• Ново
TT-18 пресврт заклучување, ќор-сокак пресврт вратоврска

TT-18 пресврт заклучување, ќор-сокак пресврт вратоврска

DEN 1824.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Материјали : Најлон 66, 94 V-2
Пресврт за заклучување може да се користи за да се организира жица внатре обвивка,
тоа е погодно да се направи кабел жица уреден, тоа може да биде фиксна и се олабави без нас ing алатки,
исто така, тоа е за повеќе употреби

Особините

Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
TT-18
Тип:
R тип

Купувачите избираат и

Бесплатен Превозот 17mm 18mm 19mm 20mm Пролет челик газа тока менгеме рака цевка обрачот тока цевки се стега за Кабел Клип водовод менгеме

Бесплатен Превозот 17mm 18mm 19mm 20mm Пролет челик газа тока менгеме рака цевка обрачот тока цевки се стега за Кабел Клипови водовод менгеме Забелешка : 320pcs / многу= 17mm 80pcs+ 18 мм 80pcs + 19 мм 80pcs + 20 mm 80pcs Описи : 100% сосема нов и висок квалитет За прицврстување цевка, црево фитинзи и други производи Совршен клип за силикони или гумени црева мал менгеме со огромна примена Спецификации : Материјал : 65 Mn Површина : Боја цинк позлата Боја : Како што е прикажано Внатрешен дијаметар : Прибл...

DEN 3912.00 4118.40

Високо Квалитетни Пластични 100Pcs Планински Велосипеди Диск Сопирачки на Вредноста Алатка Кочница Кабел Клип S тока за Велосипед Домување Водич Црна

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет. Sкабел клип водич за велосипед. Сопирачка и менувачот кабел s клип чисти. Направен од високо квалитетни пластични. Корисна малку клипови што може да се користи на велосипед.Спецификација : Материјал : пластика Должина на : прибл...

DEN 179.52

Бесплатен Превозот 13mm 14mm 15mm 16mm Пролет челик газа тока менгеме рака цевка обрачот тока цевки се стега за Кабел Клип водовод менгеме

Бесплатен Превозот 13mm 14mm 15mm 16mm Пролет челик газа тока менгеме рака цевка обрачот тока цевки се стега за Кабел Клипови водовод менгеме Забелешка : 400pcs / многу= 13mm 100pcs+ 14 мм 100pcs + 15 mm 100pcs + 16 мм 100pcs Описи : 100% сосема нов и висок квалитет За прицврстување цевка, црево фитинзи и други производи Совршен клип за силикони или гумени црева мал менгеме со огромна примена Спецификации : Материјал : 65 Mn Површина : Боја цинк позлата Боја : Како што е прикажано Внатрешен дијаметар : Прибл...

DEN 3328.00 3782.40

Самолепливи Кабел Клипови Wire кабел држач Глувчето MP3 MP4 Слушалки Жица Desktop Manager кабел менгеме постави алатка

Самолепливи Кабел Клипови Wire кабел држач Глувчето MP3 MP4 Слушалки Жица Desktop Manager кабел менгеме постави алаткаОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Производот Материјал : висок квалитет со силиконска материјал Карактеристики : самолепливи, картичка trunking дизајн, завршна стега жица, лесна инсталација Спецификација на Производот : 96mm * 20mm * 12mm (L * W * H) Производ во боја : црна, сива, сина, зелена, розова, портокалова, црвена и така натаму Производи погодни за употреба во дијаметар од 0,5 CM жица Производи за : чување или фиксна податоци линии, приклучок за слушалки кабел аудио кабел, кабел и така на сите видови на жица Забелешка : На производ во боја случаен испорака, да предизвикаат непријатности, ве молам прости ми да ви се заблагодарам!! Пакет : 1 x кабел држач Пакет : 1 х 8 кабел менгеме

DEN 523.00 556.80

Бесплатен Превозот 9mm 10мм 11mm 12mm Пролет челик газа тока менгеме рака цевка обрачот тока цевки се стега за Кабел Клипови водовод менгеме

Бесплатен Превозот 9mm 10мм 11mm 12mm Пролет челик газа тока менгеме рака цевка обрачот тока цевки се стега за Кабел Клипови водовод менгеме Забелешка : 800pcs / многу= 9mm 200pcs+ 10 mm 200pcs + 11 mm 200pcs + 12 mm 200pcs Описи : 100% сосема нов и висок квалитет За прицврстување цевка, црево фитинзи и други производи Совршен клип за силикони или гумени црева мал менгеме со огромна примена Спецификации : Материјал : 65 Mn Површина : Боја цинк позлата Боја : Како што е прикажано Внатрешен дијаметар : Прибл...

DEN 3751.00 4262.40