• Ново
Спирала Завиткување SWB-25 OD25mm За 1.8 m/Ролна

Спирала Завиткување SWB-25 OD25mm За 1.8 m/Ролна

DEN 528.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Материјал : направен од ЈП.
· Употреба : се поправи едниот крај со појасот за првиот, тогаш круг жици насока на стрелките на часовникот за да ги направи tighen.
· Примена : заштита носат за електрични жици, и да ги направи изолација и да изгледа убаво.
Модел
Јас nner дијаметар D(mm)
О uter дијаметар D(mm)
Т hread теренот W(mm)
Пакет опсег (mm)
Околу L ength (м)
SWB-25
22.5
25
20
22-135
1.8
Кога ќе го поставите цел, pls кажи ми боја ви се потребни(Бела или Црна)

Особините

Број На Модел На:
SWB-25
Тип:
Спирала За Завиткување

Купувачите избираат и

147PCS топлина се смалуваат цевки асортиман 8 големина 1 боја во една кутија се намали дажба 2:1 за wire кабел изолациони ракави

Производи име : топлина се смалуваат цевки 147pcs колекцииПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : Црна3 : Големини : 2.0 mm, 2,5 mm, 3.5 мм,5.0 мм,6.0 mm,7.0 мм,10.0 мм,13.0 mm4 : Количина : 147 компјутери5 : Материјал : Пластична6 : Обезбедени внатрешен дијаметар : 2.0 mm, 2,5 mm, 3.5 мм,5.0 мм,6.0 mm,7.0 мм,10.0 мм,13.0 mm7 : Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 1.0 mm, 1.25 мм, 1.75 mm ,2,5 mm,3.0 mm,3.5 мм,5.0 мм,6.5 mm8 : Намалување Сооднос : 2 : 1 ( ќе се намали максималната да 1 / 2 на својата доставени дијаметар )9 : Минимум Намалување Temp : +70 степен10 : Целосна Намалување Temp : +1 25 максимален степен11 : Температурата на работа : 55 степен на + 125degree12 : Затегнувачка цврстина : 10.4 MPA13 : Dielectric сила : 15 KV / mm14 : Запаливост : Пламен Retardant15 : Обезбедени формат ( круг или стан ) : Производ се добива рамен16 : Сечење метод : Ножици или остар нож17 : Производство спецификација : ISO900 218 : Одобрување : UL Одобрени19 : Количина : 1 пакет(147pcs)20 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Доставени внатрешен дијаметар x Еден должина x боја )30pcs x 2.0 mm x40mmxblack25pcs x 2,5 mm x40mmxblack20pcs x 3,5 мм x40mmxblack20pcs x 5.0 mm x40mmxblack20pcs x 6.0 mm x40mmxblack16pcs x 7.0 mm x80mmxblack8pcs x 10.0 mm x80mmxblack8pcs x 13.0 mm x85mmxblackВкупна КОЛИЧИНА : 147 PCSПроизводи Слика : Produts каталог :

DEN 360.00

SWB-30 Спирала завиткување бендови OD30mm За 1.4 m/Ролна

Материјал : направен од ЈП.· Употреба : се поправи едниот крај со појасот за првиот, тогаш круг жици насока на стрелките на часовникот за да ги направи tighen.· Примена : заштита носат за електрични жици, и да ги направи изолација и да изгледа убаво.МоделВнатрешен дијаметар D(mm)Надворешниот дијаметар D(mm)Тема на теренот W(mm)Пакет опсег (mm)Околу Должина (m)SWB30273020271501.4Кога ќе го поставите цел, pls кажи ми боја ви се потребни(Бела или Црна)

DEN 528.00

(1Meter/многу) 6MM Внатрешен Дијаметар Црна Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки Боја : Црна, Црвена Сина, Зелена Жолта

6 MM Внатрешен Дијаметар Црна Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки (1 Meter / многу)Пет Бои Да Се Избере : Црна, Црвена Сина, Зелена Жолта(Pls остави Порака каква боја сакате, или ние ќе ја испрати на црна еден)СПЕЦИФИКАЦИИВнатрешен дијаметарСтанот ширинаЦена по метарПовеќе избориММММММСАД$Кликни за да се купиΦ11.5±0.2КружниОбликотСАД$ 0.03Φ1.52.0±0.2САД$ 0.04Φ22.5±0.2САД$ 0.04Φ2.53.0±0.2САД$ 0.04Φ33.5±0.3САД$ 0.04Φ3.54.0±0.3САД$ 0.05Φ44.5±0.3САД$ 0.05Φ55.5±0.4САД$ 0.05Φ66.5±0.4САД$ 0.05Φ88.5±0.513.7САД$ 0.06Φ1010.5±0.517.1САД$ 0.07Φ1212.5±0.519.5САД$ 0.08Φ1414.5±0.522.9САД$ 0.09Φ1616.5±0.526.3САД$ 0.13Φ1819.0±0.529.5САД$ 0.15Φ2021.0±0.533САД$ 0.17Φ2223.0±0.534.5САД$ 0.18Φ2526.0±0.541САД$ 0.22Φ3031.5±1.048.9САД$ 0.29Φ35Е 36,5±1.056.3САД$ 0.31Φ4041.5±1.063.3САД$ 0.39Φ50≥5081.3САД$ 0.53Φ60≥6095.2САД$ 0.69Φ70≥70110.1САД$ 0.76Φ80≥80127САД$ 0.94Φ90≥90141.1САД$ 1.1Φ100≥100157.1САД$ 1.27Φ120≥120186САД$ 1.56Φ150≥150220САД$ 2.15100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Боја : Црна, Црвена Сина, Зелена Жолта (цената е иста, ако треба друга боја, pls ме контактира или оставете порака тука)SPEC(mm) Како што се Испорачува од(mm) По Намалување(mm) Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Φ1.5 2.0±0.2 0.20±0.08 ≤0.80 0.40±0.08 Φ2.0 2.5±0.2 0.20±0.08 ≤1.00 0.42±0.08 Φ3.0 3.5±0.3 0.25±0.10 ≤1.50 0.46±0.08 Φ4.0 4.5±0.3 0.25±0.10 ≤2.00 0.48±0.08 Φ5.0 5.5±0.4 0.25±0.10 ≤2.50 0.50±0.10Објектот е главно се користи за жица конекција , лемење заеднички заштита , електронски уред за заштита и изолација третман , метална површина заштита итн .

DEN 2.40

4Meter/многу 3.2 mm;4.8 мм.6.4 mm;7.9 мм секоја 1Meter двоен ѕид термички топлина се смалуваат цевка со лепак се намали дажба 3:1

Производи име : Топлина се смалуваат цевкиПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : Црна3 : Големини : 3.2 мм,4.8 мм,6.4 милиметри,7.9 мм4 : Количина : 4pcs(4 Meter)5 : Материјал : Пластична6 : Обезбедени внатрешен дијаметар : 3.2 мм,4.8 мм,6.4 милиметри,7.9 мм7 : Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 1.06 мм,1.6 mm,2.13 мм,2.63 mm8 : Намалување Сооднос : 3 : 1 ( ќе максимална се намали за 1 / 3 од своите доставени дијаметар )9 : Минимум Намалување Temp : +70 степен10 : Целосна Намалување Temp : +125 максимален степен11 : Температурата на работа : 55 степен на + 125degree12 : Затегнувачка цврстина : 10.4 MPA13 : Dielectric сила : 15 KV / mm14 : Запаливост : Пламен Retardant15 : Обезбедени формат ( круг или стан ) : Производ се добива рамен16 : Сечење метод : Ножици или остар нож17 : Производство спецификација : ISO900218 : Одобрување : UL Одобрени19 : Количина : 1 пакет(4pcs) 4meter(секоја големина 1 метар20 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Доставени внатрешен дијаметар x Еден должина x боја )1pcs x3.2mmx1000mmmxblack1pcs x4.8mmx1000mmxblack1pcs x6.4mmx1000mmxblack1pcs x7.9x1000mmxblackВкупна КОЛИЧИНА : 4 PCS(4meter)Производи слика : Производи каталог :

DEN 331.20

265pcs/кутија 1.0/1.5/2.5/3.5/5.0/7.0/10.0/13.0/20mm топлина се смалуваат цевки колекции црвена боја се намали сооднос 2:1

Производи име : топлина се смалуваат цевки 265pcs колекцииПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : црвена боја3 : Големини : 1.0 mm, 1.5 мм, 2,5 mm,3.5 мм,5.0 мм,7.0 мм,10мм,13.0 мм,20mm4 : Количина : 265 компјутери5 : Материјал : Пластична6 : Обезбедени внатрешен дијаметар : 1.0 mm, 1.5 мм, 2,5 mm,3.5 мм,5.0 мм,7.0 мм,10мм,13.0 мм,20mm7 : Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 0.5 mm, 0.75 милиметри, 1.25 мм ,1.75 mm,2,5 mm,3.5 мм,5.0 мм,6.5 mm,10мм.8 : Намалување Сооднос : 2 : 1 ( ќе се намали максималната да 1 / 2 на својата доставени дијаметар )9 : Минимум Намалување Temp : +70 степен10 : Целосна Намалување Temp : +1 25 максимален степен11 : Температурата на работа : 55 степен на + 125degree12 : Затегнувачка цврстина : 10.4 MPA13 : Dielectric сила : 15 KV / mm14 : Запаливост : Пламен Retardant15 : Обезбедени формат ( круг или стан ) : Производ се добива рамен16 : Сечење метод : Ножици или остар нож17 : Производство спецификација : ISO900 218 : Одобрување : UL Одобрени19 : Количина : 1 пакет(265pcs)20 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Доставени внатрешен дијаметар x Еден должина x боја )100pcsx1.0mmx100mmxred боја70pcsx1.5mmx100mmxred боја30pcsx2.5mmx100mmxred боја30pcsx3.5mmx100mmxred боја15pcsx5.0mmx100mmxred боја5pcsx7.0mmx100mmxred боја5pcsx10.0mmx100mmxred боја5pcsx13.0mmx100mmxred боја5pcsx20.0mmx100mmxred бојаВкупна КОЛИЧИНА : 265 PCSПроизводи слика : Производи каталог :

DEN 432.00

102 Компјутери Топлина Shrinkable Цевка Цевки 6 Големина 6 Боја 3/1 3:1 Со Лепак Изолација Заврши Sleeving Двоен Ѕид Цевка Автомобил Кабел

102 Компјутери Топлина Shrinkable Цевка Цевки 6 Големина 6 Боја 3 / 1 3 : 1 Со Лепак Изолација Заврши Sleeving Двоен Ѕид Цевка Автомобил КабелКоличина : потполно 102pcsДолжина : 90mm / 65mmНамалување На Односот На : 3 / 1Боја : Црвено, Жолто Црно Бела Сина, Зелена

DEN 494.00 695.52

155pcs/кутија 2.0/2.5/3.5/5.0/7.0/10.0/13.0/20mm топлина се смалуваат цевки колекции црвена боја се намали сооднос 2:1 сина боја

Производи име : топлина се смалуваат цевкиПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : црвено, жолто и сино зелена бела мешани3 : Големини : 2.0 mm,2,5 mm.3.5 мм,5.0 мм,7.0 мм,10мм,13mm,20mm4 : Количина : 155pcs5 : Материјал : Пластична6 : Обезбедени внатрешен дијаметар : 2.0 mm,2,5 mm.3.5 мм,5.0 мм,7.0 мм,10мм,13mm,20mm7 : Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 1.0 mm,1.25 мм,1.75 mm,2,5 mm,3.5 мм,5.0 мм,6.5 mm,10мм.8 : Намалување Сооднос : 2 : 1 ( ќе се намали максималната да 1 / 2 на својата доставени дијаметар )9 : Минимум Намалување Temp : +70 степен10 : Целосна Намалување Temp : +125 максимален степен11 : Температурата на работа : 55 степен на + 125degree12 : Затегнувачка цврстина : 10.4 MPA13 : Dielectric сила : 15 KV / mm14 : Запаливост : Пламен Retardant15 : Обезбедени формат ( круг или стан ) : Производ се добива рамен16 : Сечење метод : Ножици или остар нож17 : Производство спецификација : ISO900218 : Одобрување : UL Одобрени19 : Количина : 1 пакет(150pcs)20 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Доставени внатрешен дијаметар x Еден должина x боја )50pcs x2.0mmx100mmx сина боја30pcs x2.5mmx100mmx сина боја30pcs x3.5mmx100mmx сина боја15pcs х5.0mmx100mmx сина боја10pcs x7.0mmx100mmx сина боја10pcs x10.0mmx100mmx сина боја5pcs x13.0mmx100mmx сина боја5pcs x20mmx100mmx сина бојаВкупна КОЛИЧИНА : 155 PCS

DEN 427.20

35meter/многу 1.5 mm 7 боја топлина се смалуваат цевки се намали дажба 2:1 од црвено жолта сино зелена црно бела боја trhansparent

Производи име : топлина се смалуваат цевкиПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : црвено, жолто и сино зелена црно бела транспарентна 7 боја меша.3 : Димензии : 1.5 м4 : КОЛИЧИНА : 35meters5 : Материјал : Пластична6 : Обезбедени внатрешен дијаметар : 1.5 mm7 : Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 0.75 мм8 : Намалување Сооднос : 2 : 1 ( ќе се намали максималната да 1 / 2 на својата доставени дијаметар )9 : Минимум Намалување Temp : +70 степен10 : Целосна Намалување Temp : +125 максимален степен11 : Температурата на работа : 55 степен на + 125degree12 : Затегнувачка цврстина : 10.4 MPA13 : Dielectric сила : 15 KV / mm14 : Запаливост : Пламен Retardant15 : Обезбедени формат ( круг или стан ) : Производ се добива рамен16 : Сечење метод : Ножици или остар нож17 : Производство спецификација : ISO900218 : Одобрување : UL Одобрени19 : Количина : 1 пакет(35meters)20 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Доставени внатрешен дијаметар x Еден должина x боја )1pcs x1.5mmx5meterx црвена боја1pcs x1.5mmx 5meter x жолта боја1pcs x1.5mmx 5meter x сина боја1pcs x1.5mmx 5meter x зелена боја1pcs x1.5mmx 5meter x црна боја1pcs x1.5mmx 5meter x белата боја1pcs x1.5mmx 5meter x tranaparent бојаВкупна КОЛИЧИНА : 5 PCS(35meter)Производи каталог :

DEN 333.60

Црвено - 12MM Асортиман Сооднос 2:1 Полиолефин Топлина се Смалуваат Цевка Цевки Sleeving,Пламен retardant,Мека за Заврши Wire Кабел RoHs

Боја : Црвена Материјал : Полиолефин Доставени внатрешен дијаметар : 12mm Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 6mm Намалување Сооднос : 2 : 1 (ќе се намали максималната да 1 / 2 од нејзината доставени дијаметар) Минимум Намалување Temp : +70°C Целосна Намалување Temp : +110°C, максимум Оперативни Температура : 55°C до +125°C Затегнувачка цврстина : 10.4 Mpa Dielectric сила : 15 k V / mm Запаливост : Пламен Retardant Сечење метод : Ножици или остар нож Производство спецификација : ISO9001 Одобренија : Ro Hs УЛ Одобрени Пратката Точка ќе биде предаден во рок од 1 работен ден по потврди за плаќање...

DEN 55.00 61.92

OD6mm Околу 18 милиони/Тркалаат SWB-06 Спирала завиткување бендови, електрични инсталации цевка,Кабел обвивка

Материјал : направен од ЈП.· Употреба : се поправи едниот крај со појасот за првиот, тогаш круг жици насока на стрелките на часовникот за да ги направи tighen.· Примена : заштита носат за електрични жици, и да ги направи изолација и да изгледа убаво.МоделВнатрешен дијаметар D(mm)Надворешниот дијаметар D(mm)Тема на теренот W(mm)Пакет опсег (mm)Околу Должина (m)SWB0646745018

DEN 528.00

80pcs Бела Сина Јасно Црна, Виолетова Злато DIY 23mm Ширина 53mm Должина АА Батерија Изолација ПВЦ Топлина се Намали Shrinkable Цевка

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари80pcs Бела Сина Јасно Црна, Виолетова Злато DIY 23mm Ширина 53mm Должина АА Батерија Изолација ПВЦ Топлина се Намали Shrinkable ЦевкаОдговара за 1 х АА Батерија Вкупна Должина 353mm Земјата на Производство КИНА Рамен Ширина 23mm Материјал ПВЦ Дебелина 0.1 mm Намалената Стапка на 48+ / 5% Нето Тежина 200g Пакет Содржина 80pcs ПВЦ Топлина се Намали Цевки Батеријата Вклучени Не се Намали Температурата 80 C Температура Спектар 40 C на + 105 C

DEN 331.20

11mm Дијаметар Црна/Црвена/Жолта боја/Бела/Избриши/Алчност/Сино Полиолефин Топлина Намалување на Цевка 10M

Име на производ Топлина Shrinkable Цевка Материјал Полиолефин Оценет Напон 600 V Температура Ниво 125°C Запаливост "ФОЛКСВАГЕН" 1 Дијаметар11mm / 0.433"(Пред Намалување)5.5 мм / 0.216" (По Стеснувањето) се Намали Сооднос 2 : 1 Должина (Прибл.) 10 M Боја Црна / Црвена / Жолта боја / Бела / Избриши / Алчност / Сино Тежина Пакет Содржина 1 x Топлина Shrinkable Цевка

DEN 359.00 377.28

спирала wraping бендови SWB-20 дијаметар 20mm За 2M Кабел обвивка Кабел Ракави Ликвидација цевка

Материјал : направен од ЈП.· Употреба : се поправи едниот крај со појасот за првиот, тогаш круг жици насока на стрелките на часовникот за да ги направи tighen.· Примена : заштита носат за електрични жици, и да ги направи изолација и да изгледа убаво.МоделВнатрешен дијаметар D(mm)Надворешниот дијаметар D(mm)Тема на теренот W(mm)Пакет опсег (mm)Околу Должина (m)SWB2017.52018.2151002Кога ќе го поставите цел, pls кажи ми боја ви се потребни(Бела или Црна)

DEN 528.00

2M Бело Црвено Црн Кол 55мм Ширина 85mm За 4pcs Батерија 18650 Пакет Заврши Ракав Изолација ПВЦ Топлина Shrinkable Цевки се Намали Цевка

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари2 M Бело Црвено Црн Кол 55мм Ширина 85mm За 4pcs Батерија 18650 Пакет Заврши Ракав Изолација ПВЦ Топлина Shrinkable Цевки се Намали ЦевкаОдговара за 4x Батерија 18650 Вкупна Должина 2М Земјата на Производство КИНА Рамен Ширина 85mm Кол 55мм Материјал ПВЦ Дебелина 0.1 mm Намалената Стапка на 48+ / 5% Нето Тежина 150g Пакет Содржина 2 M ПВЦ Топлина се Намали Цевки Батеријата Вклучени Не се Намали Температурата 80 C Температура Спектар 40 C на + 105 C

DEN 297.60

OD10mm За 8m/Тркалаат SWB-10 Спирала завиткување бендови, електрични инсталации цевка,Ликвидација цевка

Материјал : направен од ЈП.· Употреба : се поправи едниот крај со појасот за првиот, тогаш круг жици насока на стрелките на часовникот за да ги направи tighen.· Примена : заштита носат за електрични жици, и да ги направи изолација и да изгледа убаво.МоделВнатрешен дијаметар D(mm)Надворешниот дијаметар D(mm)Тема на теренот W(mm)Пакет опсег (mm)Околу Должина (m)SWB107.51011.47.5608Кога ќе го поставите цел, pls кажи ми боја ви се потребни(Бела или Црна)

DEN 528.00

(1Meter/многу) 10ММ Внатрешен Дијаметар Бела боја Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки Изолација обвивка

10ММ Внатрешен Дијаметар Бела боја Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки (1 Meter / многу)Внимание pls : големината поголем од 6 MM е топлина се смалуваат цевки се во рамна форма.10ММ значи innder дијаметар кога топлина се смалуваат цевка е кружна,10ММ е рамен ширина е 17.1 ММ...

DEN 5.76

(1Meter/многу) 4MM Внатрешен Дијаметар Црна Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки Боја : Црна, Црвена Сина, Зелена Жолта

4 MM Внатрешен Дијаметар Црна Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки (1 Meter / многу)Пет Бои Да Се Избере : Црна, Црвена Сина, Зелена Жолта(Pls остави Порака каква боја сакате, или ние ќе ја испрати на црна еден)СПЕЦИФИКАЦИИВнатрешен дијаметарСтанот ширинаЦена по метарПовеќе избориММММММСАД$Кликни за да се купиΦ11.5±0.2КружниОбликотСАД$ 0.03Φ1.52.0±0.2САД$ 0.04Φ22.5±0.2САД$ 0.04Φ2.53.0±0.2САД$ 0.04Φ33.5±0.3САД$ 0.04Φ3.54.0±0.3САД$ 0.05Φ44.5±0.3САД$ 0.05Φ55.5±0.4САД$ 0.05Φ66.5±0.4САД$ 0.05Φ88.5±0.513.7САД$ 0.06Φ1010.5±0.517.1САД$ 0.07Φ1212.5±0.519.5САД$ 0.08Φ1414.5±0.522.9САД$ 0.09Φ1616.5±0.526.3САД$ 0.13Φ1819.0±0.529.5САД$ 0.15Φ2021.0±0.533САД$ 0.17Φ2223.0±0.534.5САД$ 0.18Φ2526.0±0.541САД$ 0.22Φ3031.5±1.048.9САД$ 0.29Φ35Е 36,5±1.056.3САД$ 0.31Φ4041.5±1.063.3САД$ 0.39Φ50≥5081.3САД$ 0.53Φ60≥6095.2САД$ 0.69Φ70≥70110.1САД$ 0.76Φ80≥80127САД$ 0.94Φ90≥90141.1САД$ 1.1Φ100≥100157.1САД$ 1.27Φ120≥120186САД$ 1.56Φ150≥150220САД$ 2.15100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Боја : Црна, Црвена Сина, Зелена Жолта (цената е иста, ако треба друга боја, pls ме контактира или оставете порака тука)SPEC(mm) Како што се Испорачува од(mm) По Намалување(mm) Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Φ1.5 2.0±0.2 0.20±0.08 ≤0.80 0.40±0.08 Φ2.0 2.5±0.2 0.20±0.08 ≤1.00 0.42±0.08 Φ3.0 3.5±0.3 0.25±0.10 ≤1.50 0.46±0.08 Φ4.0 4.5±0.3 0.25±0.10 ≤2.00 0.48±0.08 Φ5.0 5.5±0.4 0.25±0.10 ≤2.500.50±0.10Објектот е главно се користи за жица конекција , лемење заеднички заштита , електронски уред за заштита и изолација третман , метална површина заштита итн .

DEN 2.40

5M 4.8 мм двоен ѕид термички топлина се смалуваат цевка со лепак се намали дажба 3:1 за wire кабел изолација ракав

Производи име : двоенѕидот топлина се смалуваат цевки(со лепак)Производи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : Црна3 : Големини : 4.8 мм4 : Количина : 5meter5 : Материјал : Пластична6 : Обезбедени внатрешен дијаметар : 4.8 мм7 : Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 1.6 mm8 : Намалување Сооднос : 3 : 1 ( ќе се намали максималната 3 / 2 од своите доставени дијаметар )9 : Минимум Намалување Temp : +70 степен10 : Целосна Намалување Temp : +125 максимален степен11 : Температурата на работа : 55 степен на + 125degree12 : Затегнувачка цврстина : 10.4 MPA13 : Dielectric сила : 15 KV / mm14 : Запаливост : Пламен Retardant15 : Обезбедени формат ( круг или стан ) : Производ се добива рамен16 : Сечење метод : Ножици или остар нож17 : Производство спецификација : ISO900218 : Одобрување : UL Одобрени19 : Количина : 1 пакет (5meter)20 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Доставени внатрешен дијаметар x боја )5metersx4.8mmxblackВкупна КОЛИЧИНА : 5 метриПроизводи слика : Производи каталог :

DEN 316.80

Бесплатен Превозот 32-милиметри*5m Спирала Кабел Жица Заврши Цевка Компјутер Управуваат со Кабелот Кабел Ракави Спирала Флексибилни ЈП кабел ракав

32милиметри Дијаметар*5 метри должина Спирала Флексибилни Полиетилен Кабел Заштита Ракав Брз опис : кабел организатор на канцеларијата и домот ,Идеален за занимаваат кабли зад вашиот КОМПЈУТЕР,ТВ, домашна кино систем или вашето биро, за инсталации итн наѕиравелат byebye да неуредна кабел Може да биде лесно да се намали за било должината што требаСпецификација : Дијаметар : 32 mm Должина : 5 m( Може да се претстави пластична жица клип)КОЛИЧИНА...

DEN 1312.00 1381.44

1 Метар/лот 2:1 Црна Пречник од 6mm Топлина се Смалуваат

0.8 mm 50мм Топлина shrinkable цевкаКликнете на сликата за линк за да ја купиБоја : ЦрнаНамалување Сооднос : 2 : 1 (ќе се намали максималната да 1 / 2 својата доставени дијаметар)Користете температура предмет : 55 степен ~ 125 степенНоминална напон : 600 VСечење метод : Ножици или остар ножСертификација : УЛ, АДС сертификација, пожарretardant стандарди;На животната средина во согласност со упатството на Sony и ЕУ Ro HS заштита на животната средина стандардОвој производ е 2 : 1 се намали соодносот и е за до 600 V ,125 Степен Centigrade...

DEN 22.00 23.04

4.88 Метар/многу 7.9 мм;9.5 mm.12.5 mm;15mm секој 1.22 Метар двоен ѕид термички топлина се смалуваат цевка со лепак се намали дажба 3:1

Двоен ѕид термички топлина се смалуваат цевка со Лепак ГОЛЕМИНА : 7.9 мм,9.5 мм,12.5 mm,15mm секој 1.22 метар КОЛИЧИНА : 4.88 МетарБОЈА : црна

DEN 753.12

28pcs/многу freeshipping MS-65mm кабел маркер линија и 4mm2 Рамен кабел маркер ABCDFEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ +-различно Писмо

Производи име : Рамни Кабел за напредок на ЕКJ и маркер кабел линијаПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : Жолта и црна3 : Големини : ECJ кабел за напредок и MS65 MM маркер кабел линија4 : Количина : Писмо ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ+ секој 8pcs.и 28pcs 65mm маркер кабел линија5 : Материјал : ПВЦ6 : Обезбедени дијаметар : 9.0 mm7 : Одговара на кабел : 4mm28 : Производство спецификација : ISO90029 : Одобрување : UL Одобрени10 : Количина : 1 пакет(28pcs)11 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Доставени дијаметар x боја )1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Писмо На1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буква Б1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Писмо C1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Писмо D1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Писмо E1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs буквата С1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs писмо G1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs писмо H1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Писмо јас1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Писмо J1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буквата К1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буква L1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буквата М1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буква N1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буква О1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буква P1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буква П1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Писмо Р1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буквата S1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буква Т1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буква U1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буква V1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Писмо W1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Писмо X1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буква Y1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буквата Z1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Писмо +1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Писмо Вкупна КОЛИЧИНА : 28 PCSПроизводи Слика :

DEN 906.24

Нерешено заврши OD18mm За 3.8 m/Тркалаат SWB-18

Материјал : направен од ЈП.· Употреба : се поправи едниот крај со појасот за првиот, тогаш круг жици насока на стрелките на часовникот за да ги направи tighen.· Примена : заштита носат за електрични жици, и да ги направи изолација и да изгледа убаво.МоделВнатрешен дијаметар D(mm)Надворешниот дијаметар D(mm)Тема на теренот W(mm)Пакет опсег (mm)Околу Должина (m)SWB1815.51816.613.5803.8Кога ќе го поставите цел, pls кажи ми боја ви се потребни(Бела или Црна)

DEN 528.00

OD4mm За 21.5 m/Тркалаат SWB-04 Спирала завиткување бендови, Жица изолација за цевка,ликвидација цевка

Материјал : направен од ЈП.· Употреба : се поправи едниот крај со појасот за првиот, тогаш круг жици насока на стрелките на часовникот за да ги направи tighen.· Примена : заштита носат за електрични жици, и да ги направи изолација и да изгледа убаво.Кога ќе го поставите цел, pls кажи ми боја ви се потребни(Бела или Црна)МоделВнатрешен дијаметар D(mm)Надворешниот дијаметар D(mm)Тема на теренот W(mm)Пакет опсег (mm)Околу Должина (m)SWB042.845.8320320mm21.5

DEN 720.00

20pcs Водоотпорен Изолирани Топлина се Смалуваат Задник Терминал Конектори Жица Електрични Црвено Crimp Кабел Ракав 18-22AWG

100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Црвено Стандард crimp, а потоа печат топлина се смалуваат задник конектори Загарантирана да се одржи на силна crimps Двојно ѕидови дизајн, полиолефин цевки во и надвор топла топи лепило во внатрешноста Овозможува визуелна инспекција, го спречува корозија, и обезбеди еден водоотпорен печат За најдобри резултати, користете топол воздух пиштол додека не се намалува во големина и лепило текови, пополнување празнини во рамките на терминал Големина : Конектор : Одговара на кабел / жица димензии 1.52.5 mm⊃2; 1822 AWG Конектор : Одговара кабел / жица димензии 1.52.5 mm⊃2; 1822 AWG Количина : 20 Компјутери / 1 Сет Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 71.00 91.68

35meter/многу 1.0 mm 7 боја топлина се смалуваат цевки се намали дажба 2:1 од црвено жолта сино зелена црно бела боја trhansparent

Топлина се смалуваат цевкиГолемина : 1.0 mmМатеријал : ПВЦсе намали соодносот : 2 : 1Боја : црвено, жолто и сино зелена проѕирна црна бела 7 боја, секоја боја 5 метриКОЛИЧИНА : 35 Метри

DEN 331.20