• Ново
Висок Квалитет На Кристална Топка Намали Лица Мебел Фиока Кабинет Шкафот Гардероба Салон Повлече Справи Со Копчиња

Висок Квалитет На Кристална Топка Намали Лица Мебел Фиока Кабинет Шкафот Гардероба Салон Повлече Справи Со Копчиња

DEN 1713.12
DEN 1713.00 -0 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Опис На Производот
Висок Квалитет на Кристална Топка Намали Лица Мебел Фиока Кабинет Шкафот Гардероба Салон Повлече Справи со Копчиња Објект Спецификации : Квалитет : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет; Стил : Модерен,Повеќе Искра; Боја : Како на сликата покажува; Материјал : Цинк легура+K9 Кристално Стакло; В. В. (Теренот Ред) : Дијаметар 20mm,со Дијаметар 30мм,со Дијаметар од 40мм; Големина : 20/30/40mm(Кристал дијаметар)*15mm(База дијаметар)*28mm(Висина); Пакет : Независен и транспарентен пвц кеси,12pcs Копчиња + 12pcs Завртки; Стандардни Додатоци : 2,2 см завртка* 2 парчиња по рачка(Една дупка е,со една);ако треба 2.5 cm завртки,можете да забелешка е тоа во ред; Апликација/спец :
Чевли bookcase гардероба фиока кревет кабинетот и мали врати;
Одличен помошник да се повлече од фиока, кабинети и други мебел,лесен за употреба и инсталација;
Комбинацијата од алуминиум и стакло, сјајна и модерен;
Овој кристал knob може да го разубават вашиот фиока, кабинет, врата и други парчиња на мебел;
Стилот чисто стакло копчиња или го повлекува може да се користи како шкафот повлекува, кабинет копчиња, салон фиока вади и кујната се справува;
Бисер-како рака намали кристално чисто стакло копчиња имаат повеќе рефлексивни аспекти кои се совршени кристално стакло фиока копчиња за вашиот шик дома декор;
Овие повлекува се совршена замена на копчиња кои ќе се обезбеди завршувањето на допир да вашиот украсување;
Шик кристално стакло копчиња ќе се донесе нов живот за да спалната соба мебел фиоки,суета фиоки и кабинети во домот.
Вашиот шик куќа или дома декор ќе имаат корист од прилог на овие пенливи стакло копчиња..
Предности :
Како да се избере Дупка Растојание(В. В.) се Справи со Knob за употреба? Обично, Фиока или Гардероба Вратата, се Препорачува Една Дупка или 64mm Дупка Растојание е се Справи со Knob; 30cm~60cm Фиока или Гардероба Вратата, се Препорачува 96mm Дупка Растојание е се Справи со Knob; 60cm~90cm Фиока или Гардероба Вратата, се Препорачува 128mm Дупка Растојание е се Справи со Knob; >90cm Фиока или Гардероба Вратата, се Препорачува 160mm или 192mm Дупка Растојание е се Справи со Knob.
Завртка големина контрола табела(Нагоре и Надолу Соодветното) : Вратата Дебелина 18mm 20mm 25мм 30мм 35mm Завртка Должина 22mm 25мм 30мм 35mm 40mm
Испорака И Услуга Детали
Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денови по приемот на вашата исплата. Предмети превозот надвор од Кина, со што choosed превозот начин,кога ќе се ставени цел е не,Изразат начин или препорачана пошта. Времето за испорака зависи од дестинацијата, превозот метод (истите да се изречни или пост), може да трае до 8 до 35 дена. Објектот ќе бидат означени како "Подарок" и изјави Пониска вредност за превозот цел само. Купувачи се одговорни за какви било царински давачки, доколку е применливо. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress е Точно. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме да ни испратите порака или е-пошта штом ќе ја плати плаќање.

Особините

боја:
Сребро Полковникот База 25мм, Злато Полковникот База 25мм, Сребро Полковникот База 30мм, Злато Полковникот База 30мм, Сребро Полковникот База 40mm, Злато Полковникот База 40mm
Тип:
Мебел Справи & Knob
DIY Материјали:
Дрво
Стил:
Руралните
Број На Модел На:
LX-FHK-CGBS15Q
Материјал:
кристално стакло
is_customized:
Yes
Бренд Име:
LANXSTAR
Теренот-ред Спецификации:
Кол 25мм/30мм/40mm
Тип:
Мебел Справи & Knob
боја:
Транспарентна
Материјал:
Цинк Легура+Кристално
Употреба:
Кабинетот Фиока Салон Гардероба
Големина:
Diameter 40mm, 30mm, 25mm
Кристал материјал:
Кристално стакло, вештачки кристал, еден вид на парична казна стакло
кристал боја:
Јасно Бела
Цинк легура боја:
Во Хром, сребрена боја
B_rand Име:
LANXSTAR

Купувачите избираат и

33mm Кабинет Фиока Knob Салон за Мебел Зголеми Кабинет Копчиња Шкафот Повлекува Плакарот Кабинет се Справува со Чевли Кутија Повлекува Rongjing

Цената е за 1pc .Тип : Роза Шема Кабинет РачкаМатеријал : Zince ЛегураБоја : Антички СребренДупка Проред : Единечен ДупкаДијаметар : 33mmВисина : 29mmКарактеристики : Примерок и Highend Одделение Атмосфера Кабинет Рачки.

DEN 218.40

Гроздобер Рачки на вратите Ретро Зголеми Мебел се Справува со Антички Фиока Вади Кујната Кабинет Рачки и Хардвер Копчиња

Гроздобер Рачки на вратите Ретро Зголеми Мебел се Справува со Антички Фиока Вади Кујната Кабинет Рачки и Копчиња Хардверски Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет...

DEN 110.00 124.80

60mm Кабинет Фиока Knob Еуро-Стил Салон за Мебел Копчиња Шкафот Плакарот Антички Кујната Кабинет се Справи со Shoebox се Повлече Rongjing

Цената е за 1pc .Тип : Феникс Шема Кабинет РачкаМатеријал : Zince ЛегураБоја : Антички СребренДупка Проред : Единечен ДупкаВкупна Должина : 60mmКарактеристики : Примерок и Highend Одделение Атмосфера Кабинет Рачки.Ако ви треба друг модел ...

DEN 306.24

16mm сини кристал фиока кабинет копчиња повлекува јасна кристал бронза салон, кујна кабинет рачки на вратите копчиња Ретро модата

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Производи опис : Две бои за да изберете од ,pls напишат јасни кој сакате кога ќе цел,ви благодариме!!!Точка бр : JD46Материјал : hight квалитет цинк легура со K9 кристалноЗавршувањето на : бронзени / синоГолемина на : Должина : 50mm ширина : 28mm hight : 30мм дупка простор : 16mmЗавртки : 22mm*2 парчиња со 1pcs копчињаПакет : 1pc / ЈП торба со 22mm екипажот 10pc / голема ЈП торба (забелешка : ако ви треба други должина на завртки , pls дозволете ни да знаеме...

DEN 3120.00

6x Гроздобер Метални Рачки Антички Медицина Кабинет Фиока Вратата Градите Фиока Повлече Прстен Рачка

Други Популарни Копчиња 6x Гроздобер Метални Рачки Антички Медицина Кабинет Фиока Вратата Градите Фиока Повлече Прстен се Справи Карактеристики : Ова Гроздобер knob може да има еден магичен ефект во украсување соба...

DEN 624.00 671.52

KAK Душекот Скриени Рачки на вратите Цинк Легура Вдлабнати Флеш Повлече Покрие Кат Кабинет се Справи со Светла Хром Темно оков за Мебел

Карактеристики : Материјал : Цинк легура Боја : нерѓосувачки челик(слични на сребро), црна, светло хром Дупка растојание : 85mm Должина : 100mm Висина : 28mm Ширина : 20mm Пакет се вклучени : 1 x Скриени справи со завртки

DEN 153.00 218.88

10pcs Страна се Насликани Керамички Кабинет Копчиња Шкафот Плакарот Фиока Копчиња Кујна, Спална соба Керамички мебел Рачки Повлекува

10pcs Страна се Насликани Керамички Кабинет Копчиња Шкафот Плакарот Фиока Копчиња Кујна, Спална соба Керамички мебел Рачки ПовлекуваКарактеристики : Високо квалитетни Керамички мебел се справува со Дијаметар : 34mm Висина : 39mm Апликација : се Користи за фиока, кабинет, мебел рачки на вратите и сите видови на мебел Модерен дизајн, покажуваат вашите посебни приватни вкус.Слики : Пратката & плаќање1...

DEN 887.00 1008.00

YINZHURE 30pcs 30мм Прстен стил една дупка антички бронза knob цинк легура мебел кабинет античкиот се справи со фиока се повлече

Напомена : На светлосни ефекти боја разликата е нормалноГолемина грешка +1cm е нормалноПлаќањеКредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и western union) ...

DEN 634.00 720.00

128mm мода pastorale керамички мебел рачки на вратите слонова коска бела кујна cabinert се справи со 5 бело злато салон шкафот се повлече

Точка Бр : TC204 BМатеријал : Висок квалитет на цинк легура со керамичкиЗавршувањето на : бело златоГолемина на : Должина : 145mmШирина : 25mmhight : 38mmДупка простор : 128mm(5")Завртки : М4*22mm*2 парчиња со 1pcs рачкаФотографии Покажуваат : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

DEN 3146.00 3312.00

Европската керамички градите копчиња 32-милиметри порцелански мермер гардероба вратата повлечете се справи со кабинетот на мебел фиока копчиња

Европската керамички градите копчиња 32милиметри порцелански мермер гардероба вратата повлечете се справи со кабинетот на мебел фиока копчињаКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет на Гроздобер рачка, керамички материјал, издржлив и практично да се применуваат на мебел Апликација : Фиока, ковчегот, ѕид кабинет, итн Материјал : Керамички + цинк легура Големина : Прибл.32x25mm (D*H)СликиПратката &плаќање1...

DEN 802.00 911.52

128mm 160mm Врвен квалитет k9 сини кристал вино кабинет гардероба види тв табела се справува со сребро хром салон фиока копчиња mondern

Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !Најдобар дома декоративни хардвер,Точка бр : JD37 AМатеријал : цинк легура со K9 кристалноЗавршувањето на : сребро ,хром / синоГолемина на : Должина : 63mm heigh : 25мм дупка простор : 32милиметриДолжина : 104mm heigh : 25мм дупка простор : 96mmДолжина : 135mm hight : 25мм дупка простор : 128mmДолжина : 168mm heigh : 25мм Дупка простор : 160mmЗавртки : М4*25мм*2 парчиња со 1pcs рачкаФотографии Покажуваат : Пакет : 1pc / ЈП торба со 22mm екипажот 10pc / голема ЈП торба (забелешка : ако ви треба други должина на завртки , pls дозволете ни да знаеме...

DEN 3600.00

Кожа мебел Една дупка се справи со модерна европа стил се повлече справи со knob за врати кабинети шкафове

1x Кожа мебел Една дупка се справи со модерна европа стил се повлече справи со knob за врати кабинети шкафовеНапомена : ве молиме да ни кажете дебелина на дрво табла, така што ќе може да се испрати на соодветни завртки Ако не може да одговори во рок од 3 дена, ќе испрати случаен завртки за вас...

DEN 275.00 312.00

2 парчиња/Многу Цинк Ѕид Грб Шапка Плоштадот База Кука Гардероба на Облека Закачалка Со Завртки

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница Ние сме биле вклучени воcabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

DEN 494.88

8pcs Бел Цвет Копчиња Керамички Деца Биро Повлекува Фиока Салон Копчиња Кујна Шкафот се Повлече Рачка

8pcs Бел Цвет Копчиња Керамички Деца Биро Повлекува Фиока Салон Копчиња Кујна Шкафот се Повлече РачкаКарактеристики се Користи за кабинет, фиока, салон, ковчегот, и др Роза Дијаметар : Прибл...

DEN 1080.00

Моден делукс дијамант на мебел и декорација копчиња сребро бела фиока кабинет knob се справи со k9 кристал / црна салон повлече knob

Материјал : цинк легура со K9 кристалноБоја : 1 цинк легура : сребро бело / црна2 K9 кристал;транспарентноГолемина на : Дијаметар : 37mmМаксимална : 35mm2 Завртки : М422mm1pcs со 1pcs knobПроизводот Се Покаже : Пакет : 1pc / ЈП торба со 22mm екипажот 10pc / голема ЈП торба (забелешка : ако ви треба други должина на завртки , pls дозволете ни да знаеме...

DEN 2640.00

2 парчиња се Справи со шарени керамичка рачка модерна Европска кабинет фиока керамичка рачка

2 парчиња се Справи со шарени керамичка рачка модерна Европска кабинетфиока керамичка рачкаСпецификација : 1.Материјал : керамички2.Боја : како на сликата3.големина : модел ширина 39.5 мм,висина : 28mm4.Функција : Покажете ја вашата посебни приватни вкусСо модерен и специјални антички дизајн.Совршен за вашата прилагодите врата, чевли кабинет, bookcase, фиока, ковчегот, отпадоци и така натаму5.Пакет се вклучени : 1x рачкасо завртка, завртка должина нормално 25мм, ве молиме контактирајте со продавачот ако ви треба повеќе завртка

DEN 228.00 239.52

Античкиот Бронза Кабинет Копчиња и Рачки за Мебел Knob Кујна Фиока Шкафот се Повлече Справи со Накит Кутија Дрвени Случај се Повлече Рачки

Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) Наредби износ од помалку од ние ќе ја испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .(Парцели ќе се донесе до вашиот дом, но не може да го пратите по парцели пристигне во вашата земја) и Наредби износ повеќе од ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина Пост воздух mail со следење на број, можете да ги пратите на стоки.Руски Клиенти ќе ја испрати со Посебни YW со следење на број...

DEN 48.00 86.40

32-милиметри бронза фиока кујната кабинет се повлече knob антички месинг салон шкафот врата се справи со антички мебел декорација се справи со knob

точка бр : JS360Материјал : цинк легураЗавршувањето на предметот : антички месинг / бронзаГолемина на : Дијаметар : 53mmМаксимална : 15mmДупка простор : 32милиметриЗавртка : М4*22mm*2 парчиња со 1pcs рачкаProcuct Покаже : Пакет : 1pc / ЈП торба со 22mm екипажот 10pc / голема ЈП торба (забелешка : ако ви треба други должина на завртки , pls дозволете ни да знаеме...

DEN 2539.00 2672.64

2x64mm Феникс Кабинет Фиока Гроздобер Hanle Мебел Копчиња Шкафот Плакарот Антички Сребрен се Справи со Shoesbox Повлекува Rongjing

Цената е за 2 парчиња (Право еден & Лев еден) .Тип : Феникс Шема Кабинет РачкаМатеријал : Zince ЛегураБоја : Антички СребренДупка Проред : 64mmВкупна Должина : 135mmЗавртка Должина : 20mmВисина : 20mmШирина : 35mmКарактеристики : Примерок и Highend Одделение Атмосфера Кабинет Рачки.

DEN 335.52

2pcsx64mm Феникс Шема Кабинет Hanles Еуро-Стил Мебел Салон Knob Кабинет Шкафот Плакарот се Справи со Фиока Вади Rongjing

Цената е за 2 парчиња (Право еден & Лев еден) .Тип : Феникс Шема Кабинет РачкаМатеријал : Zince ЛегураБоја : Антички СребренДупка Проред : 64mmВкупна Должина : 88mmВисина : 23mmЗавртка Должина : 20mmКарактеристики : Примерок и Highend Одделение Атмосфера Кабинет Рачки.

DEN 319.68

4Pairs/Многу МЕБЕЛ АРХИТЕКТОНСКИ ПАР APPLIQUES ДРВО UNPAINTED

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.1 пар=1 лево+1 правоДанок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

DEN 1146.00 1146.24

128MM Модни Луксузни Црна K9 Кристал Кујната Кабинет се Повлече Јасна кристал Фиока Салон Шкафот Гардероба Мебел Рачки

Две бои да се избере од pls напишат јасни кој сакате кога ќе цел,ви благодарам !!!!Точка Бр : SJ39 AМатеријал : Висок Квалитет на Цинк Легура со Јасни K9 КристалноЗавршувањето на : Светло сребренаГолемина на : Должина : 145mmHight : 40mmДупка Проред : 128mm(5")Должина : 110mmheigh : 38mmдупка простор : 96mmдве големина на два боја за да изберете од!!!Завртки : М4*22mm*2 парчиња со 1pcs РачкаФотографии Покажуваат : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

DEN 4332.00 4560.00