• Ново
SWB-30 Спирала завиткување бендови OD30mm За 1.4 m/Ролна

SWB-30 Спирала завиткување бендови OD30mm За 1.4 m/Ролна

DEN 528.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Материјал : направен од ЈП.
· Употреба : се поправи едниот крај со појасот за првиот, тогаш круг жици насока на стрелките на часовникот за да ги направи tighen.
· Примена : заштита носат за електрични жици, и да ги направи изолација и да изгледа убаво.
Модел
Внатрешен дијаметар D(mm)
Надворешниот дијаметар D(mm)
Тема на теренот W(mm)
Пакет опсег (mm)
Околу Должина (m)
SWB-30
27
30
20
27-150
1.4
Кога ќе го поставите цел, pls кажи ми боја ви се потребни(Бела или Црна)

Особините

is_customized:
Yes
Материјал:
PE
Број На Модел На:
SWB-30
Тип:
Спирала За Завиткување

Купувачите избираат и

1 Метар/лот 2:1 Црна Пречник од 6mm Топлина се Смалуваат

0.8 mm 50мм Топлина shrinkable цевкаКликнете на сликата за линк за да ја купиБоја : ЦрнаНамалување Сооднос : 2 : 1 (ќе се намали максималната да 1 / 2 својата доставени дијаметар)Користете температура предмет : 55 степен ~ 125 степенНоминална напон : 600 VСечење метод : Ножици или остар ножСертификација : УЛ, АДС сертификација, пожарretardant стандарди;На животната средина во согласност со упатството на Sony и ЕУ Ro HS заштита на животната средина стандардОвој производ е 2 : 1 се намали соодносот и е за до 600 V ,125 Степен Centigrade...

DEN 22.00 23.04

6.4 милиметри 1/4 , Црна Двоен Ѕид & Лепило Топлина се Смалуваат Цевки, 3:1 се Намали Соодносот, Запечатени & Водоотпорен, Изолирани 1meter/многу

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1 Метар.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.6.4 мм дијаметар Црна лепило / лепак наредени heatshrink.Дијаметар 6.4 милиметри (пред се намали >= 6.8±0.3 mm , по целосно намалиТемпературата на работа опсег : 55 °C 125 °CСоберете Температура : Започнете со намалување на 80 °C, целосно shrinked на 120 °CИзолација напон : 600 V♦3 : 1 се намали соодносот.♦ Пакување : 1m / парче♦Намалување на температурата +80°C♦Полу флексибилни heatshrink цевки со meltable лепило внатрешна облога која се топи и текови за да го запечати и капсулирало компоненти рок.♦Тоа е дизајнирана за да им обезбеди на влага доказ запечатување за широк опсег на употреба.Отпорен на масла, горива и влага.Се согласува да УЛ барања.Големина на цитатот е на внатрешен дијаметар пред намалила.Ве молиме проверете го мојот други лепило / лепак наредени огласи за varity на дебелина од 3мм до 40мм дијаметар.Употреба : Производот е универзално применети за да се обезбеди вода доказ, airproof, антизаштита од корозија, изолација, механичка заштита на метална жица, пумпа, поправка на електрична жица, кабел, поврзеш со жица и електрични компоненти.Совети : Тоа се намалува кога е загреан со топлина пиштол.Информации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

DEN 192.00

Нерешено заврши OD18mm За 3.8 m/Тркалаат SWB-18

Материјал : направен од ЈП.· Употреба : се поправи едниот крај со појасот за првиот, тогаш круг жици насока на стрелките на часовникот за да ги направи tighen.· Примена : заштита носат за електрични жици, и да ги направи изолација и да изгледа убаво.МоделВнатрешен дијаметар D(mm)Надворешниот дијаметар D(mm)Тема на теренот W(mm)Пакет опсег (mm)Околу Должина (m)SWB1815.51816.613.5803.8Кога ќе го поставите цел, pls кажи ми боја ви се потребни(Бела или Црна)

DEN 528.00

147PCS топлина се смалуваат цевки асортиман 8 големина 1 боја во една кутија се намали дажба 2:1 за wire кабел изолациони ракави

Производи име : топлина се смалуваат цевки 147pcs колекцииПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : Црна3 : Големини : 2.0 mm, 2,5 mm, 3.5 мм,5.0 мм,6.0 mm,7.0 мм,10.0 мм,13.0 mm4 : Количина : 147 компјутери5 : Материјал : Пластична6 : Обезбедени внатрешен дијаметар : 2.0 mm, 2,5 mm, 3.5 мм,5.0 мм,6.0 mm,7.0 мм,10.0 мм,13.0 mm7 : Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 1.0 mm, 1.25 мм, 1.75 mm ,2,5 mm,3.0 mm,3.5 мм,5.0 мм,6.5 mm8 : Намалување Сооднос : 2 : 1 ( ќе се намали максималната да 1 / 2 на својата доставени дијаметар )9 : Минимум Намалување Temp : +70 степен10 : Целосна Намалување Temp : +1 25 максимален степен11 : Температурата на работа : 55 степен на + 125degree12 : Затегнувачка цврстина : 10.4 MPA13 : Dielectric сила : 15 KV / mm14 : Запаливост : Пламен Retardant15 : Обезбедени формат ( круг или стан ) : Производ се добива рамен16 : Сечење метод : Ножици или остар нож17 : Производство спецификација : ISO900 218 : Одобрување : UL Одобрени19 : Количина : 1 пакет(147pcs)20 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Доставени внатрешен дијаметар x Еден должина x боја )30pcs x 2.0 mm x40mmxblack25pcs x 2,5 mm x40mmxblack20pcs x 3,5 мм x40mmxblack20pcs x 5.0 mm x40mmxblack20pcs x 6.0 mm x40mmxblack16pcs x 7.0 mm x80mmxblack8pcs x 10.0 mm x80mmxblack8pcs x 13.0 mm x85mmxblackВкупна КОЛИЧИНА : 147 PCSПроизводи Слика : Produts каталог :

DEN 360.00

500mm/многу 3мм Црна Асортиман 2:1 Полиолефин Топлина се Смалуваат Цевка Цевки Sleeving Заврши Wire Кабел за Полнење

Totel Должина : 5 Meters (500mm) Големина : 3.0 mm Намалување Сооднос : 2 : 1 (ќе се намали максималната да 1 / 2 својата доставени дијаметар) Материјал : Полиолефин Минимум Намалување Temp : +70°C Целосна Намалување Temp : +110°C, максимум Оперативни Температура : 55°C до +125°C Номинална напон : 600 V Затегнувачка цврстина : 10.4 Mpa Dielectric сила : 15 k V / mm Запаливост : Пламен Retardant Доставени формат : : круг Сечење метод : Ножици или со остар нож.

DEN 96.00

Висок квалитет 280PCS Асортиман Халоген-Бесплатно 2:1 Топлина се Смалуваат Цевки Заврши Електричниот Кабел Sleeving Жица за Полнење

Боја : жолта, сина, црна, зелена, црвенаДимензии : 1mm, 2mm, 3мм, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10ммЦелосна намалување големина : 0.5 mm, 1mm, 1.5 мм, 2mm, 2,5 mm, 3мм, 4mm, 5mmВкупно : 280 КОМПЈУТЕРИ40pcs x 1.0 х 45mm жолта40pcs x 2.0 x 45mm сина40pcs x 2.0 x 45mm црна30pcs x 3.0 x 45mm зелена25pcs x 4.0 x 45mm црвена25pcs x 4.0 x 45mm црна20pcs x 5.0 x 45mm црна20pcs x 6.0 x 45mm жолта10pcs x 8.0 x 45mm црвена10pcs x 10.0 x 45mm зелена10pcs x 10.0 x 45mm сина10pcs x 10.0 x 45mm црна

DEN 158.40

4.88 Метар/многу 7.9 мм;9.5 mm.12.5 mm;15mm секој 1.22 Метар двоен ѕид термички топлина се смалуваат цевка со лепак се намали дажба 3:1

Двоен ѕид термички топлина се смалуваат цевка со Лепак ГОЛЕМИНА : 7.9 мм,9.5 мм,12.5 mm,15mm секој 1.22 метар КОЛИЧИНА : 4.88 МетарБОЈА : црна

DEN 753.12

Сите видови на боја број цевка ЕЗ-3 6mm Кабел Жица Маркери Писмо од 0 до 9 X 500 (Секоја 50pcs )

ЕЗ3 / CE3 Кабел Жица Маркери Писмо "0 , 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ," (Секој 50 парчиња ) Вкупно : 500 КОМПЈУТЕРИ / МногуЕЗ0 1.5 mm Кабел Жица Маркери Писмо од 0 до 9 X 600 (Секоја 60pcs ) САД$ 4.50 / многупарчиња / многуЕЗ1 2.5 mm Кабел Жица Маркери Писмо од 0 до 9 X 600 (Секоја 60pcs ) САД$ 4.50 / многупарчиња / многуЕЗ2 4mm Кабел Жица Маркери Писмо од 0 до 9 X 600 (Секоја 60pcs ) САД$ 4.50 / многупарчиња / многуБоја број цевка ЕЗ0 1.5 mm Кабел Жица Маркери Писмо од 0 до 9 X 500 (Секоја 50pcs ) САД$ 5.50 / многупарчиња / многуБоја број цевка ЕЗ1 2.5 mm Кабел Жица Маркери Писмо од 0 до 9 X 500 (Секоја 50pcs ) САД$ 5.50 / многупарчиња / многуНајлон кабел врски XGS100 3x100 боја црвена зелена huang сина многупарчиња / многуSWB08 8мм жица ликвидација цевка линија пакет за погодно управување со случаи линија цевка ликвидација жица парчеES212wire конектор за градење wire конектор терминал бакарна жица 0.082,5 mm жица многупарчиња / многу

DEN 360.00

Црно-Жолта - Висок квалитет 12mm Плетенка домашно МИЛЕНИЧЕ да се Прошири Sleeving Висока Густина Плашт Плетен Кабел Ракави 1M

Боја : ЦрноЖолта Материјал : ПЕТ Дијаметар : 12mm точка на Топење : 230 целзиусови степени ± 5 Нијансирање сила : 100 ± 5 целзиусови степени Fireproofing одделение : UL94V0 Температура издржливост : 50 целзиусови степени ~ +150 целзиусови степени Применливи Жица OD : 12~14mm 100% сосема нов и висок квалитет...

DEN 73.00 85.92

100pcs/кутија ЕЗ-0 1.0mm2 8 9 различен број кабел маркер жолта боја

Производи име : Кабел за напредок на ЕК0 1.0mm2 жолта бојаПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : жолта боја3 : Големини : EC04 : Количина : 100pcs / set, pls изберете го бројот пред u цел5 : Материјал : ПВЦ6 : Обезбедени дијаметар : 2.8 mm7 : Одговара на кабел : 1.0mm28 : Производство спецификација : ISO90029 : Одобрување : UL Одобрени10 : Количина : 1 пакет(100pcs)11 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Sizex Suit cablexnumber x Доставени дијаметар x боја )100pcsx EC0x1mm2xnumber 8 X2.8мм х жолта боја100pcsx EC0x1mm2xnumber 9 X2.8mmxx жолта бојаВкупна КОЛИЧИНА : 100 PCSПроизводи Слика :

DEN 38.00 38.40

Црвено - 12MM Асортиман Сооднос 2:1 Полиолефин Топлина се Смалуваат Цевка Цевки Sleeving,Пламен retardant,Мека за Заврши Wire Кабел RoHs

Боја : Црвена Материјал : Полиолефин Доставени внатрешен дијаметар : 12mm Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 6mm Намалување Сооднос : 2 : 1 (ќе се намали максималната да 1 / 2 од нејзината доставени дијаметар) Минимум Намалување Temp : +70°C Целосна Намалување Temp : +110°C, максимум Оперативни Температура : 55°C до +125°C Затегнувачка цврстина : 10.4 Mpa Dielectric сила : 15 k V / mm Запаливост : Пламен Retardant Сечење метод : Ножици или остар нож Производство спецификација : ISO9001 Одобренија : Ro Hs УЛ Одобрени Пратката Точка ќе биде предаден во рок од 1 работен ден по потврди за плаќање...

DEN 55.00 61.92

500pcs/кутија ЕЗ-3 6.0mm2 10 различен број и боја 0-9 кабел поставен маркерот

Производи име : Кабел за напредокПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : 10 различни шарени и број3 : Големини : EC34 : Количина : Број 09 секој 50pcs според моите акции5 : Материјал : ПВЦ6 : Обезбедени дијаметар : 4.5 мм7 : Одговара на кабел : 6mm28 : Производство спецификација : ISO90029 : Одобрување : UL Одобрени10 : Количина : 1 пакет(500pcs)11 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количина x Sizexsuit cablex Supplied diameterxnumber x боја )50pcs x EC3x6mm2x4.5mmxnumber "0"xblack боја50pcs x ЕЗ3x6mm2x4.5m mx број "1"x кафена боја50pcs x EC3x 6mm2x4.5m m x бројот "2"xpink боја50pcs x ЕЗ3x 6mm2x4.5m m x бројот "3"x портокалова боја50pcs x ЕЗ3x 6mm2x4.5m m x бројот "4"x жолта боја50pcs x ЕЗ3x 6mm2x4.5m м xnumber "5"xgreen боја50pcs x ЕЗ3x 6mm2x4.5m m x број "6"x сина боја50pcs x ЕЗ3x 6mm2x4.5m m x број "7"x црвена боја50pcs x ЕЗ3x 6mm2x4.5m m x бројот "8"x сива боја50pcs x ЕЗ3x 6mm2x4.5m m x број "9"x белата бојаПроизводи слика :

DEN 767.52

OD16mm За 4m/Тркалаат SWB-16 Спирала завиткување бендови, електрични инсталации цевка, Спирала жица бенд

Материјал : направен од ЈП.· Употреба : се поправи едниот крај со појасот за првиот, тогаш круг жици насока на стрелките на часовникот за да ги направи tighen.· Примена : заштита носат за електрични жици, и да ги направи изолација и да изгледа убаво.МоделВнатрешен дијаметар D(mm)Надворешниот дијаметар D(mm)Тема на теренот W(mm)Пакет опсег (mm)Околу Должина (m)SWB1613.5161512754.0Кога ќе го поставите цел, pls кажи ми боја ви се потребни(Бела или Црна)

DEN 528.00

(1Meter/многу) 6MM Внатрешен Дијаметар Црна Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки Боја : Црна, Црвена Сина, Зелена Жолта

6 MM Внатрешен Дијаметар Црна Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки (1 Meter / многу)Пет Бои Да Се Избере : Црна, Црвена Сина, Зелена Жолта(Pls остави Порака каква боја сакате, или ние ќе ја испрати на црна еден)СПЕЦИФИКАЦИИВнатрешен дијаметарСтанот ширинаЦена по метарПовеќе избориММММММСАД$Кликни за да се купиΦ11.5±0.2КружниОбликотСАД$ 0.03Φ1.52.0±0.2САД$ 0.04Φ22.5±0.2САД$ 0.04Φ2.53.0±0.2САД$ 0.04Φ33.5±0.3САД$ 0.04Φ3.54.0±0.3САД$ 0.05Φ44.5±0.3САД$ 0.05Φ55.5±0.4САД$ 0.05Φ66.5±0.4САД$ 0.05Φ88.5±0.513.7САД$ 0.06Φ1010.5±0.517.1САД$ 0.07Φ1212.5±0.519.5САД$ 0.08Φ1414.5±0.522.9САД$ 0.09Φ1616.5±0.526.3САД$ 0.13Φ1819.0±0.529.5САД$ 0.15Φ2021.0±0.533САД$ 0.17Φ2223.0±0.534.5САД$ 0.18Φ2526.0±0.541САД$ 0.22Φ3031.5±1.048.9САД$ 0.29Φ35Е 36,5±1.056.3САД$ 0.31Φ4041.5±1.063.3САД$ 0.39Φ50≥5081.3САД$ 0.53Φ60≥6095.2САД$ 0.69Φ70≥70110.1САД$ 0.76Φ80≥80127САД$ 0.94Φ90≥90141.1САД$ 1.1Φ100≥100157.1САД$ 1.27Φ120≥120186САД$ 1.56Φ150≥150220САД$ 2.15100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Боја : Црна, Црвена Сина, Зелена Жолта (цената е иста, ако треба друга боја, pls ме контактира или оставете порака тука)SPEC(mm) Како што се Испорачува од(mm) По Намалување(mm) Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Φ1.5 2.0±0.2 0.20±0.08 ≤0.80 0.40±0.08 Φ2.0 2.5±0.2 0.20±0.08 ≤1.00 0.42±0.08 Φ3.0 3.5±0.3 0.25±0.10 ≤1.50 0.46±0.08 Φ4.0 4.5±0.3 0.25±0.10 ≤2.00 0.48±0.08 Φ5.0 5.5±0.4 0.25±0.10 ≤2.50 0.50±0.10Објектот е главно се користи за жица конекција , лемење заеднички заштита , електронски уред за заштита и изолација третман , метална површина заштита итн .

DEN 2.40

60pcs Зелена Сина Должина 72mm Ширина 29.5 mm Батерија 18650 Пак Машина за Сечење Изолација ПВЦ Топлина Shrinkable Цевки се Намали Цевка

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари 60pcs Зелена Сина Должина 72mm Ширина 29.5 mm Батерија 18650 Пак Машина за Сечење Изолација ПВЦ Топлина Shrinkable Цевки се Намали ЦевкаОдговара за 1 x Батерија 18650 Вкупна Должина 72mm Земјата на Производство КИНА Рамен Ширина 29.5 мм ПВЦ Материјал Дебелина 0.1 mm Намалената Стапка на 48+ / 5% Нето Тежина 150g Пакет Содржина 60pcs ПВЦ Топлина се Намали Цевки Батеријата Вклучени Не се Намали Температурата 80 C Температура Спектар 40 C на + 105 C

DEN 316.80

5M 6.4 милиметри двоен ѕид термички топлина се смалуваат цевка со лепак се намали дажба 3:1 за wire кабел изолација ракав

Производи име : топлина се смалуваат цевкиПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : Црна3 : Големини : 6.4 милиметри4 : Количина : 5 Meter5 : Материјал : Пластична6 : Обезбедени внатрешен дијаметар : 6.4 милиметри7 : Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 2.13 mm8 : Намалување Сооднос : 3 : 1 ( ќе максимална се намали за 1 / 3 од своите доставени дијаметар )9 : Минимум Намалување Temp : +70 степен10 : Целосна Намалување Temp : +125 максимален степен11 : Температурата на работа : 55 степен на + 125degree12 : Затегнувачка цврстина : 10.4 MPA13 : Dielectric сила : 15 KV / mm14 : Запаливост : Пламен Retardant15 : Обезбедени формат ( круг или стан ) : Производ се добива рамен16 : Сечење метод : Ножици или остар нож17 : Производство спецификација : ISO900218 : Одобрување : UL Одобрени19 : Количина : 1 пакет(5meter)20 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Доставени внатрешен дијаметар x Еден должина x боја )1pcs x6.4mmx5meterxblack бојаВкупна КОЛИЧИНА : 5 метриПроизводи каталог :

DEN 331.20