aliexpress правило, ако клиентите го купат погрешен точка, клиентот треба да го врати објектот назад и да го плати превозот цена за назад и повторно да ја прати ,ви благодариме!За насНие сме професионални авто делови на снабдувачот,ако имате било какви потреби,ве молиме слободно да контактирате со мене,ти благодарам!Вашиот задоволни е нашиот најдобар задоволство!ИспоракаСите предмети ќе се испрати во рок од 2 работни дена по извршената уплата е потврдено...

DEN 2015.04

226918U000 Универзална Ламбда Сензор 4 жица Кислород Сензор за NISSAN Primera Автомобилот РЕНО Дел Одговара За Nissan Кислород Сензор

Опис 226918 U000 Универзална Ламбда Сензор 4 жица Кислород Сензор за NISSAN Primera Автомобилот "РЕНО" Дел Одговара За Nissan Кислород Сензор Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 350mm / 13.77" Жица : 4 Производство Број : 226918 U000 ,226918 U000 Осветленост Број : 226902 A000, 226908 J010, 226908 J001, 226902 A010 Fitment : Слика ДеталиПратката & ПлаќањеГаранција И Повратни Информации

DEN 1662.00 1826.40

4-Жица Задните Ламбда Сонда за ФОЛКСВАГЕН golf VI 1.2 tsi 2011 Низводно Кислород Сензор OE: 03F 906 262 C 03F 906 262C 03F906262C

Опис Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 320mm Производство Број : 03 F 906 262 C 03 F 906 262 C 03 F906262 C Осветленост Број : 03 F 906 262 НА 03 F 906 262 A 03 F906262 A Fitment : Модел на Мотор и Зафатнина Моќност Hp Тип Година AUDIA3 (8 P1) (2003 / 05 2012 / 08) AUDIA3 Sportback (8 PA) (2004 / 09 2013 / 03) AUDIA3 Кабриолет (8 P7) (2008 / 04 2013 / 05) AUDIA1 (8 X1, 8 XF) (2010 / 05 / ) AUDIA1 Sportback (8 XA, 8 XK) (2011 / 09 / ) SEATALTEA (5 P1) (2004 / 03 / ) SEATLEON (1 P1) (2005 / 05 / ) SEATALTEA XL (5 P5, 5 P8) (2006 / 10 / ) SEATIBIZA V (6 J5) (2008 / 03 / ) SEATIBIZA V SPORTCOUPE (6 J1) (2008 / 07 / ) SEATIBIZA V ST (6 J8) (2010 / 03 / ) SKODAOCTAVIA (1 Z3) (2004 / 02 / ) SKODAOCTAVIA Combi (1 Z5) (2004 / 02 / ) SKODAROOMSTER (5 J) (2006 / 03 / ) SKODAFABIA (2006 / 12 / ) SKODAFABIA Combi (2007 / 10 / ) SKODAROOMSTER Praktik (5 J) (2007 / 03 / ) SKODAYETI (5 L) (2009 / 05 / ) VWGOLF ПЛУС (5 M1, 521) (2005 / 01 / ) VWGOLF VI (5 K1) (2008 / 10 2013 / 11) VWPOLO (6 R, 6 C) (2009 / 06 / ) VWGOLF VI Варијанта (AJ5) (2009 / 07 2013 / 07) VWJETTA IV (162, 163) (2010 / 04 / ) VWBEETLE (5 C1) (2011 / 04 / ) VWTOURAN (1 T3) (2010 / 05 / )

DEN 1642.00 1866.24

Авто Делови Кислород Сензори ОЕМ 36532-RAC-U02 О2 Ламбда сензор За Хонда Спогодба 2.0 03-07 CM4 За промет на Големо&Мало

Авто Делови кислород сензори ОЕМ#36532RACU02 кислород сензори За Хонда Спогодба 2.0 CM4 За промет на Големо&МалоВИЕ ЌЕ ДОБИЕТЕ ПРЕДМЕТИ ТОКМУ ОНАКА КАКО ШТО СЛИКИТЕ ПОКАЖУВААТ !Драги пријатели : Добредојдовте на нашата продавница ,ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите производи (бои, акции availiable,компатибилност), ве молиме контактирајте со нас веднаш ,или оставете порака ,ние ќе ви одговори веднаш штом ќе се види тоа , обично во рок од следните 24 часа.Ви благодариме! Патем,за промет на големо,ние може да понуди многу конкурентна цена, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба голема количина ,Regarsds!ЗА БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС

DEN 2240.00 2731.20

Со Custom Sizes 99-04 За Мицубиши Montero Спорт ламбда сензор кислород o2 сензори DENSO 234-4741/ 1588A064/ MD365014

Детали за производот : Продавање Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 18cm x 6cm x 6cm (7.09 во x 2.36 во x 2.36 во ) Единствен бруто тежина : 0.200 kg (0.44 lb) Бренд : WAJ Точка Бр : WAJ60972 Име на Производ : Квалитет Увери Сензор На Кислород За DENSO 2344741 Производителот Дел Број : 2344741 Осветленост Дел Број : 23551, 25024236, 23550, ES20148, OS5335, AP4126 Друг Дел Број : OS5093, 2344741, OS2293, 5 S4317, 2131491, SU6755 Апликација : 9904 За Мицубиши Montero Спорт Жица : 4 Должина : 700 мм Состојба : Нова Материјал : Порцелански Употреба : Гас Сензор теоретска настава : Тековната Сензор Излез : Префрлување ТрансдуцеротПримена : Модел На Мотор Тип Година Позиција Rrmark За Мицубиши Потфат V63.8 20112010 Фронт За Мицубиши Потфат V63.8 20082004 Фронт За Мицубиши Lancer L42.0 2006 Година Пред Турбо За Мицубиши Lancer L42.0 20052004 Пред Турбо За Мицубиши Lancer L42.0 2003 Година Пред Турбо За Мицубиши Montero V63.5 20022001 Фронт За Мицубиши Montero Спорт V63.0 20032001 Фронт За Мицубиши Montero Спорт V63.0 20001999 Пред Калифорнија...

DEN 1615.68

една година гаранција High изведба со висок квалитет 5 Жица 17025 LSU 4.9 Широк бенд Кислород Сензор 0258017025 0258 017 025

Објектот Информации : Производителот Дел Број : 0 258 017 025 (Европската) / 17025 (НИ) го Прави Компатибилен : Subar Дел број 0 258 017 025 (Европската), 17025 (НИ) Тип на сензор на LSU4.9, широкбенд, 5жицаОва е погодна за SEADOO DATA LOGGER продаваат тука aswell.Погоден за многу возила и особено за резервни AFR мерачии снабдување универзална кислород сензори и непосредно одговара кислород сензори со конекторитеа) Подобрување на економичноста на горивотоб) да се намали емисијата на издувните гасовив) Подобро перформансите на моторот

DEN 1895.00 2016.00

Прилагодено Лого За Nissan Almera Primera Сончево III ламбда сензор кислород o2 сензори 22690-0W000

Детали за производот : Продавање Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 18cm x 6cm x 6cm (7.09 во x 2.36 во x 2.36 во ) Име на Производ : Прилагодено Лого Авто Кислород Сензор 226900 W000 Точка Бр : WAJ60970 Референтен Број : 226900 W000, 226901 N000, 226901 N400, 2269064 Y12, 226906 P100, 2269073 C00, 2269073 C01, 2269076 J00, 2269094 Y10, 2269099 B00, 269094 Y10 Примена : За Nissan Жица : 3 Должина : 450 мм Материјал : Порцелански Употреба : Гас Сензор Теоретска Настава : Тековната Сензор Излез : Дигитален СензорПримена : Направи Модел Платформа Тип Година Мотор За Nissan 100 NX B13 1.6 СР 1993 / 091994 / 10 1597 кзм, 75 KW, 102 ГЛАСАЧКО место За Nissan Almera јас N15 1.4 1995 / 092000 / 07 1392 кзм, 64 KW, 87 ГЛАСАЧКО место За Nissan Almera јас N15 1.4 GXLX 1995 / 092000 / 07 1392 кзм, 55 KW, 75 PS За Nissan Almera јас N15 1.6 1995 / 092000 / 07 1597 кзм, 73 KW, 99 ГЛАСАЧКО место За Nissan Almera јас N15 1.6 SLX 1995 / 092000 / 07 1597 кзм, 66 KW, 90 PS За Nissan Almera јас Hatchback N15 1.4 1995 / 092000 / 03 1392 кзм, 64 KW, 87 ГЛАСАЧКО место За Nissan Almera јас Hatchback N15 1.4 SGXLX 1995 / 092000 / 03 1392 кзм, 55 KW, 75 PS За Nissan Almera јас Hatchback N15 1.6 1995 / 092000 / 03 1597 кзм, 73 KW, 99 ГЛАСАЧКО место За Nissan Almera јас Hatchback N15 1.6 SRSLX 1995 / 092000 / 03 1597 кзм, 66 KW, 90 PS За Nissan Micra II K11 1.0 јас 16 V 1992 / 082000 / 09 998 кзм, 40 KW, 54 ГЛАСАЧКО место За Nissan Micra II K11 1.3 јас 16 V 1992 / 082000 / 09 1275 кзм, 55 KW, 75 PS За Nissan Primera P10 1.6 1993 / 061996 / 01 1597 кзм, 75 KW, 102 ГЛАСАЧКО место За Nissan Primera P11 1.6 16 V 1996 / 092001 / 12 1597 кзм, 66 KW, 90 PS За Nissan Primera P11 1.6 16 V 1996 / 092000 / 10 1597 кзм, 73 KW, 99 ГЛАСАЧКО место За Nissan Primera Hatchback P11 1.6 16 V 1996 / 092002 / 07 1597 кзм, 66 KW, 90 PS За Nissan Primera Hatchback P11 1.6 16 V 1996 / 092002 / 07 1597 кзм, 73 KW, 99 ГЛАСАЧКО место За Nissan Primera Патнички W10 1.6 јас 1991 / 021998 / 03 1597 кзм, 75 KW, 102 ГЛАСАЧКО место За Nissan Primera Патнички WP11 1.6 16 V 1998 / 042001 / 12 1597 кзм, 66 KW, 90 PS За Nissan Primera Патнички WP11 1.6 16 V 1998 / 042001 / 12 1597 кзм, 73 KW, 99 ГЛАСАЧКО место За Nissan Сончево III N14 1.6 јас 16 V 1992 / 101995 / 05 1597 кзм, 75 KW, 102 ГЛАСАЧКО место За Nissan Сончево III Hatchback N14 1.4 јас 1990 / 101995 / 05 1392 кзм, 55 KW, 75 PS За Nissan Сончево III Hatchback N14 1.6 јас 1990 / 101995 / 05 1597 кзм, 66 KW, 90 PS За Nissan Сончево III Liftback N14 1.4 јас 1990 / 101995 / 05 1392 кзм, 55 KW, 75 PS За Nissan Сончево III Патнички Y10 1.6 јас 1991 / 062000 / 03 1597 кзм, 66 KW, 90 PS За Nissan Сончево III Патнички Y10 1.6 јас 16 V 4x4 1992 / 102000 / 03 1597 кзм, 75 KW, 102 ГЛАСАЧКО место За Nissan Сончево Kasten Y10 1.6 јас 16 V 1992 / 102000 / 03 1597 кзм, 66 KW, 90 КСПроизвод фото : Производ Структура : Кислород сензори дизајнирани и произведени од страна на WAJ се направени од циркониум цевка, грејач (за 3 жица / 4 жица загрева кислород сензори),печати, инсталација парчиња, топлинаотпор кабли, електрични конектори и други компоненти...

DEN 1493.28

Кислород Сензор O2 за ПОРШЕ A4 A6 2.0 L CAYENNE 4.8 L 2004-2011 Wideband Ламбда Сонда Сензор 0258017222 9A160616800 9A160616801

Кислород Сензор O2 за ПОРШЕ Boxster CAYENNE 4.8 L Cayman 20042011 Wideband Ламбда Сонда Сензор 0258017222 9 A160616800 9 A160616801Опис : ОЕМ Број : 0258007233Осветленост дел број : 0 258 007 233 / 9 A160616800 / 9 A160616801Материјал : метал и пластикаПакет : 1 парчиња на Кислород O2 сензорFitment : за Порше Boxster (987)за porsche CAYENNE 4.8 L 20042011за porsche Cayenne (955)за ПОРШЕ Cayman (987)

DEN 2287.00 2407.68

Кислород Сензор O2 За Порше 911 3.8 H6 2006-2012 Wideband Ламбда Сонда Сензор 0258007307 99760616800 99760616801 99760616802

Кислород Сензор O2 За Порше 911 3.8 H6 20062012 Wideband Ламбда Сонда Сензор 0258007307 99760616800 99760616801 99760616802Опис : ОЕМ Број : 0258007307Осветленост дел број : 0 258 007 307 / 99760616800 / 99760616801 / 99760616802Материјал : метал и пластикаПакет : 1 парчиња на Кислород O2 сензорFitment : За Порше 911 3.8 H6 20062012

DEN 2287.00 2407.68

кислород сензор 96253546 за Daewoo / lacetti / nubira Авто кислород сензор

sktoo кислород сензор 96253546 за Daewoo / lacetti / nubira Авто кислород сензорВе молиме Имајте на ум : Тоа е купувачи одговорност е да се обезбеди правилна дел е наредено...

DEN 1015.00 1128.00

Нов Кислород O2 Сензор за Опел AGILA G/КОМБО/CORSA Опел ASTRA/ZAFIRA/VECTRA 0258005256

Нов Кислород O2 Сензор за "Опел" AGILA G / КОМБО / CORSA Опел ASTRA / ZAFIRA / VECTRA 0258005256плаќање & shippmentможете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi,Bleto, и така натамуКога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

DEN 1208.00 1372.80

MHK500960 Автомобил задните Кислород Сензор право за Откривање, Range Rover, Range Rover Sport auto електрични делови резервни снабдувач

Опис На ПроизводотОпис на стоката : Кислород сензоравто кислород сензорзадните кислород сензорправо на кислород сензориздувен гас кислород сензорRange Rover Sport кислород сензоркислород сензор за LR возилаДел No...

DEN 847.68

89465-12630 на Кислород, Воздух за Гориво Сооднос Сензор За Toyota е корола 1ZRFE 1.6 L 89465 12630,8946512630,89465-02370,8946502370,89465 02370

1 За Боја : Поради разликата помеѓу различни монитори,слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, само резерви се за референца.2...

DEN 1649.00 2228.16

TIANBANG Кислород Сензор за FIAT DUCATO 2.0 јас Комбе,Шасија Кабината,Автобус Мај 2002 година, на Мотор RFL 1998cc 8v 110bhp SOHC 4 цилиндри O2Sensor

Опис TIANBANG Кислород Сензор за FIAT DUCATO 2.0 јас Комбе,Шасија Кабината,Автобус Мај 2002 година, на Мотор RFL 1998cc 8v 110bhp SOHC 4 цилиндри O2 Sensor Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 1300 mm / 51.18" ТБ Број : TB060304 S Fitment : FIAT DUCATO 2.0 јас Комбе, Шасија Кабината, Автобус Мај 2002 година, на Мотор RFL 1998cc 8v 110bhp SOHC 4 цилиндриСлика ДеталиКако да се провери грешка кислород сензор ?Зошто грешка на кислород сензор ?Гаранција И Повратни ИнформацииКонтактирајте Со Нас

DEN 1515.00 1722.24