• Ново
OD8mm За 13m/Тркалаат SWB-08 Спирала завиткување бендови, електрични инсталации цевка,Кабел Ракави

OD8mm За 13m/Тркалаат SWB-08 Спирала завиткување бендови, електрични инсталации цевка,Кабел Ракави

DEN 528.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Материјал : направен од ЈП.
· Употреба : се поправи едниот крај со појасот за првиот, тогаш круг жици насока на стрелките на часовникот за да ги направи tighen.
· Примена : заштита носат за електрични жици, и да ги направи изолација и да изгледа убаво.
Модел
Внатрешен дијаметар D(mm)
Надворешниот дијаметар D(mm)
Тема на теренот W(mm)
Пакет опсег (mm)
Околу Должина (m)
SWB-08
6
8
10.8
6-60
13
Кога ќе го поставите цел, pls кажи ми боја ви се потребни(Бела или Црна)

Особините

Тип:
Спирала За Завиткување

Купувачите избираат и

(1Meter/многу) 4MM Внатрешен Дијаметар Црна Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки Боја : Црна, Црвена Сина, Зелена Жолта

4 MM Внатрешен Дијаметар Црна Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки (1 Meter / многу)Пет Бои Да Се Избере : Црна, Црвена Сина, Зелена Жолта(Pls остави Порака каква боја сакате, или ние ќе ја испрати на црна еден)СПЕЦИФИКАЦИИВнатрешен дијаметарСтанот ширинаЦена по метарПовеќе избориММММММСАД$Кликни за да се купиΦ11.5±0.2КружниОбликотСАД$ 0.03Φ1.52.0±0.2САД$ 0.04Φ22.5±0.2САД$ 0.04Φ2.53.0±0.2САД$ 0.04Φ33.5±0.3САД$ 0.04Φ3.54.0±0.3САД$ 0.05Φ44.5±0.3САД$ 0.05Φ55.5±0.4САД$ 0.05Φ66.5±0.4САД$ 0.05Φ88.5±0.513.7САД$ 0.06Φ1010.5±0.517.1САД$ 0.07Φ1212.5±0.519.5САД$ 0.08Φ1414.5±0.522.9САД$ 0.09Φ1616.5±0.526.3САД$ 0.13Φ1819.0±0.529.5САД$ 0.15Φ2021.0±0.533САД$ 0.17Φ2223.0±0.534.5САД$ 0.18Φ2526.0±0.541САД$ 0.22Φ3031.5±1.048.9САД$ 0.29Φ35Е 36,5±1.056.3САД$ 0.31Φ4041.5±1.063.3САД$ 0.39Φ50≥5081.3САД$ 0.53Φ60≥6095.2САД$ 0.69Φ70≥70110.1САД$ 0.76Φ80≥80127САД$ 0.94Φ90≥90141.1САД$ 1.1Φ100≥100157.1САД$ 1.27Φ120≥120186САД$ 1.56Φ150≥150220САД$ 2.15100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Боја : Црна, Црвена Сина, Зелена Жолта (цената е иста, ако треба друга боја, pls ме контактира или оставете порака тука)SPEC(mm) Како што се Испорачува од(mm) По Намалување(mm) Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Φ1.5 2.0±0.2 0.20±0.08 ≤0.80 0.40±0.08 Φ2.0 2.5±0.2 0.20±0.08 ≤1.00 0.42±0.08 Φ3.0 3.5±0.3 0.25±0.10 ≤1.50 0.46±0.08 Φ4.0 4.5±0.3 0.25±0.10 ≤2.00 0.48±0.08 Φ5.0 5.5±0.4 0.25±0.10 ≤2.500.50±0.10Објектот е главно се користи за жица конекција , лемење заеднички заштита , електронски уред за заштита и изолација третман , метална површина заштита итн .

DEN 2.40

265pcs/кутија 1.0/1.5/2.5/3.5/5.0/7.0/10.0/13.0/20mm топлина се смалуваат цевки колекции црвена боја се намали сооднос 2:1

Производи име : топлина се смалуваат цевки 265pcs колекцииПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : црвена боја3 : Големини : 1.0 mm, 1.5 мм, 2,5 mm,3.5 мм,5.0 мм,7.0 мм,10мм,13.0 мм,20mm4 : Количина : 265 компјутери5 : Материјал : Пластична6 : Обезбедени внатрешен дијаметар : 1.0 mm, 1.5 мм, 2,5 mm,3.5 мм,5.0 мм,7.0 мм,10мм,13.0 мм,20mm7 : Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 0.5 mm, 0.75 милиметри, 1.25 мм ,1.75 mm,2,5 mm,3.5 мм,5.0 мм,6.5 mm,10мм.8 : Намалување Сооднос : 2 : 1 ( ќе се намали максималната да 1 / 2 на својата доставени дијаметар )9 : Минимум Намалување Temp : +70 степен10 : Целосна Намалување Temp : +1 25 максимален степен11 : Температурата на работа : 55 степен на + 125degree12 : Затегнувачка цврстина : 10.4 MPA13 : Dielectric сила : 15 KV / mm14 : Запаливост : Пламен Retardant15 : Обезбедени формат ( круг или стан ) : Производ се добива рамен16 : Сечење метод : Ножици или остар нож17 : Производство спецификација : ISO900 218 : Одобрување : UL Одобрени19 : Количина : 1 пакет(265pcs)20 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Доставени внатрешен дијаметар x Еден должина x боја )100pcsx1.0mmx100mmxred боја70pcsx1.5mmx100mmxred боја30pcsx2.5mmx100mmxred боја30pcsx3.5mmx100mmxred боја15pcsx5.0mmx100mmxred боја5pcsx7.0mmx100mmxred боја5pcsx10.0mmx100mmxred боја5pcsx13.0mmx100mmxred боја5pcsx20.0mmx100mmxred бојаВкупна КОЛИЧИНА : 265 PCSПроизводи слика : Производи каталог :

DEN 432.00

Висок квалитет на Нови Прирачник електрични winder Серпентина Ликвидација Машина Winder XB-В

Висок квалитет на Нови Прирачник електрични winder Серпентина Ликвидација Машина Winder XBВНапомена : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35слика покаже : пакет се вклучени : 1 * XBC ликвидација машина

DEN 7371.36

Висок квалитет 280PCS Асортиман Халоген-Бесплатно 2:1 Топлина се Смалуваат Цевки Заврши Електричниот Кабел Sleeving Жица за Полнење

Боја : жолта, сина, црна, зелена, црвенаДимензии : 1mm, 2mm, 3мм, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10ммЦелосна намалување големина : 0.5 mm, 1mm, 1.5 мм, 2mm, 2,5 mm, 3мм, 4mm, 5mmВкупно : 280 КОМПЈУТЕРИ40pcs x 1.0 х 45mm жолта40pcs x 2.0 x 45mm сина40pcs x 2.0 x 45mm црна30pcs x 3.0 x 45mm зелена25pcs x 4.0 x 45mm црвена25pcs x 4.0 x 45mm црна20pcs x 5.0 x 45mm црна20pcs x 6.0 x 45mm жолта10pcs x 8.0 x 45mm црвена10pcs x 10.0 x 45mm зелена10pcs x 10.0 x 45mm сина10pcs x 10.0 x 45mm црна

DEN 158.40

(1Meter/многу) 6MM Внатрешен Дијаметар Црна Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки Боја : Црна, Црвена Сина, Зелена Жолта

6 MM Внатрешен Дијаметар Црна Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки (1 Meter / многу)Пет Бои Да Се Избере : Црна, Црвена Сина, Зелена Жолта(Pls остави Порака каква боја сакате, или ние ќе ја испрати на црна еден)СПЕЦИФИКАЦИИВнатрешен дијаметарСтанот ширинаЦена по метарПовеќе избориММММММСАД$Кликни за да се купиΦ11.5±0.2КружниОбликотСАД$ 0.03Φ1.52.0±0.2САД$ 0.04Φ22.5±0.2САД$ 0.04Φ2.53.0±0.2САД$ 0.04Φ33.5±0.3САД$ 0.04Φ3.54.0±0.3САД$ 0.05Φ44.5±0.3САД$ 0.05Φ55.5±0.4САД$ 0.05Φ66.5±0.4САД$ 0.05Φ88.5±0.513.7САД$ 0.06Φ1010.5±0.517.1САД$ 0.07Φ1212.5±0.519.5САД$ 0.08Φ1414.5±0.522.9САД$ 0.09Φ1616.5±0.526.3САД$ 0.13Φ1819.0±0.529.5САД$ 0.15Φ2021.0±0.533САД$ 0.17Φ2223.0±0.534.5САД$ 0.18Φ2526.0±0.541САД$ 0.22Φ3031.5±1.048.9САД$ 0.29Φ35Е 36,5±1.056.3САД$ 0.31Φ4041.5±1.063.3САД$ 0.39Φ50≥5081.3САД$ 0.53Φ60≥6095.2САД$ 0.69Φ70≥70110.1САД$ 0.76Φ80≥80127САД$ 0.94Φ90≥90141.1САД$ 1.1Φ100≥100157.1САД$ 1.27Φ120≥120186САД$ 1.56Φ150≥150220САД$ 2.15100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Боја : Црна, Црвена Сина, Зелена Жолта (цената е иста, ако треба друга боја, pls ме контактира или оставете порака тука)SPEC(mm) Како што се Испорачува од(mm) По Намалување(mm) Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Φ1.5 2.0±0.2 0.20±0.08 ≤0.80 0.40±0.08 Φ2.0 2.5±0.2 0.20±0.08 ≤1.00 0.42±0.08 Φ3.0 3.5±0.3 0.25±0.10 ≤1.50 0.46±0.08 Φ4.0 4.5±0.3 0.25±0.10 ≤2.00 0.48±0.08 Φ5.0 5.5±0.4 0.25±0.10 ≤2.50 0.50±0.10Објектот е главно се користи за жица конекција , лемење заеднички заштита , електронски уред за заштита и изолација третман , метална површина заштита итн .

DEN 2.40

(1Meter/многу) 10ММ Внатрешен Дијаметар Бела боја Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки Изолација обвивка

10ММ Внатрешен Дијаметар Бела боја Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки (1 Meter / многу)Внимание pls : големината поголем од 6 MM е топлина се смалуваат цевки се во рамна форма.10ММ значи innder дијаметар кога топлина се смалуваат цевка е кружна,10ММ е рамен ширина е 17.1 ММ...

DEN 5.76

11mm Дијаметар Црна/Црвена/Жолта боја/Бела/Избриши/Алчност/Сино Полиолефин Топлина Намалување на Цевка 10M

Име на производ Топлина Shrinkable Цевка Материјал Полиолефин Оценет Напон 600 V Температура Ниво 125°C Запаливост "ФОЛКСВАГЕН" 1 Дијаметар11mm / 0.433"(Пред Намалување)5.5 мм / 0.216" (По Стеснувањето) се Намали Сооднос 2 : 1 Должина (Прибл.) 10 M Боја Црна / Црвена / Жолта боја / Бела / Избриши / Алчност / Сино Тежина Пакет Содржина 1 x Топлина Shrinkable Цевка

DEN 359.00 377.28

100pcs/кутија ЕЗ-0 1.0mm2 8 9 различен број кабел маркер жолта боја

Производи име : Кабел за напредок на ЕК0 1.0mm2 жолта бојаПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : жолта боја3 : Големини : EC04 : Количина : 100pcs / set, pls изберете го бројот пред u цел5 : Материјал : ПВЦ6 : Обезбедени дијаметар : 2.8 mm7 : Одговара на кабел : 1.0mm28 : Производство спецификација : ISO90029 : Одобрување : UL Одобрени10 : Количина : 1 пакет(100pcs)11 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Sizex Suit cablexnumber x Доставени дијаметар x боја )100pcsx EC0x1mm2xnumber 8 X2.8мм х жолта боја100pcsx EC0x1mm2xnumber 9 X2.8mmxx жолта бојаВкупна КОЛИЧИНА : 100 PCSПроизводи Слика :

DEN 38.00 38.40

20MM Внатрешен Дијаметар Бела боја Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки Изолација Кабел Ракав (1Meter/многу)

20 MM Внатрешен Дијаметар Бела боја Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки (1 Meter / многу)Внимание pls : големината поголем од 6 MM е топлина се смалуваат цевки се во рамна форма.20 MM значи innder дијаметар кога топлина се смалуваат цевка е кружна,20 MM е рамен ширина е 33 MM.(Повеќе детали може да се погледне преку веблокацијата или контакт со мене,Thx)СПЕЦИФИКАЦИИВнатрешен дијаметарСтанот ширинаЦена по метарПовеќе избори(транспарентна)Повеќе избори(Бел)Повеќе избори(ВИЕ&GN)ММММММСАД$Кликни за да се купиКликни за да се купиКликни за да се купиΦ22.5±0.2САД$ 0.04никојΦ2.53.0±0.2САД$ 0.04никојΦ33.5±0.3САД$ 0.04Φ3.54.0±0.3САД$ 0.05никојΦ44.5±0.3САД$ 0.05Φ55.5±0.4САД$ 0.06Φ66.5±0.4САД$ 0.07Φ88.5±0.513.7САД$ 0.08Φ1010.5±0.517.1САД$ 0.12Φ1212.5±0.519.5САД$ 0.13Φ1414.5±0.522.9САД$ 0.17Φ1616.5±0.526.3САД$ 0.2Φ1819.0±0.529.5САД$ 0.25Φ2021.0±0.533САД$ 0.25Φ2223.0±0.534.5САД$ 0.33Φ2526.0±0.541САД$ 0.37Φ3031.5±1.048.9САД$ 0.47Φ35Е 36,5±1.056.3САД$ 0.65Φ4041.5±1.063.3САД$ 0.69Φ50≥5081.3САД$ 0.93SPEC(mm) Како што се Испорачува од(mm) По Намалување(mm) Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Φ1.5 2.0±0.2 0.20±0.08 ≤0.80 0.40±0.08 Φ2.0 2.5±0.2 0.20±0.08 ≤1.00 0.42±0.08 Φ3.0 3.5±0.3 0.25±0.10 ≤1.50 0.46±0.08 Φ4.0 4.5±0.3 0.25±0.10 ≤2.00 0.48±0.08 Φ5.0 5.5±0.4 0.25±0.10 ≤2.50 0.50±0.10Објектот е главно се користи за жица конекција , лемење заеднички заштита , електронски уред за заштита и изолација третман , метална површина заштита итн .

DEN 12.00

5M Dia4mm (5/32) Црна ТОПЛИНА се СМАЛУВААТ ЛЕПИЛО ЛЕПАК НАРЕДЕНИ Цевки Цевка Жица Заврши 3:1 за ОДНОСОТ

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 5 Метри.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.4mm дијаметар Црна лепило / лепак наредени heatshrink.Дијаметар 4mm (пред се намали >= 4.2±0.3 mm , по целосно намалиТемпературата на работа опсег : 55 °C 125 °CСоберете Температура : Започнете со намалување на 80 °C, целосно shrinked на 120 °CИзолација напон : 600 V♦3 : 1 се намали соодносот.♦ Пакување : 5m / парче♦Намалување на температурата +80°C♦Полу флексибилни heatshrink цевки со meltable лепило внатрешна облога која се топи и текови за да го запечати и капсулирало компоненти рок.♦Тоа е дизајнирана за да им обезбеди на влага доказ запечатување за широк опсег на употреба.Отпорен на масла, горива и влага.Се согласува да УЛ барања.Големина на цитатот е на внатрешен дијаметар пред намалила.Ве молиме проверете го мојот други лепило / лепак наредени огласи за varity на дебелина од 3мм до 40мм дијаметар.Употреба : Производот е универзално применети за да се обезбеди вода доказ, airproof, антизаштита од корозија, изолација, механичка заштита на метална жица, пумпа, поправка на електрична жица, кабел, поврзеш со жица и електрични компоненти.Совети : Тоа се намалува кога е загреан со топлина пиштол.Информации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

DEN 288.00

28pcs/многу freeshipping MS-65mm кабел маркер линија и 4mm2 Рамен кабел маркер ABCDFEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ +-различно Писмо

Производи име : Рамни Кабел за напредок на ЕКJ и маркер кабел линијаПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : Жолта и црна3 : Големини : ECJ кабел за напредок и MS65 MM маркер кабел линија4 : Количина : Писмо ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ+ секој 8pcs.и 28pcs 65mm маркер кабел линија5 : Материјал : ПВЦ6 : Обезбедени дијаметар : 9.0 mm7 : Одговара на кабел : 4mm28 : Производство спецификација : ISO90029 : Одобрување : UL Одобрени10 : Количина : 1 пакет(28pcs)11 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Доставени дијаметар x боја )1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Писмо На1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буква Б1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Писмо C1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Писмо D1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Писмо E1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs буквата С1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs писмо G1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs писмо H1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Писмо јас1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Писмо J1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буквата К1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буква L1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буквата М1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буква N1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буква О1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буква P1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буква П1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Писмо Р1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буквата S1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буква Т1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буква U1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буква V1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Писмо W1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Писмо X1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буква Y1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Буквата Z1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Писмо +1pcs x MS65mm маркер линија и 8pcs Писмо Вкупна КОЛИЧИНА : 28 PCSПроизводи Слика :

DEN 906.24

35meter/многу 1.0 mm 7 боја топлина се смалуваат цевки се намали дажба 2:1 од црвено жолта сино зелена црно бела боја trhansparent

Топлина се смалуваат цевкиГолемина : 1.0 mmМатеријал : ПВЦсе намали соодносот : 2 : 1Боја : црвено, жолто и сино зелена проѕирна црна бела 7 боја, секоја боја 5 метриКОЛИЧИНА : 35 Метри

DEN 331.20

127pcs Црна Асортиман Топлина се Смалуваат Цевка Асортиман Заврши Електрична Изолација Кабел Цевки 2-13mm

BI0001773Спецификација : Обезбедени внатрешен дијаметар : 2.0 mm, 2,5 mm, 3.5 мм, 5.0 мм, 7.0 мм, 10.0 мм, 13.0 mmБоја : Црна (како слика ја покажува)Намалување Сооднос : 2 : 1Материјал : ПолиолефинВисока експанзија сооднос го прави возможно да се поправаат повеќето оштетен кабел јакни, без отстранување конектори.Пакет Се Вклучени : Количина x Внатрешен дијаметар x Еден должина30pcs x 2.0 x 40mm25pcs x 2.5 x 40mm20pcs x 3.5 x 40mm20pcs x 5.0 x 40mm16pcs x 7.0 x 80mm8pcs x 10.0 x 80mm8pcs x 13.0 x 85mmВкупно : 127pcsAnswer : ___________________________ Note : Сите цевки се мери I...

DEN 84.00 139.20

4.88 Метар/многу 7.9 мм;9.5 mm.12.5 mm;15mm секој 1.22 Метар двоен ѕид термички топлина се смалуваат цевка со лепак се намали дажба 3:1

Двоен ѕид термички топлина се смалуваат цевка со Лепак ГОЛЕМИНА : 7.9 мм,9.5 мм,12.5 mm,15mm секој 1.22 метар КОЛИЧИНА : 4.88 МетарБОЈА : црна

DEN 753.12

35MM Внатрешен Дијаметар Бела боја Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки Изолација Кабел Ракав (1Meter/многу)

35 MM Внатрешен Дијаметар Бела боја Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки (1 Meter / многу)Внимание pls : големината поголем од 6 MM е топлина се смалуваат цевки се во рамна форма.35 MM значи innder дијаметар кога топлина се смалуваат цевка е кружна,35 MM е рамен ширина е 56.3 ММ...

DEN 31.20

4Meter/многу 3.2 mm;4.8 мм.6.4 mm;7.9 мм секоја 1Meter двоен ѕид термички топлина се смалуваат цевка со лепак се намали дажба 3:1

Производи име : Топлина се смалуваат цевкиПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : Црна3 : Големини : 3.2 мм,4.8 мм,6.4 милиметри,7.9 мм4 : Количина : 4pcs(4 Meter)5 : Материјал : Пластична6 : Обезбедени внатрешен дијаметар : 3.2 мм,4.8 мм,6.4 милиметри,7.9 мм7 : Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 1.06 мм,1.6 mm,2.13 мм,2.63 mm8 : Намалување Сооднос : 3 : 1 ( ќе максимална се намали за 1 / 3 од своите доставени дијаметар )9 : Минимум Намалување Temp : +70 степен10 : Целосна Намалување Temp : +125 максимален степен11 : Температурата на работа : 55 степен на + 125degree12 : Затегнувачка цврстина : 10.4 MPA13 : Dielectric сила : 15 KV / mm14 : Запаливост : Пламен Retardant15 : Обезбедени формат ( круг или стан ) : Производ се добива рамен16 : Сечење метод : Ножици или остар нож17 : Производство спецификација : ISO900218 : Одобрување : UL Одобрени19 : Количина : 1 пакет(4pcs) 4meter(секоја големина 1 метар20 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Доставени внатрешен дијаметар x Еден должина x боја )1pcs x3.2mmx1000mmmxblack1pcs x4.8mmx1000mmxblack1pcs x6.4mmx1000mmxblack1pcs x7.9x1000mmxblackВкупна КОЛИЧИНА : 4 PCS(4meter)Производи слика : Производи каталог :

DEN 331.20

6.4 милиметри 1/4 , Црна Двоен Ѕид & Лепило Топлина се Смалуваат Цевки, 3:1 се Намали Соодносот, Запечатени & Водоотпорен, Изолирани 1meter/многу

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1 Метар.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.6.4 мм дијаметар Црна лепило / лепак наредени heatshrink.Дијаметар 6.4 милиметри (пред се намали >= 6.8±0.3 mm , по целосно намалиТемпературата на работа опсег : 55 °C 125 °CСоберете Температура : Започнете со намалување на 80 °C, целосно shrinked на 120 °CИзолација напон : 600 V♦3 : 1 се намали соодносот.♦ Пакување : 1m / парче♦Намалување на температурата +80°C♦Полу флексибилни heatshrink цевки со meltable лепило внатрешна облога која се топи и текови за да го запечати и капсулирало компоненти рок.♦Тоа е дизајнирана за да им обезбеди на влага доказ запечатување за широк опсег на употреба.Отпорен на масла, горива и влага.Се согласува да УЛ барања.Големина на цитатот е на внатрешен дијаметар пред намалила.Ве молиме проверете го мојот други лепило / лепак наредени огласи за varity на дебелина од 3мм до 40мм дијаметар.Употреба : Производот е универзално применети за да се обезбеди вода доказ, airproof, антизаштита од корозија, изолација, механичка заштита на метална жица, пумпа, поправка на електрична жица, кабел, поврзеш со жица и електрични компоненти.Совети : Тоа се намалува кога е загреан со топлина пиштол.Информации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

DEN 192.00

100 метри/roll 12MM внатрешен дијаметар топлина се смалуваат цевка топлина shrinkable цевки Изолација Кабел Ракав Јасно Бела Црна

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 100 Метри.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.12mm Кол...

DEN 504.00

1 Метар/лот 2:1 Црна Пречник од 6mm Топлина се Смалуваат

0.8 mm 50мм Топлина shrinkable цевкаКликнете на сликата за линк за да ја купиБоја : ЦрнаНамалување Сооднос : 2 : 1 (ќе се намали максималната да 1 / 2 својата доставени дијаметар)Користете температура предмет : 55 степен ~ 125 степенНоминална напон : 600 VСечење метод : Ножици или остар ножСертификација : УЛ, АДС сертификација, пожарretardant стандарди;На животната средина во согласност со упатството на Sony и ЕУ Ro HS заштита на животната средина стандардОвој производ е 2 : 1 се намали соодносот и е за до 600 V ,125 Степен Centigrade...

DEN 22.00 23.04

19.1 mm ЦРНА ТОПЛИНА се СМАЛУВААТ ЛЕПИЛО ЛЕПАК НАРЕДЕНИ 1m 3:1RATIO Цевки Цевка Жица Заврши

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1 Метар.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.19.1 мм дијаметар црна лепило / лепак наредени heatshrink.Дијаметар 19.1 mm (пред се намали >=19.6±0.5 mm, по целосно намалиТемпературата на работа опсег : 55 °C 125 °CСоберете Температура : Започнете со намалување на 80 °C, целосно shrinked на 120 °CИзолација напон : 600 V♦3 : 1 се намали соодносот.♦ Пакување : 1m / парче♦Намалување на температурата +80°C♦Полу флексибилни heatshrink цевки со meltable лепило внатрешна облога која се топи и текови за да го запечати и капсулирало компоненти рок.♦Тоа е дизајнирана за да им обезбеди на влага доказ запечатување за широк опсег на употреба.Отпорен на масла, горива и влага.Се согласува да УЛ барања.Големина на цитатот е на внатрешен дијаметар пред намалила.Ве молиме проверете го мојот други лепило / лепак наредени огласи за varity на дебелина од 3мм до 40мм дијаметар.Употреба : Производот е универзално применети за да се обезбеди вода доказ, airproof, антизаштита од корозија, изолација, механичка заштита на метална жица, пумпа, поправка на електрична жица, кабел, поврзеш со жица и електрични компоненти.Совети : Тоа се намалува кога е загреан со топлина пиштол.Информации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

DEN 192.00