• Ново
Спирала завиткување бендови OD12mm За 7.5 m/Тркалаат SWB-12

Спирала завиткување бендови OD12mm За 7.5 m/Тркалаат SWB-12

DEN 528.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Материјал : направен од ЈП.
· Употреба : се поправи едниот крај со појасот за првиот, тогаш круг жици насока на стрелките на часовникот за да ги направи tighen.
· Примена : заштита носат за електрични жици, и да ги направи изолација и да изгледа убаво.
Модел
Внатрешен дијаметар D(mm)
Надворешниот дијаметар D(mm)
Тема на теренот W(mm)
Пакет опсег (mm)
Околу Должина (m)
SWB-12
9.5
12
13.9
9-65
7.5
Кога ќе го поставите цел, pls кажи ми боја ви се потребни(Бела или Црна)

Особините

Број На Модел На:
SWB-12
Тип:
Спирала За Завиткување

Купувачите избираат и

147PCS топлина се смалуваат цевки асортиман 8 големина 1 боја во една кутија се намали дажба 2:1 за wire кабел изолациони ракави

Производи име : топлина се смалуваат цевки 147pcs колекцииПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : Црна3 : Големини : 2.0 mm, 2,5 mm, 3.5 мм,5.0 мм,6.0 mm,7.0 мм,10.0 мм,13.0 mm4 : Количина : 147 компјутери5 : Материјал : Пластична6 : Обезбедени внатрешен дијаметар : 2.0 mm, 2,5 mm, 3.5 мм,5.0 мм,6.0 mm,7.0 мм,10.0 мм,13.0 mm7 : Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 1.0 mm, 1.25 мм, 1.75 mm ,2,5 mm,3.0 mm,3.5 мм,5.0 мм,6.5 mm8 : Намалување Сооднос : 2 : 1 ( ќе се намали максималната да 1 / 2 на својата доставени дијаметар )9 : Минимум Намалување Temp : +70 степен10 : Целосна Намалување Temp : +1 25 максимален степен11 : Температурата на работа : 55 степен на + 125degree12 : Затегнувачка цврстина : 10.4 MPA13 : Dielectric сила : 15 KV / mm14 : Запаливост : Пламен Retardant15 : Обезбедени формат ( круг или стан ) : Производ се добива рамен16 : Сечење метод : Ножици или остар нож17 : Производство спецификација : ISO900 218 : Одобрување : UL Одобрени19 : Количина : 1 пакет(147pcs)20 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Доставени внатрешен дијаметар x Еден должина x боја )30pcs x 2.0 mm x40mmxblack25pcs x 2,5 mm x40mmxblack20pcs x 3,5 мм x40mmxblack20pcs x 5.0 mm x40mmxblack20pcs x 6.0 mm x40mmxblack16pcs x 7.0 mm x80mmxblack8pcs x 10.0 mm x80mmxblack8pcs x 13.0 mm x85mmxblackВкупна КОЛИЧИНА : 147 PCSПроизводи Слика : Produts каталог :

DEN 360.00

Нерешено заврши OD18mm За 3.8 m/Тркалаат SWB-18

Материјал : направен од ЈП.· Употреба : се поправи едниот крај со појасот за првиот, тогаш круг жици насока на стрелките на часовникот за да ги направи tighen.· Примена : заштита носат за електрични жици, и да ги направи изолација и да изгледа убаво.МоделВнатрешен дијаметар D(mm)Надворешниот дијаметар D(mm)Тема на теренот W(mm)Пакет опсег (mm)Околу Должина (m)SWB1815.51816.613.5803.8Кога ќе го поставите цел, pls кажи ми боја ви се потребни(Бела или Црна)

DEN 528.00

20pcs Водоотпорен Изолирани Топлина се Смалуваат Задник Терминал Конектори Жица Електрични Црвено Crimp Кабел Ракав 18-22AWG

100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Црвено Стандард crimp, а потоа печат топлина се смалуваат задник конектори Загарантирана да се одржи на силна crimps Двојно ѕидови дизајн, полиолефин цевки во и надвор топла топи лепило во внатрешноста Овозможува визуелна инспекција, го спречува корозија, и обезбеди еден водоотпорен печат За најдобри резултати, користете топол воздух пиштол додека не се намалува во големина и лепило текови, пополнување празнини во рамките на терминал Големина : Конектор : Одговара на кабел / жица димензии 1.52.5 mm⊃2; 1822 AWG Конектор : Одговара кабел / жица димензии 1.52.5 mm⊃2; 1822 AWG Количина : 20 Компјутери / 1 Сет Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 71.00 91.68

(1Meter/многу) 10ММ Внатрешен Дијаметар Бела боја Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки Изолација обвивка

10ММ Внатрешен Дијаметар Бела боја Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки (1 Meter / многу)Внимание pls : големината поголем од 6 MM е топлина се смалуваат цевки се во рамна форма.10ММ значи innder дијаметар кога топлина се смалуваат цевка е кружна,10ММ е рамен ширина е 17.1 ММ...

DEN 5.76

28pcs/многу freeshipping MS-65mm кабел маркер линија и 4mm2 Рамен кабел маркер ABCDFEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ +-различно Писмо

Производи име : Рамни Кабел за напредок на ЕКJ и маркер кабел линијаПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : Жолта и црна3 : Големини : ECJ кабел за напредок и MS65 MM маркер кабел линија4 : Количина : Писмо ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ+ секој 8pcs.и 28pcs 65mm маркер кабел линија5 : Материјал : ПВЦ6 : Обезбедени дијаметар : 9.0 mm7 : Одговара на кабел : 4mm28 : Производство спецификација : ISO90029 : Одобрување : UL Одобрени10 : Количина : 1 пакет(28pcs)11 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Доставени дијаметар x боја )1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Писмо На1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буква Б1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Писмо C1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Писмо D1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Писмо E1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs буквата С1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs писмо G1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs писмо H1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Писмо јас1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Писмо J1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буквата К1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буква L1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буквата М1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буква N1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буква О1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буква P1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буква П1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Писмо Р1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буквата S1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буква Т1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буква U1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буква V1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Писмо W1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Писмо X1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буква Y1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буквата Z1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Писмо +1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Писмо Вкупна КОЛИЧИНА : 28 PCSПроизводи Слика :

DEN 906.24

20MM Внатрешен Дијаметар Бела боја Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки Изолација Кабел Ракав (1Meter/многу)

20 MM Внатрешен Дијаметар Бела боја Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки (1 Meter / многу)Внимание pls : големината поголем од 6 MM е топлина се смалуваат цевки се во рамна форма.20 MM значи innder дијаметар кога топлина се смалуваат цевка е кружна,20 MM е рамен ширина е 33 MM.(Повеќе детали може да се погледне преку веблокацијата или контакт со мене,Thx)СПЕЦИФИКАЦИИВнатрешен дијаметарСтанот ширинаЦена по метарПовеќе избори(транспарентна)Повеќе избори(Бел)Повеќе избори(ВИЕ&GN)ММММММСАД$Кликни за да се купиКликни за да се купиКликни за да се купиΦ22.5±0.2САД$ 0.04никојΦ2.53.0±0.2САД$ 0.04никојΦ33.5±0.3САД$ 0.04Φ3.54.0±0.3САД$ 0.05никојΦ44.5±0.3САД$ 0.05Φ55.5±0.4САД$ 0.06Φ66.5±0.4САД$ 0.07Φ88.5±0.513.7САД$ 0.08Φ1010.5±0.517.1САД$ 0.12Φ1212.5±0.519.5САД$ 0.13Φ1414.5±0.522.9САД$ 0.17Φ1616.5±0.526.3САД$ 0.2Φ1819.0±0.529.5САД$ 0.25Φ2021.0±0.533САД$ 0.25Φ2223.0±0.534.5САД$ 0.33Φ2526.0±0.541САД$ 0.37Φ3031.5±1.048.9САД$ 0.47Φ35Е 36,5±1.056.3САД$ 0.65Φ4041.5±1.063.3САД$ 0.69Φ50≥5081.3САД$ 0.93SPEC(mm) Како што се Испорачува од(mm) По Намалување(mm) Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Φ1.5 2.0±0.2 0.20±0.08 ≤0.80 0.40±0.08 Φ2.0 2.5±0.2 0.20±0.08 ≤1.00 0.42±0.08 Φ3.0 3.5±0.3 0.25±0.10 ≤1.50 0.46±0.08 Φ4.0 4.5±0.3 0.25±0.10 ≤2.00 0.48±0.08 Φ5.0 5.5±0.4 0.25±0.10 ≤2.50 0.50±0.10Објектот е главно се користи за жица конекција , лемење заеднички заштита , електронски уред за заштита и изолација третман , метална површина заштита итн .

DEN 12.00

5M 6.4 милиметри двоен ѕид термички топлина се смалуваат цевка со лепак се намали дажба 3:1 за wire кабел изолација ракав

Производи име : топлина се смалуваат цевкиПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : Црна3 : Големини : 6.4 милиметри4 : Количина : 5 Meter5 : Материјал : Пластична6 : Обезбедени внатрешен дијаметар : 6.4 милиметри7 : Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 2.13 mm8 : Намалување Сооднос : 3 : 1 ( ќе максимална се намали за 1 / 3 од своите доставени дијаметар )9 : Минимум Намалување Temp : +70 степен10 : Целосна Намалување Temp : +125 максимален степен11 : Температурата на работа : 55 степен на + 125degree12 : Затегнувачка цврстина : 10.4 MPA13 : Dielectric сила : 15 KV / mm14 : Запаливост : Пламен Retardant15 : Обезбедени формат ( круг или стан ) : Производ се добива рамен16 : Сечење метод : Ножици или остар нож17 : Производство спецификација : ISO900218 : Одобрување : UL Одобрени19 : Количина : 1 пакет(5meter)20 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Доставени внатрешен дијаметар x Еден должина x боја )1pcs x6.4mmx5meterxblack бојаВкупна КОЛИЧИНА : 5 метриПроизводи каталог :

DEN 331.20

OD6mm Околу 18 милиони/Тркалаат SWB-06 Спирала завиткување бендови, електрични инсталации цевка,Кабел обвивка

Материјал : направен од ЈП.· Употреба : се поправи едниот крај со појасот за првиот, тогаш круг жици насока на стрелките на часовникот за да ги направи tighen.· Примена : заштита носат за електрични жици, и да ги направи изолација и да изгледа убаво.МоделВнатрешен дијаметар D(mm)Надворешниот дијаметар D(mm)Тема на теренот W(mm)Пакет опсег (mm)Околу Должина (m)SWB0646745018

DEN 528.00

102 Компјутери Топлина Shrinkable Цевка Цевки 6 Големина 6 Боја 3/1 3:1 Со Лепак Изолација Заврши Sleeving Двоен Ѕид Цевка Автомобил Кабел

102 Компјутери Топлина Shrinkable Цевка Цевки 6 Големина 6 Боја 3 / 1 3 : 1 Со Лепак Изолација Заврши Sleeving Двоен Ѕид Цевка Автомобил КабелКоличина : потполно 102pcsДолжина : 90mm / 65mmНамалување На Односот На : 3 / 1Боја : Црвено, Жолто Црно Бела Сина, Зелена

DEN 494.00 695.52

OD4mm За 21.5 m/Тркалаат SWB-04 Спирала завиткување бендови, Жица изолација за цевка,ликвидација цевка

Материјал : направен од ЈП.· Употреба : се поправи едниот крај со појасот за првиот, тогаш круг жици насока на стрелките на часовникот за да ги направи tighen.· Примена : заштита носат за електрични жици, и да ги направи изолација и да изгледа убаво.Кога ќе го поставите цел, pls кажи ми боја ви се потребни(Бела или Црна)МоделВнатрешен дијаметар D(mm)Надворешниот дијаметар D(mm)Тема на теренот W(mm)Пакет опсег (mm)Околу Должина (m)SWB042.845.8320320mm21.5

DEN 720.00

5M 4.8 мм двоен ѕид термички топлина се смалуваат цевка со лепак се намали дажба 3:1 за wire кабел изолација ракав

Производи име : двоенѕидот топлина се смалуваат цевки(со лепак)Производи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : Црна3 : Големини : 4.8 мм4 : Количина : 5meter5 : Материјал : Пластична6 : Обезбедени внатрешен дијаметар : 4.8 мм7 : Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 1.6 mm8 : Намалување Сооднос : 3 : 1 ( ќе се намали максималната 3 / 2 од своите доставени дијаметар )9 : Минимум Намалување Temp : +70 степен10 : Целосна Намалување Temp : +125 максимален степен11 : Температурата на работа : 55 степен на + 125degree12 : Затегнувачка цврстина : 10.4 MPA13 : Dielectric сила : 15 KV / mm14 : Запаливост : Пламен Retardant15 : Обезбедени формат ( круг или стан ) : Производ се добива рамен16 : Сечење метод : Ножици или остар нож17 : Производство спецификација : ISO900218 : Одобрување : UL Одобрени19 : Количина : 1 пакет (5meter)20 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Доставени внатрешен дијаметар x боја )5metersx4.8mmxblackВкупна КОЛИЧИНА : 5 метриПроизводи слика : Производи каталог :

DEN 316.80

2mm Кол. Црна/Бела/red/gree/сино/жолта/јасна Топлина Shrinkable Цевка се Намали Цевки 200M (656Ft.) Кабел Sleeving

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписБрој на 200 Метри.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.2mm Кол...

DEN 216.00

Сите видови на боја број цевка ЕЗ-3 6mm Кабел Жица Маркери Писмо од 0 до 9 X 500 (Секоја 50pcs )

ЕЗ3 / CE3 Кабел Жица Маркери Писмо "0 , 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ," (Секој 50 парчиња ) Вкупно : 500 КОМПЈУТЕРИ / МногуЕЗ0 1.5 mm Кабел Жица Маркери Писмо од 0 до 9 X 600 (Секоја 60pcs ) САД$ 4.50 / многупарчиња / многуЕЗ1 2.5 mm Кабел Жица Маркери Писмо од 0 до 9 X 600 (Секоја 60pcs ) САД$ 4.50 / многупарчиња / многуЕЗ2 4mm Кабел Жица Маркери Писмо од 0 до 9 X 600 (Секоја 60pcs ) САД$ 4.50 / многупарчиња / многуБоја број цевка ЕЗ0 1.5 mm Кабел Жица Маркери Писмо од 0 до 9 X 500 (Секоја 50pcs ) САД$ 5.50 / многупарчиња / многуБоја број цевка ЕЗ1 2.5 mm Кабел Жица Маркери Писмо од 0 до 9 X 500 (Секоја 50pcs ) САД$ 5.50 / многупарчиња / многуНајлон кабел врски XGS100 3x100 боја црвена зелена huang сина многупарчиња / многуSWB08 8мм жица ликвидација цевка линија пакет за погодно управување со случаи линија цевка ликвидација жица парчеES212wire конектор за градење wire конектор терминал бакарна жица 0.082,5 mm жица многупарчиња / многу

DEN 360.00

14MM Внатрешен Дијаметар Бела боја Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки Изолација Кабел Ракав 1Meter/многу)

14 MM Внатрешен Дијаметар Бела боја Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки (1 Meter / многу)Внимание pls : големината поголем од 6 MM е топлина се смалуваат цевки се во рамна форма.14 MM значи innder дијаметар кога топлина се смалуваат цевка е кружна,14 MM е рамен ширина е 22.9 ММ...

DEN 8.16

6mm 6.0 mm Дијаметар Сооднос 2:1 Топлина Намалување на Shrinkable Цевка Црна/Црвена/Жолта боја/Бела/Избриши/Алчност/Сино 10M

Име на производ Топлина Shrinkable Цевка Материјал Полиолефин Оценет Напон 600 V Температура Ниво 125 C Запаливост "ФОЛКСВАГЕН" 1 Дијаметар6mm / 0.236" (Пред Намалување)3мм / 0.118" (По Стеснувањето) се Намали Сооднос 2 : 1 Должина (Прибл.) 10 M Боја Црна / Црвена / Жолта боја / Бела / Избриши / Алчност / Сино Тежина Пакет Содржина 1 x Топлина Shrinkable Цевка

DEN 276.00 290.40

SWB-30 Спирала завиткување бендови OD30mm За 1.4 m/Ролна

Материјал : направен од ЈП.· Употреба : се поправи едниот крај со појасот за првиот, тогаш круг жици насока на стрелките на часовникот за да ги направи tighen.· Примена : заштита носат за електрични жици, и да ги направи изолација и да изгледа убаво.МоделВнатрешен дијаметар D(mm)Надворешниот дијаметар D(mm)Тема на теренот W(mm)Пакет опсег (mm)Околу Должина (m)SWB30273020271501.4Кога ќе го поставите цел, pls кажи ми боја ви се потребни(Бела или Црна)

DEN 528.00

6.4 милиметри 1/4 , Црна Двоен Ѕид & Лепило Топлина се Смалуваат Цевки, 3:1 се Намали Соодносот, Запечатени & Водоотпорен, Изолирани 1meter/многу

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1 Метар.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.6.4 мм дијаметар Црна лепило / лепак наредени heatshrink.Дијаметар 6.4 милиметри (пред се намали >= 6.8±0.3 mm , по целосно намалиТемпературата на работа опсег : 55 °C 125 °CСоберете Температура : Започнете со намалување на 80 °C, целосно shrinked на 120 °CИзолација напон : 600 V♦3 : 1 се намали соодносот.♦ Пакување : 1m / парче♦Намалување на температурата +80°C♦Полу флексибилни heatshrink цевки со meltable лепило внатрешна облога која се топи и текови за да го запечати и капсулирало компоненти рок.♦Тоа е дизајнирана за да им обезбеди на влага доказ запечатување за широк опсег на употреба.Отпорен на масла, горива и влага.Се согласува да УЛ барања.Големина на цитатот е на внатрешен дијаметар пред намалила.Ве молиме проверете го мојот други лепило / лепак наредени огласи за varity на дебелина од 3мм до 40мм дијаметар.Употреба : Производот е универзално применети за да се обезбеди вода доказ, airproof, антизаштита од корозија, изолација, механичка заштита на метална жица, пумпа, поправка на електрична жица, кабел, поврзеш со жица и електрични компоненти.Совети : Тоа се намалува кога е загреан со топлина пиштол.Информации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

DEN 192.00

35meter/многу 1.0 mm 7 боја топлина се смалуваат цевки се намали дажба 2:1 од црвено жолта сино зелена црно бела боја trhansparent

Топлина се смалуваат цевкиГолемина : 1.0 mmМатеријал : ПВЦсе намали соодносот : 2 : 1Боја : црвено, жолто и сино зелена проѕирна црна бела 7 боја, секоја боја 5 метриКОЛИЧИНА : 35 Метри

DEN 331.20

100 метри/roll 12MM внатрешен дијаметар топлина се смалуваат цевка топлина shrinkable цевки Изолација Кабел Ракав Јасно Бела Црна

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 100 Метри.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.12mm Кол...

DEN 504.00

155pcs/кутија 2.0/2.5/3.5/5.0/7.0/10.0/13.0/20mm топлина се смалуваат цевки колекции црвена боја се намали сооднос 2:1 сина боја

Производи име : топлина се смалуваат цевкиПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : црвено, жолто и сино зелена бела мешани3 : Големини : 2.0 mm,2,5 mm.3.5 мм,5.0 мм,7.0 мм,10мм,13mm,20mm4 : Количина : 155pcs5 : Материјал : Пластична6 : Обезбедени внатрешен дијаметар : 2.0 mm,2,5 mm.3.5 мм,5.0 мм,7.0 мм,10мм,13mm,20mm7 : Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 1.0 mm,1.25 мм,1.75 mm,2,5 mm,3.5 мм,5.0 мм,6.5 mm,10мм.8 : Намалување Сооднос : 2 : 1 ( ќе се намали максималната да 1 / 2 на својата доставени дијаметар )9 : Минимум Намалување Temp : +70 степен10 : Целосна Намалување Temp : +125 максимален степен11 : Температурата на работа : 55 степен на + 125degree12 : Затегнувачка цврстина : 10.4 MPA13 : Dielectric сила : 15 KV / mm14 : Запаливост : Пламен Retardant15 : Обезбедени формат ( круг или стан ) : Производ се добива рамен16 : Сечење метод : Ножици или остар нож17 : Производство спецификација : ISO900218 : Одобрување : UL Одобрени19 : Количина : 1 пакет(150pcs)20 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Доставени внатрешен дијаметар x Еден должина x боја )50pcs x2.0mmx100mmx сина боја30pcs x2.5mmx100mmx сина боја30pcs x3.5mmx100mmx сина боја15pcs х5.0mmx100mmx сина боја10pcs x7.0mmx100mmx сина боја10pcs x10.0mmx100mmx сина боја5pcs x13.0mmx100mmx сина боја5pcs x20mmx100mmx сина бојаВкупна КОЛИЧИНА : 155 PCS

DEN 427.20

OD10mm За 8m/Тркалаат SWB-10 Спирала завиткување бендови, електрични инсталации цевка,Ликвидација цевка

Материјал : направен од ЈП.· Употреба : се поправи едниот крај со појасот за првиот, тогаш круг жици насока на стрелките на часовникот за да ги направи tighen.· Примена : заштита носат за електрични жици, и да ги направи изолација и да изгледа убаво.МоделВнатрешен дијаметар D(mm)Надворешниот дијаметар D(mm)Тема на теренот W(mm)Пакет опсег (mm)Околу Должина (m)SWB107.51011.47.5608Кога ќе го поставите цел, pls кажи ми боја ви се потребни(Бела или Црна)

DEN 528.00

5M Dia4mm (5/32) Црна ТОПЛИНА се СМАЛУВААТ ЛЕПИЛО ЛЕПАК НАРЕДЕНИ Цевки Цевка Жица Заврши 3:1 за ОДНОСОТ

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 5 Метри.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.4mm дијаметар Црна лепило / лепак наредени heatshrink.Дијаметар 4mm (пред се намали >= 4.2±0.3 mm , по целосно намалиТемпературата на работа опсег : 55 °C 125 °CСоберете Температура : Започнете со намалување на 80 °C, целосно shrinked на 120 °CИзолација напон : 600 V♦3 : 1 се намали соодносот.♦ Пакување : 5m / парче♦Намалување на температурата +80°C♦Полу флексибилни heatshrink цевки со meltable лепило внатрешна облога која се топи и текови за да го запечати и капсулирало компоненти рок.♦Тоа е дизајнирана за да им обезбеди на влага доказ запечатување за широк опсег на употреба.Отпорен на масла, горива и влага.Се согласува да УЛ барања.Големина на цитатот е на внатрешен дијаметар пред намалила.Ве молиме проверете го мојот други лепило / лепак наредени огласи за varity на дебелина од 3мм до 40мм дијаметар.Употреба : Производот е универзално применети за да се обезбеди вода доказ, airproof, антизаштита од корозија, изолација, механичка заштита на метална жица, пумпа, поправка на електрична жица, кабел, поврзеш со жица и електрични компоненти.Совети : Тоа се намалува кога е загреан со топлина пиштол.Информации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

DEN 288.00