• Ново
OD16mm За 4m/Тркалаат SWB-16 Спирала завиткување бендови, електрични инсталации цевка, Спирала жица бенд

OD16mm За 4m/Тркалаат SWB-16 Спирала завиткување бендови, електрични инсталации цевка, Спирала жица бенд

DEN 528.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Материјал : направен од ЈП.
· Употреба : се поправи едниот крај со појасот за првиот, тогаш круг жици насока на стрелките на часовникот за да ги направи tighen.
· Примена : заштита носат за електрични жици, и да ги направи изолација и да изгледа убаво.
Модел
Внатрешен дијаметар D(mm)
Надворешниот дијаметар D(mm)
Тема на теренот W(mm)
Пакет опсег (mm)
Околу Должина (m)
SWB-16
13.5
16
15
12-75
4.0
Кога ќе го поставите цел, pls кажи ми боја ви се потребни(Бела или Црна)

Особините

Број На Модел На:
SWB-16
Тип:
Спирала За Завиткување

Купувачите избираат и

Висок квалитет на Нови Прирачник електрични winder Серпентина Ликвидација Машина Winder XB-В

Висок квалитет на Нови Прирачник електрични winder Серпентина Ликвидација Машина Winder XBВНапомена : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35слика покаже : пакет се вклучени : 1 * XBC ликвидација машина

DEN 7371.36

6mm 6.0 mm Дијаметар Сооднос 2:1 Топлина Намалување на Shrinkable Цевка Црна/Црвена/Жолта боја/Бела/Избриши/Алчност/Сино 10M

Име на производ Топлина Shrinkable Цевка Материјал Полиолефин Оценет Напон 600 V Температура Ниво 125 C Запаливост "ФОЛКСВАГЕН" 1 Дијаметар6mm / 0.236" (Пред Намалување)3мм / 0.118" (По Стеснувањето) се Намали Сооднос 2 : 1 Должина (Прибл.) 10 M Боја Црна / Црвена / Жолта боја / Бела / Избриши / Алчност / Сино Тежина Пакет Содржина 1 x Топлина Shrinkable Цевка

DEN 276.00 290.40

OD10mm За 8m/Тркалаат SWB-10 Спирала завиткување бендови, електрични инсталации цевка,Ликвидација цевка

Материјал : направен од ЈП.· Употреба : се поправи едниот крај со појасот за првиот, тогаш круг жици насока на стрелките на часовникот за да ги направи tighen.· Примена : заштита носат за електрични жици, и да ги направи изолација и да изгледа убаво.МоделВнатрешен дијаметар D(mm)Надворешниот дијаметар D(mm)Тема на теренот W(mm)Пакет опсег (mm)Околу Должина (m)SWB107.51011.47.5608Кога ќе го поставите цел, pls кажи ми боја ви се потребни(Бела или Црна)

DEN 528.00

100 метри/roll 12MM внатрешен дијаметар топлина се смалуваат цевка топлина shrinkable цевки Изолација Кабел Ракав Јасно Бела Црна

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 100 Метри.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.12mm Кол...

DEN 504.00

2M Бело Црвено Црн Кол 55мм Ширина 85mm За 4pcs Батерија 18650 Пакет Заврши Ракав Изолација ПВЦ Топлина Shrinkable Цевки се Намали Цевка

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари2 M Бело Црвено Црн Кол 55мм Ширина 85mm За 4pcs Батерија 18650 Пакет Заврши Ракав Изолација ПВЦ Топлина Shrinkable Цевки се Намали ЦевкаОдговара за 4x Батерија 18650 Вкупна Должина 2М Земјата на Производство КИНА Рамен Ширина 85mm Кол 55мм Материјал ПВЦ Дебелина 0.1 mm Намалената Стапка на 48+ / 5% Нето Тежина 150g Пакет Содржина 2 M ПВЦ Топлина се Намали Цевки Батеријата Вклучени Не се Намали Температурата 80 C Температура Спектар 40 C на + 105 C

DEN 297.60

20MM Внатрешен Дијаметар Бела боја Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки Изолација Кабел Ракав (1Meter/многу)

20 MM Внатрешен Дијаметар Бела боја Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки (1 Meter / многу)Внимание pls : големината поголем од 6 MM е топлина се смалуваат цевки се во рамна форма.20 MM значи innder дијаметар кога топлина се смалуваат цевка е кружна,20 MM е рамен ширина е 33 MM.(Повеќе детали може да се погледне преку веблокацијата или контакт со мене,Thx)СПЕЦИФИКАЦИИВнатрешен дијаметарСтанот ширинаЦена по метарПовеќе избори(транспарентна)Повеќе избори(Бел)Повеќе избори(ВИЕ&GN)ММММММСАД$Кликни за да се купиКликни за да се купиКликни за да се купиΦ22.5±0.2САД$ 0.04никојΦ2.53.0±0.2САД$ 0.04никојΦ33.5±0.3САД$ 0.04Φ3.54.0±0.3САД$ 0.05никојΦ44.5±0.3САД$ 0.05Φ55.5±0.4САД$ 0.06Φ66.5±0.4САД$ 0.07Φ88.5±0.513.7САД$ 0.08Φ1010.5±0.517.1САД$ 0.12Φ1212.5±0.519.5САД$ 0.13Φ1414.5±0.522.9САД$ 0.17Φ1616.5±0.526.3САД$ 0.2Φ1819.0±0.529.5САД$ 0.25Φ2021.0±0.533САД$ 0.25Φ2223.0±0.534.5САД$ 0.33Φ2526.0±0.541САД$ 0.37Φ3031.5±1.048.9САД$ 0.47Φ35Е 36,5±1.056.3САД$ 0.65Φ4041.5±1.063.3САД$ 0.69Φ50≥5081.3САД$ 0.93SPEC(mm) Како што се Испорачува од(mm) По Намалување(mm) Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Φ1.5 2.0±0.2 0.20±0.08 ≤0.80 0.40±0.08 Φ2.0 2.5±0.2 0.20±0.08 ≤1.00 0.42±0.08 Φ3.0 3.5±0.3 0.25±0.10 ≤1.50 0.46±0.08 Φ4.0 4.5±0.3 0.25±0.10 ≤2.00 0.48±0.08 Φ5.0 5.5±0.4 0.25±0.10 ≤2.50 0.50±0.10Објектот е главно се користи за жица конекција , лемење заеднички заштита , електронски уред за заштита и изолација третман , метална површина заштита итн .

DEN 12.00

100pcs/кутија ЕЗ-0 1.0mm2 8 9 различен број кабел маркер жолта боја

Производи име : Кабел за напредок на ЕК0 1.0mm2 жолта бојаПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : жолта боја3 : Големини : EC04 : Количина : 100pcs / set, pls изберете го бројот пред u цел5 : Материјал : ПВЦ6 : Обезбедени дијаметар : 2.8 mm7 : Одговара на кабел : 1.0mm28 : Производство спецификација : ISO90029 : Одобрување : UL Одобрени10 : Количина : 1 пакет(100pcs)11 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Sizex Suit cablexnumber x Доставени дијаметар x боја )100pcsx EC0x1mm2xnumber 8 X2.8мм х жолта боја100pcsx EC0x1mm2xnumber 9 X2.8mmxx жолта бојаВкупна КОЛИЧИНА : 100 PCSПроизводи Слика :

DEN 38.00 38.40

1 Метар/лот 2:1 Црна Пречник од 6mm Топлина се Смалуваат

0.8 mm 50мм Топлина shrinkable цевкаКликнете на сликата за линк за да ја купиБоја : ЦрнаНамалување Сооднос : 2 : 1 (ќе се намали максималната да 1 / 2 својата доставени дијаметар)Користете температура предмет : 55 степен ~ 125 степенНоминална напон : 600 VСечење метод : Ножици или остар ножСертификација : УЛ, АДС сертификација, пожарretardant стандарди;На животната средина во согласност со упатството на Sony и ЕУ Ro HS заштита на животната средина стандардОвој производ е 2 : 1 се намали соодносот и е за до 600 V ,125 Степен Centigrade...

DEN 22.00 23.04

4Meter/многу 3.2 mm;4.8 мм.6.4 mm;7.9 мм секоја 1Meter двоен ѕид термички топлина се смалуваат цевка со лепак се намали дажба 3:1

Производи име : Топлина се смалуваат цевкиПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : Црна3 : Големини : 3.2 мм,4.8 мм,6.4 милиметри,7.9 мм4 : Количина : 4pcs(4 Meter)5 : Материјал : Пластична6 : Обезбедени внатрешен дијаметар : 3.2 мм,4.8 мм,6.4 милиметри,7.9 мм7 : Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 1.06 мм,1.6 mm,2.13 мм,2.63 mm8 : Намалување Сооднос : 3 : 1 ( ќе максимална се намали за 1 / 3 од своите доставени дијаметар )9 : Минимум Намалување Temp : +70 степен10 : Целосна Намалување Temp : +125 максимален степен11 : Температурата на работа : 55 степен на + 125degree12 : Затегнувачка цврстина : 10.4 MPA13 : Dielectric сила : 15 KV / mm14 : Запаливост : Пламен Retardant15 : Обезбедени формат ( круг или стан ) : Производ се добива рамен16 : Сечење метод : Ножици или остар нож17 : Производство спецификација : ISO900218 : Одобрување : UL Одобрени19 : Количина : 1 пакет(4pcs) 4meter(секоја големина 1 метар20 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Доставени внатрешен дијаметар x Еден должина x боја )1pcs x3.2mmx1000mmmxblack1pcs x4.8mmx1000mmxblack1pcs x6.4mmx1000mmxblack1pcs x7.9x1000mmxblackВкупна КОЛИЧИНА : 4 PCS(4meter)Производи слика : Производи каталог :

DEN 331.20

127pc Црна Топлина се Смалуваат Цевка Асортиман Заврши Електрична Изолација Кабел Цевки

Опис на Голема колекција на топлина се смалуваат цевки,7 Спецификации Обезбедени внатрешен дијаметар : 2.0 mm,2,5 mm,3.5 мм,5.0 мм,7.0 мм,10.0 мм,13 mm Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 1.0 mm, 1.25 мм,1.75 mm, 2,5 mm, 3.5 мм, 5mm, 6.5 mm Боја : црна Totel Должина : 6.4 м Намалување Сооднос : 2 : 1 (ќе се намали за да 1 / 2 својата доставени дијаметар) Материјал : Полиолефин Минимум Намалување Temp : +70°C Целосна Намалување Temp : +110°C, максимум Оперативни температури : 55°C до +125°C Затегнувачка цврстина : 10.4 Mpa Dielectric сила : 15 k V / mm Производство спецификација : ISO9001 Запаливост : Пламен Retardant Одобрување : UL Одобрени Доставени формат (круг или стан) : Производ се добива рамен Сечење метод : Ножици или остар нож Пакет се Вклучени : 127x Топлина се Смалуваат

DEN 84.00 110.40

600pcs /многу 2,5 mm 3cm должина на пвц топлина се намали цевка сооднос 2:1 sleeving црвено жолта сино зелена бела fivecolor една големина

Функција : топлина се смалуваат цевка 600pcsГолемина : 2,5 mmДолжина : 3cmБоја : црвено, жолто и сино бела зелена секој 120pcsПакет : opp вреќа

DEN 302.40

500mm/многу 3мм Црна Асортиман 2:1 Полиолефин Топлина се Смалуваат Цевка Цевки Sleeving Заврши Wire Кабел за Полнење

Totel Должина : 5 Meters (500mm) Големина : 3.0 mm Намалување Сооднос : 2 : 1 (ќе се намали максималната да 1 / 2 својата доставени дијаметар) Материјал : Полиолефин Минимум Намалување Temp : +70°C Целосна Намалување Temp : +110°C, максимум Оперативни Температура : 55°C до +125°C Номинална напон : 600 V Затегнувачка цврстина : 10.4 Mpa Dielectric сила : 15 k V / mm Запаливост : Пламен Retardant Доставени формат : : круг Сечење метод : Ножици или со остар нож.

DEN 96.00

60pcs Зелена Сина Должина 72mm Ширина 29.5 mm Батерија 18650 Пак Машина за Сечење Изолација ПВЦ Топлина Shrinkable Цевки се Намали Цевка

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари 60pcs Зелена Сина Должина 72mm Ширина 29.5 mm Батерија 18650 Пак Машина за Сечење Изолација ПВЦ Топлина Shrinkable Цевки се Намали ЦевкаОдговара за 1 x Батерија 18650 Вкупна Должина 72mm Земјата на Производство КИНА Рамен Ширина 29.5 мм ПВЦ Материјал Дебелина 0.1 mm Намалената Стапка на 48+ / 5% Нето Тежина 150g Пакет Содржина 60pcs ПВЦ Топлина се Намали Цевки Батеријата Вклучени Не се Намали Температурата 80 C Температура Спектар 40 C на + 105 C

DEN 316.80

102 Компјутери Топлина Shrinkable Цевка Цевки 6 Големина 6 Боја 3/1 3:1 Со Лепак Изолација Заврши Sleeving Двоен Ѕид Цевка Автомобил Кабел

102 Компјутери Топлина Shrinkable Цевка Цевки 6 Големина 6 Боја 3 / 1 3 : 1 Со Лепак Изолација Заврши Sleeving Двоен Ѕид Цевка Автомобил КабелКоличина : потполно 102pcsДолжина : 90mm / 65mmНамалување На Односот На : 3 / 1Боја : Црвено, Жолто Црно Бела Сина, Зелена

DEN 494.00 695.52

5M 4.8 мм двоен ѕид термички топлина се смалуваат цевка со лепак се намали дажба 3:1 за wire кабел изолација ракав

Производи име : двоенѕидот топлина се смалуваат цевки(со лепак)Производи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : Црна3 : Големини : 4.8 мм4 : Количина : 5meter5 : Материјал : Пластична6 : Обезбедени внатрешен дијаметар : 4.8 мм7 : Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 1.6 mm8 : Намалување Сооднос : 3 : 1 ( ќе се намали максималната 3 / 2 од своите доставени дијаметар )9 : Минимум Намалување Temp : +70 степен10 : Целосна Намалување Temp : +125 максимален степен11 : Температурата на работа : 55 степен на + 125degree12 : Затегнувачка цврстина : 10.4 MPA13 : Dielectric сила : 15 KV / mm14 : Запаливост : Пламен Retardant15 : Обезбедени формат ( круг или стан ) : Производ се добива рамен16 : Сечење метод : Ножици или остар нож17 : Производство спецификација : ISO900218 : Одобрување : UL Одобрени19 : Количина : 1 пакет (5meter)20 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Доставени внатрешен дијаметар x боја )5metersx4.8mmxblackВкупна КОЛИЧИНА : 5 метриПроизводи слика : Производи каталог :

DEN 316.80

Бесплатен Превозот 32-милиметри*5m Спирала Кабел Жица Заврши Цевка Компјутер Управуваат со Кабелот Кабел Ракави Спирала Флексибилни ЈП кабел ракав

32милиметри Дијаметар*5 метри должина Спирала Флексибилни Полиетилен Кабел Заштита Ракав Брз опис : кабел организатор на канцеларијата и домот ,Идеален за занимаваат кабли зад вашиот КОМПЈУТЕР,ТВ, домашна кино систем или вашето биро, за инсталации итн наѕиравелат byebye да неуредна кабел Може да биде лесно да се намали за било должината што требаСпецификација : Дијаметар : 32 mm Должина : 5 m( Може да се претстави пластична жица клип)КОЛИЧИНА...

DEN 1312.00 1381.44

265pcs/кутија 1.0/1.5/2.5/3.5/5.0/7.0/10.0/13.0/20mm топлина се смалуваат цевки колекции црвена боја се намали сооднос 2:1

Производи име : топлина се смалуваат цевки 265pcs колекцииПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : црвена боја3 : Големини : 1.0 mm, 1.5 мм, 2,5 mm,3.5 мм,5.0 мм,7.0 мм,10мм,13.0 мм,20mm4 : Количина : 265 компјутери5 : Материјал : Пластична6 : Обезбедени внатрешен дијаметар : 1.0 mm, 1.5 мм, 2,5 mm,3.5 мм,5.0 мм,7.0 мм,10мм,13.0 мм,20mm7 : Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 0.5 mm, 0.75 милиметри, 1.25 мм ,1.75 mm,2,5 mm,3.5 мм,5.0 мм,6.5 mm,10мм.8 : Намалување Сооднос : 2 : 1 ( ќе се намали максималната да 1 / 2 на својата доставени дијаметар )9 : Минимум Намалување Temp : +70 степен10 : Целосна Намалување Temp : +1 25 максимален степен11 : Температурата на работа : 55 степен на + 125degree12 : Затегнувачка цврстина : 10.4 MPA13 : Dielectric сила : 15 KV / mm14 : Запаливост : Пламен Retardant15 : Обезбедени формат ( круг или стан ) : Производ се добива рамен16 : Сечење метод : Ножици или остар нож17 : Производство спецификација : ISO900 218 : Одобрување : UL Одобрени19 : Количина : 1 пакет(265pcs)20 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Доставени внатрешен дијаметар x Еден должина x боја )100pcsx1.0mmx100mmxred боја70pcsx1.5mmx100mmxred боја30pcsx2.5mmx100mmxred боја30pcsx3.5mmx100mmxred боја15pcsx5.0mmx100mmxred боја5pcsx7.0mmx100mmxred боја5pcsx10.0mmx100mmxred боја5pcsx13.0mmx100mmxred боја5pcsx20.0mmx100mmxred бојаВкупна КОЛИЧИНА : 265 PCSПроизводи слика : Производи каталог :

DEN 432.00

(1Meter/многу) 4MM Внатрешен Дијаметар Бела боја Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки Изолација обвивка

4 MM Внатрешен Дијаметар Бела боја Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки (1 Meter / многу)СПЕЦИФИКАЦИИВнатрешен дијаметарСтанот ширинаЦена по метарПовеќе избори(транспарентна)Повеќе избори(Бел)Повеќе избори(ВИЕ&GN)ММММММСАД$Кликни за да се купиКликни за да се купиКликни за да се купиΦ22.5±0.2САД$ 0.04никојΦ2.53.0±0.2САД$ 0.04никојΦ33.5±0.3САД$ 0.04Φ3.54.0±0.3САД$ 0.05никојΦ44.5±0.3САД$ 0.05Φ55.5±0.4САД$ 0.06Φ66.5±0.4САД$ 0.07Φ88.5±0.513.7САД$ 0.08Φ1010.5±0.517.1САД$ 0.12Φ1212.5±0.519.5САД$ 0.13Φ1414.5±0.522.9САД$ 0.17Φ1616.5±0.526.3САД$ 0.2Φ1819.0±0.529.5САД$ 0.25Φ2021.0±0.533САД$ 0.25Φ2223.0±0.534.5САД$ 0.33Φ2526.0±0.541САД$ 0.37Φ3031.5±1.048.9САД$ 0.47Φ35Е 36,5±1.056.3САД$ 0.65Φ4041.5±1.063.3САД$ 0.69Φ50≥5081.3САД$ 0.93SPEC(mm) Како што се Испорачува од(mm) По Намалување(mm) Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Φ1.5 2.0±0.2 0.20±0.08 ≤0.80 0.40±0.08 Φ2.0 2.5±0.2 0.20±0.08 ≤1.00 0.42±0.08 Φ3.0 3.5±0.3 0.25±0.10 ≤1.50 0.46±0.08 Φ4.0 4.5±0.3 0.25±0.10 ≤2.00 0.48±0.08 Φ5.0 5.5±0.4 0.25±0.10 ≤2.50 0.50±0.10Објектот е главно се користи за жица конекција , лемење заеднички заштита , електронски уред за заштита и изолација третман , метална површина заштита итн .

DEN 2.40

(1Meter/многу) 6MM Внатрешен Дијаметар Црна Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки Боја : Црна, Црвена Сина, Зелена Жолта

6 MM Внатрешен Дијаметар Црна Топлина Shrinkable Цевка / Топлина се Смалуваат Цевки (1 Meter / многу)Пет Бои Да Се Избере : Црна, Црвена Сина, Зелена Жолта(Pls остави Порака каква боја сакате, или ние ќе ја испрати на црна еден)СПЕЦИФИКАЦИИВнатрешен дијаметарСтанот ширинаЦена по метарПовеќе избориММММММСАД$Кликни за да се купиΦ11.5±0.2КружниОбликотСАД$ 0.03Φ1.52.0±0.2САД$ 0.04Φ22.5±0.2САД$ 0.04Φ2.53.0±0.2САД$ 0.04Φ33.5±0.3САД$ 0.04Φ3.54.0±0.3САД$ 0.05Φ44.5±0.3САД$ 0.05Φ55.5±0.4САД$ 0.05Φ66.5±0.4САД$ 0.05Φ88.5±0.513.7САД$ 0.06Φ1010.5±0.517.1САД$ 0.07Φ1212.5±0.519.5САД$ 0.08Φ1414.5±0.522.9САД$ 0.09Φ1616.5±0.526.3САД$ 0.13Φ1819.0±0.529.5САД$ 0.15Φ2021.0±0.533САД$ 0.17Φ2223.0±0.534.5САД$ 0.18Φ2526.0±0.541САД$ 0.22Φ3031.5±1.048.9САД$ 0.29Φ35Е 36,5±1.056.3САД$ 0.31Φ4041.5±1.063.3САД$ 0.39Φ50≥5081.3САД$ 0.53Φ60≥6095.2САД$ 0.69Φ70≥70110.1САД$ 0.76Φ80≥80127САД$ 0.94Φ90≥90141.1САД$ 1.1Φ100≥100157.1САД$ 1.27Φ120≥120186САД$ 1.56Φ150≥150220САД$ 2.15100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Боја : Црна, Црвена Сина, Зелена Жолта (цената е иста, ако треба друга боја, pls ме контактира или оставете порака тука)SPEC(mm) Како што се Испорачува од(mm) По Намалување(mm) Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Внатре Дијаметар Дебелина на Ѕид Φ1.5 2.0±0.2 0.20±0.08 ≤0.80 0.40±0.08 Φ2.0 2.5±0.2 0.20±0.08 ≤1.00 0.42±0.08 Φ3.0 3.5±0.3 0.25±0.10 ≤1.50 0.46±0.08 Φ4.0 4.5±0.3 0.25±0.10 ≤2.00 0.48±0.08 Φ5.0 5.5±0.4 0.25±0.10 ≤2.50 0.50±0.10Објектот е главно се користи за жица конекција , лемење заеднички заштита , електронски уред за заштита и изолација третман , метална површина заштита итн .

DEN 2.40

35meter/многу 1.0 mm 7 боја топлина се смалуваат цевки се намали дажба 2:1 од црвено жолта сино зелена црно бела боја trhansparent

Топлина се смалуваат цевкиГолемина : 1.0 mmМатеријал : ПВЦсе намали соодносот : 2 : 1Боја : црвено, жолто и сино зелена проѕирна црна бела 7 боја, секоја боја 5 метриКОЛИЧИНА : 35 Метри

DEN 331.20

147PCS топлина се смалуваат цевки асортиман 8 големина 1 боја во една кутија се намали дажба 2:1 за wire кабел изолациони ракави

Производи име : топлина се смалуваат цевки 147pcs колекцииПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : Црна3 : Големини : 2.0 mm, 2,5 mm, 3.5 мм,5.0 мм,6.0 mm,7.0 мм,10.0 мм,13.0 mm4 : Количина : 147 компјутери5 : Материјал : Пластична6 : Обезбедени внатрешен дијаметар : 2.0 mm, 2,5 mm, 3.5 мм,5.0 мм,6.0 mm,7.0 мм,10.0 мм,13.0 mm7 : Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 1.0 mm, 1.25 мм, 1.75 mm ,2,5 mm,3.0 mm,3.5 мм,5.0 мм,6.5 mm8 : Намалување Сооднос : 2 : 1 ( ќе се намали максималната да 1 / 2 на својата доставени дијаметар )9 : Минимум Намалување Temp : +70 степен10 : Целосна Намалување Temp : +1 25 максимален степен11 : Температурата на работа : 55 степен на + 125degree12 : Затегнувачка цврстина : 10.4 MPA13 : Dielectric сила : 15 KV / mm14 : Запаливост : Пламен Retardant15 : Обезбедени формат ( круг или стан ) : Производ се добива рамен16 : Сечење метод : Ножици или остар нож17 : Производство спецификација : ISO900 218 : Одобрување : UL Одобрени19 : Количина : 1 пакет(147pcs)20 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Доставени внатрешен дијаметар x Еден должина x боја )30pcs x 2.0 mm x40mmxblack25pcs x 2,5 mm x40mmxblack20pcs x 3,5 мм x40mmxblack20pcs x 5.0 mm x40mmxblack20pcs x 6.0 mm x40mmxblack16pcs x 7.0 mm x80mmxblack8pcs x 10.0 mm x80mmxblack8pcs x 13.0 mm x85mmxblackВкупна КОЛИЧИНА : 147 PCSПроизводи Слика : Produts каталог :

DEN 360.00

385pcs/set SS061 Топлина се Смалуваат Цевки Изолација Shrinkable Цевка Сооднос 2:1 Заврши Wire Кабел Ракав Комплет 7 бои 9 спецификации

9 Спецификации DIY Домаќинство топлина се смалуваат цевки група 7 бои : Црвена Сина, Жолта Црна Зелени Бела Транспарентна Спецификации Должина Бои Количество φ1.0mm 40mm 7 7*15 PCS=105 φ2.0mm 40mm 7 7*8 PCS=56 φ3.0mm 45mm 7 7*10 PCS=70 φ4.0mm 45mm 7 7*6 PCS=42 φ5.0mm 65mm 7 7*4 PCS=28 φ6.0mm 65mm 7 7*3 PCS=21 φ8.0mm 90mm 7 7*3 PCS=21 φ10.0mm 90mm 7 7*3 PCS=21 φ12.0mm 90mm 7 7*3 PCS=21 Вкупно : 385 PCS Рачно товарење, количината може да биде грешка, ако постојат неколку грешки, не ми пречи, ви благодариме Спецификации : Материјал : ПолиолефинНамалување Сооднос : 2 : 1 (ќе се намали максималната да 1 / 2 својата доставени дијаметар)Минимална Намалување Temp : ≥84°CЦелосна Намалување Temp : ≥120°CТемпературата на работа : 55°C до +125°CЗатегнувачка цврстина : 10.4 MpaDielectric сила : 15 KV / mmПроизводство спецификација : ISO9001Запаливост : Пламен RetardantОдобрување : UL Одобри Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

DEN 552.00 581.28

Нерешено заврши OD18mm За 3.8 m/Тркалаат SWB-18

Материјал : направен од ЈП.· Употреба : се поправи едниот крај со појасот за првиот, тогаш круг жици насока на стрелките на часовникот за да ги направи tighen.· Примена : заштита носат за електрични жици, и да ги направи изолација и да изгледа убаво.МоделВнатрешен дијаметар D(mm)Надворешниот дијаметар D(mm)Тема на теренот W(mm)Пакет опсег (mm)Околу Должина (m)SWB1815.51816.613.5803.8Кога ќе го поставите цел, pls кажи ми боја ви се потребни(Бела или Црна)

DEN 528.00

5M 6.4 милиметри двоен ѕид термички топлина се смалуваат цевка со лепак се намали дажба 3:1 за wire кабел изолација ракав

Производи име : топлина се смалуваат цевкиПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : Црна3 : Големини : 6.4 милиметри4 : Количина : 5 Meter5 : Материјал : Пластична6 : Обезбедени внатрешен дијаметар : 6.4 милиметри7 : Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 2.13 mm8 : Намалување Сооднос : 3 : 1 ( ќе максимална се намали за 1 / 3 од своите доставени дијаметар )9 : Минимум Намалување Temp : +70 степен10 : Целосна Намалување Temp : +125 максимален степен11 : Температурата на работа : 55 степен на + 125degree12 : Затегнувачка цврстина : 10.4 MPA13 : Dielectric сила : 15 KV / mm14 : Запаливост : Пламен Retardant15 : Обезбедени формат ( круг или стан ) : Производ се добива рамен16 : Сечење метод : Ножици или остар нож17 : Производство спецификација : ISO900218 : Одобрување : UL Одобрени19 : Количина : 1 пакет(5meter)20 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количество x Доставени внатрешен дијаметар x Еден должина x боја )1pcs x6.4mmx5meterxblack бојаВкупна КОЛИЧИНА : 5 метриПроизводи каталог :

DEN 331.20

500pcs/кутија ЕЗ-3 6.0mm2 10 различен број и боја 0-9 кабел поставен маркерот

Производи име : Кабел за напредокПроизводи опис : 1 : 100% сосема нов и висок квалитет2 : Боја вкупно : 10 различни шарени и број3 : Големини : EC34 : Количина : Број 09 секој 50pcs според моите акции5 : Материјал : ПВЦ6 : Обезбедени дијаметар : 4.5 мм7 : Одговара на кабел : 6mm28 : Производство спецификација : ISO90029 : Одобрување : UL Одобрени10 : Количина : 1 пакет(500pcs)11 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет содржина(Количина x Sizexsuit cablex Supplied diameterxnumber x боја )50pcs x EC3x6mm2x4.5mmxnumber "0"xblack боја50pcs x ЕЗ3x6mm2x4.5m mx број "1"x кафена боја50pcs x EC3x 6mm2x4.5m m x бројот "2"xpink боја50pcs x ЕЗ3x 6mm2x4.5m m x бројот "3"x портокалова боја50pcs x ЕЗ3x 6mm2x4.5m m x бројот "4"x жолта боја50pcs x ЕЗ3x 6mm2x4.5m м xnumber "5"xgreen боја50pcs x ЕЗ3x 6mm2x4.5m m x број "6"x сина боја50pcs x ЕЗ3x 6mm2x4.5m m x број "7"x црвена боја50pcs x ЕЗ3x 6mm2x4.5m m x бројот "8"x сива боја50pcs x ЕЗ3x 6mm2x4.5m m x број "9"x белата бојаПроизводи слика :

DEN 767.52

19.1 mm ЦРНА ТОПЛИНА се СМАЛУВААТ ЛЕПИЛО ЛЕПАК НАРЕДЕНИ 1m 3:1RATIO Цевки Цевка Жица Заврши

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМногу од 1 Метар.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.19.1 мм дијаметар црна лепило / лепак наредени heatshrink.Дијаметар 19.1 mm (пред се намали >=19.6±0.5 mm, по целосно намалиТемпературата на работа опсег : 55 °C 125 °CСоберете Температура : Започнете со намалување на 80 °C, целосно shrinked на 120 °CИзолација напон : 600 V♦3 : 1 се намали соодносот.♦ Пакување : 1m / парче♦Намалување на температурата +80°C♦Полу флексибилни heatshrink цевки со meltable лепило внатрешна облога која се топи и текови за да го запечати и капсулирало компоненти рок.♦Тоа е дизајнирана за да им обезбеди на влага доказ запечатување за широк опсег на употреба.Отпорен на масла, горива и влага.Се согласува да УЛ барања.Големина на цитатот е на внатрешен дијаметар пред намалила.Ве молиме проверете го мојот други лепило / лепак наредени огласи за varity на дебелина од 3мм до 40мм дијаметар.Употреба : Производот е универзално применети за да се обезбеди вода доказ, airproof, антизаштита од корозија, изолација, механичка заштита на метална жица, пумпа, поправка на електрична жица, кабел, поврзеш со жица и електрични компоненти.Совети : Тоа се намалува кога е загреан со топлина пиштол.Информации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

DEN 192.00

2mm Кол. Црна/Бела/red/gree/сино/жолта/јасна Топлина Shrinkable Цевка се Намали Цевки 200M (656Ft.) Кабел Sleeving

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписБрој на 200 Метри.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.2mm Кол...

DEN 216.00

Црвено - 12MM Асортиман Сооднос 2:1 Полиолефин Топлина се Смалуваат Цевка Цевки Sleeving,Пламен retardant,Мека за Заврши Wire Кабел RoHs

Боја : Црвена Материјал : Полиолефин Доставени внатрешен дијаметар : 12mm Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 6mm Намалување Сооднос : 2 : 1 (ќе се намали максималната да 1 / 2 од нејзината доставени дијаметар) Минимум Намалување Temp : +70°C Целосна Намалување Temp : +110°C, максимум Оперативни Температура : 55°C до +125°C Затегнувачка цврстина : 10.4 Mpa Dielectric сила : 15 k V / mm Запаливост : Пламен Retardant Сечење метод : Ножици или остар нож Производство спецификација : ISO9001 Одобренија : Ro Hs УЛ Одобрени Пратката Точка ќе биде предаден во рок од 1 работен ден по потврди за плаќање...

DEN 55.00 61.92

Висок квалитет 280PCS Асортиман Халоген-Бесплатно 2:1 Топлина се Смалуваат Цевки Заврши Електричниот Кабел Sleeving Жица за Полнење

Боја : жолта, сина, црна, зелена, црвенаДимензии : 1mm, 2mm, 3мм, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10ммЦелосна намалување големина : 0.5 mm, 1mm, 1.5 мм, 2mm, 2,5 mm, 3мм, 4mm, 5mmВкупно : 280 КОМПЈУТЕРИ40pcs x 1.0 х 45mm жолта40pcs x 2.0 x 45mm сина40pcs x 2.0 x 45mm црна30pcs x 3.0 x 45mm зелена25pcs x 4.0 x 45mm црвена25pcs x 4.0 x 45mm црна20pcs x 5.0 x 45mm црна20pcs x 6.0 x 45mm жолта10pcs x 8.0 x 45mm црвена10pcs x 10.0 x 45mm зелена10pcs x 10.0 x 45mm сина10pcs x 10.0 x 45mm црна

DEN 158.40