• Ново
OD6mm Околу 18 милиони/Тркалаат SWB-06 Спирала завиткување бендови, електрични инсталации цевка,Кабел обвивка

OD6mm Околу 18 милиони/Тркалаат SWB-06 Спирала завиткување бендови, електрични инсталации цевка,Кабел обвивка

DEN 528.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Материјал : направен од ЈП.
· Употреба : се поправи едниот крај со појасот за првиот, тогаш круг жици насока на стрелките на часовникот за да ги направи tighen.
· Примена : заштита носат за електрични жици, и да ги направи изолација и да изгледа убаво.
Модел
Внатрешен дијаметар D(mm)
Надворешниот дијаметар D(mm)
Тема на теренот W(mm)
Пакет опсег (mm)
Околу Должина (m)
SWB-06
4
6
7
4-50
18

Особините

Број На Модел На:
SWB-06
Тип:
Спирала За Завиткување

Купувачите избираат и

4.88 Метар/многу 7.9 мм;9.5 mm.12.5 mm;15mm секој 1.22 Метар двоен ѕид термички топлина се смалуваат цевка со лепак се намали дажба 3:1

Двоен ѕид термички топлина се смалуваат цевка со Лепак ГОЛЕМИНА : 7.9 мм,9.5 мм,12.5 mm,15mm секој 1.22 метар КОЛИЧИНА : 4.88 МетарБОЈА : црна

DEN 753.12

500mm/многу 3мм Црна Асортиман 2:1 Полиолефин Топлина се Смалуваат Цевка Цевки Sleeving Заврши Wire Кабел за Полнење

Totel Должина : 5 Meters (500mm) Големина : 3.0 mm Намалување Сооднос : 2 : 1 (ќе се намали максималната да 1 / 2 својата доставени дијаметар) Материјал : Полиолефин Минимум Намалување Temp : +70°C Целосна Намалување Temp : +110°C, максимум Оперативни Температура : 55°C до +125°C Номинална напон : 600 V Затегнувачка цврстина : 10.4 Mpa Dielectric сила : 15 k V / mm Запаливост : Пламен Retardant Доставени формат : : круг Сечење метод : Ножици или со остар нож.

DEN 96.00

OD8mm За 13m/Тркалаат SWB-08 Спирала завиткување бендови, електрични инсталации цевка,Кабел Ракави

Материјал : направен од ЈП.· Употреба : се поправи едниот крај со појасот за првиот, тогаш круг жици насока на стрелките на часовникот за да ги направи tighen.· Примена : заштита носат за електрични жици, и да ги направи изолација и да изгледа убаво.МоделВнатрешен дијаметар D(mm)Надворешниот дијаметар D(mm)Тема на теренот W(mm)Пакет опсег (mm)Околу Должина (m)SWB086810.866013Кога ќе го поставите цел, pls кажи ми боја ви се потребни(Бела или Црна)

DEN 528.00

102 Компјутери Топлина Shrinkable Цевка Цевки 6 Големина 6 Боја 3/1 3:1 Со Лепак Изолација Заврши Sleeving Двоен Ѕид Цевка Автомобил Кабел

102 Компјутери Топлина Shrinkable Цевка Цевки 6 Големина 6 Боја 3 / 1 3 : 1 Со Лепак Изолација Заврши Sleeving Двоен Ѕид Цевка Автомобил КабелКоличина : потполно 102pcsДолжина : 90mm / 65mmНамалување На Односот На : 3 / 1Боја : Црвено, Жолто Црно Бела Сина, Зелена

DEN 494.00 695.52

(1Meter/многу) 6MM Внатрешен Дијаметар Црна Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки Боја : Црна, Црвена Сина, Зелена Жолта

6 MM Внатрешен Дијаметар Црна Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки (1 Meter / многу)Пет Бои Да Се Избере : Црна, Црвена Сина, Зелена Жолта(Pls остави Порака каква боја сакате, или ние ќе ја испрати на црна еден)СПЕЦИФИКАЦИИВнатрешен дијаметарСтанот ширинаЦена по метарПовеќе избориММММММСАД$Кликни за да се купиΦ11.5±0.2КружниОбликотСАД$ 0.03Φ1.52.0±0.2САД$ 0.04Φ22.5±0.2САД$ 0.04Φ2.53.0±0.2САД$ 0.04Φ33.5±0.3САД$ 0.04Φ3.54.0±0.3САД$ 0.05Φ44.5±0.3САД$ 0.05Φ55.5±0.4САД$ 0.05Φ66.5±0.4САД$ 0.05Φ88.5±0.513.7САД$ 0.06Φ1010.5±0.517.1САД$ 0.07Φ1212.5±0.519.5САД$ 0.08Φ1414.5±0.522.9САД$ 0.09Φ1616.5±0.526.3САД$ 0.13Φ1819.0±0.529.5САД$ 0.15Φ2021.0±0.533САД$ 0.17Φ2223.0±0.534.5САД$ 0.18Φ2526.0±0.541САД$ 0.22Φ3031.5±1.048.9САД$ 0.29Φ35Е 36,5±1.056.3САД$ 0.31Φ4041.5±1.063.3САД$ 0.39Φ50≥5081.3САД$ 0.53Φ60≥6095.2САД$ 0.69Φ70≥70110.1САД$ 0.76Φ80≥80127САД$ 0.94Φ90≥90141.1САД$ 1.1Φ100≥100157.1САД$ 1.27Φ120≥120186САД$ 1.56Φ150≥150220САД$ 2.15100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Боја : Црна, Црвена Сина, Зелена Жолта (цената е иста, ако треба друга боја, pls ме контактира или оставете порака тука)SPEC(mm) Како што се Испорачува од(mm) По Намалување(mm) Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Φ1.5 2.0±0.2 0.20±0.08 ≤0.80 0.40±0.08 Φ2.0 2.5±0.2 0.20±0.08 ≤1.00 0.42±0.08 Φ3.0 3.5±0.3 0.25±0.10 ≤1.50 0.46±0.08 Φ4.0 4.5±0.3 0.25±0.10 ≤2.00 0.48±0.08 Φ5.0 5.5±0.4 0.25±0.10 ≤2.50 0.50±0.10Објектот е главно се користи за жица конекција , лемење заеднички заштита , електронски уред за заштита и изолација третман , метална површина заштита итн .

DEN 2.40

Црвено - 12MM Асортиман Сооднос 2:1 Полиолефин Топлина се Смалуваат Цевка Цевки Sleeving,Пламен retardant,Мека за Заврши Wire Кабел RoHs

Боја : Црвена Материјал : Полиолефин Доставени внатрешен дијаметар : 12mm Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 6mm Намалување Сооднос : 2 : 1 (ќе се намали максималната да 1 / 2 од нејзината доставени дијаметар) Минимум Намалување Temp : +70°C Целосна Намалување Temp : +110°C, максимум Оперативни Температура : 55°C до +125°C Затегнувачка цврстина : 10.4 Mpa Dielectric сила : 15 k V / mm Запаливост : Пламен Retardant Сечење метод : Ножици или остар нож Производство спецификација : ISO9001 Одобренија : Ro Hs УЛ Одобрени Пратката Точка ќе биде предаден во рок од 1 работен ден по потврди за плаќање...

DEN 55.00 61.92

35meter/многу 1.5 mm 7 боја топлина се смалуваат цевки се намали дажба 2:1 од црвено жолта сино зелена црно бела боја trhansparent

Производи име : топлина се смалуваат цевкиПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : црвено, жолто и сино зелена црно бела транспарентна 7 боја меша.3 : Димензии : 1.5 м4 : КОЛИЧИНА : 35meters5 : Материјал : Пластична6 : Обезбедени внатрешен дијаметар : 1.5 mm7 : Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 0.75 мм8 : Намалување Сооднос : 2 : 1 ( ќе се намали максималната да 1 / 2 на својата доставени дијаметар )9 : Минимум Намалување Temp : +70 степен10 : Целосна Намалување Temp : +125 максимален степен11 : Температурата на работа : 55 степен на + 125degree12 : Затегнувачка цврстина : 10.4 MPA13 : Dielectric сила : 15 KV / mm14 : Запаливост : Пламен Retardant15 : Обезбедени формат ( круг или стан ) : Производ се добива рамен16 : Сечење метод : Ножици или остар нож17 : Производство спецификација : ISO900218 : Одобрување : UL Одобрени19 : Количина : 1 пакет(35meters)20 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Доставени внатрешен дијаметар x Еден должина x боја )1pcs x1.5mmx5meterx црвена боја1pcs x1.5mmx 5meter x жолта боја1pcs x1.5mmx 5meter x сина боја1pcs x1.5mmx 5meter x зелена боја1pcs x1.5mmx 5meter x црна боја1pcs x1.5mmx 5meter x белата боја1pcs x1.5mmx 5meter x tranaparent бојаВкупна КОЛИЧИНА : 5 PCS(35meter)Производи каталог :

DEN 333.60

6.4 милиметри 1/4 , Црна Двоен Ѕид & Лепило Топлина се Смалуваат Цевки, 3:1 се Намали Соодносот, Запечатени & Водоотпорен, Изолирани 1meter/многу

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1 Метар.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.6.4 мм дијаметар Црна лепило / лепак наредени heatshrink.Дијаметар 6.4 милиметри (пред се намали >= 6.8±0.3 mm , по целосно намалиТемпературата на работа опсег : 55 °C 125 °CСоберете Температура : Започнете со намалување на 80 °C, целосно shrinked на 120 °CИзолација напон : 600 V♦3 : 1 се намали соодносот.♦ Пакување : 1m / парче♦Намалување на температурата +80°C♦Полу флексибилни heatshrink цевки со meltable лепило внатрешна облога која се топи и текови за да го запечати и капсулирало компоненти рок.♦Тоа е дизајнирана за да им обезбеди на влага доказ запечатување за широк опсег на употреба.Отпорен на масла, горива и влага.Се согласува да УЛ барања.Големина на цитатот е на внатрешен дијаметар пред намалила.Ве молиме проверете го мојот други лепило / лепак наредени огласи за varity на дебелина од 3мм до 40мм дијаметар.Употреба : Производот е универзално применети за да се обезбеди вода доказ, airproof, антизаштита од корозија, изолација, механичка заштита на метална жица, пумпа, поправка на електрична жица, кабел, поврзеш со жица и електрични компоненти.Совети : Тоа се намалува кога е загреан со топлина пиштол.Информации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

DEN 192.00

35meter/многу 1.0 mm 7 боја топлина се смалуваат цевки се намали дажба 2:1 од црвено жолта сино зелена црно бела боја trhansparent

Топлина се смалуваат цевкиГолемина : 1.0 mmМатеријал : ПВЦсе намали соодносот : 2 : 1Боја : црвено, жолто и сино зелена проѕирна црна бела 7 боја, секоја боја 5 метриКОЛИЧИНА : 35 Метри

DEN 331.20

Бесплатен Превозот 32-милиметри*5m Спирала Кабел Жица Заврши Цевка Компјутер Управуваат со Кабелот Кабел Ракави Спирала Флексибилни ЈП кабел ракав

32милиметри Дијаметар*5 метри должина Спирала Флексибилни Полиетилен Кабел Заштита Ракав Брз опис : кабел организатор на канцеларијата и домот ,Идеален за занимаваат кабли зад вашиот КОМПЈУТЕР,ТВ, домашна кино систем или вашето биро, за инсталации итн наѕиравелат byebye да неуредна кабел Може да биде лесно да се намали за било должината што требаСпецификација : Дијаметар : 32 mm Должина : 5 m( Може да се претстави пластична жица клип)КОЛИЧИНА...

DEN 1312.00 1381.44

127pc Црна Топлина се Смалуваат Цевка Асортиман Заврши Електрична Изолација Кабел Цевки

Опис на Голема колекција на топлина се смалуваат цевки,7 Спецификации Обезбедени внатрешен дијаметар : 2.0 mm,2,5 mm,3.5 мм,5.0 мм,7.0 мм,10.0 мм,13 mm Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 1.0 mm, 1.25 мм,1.75 mm, 2,5 mm, 3.5 мм, 5mm, 6.5 mm Боја : црна Totel Должина : 6.4 м Намалување Сооднос : 2 : 1 (ќе се намали за да 1 / 2 својата доставени дијаметар) Материјал : Полиолефин Минимум Намалување Temp : +70°C Целосна Намалување Temp : +110°C, максимум Оперативни температури : 55°C до +125°C Затегнувачка цврстина : 10.4 Mpa Dielectric сила : 15 k V / mm Производство спецификација : ISO9001 Запаливост : Пламен Retardant Одобрување : UL Одобрени Доставени формат (круг или стан) : Производ се добива рамен Сечење метод : Ножици или остар нож Пакет се Вклучени : 127x Топлина се Смалуваат

DEN 84.00 110.40

265pcs/кутија 1.0/1.5/2.5/3.5/5.0/7.0/10.0/13.0/20mm топлина се смалуваат цевки колекции црвена боја се намали сооднос 2:1

Производи име : топлина се смалуваат цевки 265pcs колекцииПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : црвена боја3 : Големини : 1.0 mm, 1.5 мм, 2,5 mm,3.5 мм,5.0 мм,7.0 мм,10мм,13.0 мм,20mm4 : Количина : 265 компјутери5 : Материјал : Пластична6 : Обезбедени внатрешен дијаметар : 1.0 mm, 1.5 мм, 2,5 mm,3.5 мм,5.0 мм,7.0 мм,10мм,13.0 мм,20mm7 : Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 0.5 mm, 0.75 милиметри, 1.25 мм ,1.75 mm,2,5 mm,3.5 мм,5.0 мм,6.5 mm,10мм.8 : Намалување Сооднос : 2 : 1 ( ќе се намали максималната да 1 / 2 на својата доставени дијаметар )9 : Минимум Намалување Temp : +70 степен10 : Целосна Намалување Temp : +1 25 максимален степен11 : Температурата на работа : 55 степен на + 125degree12 : Затегнувачка цврстина : 10.4 MPA13 : Dielectric сила : 15 KV / mm14 : Запаливост : Пламен Retardant15 : Обезбедени формат ( круг или стан ) : Производ се добива рамен16 : Сечење метод : Ножици или остар нож17 : Производство спецификација : ISO900 218 : Одобрување : UL Одобрени19 : Количина : 1 пакет(265pcs)20 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Доставени внатрешен дијаметар x Еден должина x боја )100pcsx1.0mmx100mmxred боја70pcsx1.5mmx100mmxred боја30pcsx2.5mmx100mmxred боја30pcsx3.5mmx100mmxred боја15pcsx5.0mmx100mmxred боја5pcsx7.0mmx100mmxred боја5pcsx10.0mmx100mmxred боја5pcsx13.0mmx100mmxred боја5pcsx20.0mmx100mmxred бојаВкупна КОЛИЧИНА : 265 PCSПроизводи слика : Производи каталог :

DEN 432.00

(1Meter/многу) 10ММ Внатрешен Дијаметар Бела боја Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки Изолација обвивка

10ММ Внатрешен Дијаметар Бела боја Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки (1 Meter / многу)Внимание pls : големината поголем од 6 MM е топлина се смалуваат цевки се во рамна форма.10ММ значи innder дијаметар кога топлина се смалуваат цевка е кружна,10ММ е рамен ширина е 17.1 ММ...

DEN 5.76

Висок квалитет 280PCS Асортиман Халоген-Бесплатно 2:1 Топлина се Смалуваат Цевки Заврши Електричниот Кабел Sleeving Жица за Полнење

Боја : жолта, сина, црна, зелена, црвенаДимензии : 1mm, 2mm, 3мм, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10ммЦелосна намалување големина : 0.5 mm, 1mm, 1.5 мм, 2mm, 2,5 mm, 3мм, 4mm, 5mmВкупно : 280 КОМПЈУТЕРИ40pcs x 1.0 х 45mm жолта40pcs x 2.0 x 45mm сина40pcs x 2.0 x 45mm црна30pcs x 3.0 x 45mm зелена25pcs x 4.0 x 45mm црвена25pcs x 4.0 x 45mm црна20pcs x 5.0 x 45mm црна20pcs x 6.0 x 45mm жолта10pcs x 8.0 x 45mm црвена10pcs x 10.0 x 45mm зелена10pcs x 10.0 x 45mm сина10pcs x 10.0 x 45mm црна

DEN 158.40

(1Meter/многу) 4MM Внатрешен Дијаметар Бела боја Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки Изолација обвивка

4 MM Внатрешен Дијаметар Бела боја Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки (1 Meter / многу)СПЕЦИФИКАЦИИВнатрешен дијаметарСтанот ширинаЦена по метарПовеќе избори(транспарентна)Повеќе избори(Бел)Повеќе избори(ВИЕ&GN)ММММММСАД$Кликни за да се купиКликни за да се купиКликни за да се купиΦ22.5±0.2САД$ 0.04никојΦ2.53.0±0.2САД$ 0.04никојΦ33.5±0.3САД$ 0.04Φ3.54.0±0.3САД$ 0.05никојΦ44.5±0.3САД$ 0.05Φ55.5±0.4САД$ 0.06Φ66.5±0.4САД$ 0.07Φ88.5±0.513.7САД$ 0.08Φ1010.5±0.517.1САД$ 0.12Φ1212.5±0.519.5САД$ 0.13Φ1414.5±0.522.9САД$ 0.17Φ1616.5±0.526.3САД$ 0.2Φ1819.0±0.529.5САД$ 0.25Φ2021.0±0.533САД$ 0.25Φ2223.0±0.534.5САД$ 0.33Φ2526.0±0.541САД$ 0.37Φ3031.5±1.048.9САД$ 0.47Φ35Е 36,5±1.056.3САД$ 0.65Φ4041.5±1.063.3САД$ 0.69Φ50≥5081.3САД$ 0.93SPEC(mm) Како што се Испорачува од(mm) По Намалување(mm) Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Φ1.5 2.0±0.2 0.20±0.08 ≤0.80 0.40±0.08 Φ2.0 2.5±0.2 0.20±0.08 ≤1.00 0.42±0.08 Φ3.0 3.5±0.3 0.25±0.10 ≤1.50 0.46±0.08 Φ4.0 4.5±0.3 0.25±0.10 ≤2.00 0.48±0.08 Φ5.0 5.5±0.4 0.25±0.10 ≤2.50 0.50±0.10Објектот е главно се користи за жица конекција , лемење заеднички заштита , електронски уред за заштита и изолација третман , метална површина заштита итн .

DEN 2.40

20MM Внатрешен Дијаметар Бела боја Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки Изолација Кабел Ракав (1Meter/многу)

20 MM Внатрешен Дијаметар Бела боја Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки (1 Meter / многу)Внимание pls : големината поголем од 6 MM е топлина се смалуваат цевки се во рамна форма.20 MM значи innder дијаметар кога топлина се смалуваат цевка е кружна,20 MM е рамен ширина е 33 MM.(Повеќе детали може да се погледне преку веблокацијата или контакт со мене,Thx)СПЕЦИФИКАЦИИВнатрешен дијаметарСтанот ширинаЦена по метарПовеќе избори(транспарентна)Повеќе избори(Бел)Повеќе избори(ВИЕ&GN)ММММММСАД$Кликни за да се купиКликни за да се купиКликни за да се купиΦ22.5±0.2САД$ 0.04никојΦ2.53.0±0.2САД$ 0.04никојΦ33.5±0.3САД$ 0.04Φ3.54.0±0.3САД$ 0.05никојΦ44.5±0.3САД$ 0.05Φ55.5±0.4САД$ 0.06Φ66.5±0.4САД$ 0.07Φ88.5±0.513.7САД$ 0.08Φ1010.5±0.517.1САД$ 0.12Φ1212.5±0.519.5САД$ 0.13Φ1414.5±0.522.9САД$ 0.17Φ1616.5±0.526.3САД$ 0.2Φ1819.0±0.529.5САД$ 0.25Φ2021.0±0.533САД$ 0.25Φ2223.0±0.534.5САД$ 0.33Φ2526.0±0.541САД$ 0.37Φ3031.5±1.048.9САД$ 0.47Φ35Е 36,5±1.056.3САД$ 0.65Φ4041.5±1.063.3САД$ 0.69Φ50≥5081.3САД$ 0.93SPEC(mm) Како што се Испорачува од(mm) По Намалување(mm) Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Φ1.5 2.0±0.2 0.20±0.08 ≤0.80 0.40±0.08 Φ2.0 2.5±0.2 0.20±0.08 ≤1.00 0.42±0.08 Φ3.0 3.5±0.3 0.25±0.10 ≤1.50 0.46±0.08 Φ4.0 4.5±0.3 0.25±0.10 ≤2.00 0.48±0.08 Φ5.0 5.5±0.4 0.25±0.10 ≤2.50 0.50±0.10Објектот е главно се користи за жица конекција , лемење заеднички заштита , електронски уред за заштита и изолација третман , метална површина заштита итн .

DEN 12.00

80pcs Бела Сина Јасно Црна, Виолетова Злато DIY 23mm Ширина 53mm Должина АА Батерија Изолација ПВЦ Топлина се Намали Shrinkable Цевка

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари80pcs Бела Сина Јасно Црна, Виолетова Злато DIY 23mm Ширина 53mm Должина АА Батерија Изолација ПВЦ Топлина се Намали Shrinkable ЦевкаОдговара за 1 х АА Батерија Вкупна Должина 353mm Земјата на Производство КИНА Рамен Ширина 23mm Материјал ПВЦ Дебелина 0.1 mm Намалената Стапка на 48+ / 5% Нето Тежина 200g Пакет Содржина 80pcs ПВЦ Топлина се Намали Цевки Батеријата Вклучени Не се Намали Температурата 80 C Температура Спектар 40 C на + 105 C

DEN 331.20

5M 4.8 мм двоен ѕид термички топлина се смалуваат цевка со лепак се намали дажба 3:1 за wire кабел изолација ракав

Производи име : двоенѕидот топлина се смалуваат цевки(со лепак)Производи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : Црна3 : Големини : 4.8 мм4 : Количина : 5meter5 : Материјал : Пластична6 : Обезбедени внатрешен дијаметар : 4.8 мм7 : Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 1.6 mm8 : Намалување Сооднос : 3 : 1 ( ќе се намали максималната 3 / 2 од своите доставени дијаметар )9 : Минимум Намалување Temp : +70 степен10 : Целосна Намалување Temp : +125 максимален степен11 : Температурата на работа : 55 степен на + 125degree12 : Затегнувачка цврстина : 10.4 MPA13 : Dielectric сила : 15 KV / mm14 : Запаливост : Пламен Retardant15 : Обезбедени формат ( круг или стан ) : Производ се добива рамен16 : Сечење метод : Ножици или остар нож17 : Производство спецификација : ISO900218 : Одобрување : UL Одобрени19 : Количина : 1 пакет (5meter)20 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Доставени внатрешен дијаметар x боја )5metersx4.8mmxblackВкупна КОЛИЧИНА : 5 метриПроизводи слика : Производи каталог :

DEN 316.80

1 Метар/лот 2:1 Црна Пречник од 6mm Топлина се Смалуваат

0.8 mm 50мм Топлина shrinkable цевкаКликнете на сликата за линк за да ја купиБоја : ЦрнаНамалување Сооднос : 2 : 1 (ќе се намали максималната да 1 / 2 својата доставени дијаметар)Користете температура предмет : 55 степен ~ 125 степенНоминална напон : 600 VСечење метод : Ножици или остар ножСертификација : УЛ, АДС сертификација, пожарretardant стандарди;На животната средина во согласност со упатството на Sony и ЕУ Ro HS заштита на животната средина стандардОвој производ е 2 : 1 се намали соодносот и е за до 600 V ,125 Степен Centigrade...

DEN 22.00 23.04

127pcs Црна Асортиман Топлина се Смалуваат Цевка Асортиман Заврши Електрична Изолација Кабел Цевки 2-13mm

BI0001773Спецификација : Обезбедени внатрешен дијаметар : 2.0 mm, 2,5 mm, 3.5 мм, 5.0 мм, 7.0 мм, 10.0 мм, 13.0 mmБоја : Црна (како слика ја покажува)Намалување Сооднос : 2 : 1Материјал : ПолиолефинВисока експанзија сооднос го прави возможно да се поправаат повеќето оштетен кабел јакни, без отстранување конектори.Пакет Се Вклучени : Количина x Внатрешен дијаметар x Еден должина30pcs x 2.0 x 40mm25pcs x 2.5 x 40mm20pcs x 3.5 x 40mm20pcs x 5.0 x 40mm16pcs x 7.0 x 80mm8pcs x 10.0 x 80mm8pcs x 13.0 x 85mmВкупно : 127pcsAnswer : ___________________________ Note : Сите цевки се мери I...

DEN 84.00 139.20

(1Meter/многу) 4MM Внатрешен Дијаметар Црна Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки Боја : Црна, Црвена Сина, Зелена Жолта

4 MM Внатрешен Дијаметар Црна Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки (1 Meter / многу)Пет Бои Да Се Избере : Црна, Црвена Сина, Зелена Жолта(Pls остави Порака каква боја сакате, или ние ќе ја испрати на црна еден)СПЕЦИФИКАЦИИВнатрешен дијаметарСтанот ширинаЦена по метарПовеќе избориММММММСАД$Кликни за да се купиΦ11.5±0.2КружниОбликотСАД$ 0.03Φ1.52.0±0.2САД$ 0.04Φ22.5±0.2САД$ 0.04Φ2.53.0±0.2САД$ 0.04Φ33.5±0.3САД$ 0.04Φ3.54.0±0.3САД$ 0.05Φ44.5±0.3САД$ 0.05Φ55.5±0.4САД$ 0.05Φ66.5±0.4САД$ 0.05Φ88.5±0.513.7САД$ 0.06Φ1010.5±0.517.1САД$ 0.07Φ1212.5±0.519.5САД$ 0.08Φ1414.5±0.522.9САД$ 0.09Φ1616.5±0.526.3САД$ 0.13Φ1819.0±0.529.5САД$ 0.15Φ2021.0±0.533САД$ 0.17Φ2223.0±0.534.5САД$ 0.18Φ2526.0±0.541САД$ 0.22Φ3031.5±1.048.9САД$ 0.29Φ35Е 36,5±1.056.3САД$ 0.31Φ4041.5±1.063.3САД$ 0.39Φ50≥5081.3САД$ 0.53Φ60≥6095.2САД$ 0.69Φ70≥70110.1САД$ 0.76Φ80≥80127САД$ 0.94Φ90≥90141.1САД$ 1.1Φ100≥100157.1САД$ 1.27Φ120≥120186САД$ 1.56Φ150≥150220САД$ 2.15100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Боја : Црна, Црвена Сина, Зелена Жолта (цената е иста, ако треба друга боја, pls ме контактира или оставете порака тука)SPEC(mm) Како што се Испорачува од(mm) По Намалување(mm) Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Φ1.5 2.0±0.2 0.20±0.08 ≤0.80 0.40±0.08 Φ2.0 2.5±0.2 0.20±0.08 ≤1.00 0.42±0.08 Φ3.0 3.5±0.3 0.25±0.10 ≤1.50 0.46±0.08 Φ4.0 4.5±0.3 0.25±0.10 ≤2.00 0.48±0.08 Φ5.0 5.5±0.4 0.25±0.10 ≤2.500.50±0.10Објектот е главно се користи за жица конекција , лемење заеднички заштита , електронски уред за заштита и изолација третман , метална површина заштита итн .

DEN 2.40

5M 6.4 милиметри двоен ѕид термички топлина се смалуваат цевка со лепак се намали дажба 3:1 за wire кабел изолација ракав

Производи име : топлина се смалуваат цевкиПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : Црна3 : Големини : 6.4 милиметри4 : Количина : 5 Meter5 : Материјал : Пластична6 : Обезбедени внатрешен дијаметар : 6.4 милиметри7 : Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 2.13 mm8 : Намалување Сооднос : 3 : 1 ( ќе максимална се намали за 1 / 3 од своите доставени дијаметар )9 : Минимум Намалување Temp : +70 степен10 : Целосна Намалување Temp : +125 максимален степен11 : Температурата на работа : 55 степен на + 125degree12 : Затегнувачка цврстина : 10.4 MPA13 : Dielectric сила : 15 KV / mm14 : Запаливост : Пламен Retardant15 : Обезбедени формат ( круг или стан ) : Производ се добива рамен16 : Сечење метод : Ножици или остар нож17 : Производство спецификација : ISO900218 : Одобрување : UL Одобрени19 : Количина : 1 пакет(5meter)20 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Доставени внатрешен дијаметар x Еден должина x боја )1pcs x6.4mmx5meterxblack бојаВкупна КОЛИЧИНА : 5 метриПроизводи каталог :

DEN 331.20