• Ново
спирала wraping бендови SWB-20 дијаметар 20mm За 2M Кабел обвивка Кабел Ракави Ликвидација цевка

спирала wraping бендови SWB-20 дијаметар 20mm За 2M Кабел обвивка Кабел Ракави Ликвидација цевка

DEN 528.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Материјал : направен од ЈП.
· Употреба : се поправи едниот крај со појасот за првиот, тогаш круг жици насока на стрелките на часовникот за да ги направи tighen.
· Примена : заштита носат за електрични жици, и да ги направи изолација и да изгледа убаво.
Модел
Внатрешен дијаметар D(mm)
Надворешниот дијаметар D(mm)
Тема на теренот W(mm)
Пакет опсег (mm)
Околу Должина (m)
SWB-20
17.5
20
18.2
15-100
2
Кога ќе го поставите цел, pls кажи ми боја ви се потребни(Бела или Црна)

Особините

Број На Модел На:
SWB-20
Тип:
Спирала За Завиткување

Купувачите избираат и

100 метри/roll 12MM внатрешен дијаметар топлина се смалуваат цевка топлина shrinkable цевки Изолација Кабел Ракав Јасно Бела Црна

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 100 Метри.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.12mm Кол...

DEN 504.00

5M Dia4mm (5/32) Црна ТОПЛИНА се СМАЛУВААТ ЛЕПИЛО ЛЕПАК НАРЕДЕНИ Цевки Цевка Жица Заврши 3:1 за ОДНОСОТ

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 5 Метри.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.4mm дијаметар Црна лепило / лепак наредени heatshrink.Дијаметар 4mm (пред се намали >= 4.2±0.3 mm , по целосно намалиТемпературата на работа опсег : 55 °C 125 °CСоберете Температура : Започнете со намалување на 80 °C, целосно shrinked на 120 °CИзолација напон : 600 V♦3 : 1 се намали соодносот.♦ Пакување : 5m / парче♦Намалување на температурата +80°C♦Полу флексибилни heatshrink цевки со meltable лепило внатрешна облога која се топи и текови за да го запечати и капсулирало компоненти рок.♦Тоа е дизајнирана за да им обезбеди на влага доказ запечатување за широк опсег на употреба.Отпорен на масла, горива и влага.Се согласува да УЛ барања.Големина на цитатот е на внатрешен дијаметар пред намалила.Ве молиме проверете го мојот други лепило / лепак наредени огласи за varity на дебелина од 3мм до 40мм дијаметар.Употреба : Производот е универзално применети за да се обезбеди вода доказ, airproof, антизаштита од корозија, изолација, механичка заштита на метална жица, пумпа, поправка на електрична жица, кабел, поврзеш со жица и електрични компоненти.Совети : Тоа се намалува кога е загреан со топлина пиштол.Информации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

DEN 288.00

4.88 Метар/многу 7.9 мм;9.5 mm.12.5 mm;15mm секој 1.22 Метар двоен ѕид термички топлина се смалуваат цевка со лепак се намали дажба 3:1

Двоен ѕид термички топлина се смалуваат цевка со Лепак ГОЛЕМИНА : 7.9 мм,9.5 мм,12.5 mm,15mm секој 1.22 метар КОЛИЧИНА : 4.88 МетарБОЈА : црна

DEN 753.12

265pcs/кутија 1.0/1.5/2.5/3.5/5.0/7.0/10.0/13.0/20mm топлина се смалуваат цевки колекции црвена боја се намали сооднос 2:1

Производи име : топлина се смалуваат цевки 265pcs колекцииПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : црвена боја3 : Големини : 1.0 mm, 1.5 мм, 2,5 mm,3.5 мм,5.0 мм,7.0 мм,10мм,13.0 мм,20mm4 : Количина : 265 компјутери5 : Материјал : Пластична6 : Обезбедени внатрешен дијаметар : 1.0 mm, 1.5 мм, 2,5 mm,3.5 мм,5.0 мм,7.0 мм,10мм,13.0 мм,20mm7 : Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 0.5 mm, 0.75 милиметри, 1.25 мм ,1.75 mm,2,5 mm,3.5 мм,5.0 мм,6.5 mm,10мм.8 : Намалување Сооднос : 2 : 1 ( ќе се намали максималната да 1 / 2 на својата доставени дијаметар )9 : Минимум Намалување Temp : +70 степен10 : Целосна Намалување Temp : +1 25 максимален степен11 : Температурата на работа : 55 степен на + 125degree12 : Затегнувачка цврстина : 10.4 MPA13 : Dielectric сила : 15 KV / mm14 : Запаливост : Пламен Retardant15 : Обезбедени формат ( круг или стан ) : Производ се добива рамен16 : Сечење метод : Ножици или остар нож17 : Производство спецификација : ISO900 218 : Одобрување : UL Одобрени19 : Количина : 1 пакет(265pcs)20 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Доставени внатрешен дијаметар x Еден должина x боја )100pcsx1.0mmx100mmxred боја70pcsx1.5mmx100mmxred боја30pcsx2.5mmx100mmxred боја30pcsx3.5mmx100mmxred боја15pcsx5.0mmx100mmxred боја5pcsx7.0mmx100mmxred боја5pcsx10.0mmx100mmxred боја5pcsx13.0mmx100mmxred боја5pcsx20.0mmx100mmxred бојаВкупна КОЛИЧИНА : 265 PCSПроизводи слика : Производи каталог :

DEN 432.00

6mm 6.0 mm Дијаметар Сооднос 2:1 Топлина Намалување на Shrinkable Цевка Црна/Црвена/Жолта боја/Бела/Избриши/Алчност/Сино 10M

Име на производ Топлина Shrinkable Цевка Материјал Полиолефин Оценет Напон 600 V Температура Ниво 125 C Запаливост "ФОЛКСВАГЕН" 1 Дијаметар6mm / 0.236" (Пред Намалување)3мм / 0.118" (По Стеснувањето) се Намали Сооднос 2 : 1 Должина (Прибл.) 10 M Боја Црна / Црвена / Жолта боја / Бела / Избриши / Алчност / Сино Тежина Пакет Содржина 1 x Топлина Shrinkable Цевка

DEN 276.00 290.40

5M 4.8 мм двоен ѕид термички топлина се смалуваат цевка со лепак се намали дажба 3:1 за wire кабел изолација ракав

Производи име : двоенѕидот топлина се смалуваат цевки(со лепак)Производи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : Црна3 : Големини : 4.8 мм4 : Количина : 5meter5 : Материјал : Пластична6 : Обезбедени внатрешен дијаметар : 4.8 мм7 : Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 1.6 mm8 : Намалување Сооднос : 3 : 1 ( ќе се намали максималната 3 / 2 од своите доставени дијаметар )9 : Минимум Намалување Temp : +70 степен10 : Целосна Намалување Temp : +125 максимален степен11 : Температурата на работа : 55 степен на + 125degree12 : Затегнувачка цврстина : 10.4 MPA13 : Dielectric сила : 15 KV / mm14 : Запаливост : Пламен Retardant15 : Обезбедени формат ( круг или стан ) : Производ се добива рамен16 : Сечење метод : Ножици или остар нож17 : Производство спецификација : ISO900218 : Одобрување : UL Одобрени19 : Количина : 1 пакет (5meter)20 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Доставени внатрешен дијаметар x боја )5metersx4.8mmxblackВкупна КОЛИЧИНА : 5 метриПроизводи слика : Производи каталог :

DEN 316.80

19.1 mm ЦРНА ТОПЛИНА се СМАЛУВААТ ЛЕПИЛО ЛЕПАК НАРЕДЕНИ 1m 3:1RATIO Цевки Цевка Жица Заврши

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1 Метар.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.19.1 мм дијаметар црна лепило / лепак наредени heatshrink.Дијаметар 19.1 mm (пред се намали >=19.6±0.5 mm, по целосно намалиТемпературата на работа опсег : 55 °C 125 °CСоберете Температура : Започнете со намалување на 80 °C, целосно shrinked на 120 °CИзолација напон : 600 V♦3 : 1 се намали соодносот.♦ Пакување : 1m / парче♦Намалување на температурата +80°C♦Полу флексибилни heatshrink цевки со meltable лепило внатрешна облога која се топи и текови за да го запечати и капсулирало компоненти рок.♦Тоа е дизајнирана за да им обезбеди на влага доказ запечатување за широк опсег на употреба.Отпорен на масла, горива и влага.Се согласува да УЛ барања.Големина на цитатот е на внатрешен дијаметар пред намалила.Ве молиме проверете го мојот други лепило / лепак наредени огласи за varity на дебелина од 3мм до 40мм дијаметар.Употреба : Производот е универзално применети за да се обезбеди вода доказ, airproof, антизаштита од корозија, изолација, механичка заштита на метална жица, пумпа, поправка на електрична жица, кабел, поврзеш со жица и електрични компоненти.Совети : Тоа се намалува кога е загреан со топлина пиштол.Информации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

DEN 192.00

OD8mm За 13m/Тркалаат SWB-08 Спирала завиткување бендови, електрични инсталации цевка,Кабел Ракави

Материјал : направен од ЈП.· Употреба : се поправи едниот крај со појасот за првиот, тогаш круг жици насока на стрелките на часовникот за да ги направи tighen.· Примена : заштита носат за електрични жици, и да ги направи изолација и да изгледа убаво.МоделВнатрешен дијаметар D(mm)Надворешниот дијаметар D(mm)Тема на теренот W(mm)Пакет опсег (mm)Околу Должина (m)SWB086810.866013Кога ќе го поставите цел, pls кажи ми боја ви се потребни(Бела или Црна)

DEN 528.00

OD16mm За 4m/Тркалаат SWB-16 Спирала завиткување бендови, електрични инсталации цевка, Спирала жица бенд

Материјал : направен од ЈП.· Употреба : се поправи едниот крај со појасот за првиот, тогаш круг жици насока на стрелките на часовникот за да ги направи tighen.· Примена : заштита носат за електрични жици, и да ги направи изолација и да изгледа убаво.МоделВнатрешен дијаметар D(mm)Надворешниот дијаметар D(mm)Тема на теренот W(mm)Пакет опсег (mm)Околу Должина (m)SWB1613.5161512754.0Кога ќе го поставите цел, pls кажи ми боја ви се потребни(Бела или Црна)

DEN 528.00

Бесплатен Превозот 32-милиметри*5m Спирала Кабел Жица Заврши Цевка Компјутер Управуваат со Кабелот Кабел Ракави Спирала Флексибилни ЈП кабел ракав

32милиметри Дијаметар*5 метри должина Спирала Флексибилни Полиетилен Кабел Заштита Ракав Брз опис : кабел организатор на канцеларијата и домот ,Идеален за занимаваат кабли зад вашиот КОМПЈУТЕР,ТВ, домашна кино систем или вашето биро, за инсталации итн наѕиравелат byebye да неуредна кабел Може да биде лесно да се намали за било должината што требаСпецификација : Дијаметар : 32 mm Должина : 5 m( Може да се претстави пластична жица клип)КОЛИЧИНА...

DEN 1312.00 1381.44

20MM Внатрешен Дијаметар Бела боја Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки Изолација Кабел Ракав (1Meter/многу)

20 MM Внатрешен Дијаметар Бела боја Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки (1 Meter / многу)Внимание pls : големината поголем од 6 MM е топлина се смалуваат цевки се во рамна форма.20 MM значи innder дијаметар кога топлина се смалуваат цевка е кружна,20 MM е рамен ширина е 33 MM.(Повеќе детали може да се погледне преку веблокацијата или контакт со мене,Thx)СПЕЦИФИКАЦИИВнатрешен дијаметарСтанот ширинаЦена по метарПовеќе избори(транспарентна)Повеќе избори(Бел)Повеќе избори(ВИЕ&GN)ММММММСАД$Кликни за да се купиКликни за да се купиКликни за да се купиΦ22.5±0.2САД$ 0.04никојΦ2.53.0±0.2САД$ 0.04никојΦ33.5±0.3САД$ 0.04Φ3.54.0±0.3САД$ 0.05никојΦ44.5±0.3САД$ 0.05Φ55.5±0.4САД$ 0.06Φ66.5±0.4САД$ 0.07Φ88.5±0.513.7САД$ 0.08Φ1010.5±0.517.1САД$ 0.12Φ1212.5±0.519.5САД$ 0.13Φ1414.5±0.522.9САД$ 0.17Φ1616.5±0.526.3САД$ 0.2Φ1819.0±0.529.5САД$ 0.25Φ2021.0±0.533САД$ 0.25Φ2223.0±0.534.5САД$ 0.33Φ2526.0±0.541САД$ 0.37Φ3031.5±1.048.9САД$ 0.47Φ35Е 36,5±1.056.3САД$ 0.65Φ4041.5±1.063.3САД$ 0.69Φ50≥5081.3САД$ 0.93SPEC(mm) Како што се Испорачува од(mm) По Намалување(mm) Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Φ1.5 2.0±0.2 0.20±0.08 ≤0.80 0.40±0.08 Φ2.0 2.5±0.2 0.20±0.08 ≤1.00 0.42±0.08 Φ3.0 3.5±0.3 0.25±0.10 ≤1.50 0.46±0.08 Φ4.0 4.5±0.3 0.25±0.10 ≤2.00 0.48±0.08 Φ5.0 5.5±0.4 0.25±0.10 ≤2.50 0.50±0.10Објектот е главно се користи за жица конекција , лемење заеднички заштита , електронски уред за заштита и изолација третман , метална површина заштита итн .

DEN 12.00

100Pcs 26-10AWG Избрани Лемење Ракав Топлина се Смалуваат Splice Задник Жица со Кутија 828 Промоција

Боја : БелаОпис25pcs Бела (AWG 2624)35pcs Црвено (AWG 2218)30pcs Сина (AWG 1614)10pcs Жолта (AWG 1210)Ro HS согласност.Количина : 100 Pcs / 1 Сет Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 626.00 711.84

2mm Кол. Црна/Бела/red/gree/сино/жолта/јасна Топлина Shrinkable Цевка се Намали Цевки 200M (656Ft.) Кабел Sleeving

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписБрој на 200 Метри.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.2mm Кол...

DEN 216.00

6.4 милиметри 1/4 , Црна Двоен Ѕид & Лепило Топлина се Смалуваат Цевки, 3:1 се Намали Соодносот, Запечатени & Водоотпорен, Изолирани 1meter/многу

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1 Метар.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.6.4 мм дијаметар Црна лепило / лепак наредени heatshrink.Дијаметар 6.4 милиметри (пред се намали >= 6.8±0.3 mm , по целосно намалиТемпературата на работа опсег : 55 °C 125 °CСоберете Температура : Започнете со намалување на 80 °C, целосно shrinked на 120 °CИзолација напон : 600 V♦3 : 1 се намали соодносот.♦ Пакување : 1m / парче♦Намалување на температурата +80°C♦Полу флексибилни heatshrink цевки со meltable лепило внатрешна облога која се топи и текови за да го запечати и капсулирало компоненти рок.♦Тоа е дизајнирана за да им обезбеди на влага доказ запечатување за широк опсег на употреба.Отпорен на масла, горива и влага.Се согласува да УЛ барања.Големина на цитатот е на внатрешен дијаметар пред намалила.Ве молиме проверете го мојот други лепило / лепак наредени огласи за varity на дебелина од 3мм до 40мм дијаметар.Употреба : Производот е универзално применети за да се обезбеди вода доказ, airproof, антизаштита од корозија, изолација, механичка заштита на метална жица, пумпа, поправка на електрична жица, кабел, поврзеш со жица и електрични компоненти.Совети : Тоа се намалува кога е загреан со топлина пиштол.Информации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

DEN 192.00

20pcs Водоотпорен Изолирани Топлина се Смалуваат Задник Терминал Конектори Жица Електрични Црвено Crimp Кабел Ракав 18-22AWG

100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Црвено Стандард crimp, а потоа печат топлина се смалуваат задник конектори Загарантирана да се одржи на силна crimps Двојно ѕидови дизајн, полиолефин цевки во и надвор топла топи лепило во внатрешноста Овозможува визуелна инспекција, го спречува корозија, и обезбеди еден водоотпорен печат За најдобри резултати, користете топол воздух пиштол додека не се намалува во големина и лепило текови, пополнување празнини во рамките на терминал Големина : Конектор : Одговара на кабел / жица димензии 1.52.5 mm⊃2; 1822 AWG Конектор : Одговара кабел / жица димензии 1.52.5 mm⊃2; 1822 AWG Количина : 20 Компјутери / 1 Сет Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 71.00 91.68

1 Метар/лот 2:1 Црна Пречник од 6mm Топлина се Смалуваат

0.8 mm 50мм Топлина shrinkable цевкаКликнете на сликата за линк за да ја купиБоја : ЦрнаНамалување Сооднос : 2 : 1 (ќе се намали максималната да 1 / 2 својата доставени дијаметар)Користете температура предмет : 55 степен ~ 125 степенНоминална напон : 600 VСечење метод : Ножици или остар ножСертификација : УЛ, АДС сертификација, пожарretardant стандарди;На животната средина во согласност со упатството на Sony и ЕУ Ro HS заштита на животната средина стандардОвој производ е 2 : 1 се намали соодносот и е за до 600 V ,125 Степен Centigrade...

DEN 22.00 23.04

14MM Внатрешен Дијаметар Бела боја Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки Изолација Кабел Ракав 1Meter/многу)

14 MM Внатрешен Дијаметар Бела боја Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки (1 Meter / многу)Внимание pls : големината поголем од 6 MM е топлина се смалуваат цевки се во рамна форма.14 MM значи innder дијаметар кога топлина се смалуваат цевка е кружна,14 MM е рамен ширина е 22.9 ММ...

DEN 8.16

155pcs/кутија 2.0/2.5/3.5/5.0/7.0/10.0/13.0/20mm топлина се смалуваат цевки колекции црвена боја се намали сооднос 2:1 сина боја

Производи име : топлина се смалуваат цевкиПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : црвено, жолто и сино зелена бела мешани3 : Големини : 2.0 mm,2,5 mm.3.5 мм,5.0 мм,7.0 мм,10мм,13mm,20mm4 : Количина : 155pcs5 : Материјал : Пластична6 : Обезбедени внатрешен дијаметар : 2.0 mm,2,5 mm.3.5 мм,5.0 мм,7.0 мм,10мм,13mm,20mm7 : Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 1.0 mm,1.25 мм,1.75 mm,2,5 mm,3.5 мм,5.0 мм,6.5 mm,10мм.8 : Намалување Сооднос : 2 : 1 ( ќе се намали максималната да 1 / 2 на својата доставени дијаметар )9 : Минимум Намалување Temp : +70 степен10 : Целосна Намалување Temp : +125 максимален степен11 : Температурата на работа : 55 степен на + 125degree12 : Затегнувачка цврстина : 10.4 MPA13 : Dielectric сила : 15 KV / mm14 : Запаливост : Пламен Retardant15 : Обезбедени формат ( круг или стан ) : Производ се добива рамен16 : Сечење метод : Ножици или остар нож17 : Производство спецификација : ISO900218 : Одобрување : UL Одобрени19 : Количина : 1 пакет(150pcs)20 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Доставени внатрешен дијаметар x Еден должина x боја )50pcs x2.0mmx100mmx сина боја30pcs x2.5mmx100mmx сина боја30pcs x3.5mmx100mmx сина боја15pcs х5.0mmx100mmx сина боја10pcs x7.0mmx100mmx сина боја10pcs x10.0mmx100mmx сина боја5pcs x13.0mmx100mmx сина боја5pcs x20mmx100mmx сина бојаВкупна КОЛИЧИНА : 155 PCS

DEN 427.20

11mm Дијаметар Црна/Црвена/Жолта боја/Бела/Избриши/Алчност/Сино Полиолефин Топлина Намалување на Цевка 10M

Име на производ Топлина Shrinkable Цевка Материјал Полиолефин Оценет Напон 600 V Температура Ниво 125°C Запаливост "ФОЛКСВАГЕН" 1 Дијаметар11mm / 0.433"(Пред Намалување)5.5 мм / 0.216" (По Стеснувањето) се Намали Сооднос 2 : 1 Должина (Прибл.) 10 M Боја Црна / Црвена / Жолта боја / Бела / Избриши / Алчност / Сино Тежина Пакет Содржина 1 x Топлина Shrinkable Цевка

DEN 359.00 377.28

60pcs Зелена Сина Должина 72mm Ширина 29.5 mm Батерија 18650 Пак Машина за Сечење Изолација ПВЦ Топлина Shrinkable Цевки се Намали Цевка

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари 60pcs Зелена Сина Должина 72mm Ширина 29.5 mm Батерија 18650 Пак Машина за Сечење Изолација ПВЦ Топлина Shrinkable Цевки се Намали ЦевкаОдговара за 1 x Батерија 18650 Вкупна Должина 72mm Земјата на Производство КИНА Рамен Ширина 29.5 мм ПВЦ Материјал Дебелина 0.1 mm Намалената Стапка на 48+ / 5% Нето Тежина 150g Пакет Содржина 60pcs ПВЦ Топлина се Намали Цевки Батеријата Вклучени Не се Намали Температурата 80 C Температура Спектар 40 C на + 105 C

DEN 316.80

35MM Внатрешен Дијаметар Бела боја Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки Изолација Кабел Ракав (1Meter/многу)

35 MM Внатрешен Дијаметар Бела боја Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки (1 Meter / многу)Внимание pls : големината поголем од 6 MM е топлина се смалуваат цевки се во рамна форма.35 MM значи innder дијаметар кога топлина се смалуваат цевка е кружна,35 MM е рамен ширина е 56.3 ММ...

DEN 31.20

100pcs/кутија ЕЗ-0 1.0mm2 8 9 различен број кабел маркер жолта боја

Производи име : Кабел за напредок на ЕК0 1.0mm2 жолта бојаПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : жолта боја3 : Големини : EC04 : Количина : 100pcs / set, pls изберете го бројот пред u цел5 : Материјал : ПВЦ6 : Обезбедени дијаметар : 2.8 mm7 : Одговара на кабел : 1.0mm28 : Производство спецификација : ISO90029 : Одобрување : UL Одобрени10 : Количина : 1 пакет(100pcs)11 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Sizex Suit cablexnumber x Доставени дијаметар x боја )100pcsx EC0x1mm2xnumber 8 X2.8мм х жолта боја100pcsx EC0x1mm2xnumber 9 X2.8mmxx жолта бојаВкупна КОЛИЧИНА : 100 PCSПроизводи Слика :

DEN 38.00 38.40

4Meter/многу 3.2 mm;4.8 мм.6.4 mm;7.9 мм секоја 1Meter двоен ѕид термички топлина се смалуваат цевка со лепак се намали дажба 3:1

Производи име : Топлина се смалуваат цевкиПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : Црна3 : Големини : 3.2 мм,4.8 мм,6.4 милиметри,7.9 мм4 : Количина : 4pcs(4 Meter)5 : Материјал : Пластична6 : Обезбедени внатрешен дијаметар : 3.2 мм,4.8 мм,6.4 милиметри,7.9 мм7 : Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 1.06 мм,1.6 mm,2.13 мм,2.63 mm8 : Намалување Сооднос : 3 : 1 ( ќе максимална се намали за 1 / 3 од своите доставени дијаметар )9 : Минимум Намалување Temp : +70 степен10 : Целосна Намалување Temp : +125 максимален степен11 : Температурата на работа : 55 степен на + 125degree12 : Затегнувачка цврстина : 10.4 MPA13 : Dielectric сила : 15 KV / mm14 : Запаливост : Пламен Retardant15 : Обезбедени формат ( круг или стан ) : Производ се добива рамен16 : Сечење метод : Ножици или остар нож17 : Производство спецификација : ISO900218 : Одобрување : UL Одобрени19 : Количина : 1 пакет(4pcs) 4meter(секоја големина 1 метар20 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Доставени внатрешен дијаметар x Еден должина x боја )1pcs x3.2mmx1000mmmxblack1pcs x4.8mmx1000mmxblack1pcs x6.4mmx1000mmxblack1pcs x7.9x1000mmxblackВкупна КОЛИЧИНА : 4 PCS(4meter)Производи слика : Производи каталог :

DEN 331.20

35meter/многу 1.5 mm 7 боја топлина се смалуваат цевки се намали дажба 2:1 од црвено жолта сино зелена црно бела боја trhansparent

Производи име : топлина се смалуваат цевкиПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : црвено, жолто и сино зелена црно бела транспарентна 7 боја меша.3 : Димензии : 1.5 м4 : КОЛИЧИНА : 35meters5 : Материјал : Пластична6 : Обезбедени внатрешен дијаметар : 1.5 mm7 : Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 0.75 мм8 : Намалување Сооднос : 2 : 1 ( ќе се намали максималната да 1 / 2 на својата доставени дијаметар )9 : Минимум Намалување Temp : +70 степен10 : Целосна Намалување Temp : +125 максимален степен11 : Температурата на работа : 55 степен на + 125degree12 : Затегнувачка цврстина : 10.4 MPA13 : Dielectric сила : 15 KV / mm14 : Запаливост : Пламен Retardant15 : Обезбедени формат ( круг или стан ) : Производ се добива рамен16 : Сечење метод : Ножици или остар нож17 : Производство спецификација : ISO900218 : Одобрување : UL Одобрени19 : Количина : 1 пакет(35meters)20 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Доставени внатрешен дијаметар x Еден должина x боја )1pcs x1.5mmx5meterx црвена боја1pcs x1.5mmx 5meter x жолта боја1pcs x1.5mmx 5meter x сина боја1pcs x1.5mmx 5meter x зелена боја1pcs x1.5mmx 5meter x црна боја1pcs x1.5mmx 5meter x белата боја1pcs x1.5mmx 5meter x tranaparent бојаВкупна КОЛИЧИНА : 5 PCS(35meter)Производи каталог :

DEN 333.60

80pcs Бела Сина Јасно Црна, Виолетова Злато DIY 23mm Ширина 53mm Должина АА Батерија Изолација ПВЦ Топлина се Намали Shrinkable Цевка

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари80pcs Бела Сина Јасно Црна, Виолетова Злато DIY 23mm Ширина 53mm Должина АА Батерија Изолација ПВЦ Топлина се Намали Shrinkable ЦевкаОдговара за 1 х АА Батерија Вкупна Должина 353mm Земјата на Производство КИНА Рамен Ширина 23mm Материјал ПВЦ Дебелина 0.1 mm Намалената Стапка на 48+ / 5% Нето Тежина 200g Пакет Содржина 80pcs ПВЦ Топлина се Намали Цевки Батеријата Вклучени Не се Намали Температурата 80 C Температура Спектар 40 C на + 105 C

DEN 331.20

OD4mm За 21.5 m/Тркалаат SWB-04 Спирала завиткување бендови, Жица изолација за цевка,ликвидација цевка

Материјал : направен од ЈП.· Употреба : се поправи едниот крај со појасот за првиот, тогаш круг жици насока на стрелките на часовникот за да ги направи tighen.· Примена : заштита носат за електрични жици, и да ги направи изолација и да изгледа убаво.Кога ќе го поставите цел, pls кажи ми боја ви се потребни(Бела или Црна)МоделВнатрешен дијаметар D(mm)Надворешниот дијаметар D(mm)Тема на теренот W(mm)Пакет опсег (mm)Околу Должина (m)SWB042.845.8320320mm21.5

DEN 720.00

OD10mm За 8m/Тркалаат SWB-10 Спирала завиткување бендови, електрични инсталации цевка,Ликвидација цевка

Материјал : направен од ЈП.· Употреба : се поправи едниот крај со појасот за првиот, тогаш круг жици насока на стрелките на часовникот за да ги направи tighen.· Примена : заштита носат за електрични жици, и да ги направи изолација и да изгледа убаво.МоделВнатрешен дијаметар D(mm)Надворешниот дијаметар D(mm)Тема на теренот W(mm)Пакет опсег (mm)Околу Должина (m)SWB107.51011.47.5608Кога ќе го поставите цел, pls кажи ми боја ви се потребни(Бела или Црна)

DEN 528.00

(1Meter/многу) 4MM Внатрешен Дијаметар Црна Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки Боја : Црна, Црвена Сина, Зелена Жолта

4 MM Внатрешен Дијаметар Црна Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки (1 Meter / многу)Пет Бои Да Се Избере : Црна, Црвена Сина, Зелена Жолта(Pls остави Порака каква боја сакате, или ние ќе ја испрати на црна еден)СПЕЦИФИКАЦИИВнатрешен дијаметарСтанот ширинаЦена по метарПовеќе избориММММММСАД$Кликни за да се купиΦ11.5±0.2КружниОбликотСАД$ 0.03Φ1.52.0±0.2САД$ 0.04Φ22.5±0.2САД$ 0.04Φ2.53.0±0.2САД$ 0.04Φ33.5±0.3САД$ 0.04Φ3.54.0±0.3САД$ 0.05Φ44.5±0.3САД$ 0.05Φ55.5±0.4САД$ 0.05Φ66.5±0.4САД$ 0.05Φ88.5±0.513.7САД$ 0.06Φ1010.5±0.517.1САД$ 0.07Φ1212.5±0.519.5САД$ 0.08Φ1414.5±0.522.9САД$ 0.09Φ1616.5±0.526.3САД$ 0.13Φ1819.0±0.529.5САД$ 0.15Φ2021.0±0.533САД$ 0.17Φ2223.0±0.534.5САД$ 0.18Φ2526.0±0.541САД$ 0.22Φ3031.5±1.048.9САД$ 0.29Φ35Е 36,5±1.056.3САД$ 0.31Φ4041.5±1.063.3САД$ 0.39Φ50≥5081.3САД$ 0.53Φ60≥6095.2САД$ 0.69Φ70≥70110.1САД$ 0.76Φ80≥80127САД$ 0.94Φ90≥90141.1САД$ 1.1Φ100≥100157.1САД$ 1.27Φ120≥120186САД$ 1.56Φ150≥150220САД$ 2.15100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Боја : Црна, Црвена Сина, Зелена Жолта (цената е иста, ако треба друга боја, pls ме контактира или оставете порака тука)SPEC(mm) Како што се Испорачува од(mm) По Намалување(mm) Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Φ1.5 2.0±0.2 0.20±0.08 ≤0.80 0.40±0.08 Φ2.0 2.5±0.2 0.20±0.08 ≤1.00 0.42±0.08 Φ3.0 3.5±0.3 0.25±0.10 ≤1.50 0.46±0.08 Φ4.0 4.5±0.3 0.25±0.10 ≤2.00 0.48±0.08 Φ5.0 5.5±0.4 0.25±0.10 ≤2.500.50±0.10Објектот е главно се користи за жица конекција , лемење заеднички заштита , електронски уред за заштита и изолација третман , метална површина заштита итн .

DEN 2.40