• Ново
За зумирање и Фокусирање на Прилагодливи 2.8-12mm Sony CCD Леќа Низа Водоотпорен Камера за видео надзор

За зумирање и Фокусирање на Прилагодливи 2.8-12mm Sony CCD Леќа Низа Водоотпорен Камера за видео надзор

DEN 1982.40
DEN 1982.00 -0 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


За зумирање и Фокусирање на Прилагодливи 2.8-12mm Леќа Низа Водоотпорен Камера за видео надзор
Пикап Уред 1/3" SONY CCD Резолуција 700 TVL Мин. Осветлување 0.001 Лукс/Ф1.2 Светлото Надомест Автоматски Баланс на Белата боја Авто Електронски Shutter 1/50-1/100,000 дик Леќа 2.8-12mm прирачник VF S/N Сооднос >52d B Гама Корекција >0.45 Операција Температура -20°C-50°C Sync. Систем за Внатрешна Видео Излез 1.0 vp-p/75Ω Моќ DC 12 V, 1000m A бранова Должина 850nm Димензии 250*100*98mm Тежина 1000g Led диоди 42pcs Φ5 Гледање на Далечина од 30-40 M Водоотпорен го Оценувате IP67
Купување Белешки
1. Камерата цената не вклучува моќ адаптер дел.
2. Ако постојат неколку бои да се избере, ве молиме оставете порака за боја, ако не и ние ќе го организира случаен испорака.
3. Ако постојат неколку конектори за да изберете, ве молиме оставете порака за конектор, ако не и ние ќе го организира случаен испорака премногу.
4. AHD камерата мора да се работи со AHD DVR; CVI камерата мора да се работи со CVI DVR; TVI камерата мора да се работи со TVI DVR; SDI камерата мора да се работи со SDI DVR. Ако не тоа ќе предизвика празна слика. Ова е многу важно за вашата камера.
5. Ако имате било какви прашања или ви се потребни истрага, може да зборувате со нашите продажни слободно.
Други Камери Решенија Можете Да ги Добиете Од нас : Мрежна камера : 720 P, 960 P, 1080 P
AHD камера : 720 P, 960 P, 1080 P
CVI камера : 720 P, 1080 P
TVI камера : 720 P, 1080 P
SDI камера : 1080 P
4in1 камера : 720 P, 960 P, 1080 P
Sony CCD : 1/3" 700 TVL EFFIO-E, 1/3"800 TVL EFFIO-А, 1/3"800 TVL EFFIO-V
Димензија
Како да се Изберете Леќи?
Зошто да го одберете нас?
1. Четири Тестови и Контроли од Методите за Одржување на Квалитетот.
2. Споредбата на Следење Слика помеѓу Нормален и Нашите Производи.
3. Сертификати
Примена
Пакување & Испорака
Компанијата Информации
Историја На Компанијата
Фабрика
Канцеларија
Нашата Група

Особините

Сензор Големина:
700TVL
Хоризонтална Резолуција:
700TVL
Сигнал Систем:
PAL, NTSC
Висока Дефиниција:
720P(HD)
Бренд Име:
Lechancelink
Специјални Функции:
Водоотпорен / Водоотпорна
Технологија:
Инфраред
IR Растојание(м):
35m
Минимална Осветлување(Лукс):
0.001 Лукс
Број На Модел На:
W1518M
Конективност:
Затворен Систем/видео надзор Жичен
Сензор:
ccd
Потрошувачка На Енергија(W):
5W
Сензор Бренд:
SONY
is_customized:
Yes
Димензии (L x W x D)(mm):
23*10*10см
Стил:
Куршум Камера
Видео Формат На Компресија:
H. 264
Напојување(V):
DC 12V
Поддржани Оперативни Системи:
Windows 98
Леќа (mm):
2.8-12mm varifocal леќа
Тип:
Аналогна Камера
Аудио Излез:
NO
LED:
42pcs
лен:
2.8-12mm varifocal леќа
IR приказ на далечина:
35m
Резолуција:
700TVL
Бродови Од:
Кина Копното
Агол На Гледање (Степен):
45-110 степен

Купувачите избираат и

Tmezon Smart IP Камера HD 1080P Wifi Wireless Дома Затворен за Безбедност Надзор Систем Симпатична Панда Бебе Монитор Широк Агол на Гледање

Услови1.Нашите овластени техничари ќе се тестираат сите предмети пред превозот на стоки.2.Ние потерници овој производ против дефекти во изработката и материјалот за период од 1 година од неговите оригиналната набавка на телефонот датум.Испорака1.Стоките ќе бидат испорачани во рок од 2 работни дена по плаќање на проверка.2.Следење на број ќе се обезбедува во рок од 2 работни дена по испорака.3.Gerenally ние ќе ги прогласи Ниска Цена за Царинење, ве молиме контактирајте со нас ако треба да се изјасни на оригиналната цена.4.Цената Не Вклучува било ДДВ,царина, даноци и други дополнителна такса.Купувачот е одговори за нив.5.Ние ќе го избере најдобриот превозот метод ако се изразат компанија вашиот избор може да брод надвор.6...

DEN 2576.00 2927.04

СТП'Aimetis 32*32-милиметри Индустрија Надзор HD камера 5MP 8ММ леќа 45 степени 30FPS Linux UVC USB модулот на камерата Со аудио

wyприклучокstartЖешка Стока$44.32$76.42$81.36$81.36$36.98$48.64$108.52$86.17wyприклучоккрај 32*32милиметри Индустрија Надзор HD камера 5 MP 8ММ леќа 45 степени 30 FPS Linux UVC USB модулот на камерата Со аудио Нашата компанија е траен во начело на кредибилитет врз основа, клиенти врховниот и квалитет загарантирана, со што се обезбедува најдобри услуги за вас, преку нашата најголема напори! Ние и ветуваме : исто да ви квалитетот нашата цена е оптимално, иста цена нашиот квалитет е најмногу гаранција! Фабрика директни продажби на стоки се дефинитивно вредност за пари! Оваа камера е 5.0 мегапикселна големина 2048*1536 пиксели 1080 P HD USB2.0бесплатно возење на модулот на камерата, рамка го оценувате до 30 рамки...

DEN 1848.00 2281.92

2.1 милиметри Широк Агол Леќа Најдобри Висока резолуција 8MP мини UVC USB Камера одбор Модул со MJPEG/YUY2 Излез

2.1 милиметри Широк Агол Леќа Најдобри Висока резолуција 8 MP мини UVC USB Камера одбор Модул со MJPEG / YUY2 ИзлезПакетот вклучува : 1) 1 PC 8mp usb камера со 2.1 мм леќа (други леќа опционално)2) 1 PC 1m usb кабел ( 2м / 3м / 5m optinal)1) 8mp Висока резолуција , погоден за документ снимајте2) Напредни Sony (1 / 3.2" ) слика сензор .3) Висок квалитет 2.1 мм леќа ( 2.1 / 2.8 / 3.6 / 6 / 8 / 12 / 16mm леќа, 75degree нема нарушување леќа опционално)4) Поддршка на оперативен СИСТЕМ : Win XPWin7 Win8АндроидLinux ( Осумcore компјутер конфигурација ) , поддршка малина пи5) Слика формат : MJPEG&YUY2Сензор Sony (1 / 3.2") IMX179Слика формат MJPEG / USB Protocal USB2.0 ХС / FSАвто изложеност АЕК Поддршка / Авто бела blance AEB ПоддршкаЕфективни Пиксели : 264 X2448 / 3200 X2400 / 2592 X 1944 / 2048Х1536 / 1600 X1200 / 1280 X960 / 1024 X768 / 800 X600 / 640 X480(Други посебни големина резолуција е прилагодено)Перформанси : 3264 X2448 MJPEG 15fps YUY2 2fps2592 X 1944 MJPEG 15fps YUY2 3fps2048Х1536 MJPEG 20fps YUY2 3fps1600 X1200 MJPEG 20fps YUY2 10fps1280 X960 MJPEG 20fps YUY2 10fps1024 X768 MJPEG 30fps YUY2 10fps800 X600 MJPEG 30fps YUY2 30fps640 X480 MJPEG 30fps YUY2 30fpПрилагодливи параметри Светлина / Контраст / Боја сатурација / Definition / Гама / WBНоќно опционално, може да го поддржи IR Cut и IR одбор за IR ноќ визија.напон DC 5 V / тековни 150m A / работа температура СТЕПЕНИ(20~70)Големина : 38mm*38mm / 32*32милиметри(други големина cutomised)Поддршка на оперативниот СИСТЕМ "Win XP / Vista / WIN7 / WIN8 / Linux со UVC / MacOS X 10.4.8 или подоцна Камера ефект покажуваат : Нашата пакување : За нашата компанија :

DEN 2477.00 2815.20

3G Автомобил Тракер со Двојно Камера Видео во Живо Поток Снимање GPS Следење од страна на СТАН или PC Платформа 2-Начин Спогодба Мулти-Предупредување со Аларм

Главните Функции1.3 G DVR (две камера снимање исто време ) 2.Live view како за пред камера и задната камера 3.GPS следење од страна на СТАН или PC платформа 4.Со преземање на слика 5...

DEN 6178.00 7920.00

2018 Најновите 4.9 мм Леќа Медицински Endoscope Камера за OTG Андроид Телефон на КОМПЈУТЕР, USB Borescope Инспекција Otoscope Камера За Уво, нос

2018 Најновите 4.9 мм Леќа Медицински Endoscope Камера за OTG Андроид Телефон на КОМПЈУТЕР, USB Borescope Инспекција Otoscope Камера За Уво, нос Забелешка : 1.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот телефон може да OTG поддршка функционалност и исто така компатибилна со UVC ( USB видео уред класа) пред да го купат .бидејќи некои од телефонот може да се заштитени од надворешните камера ...

DEN 926.00 1424.64

Мини 720P ip камера wifi Home security систем за следење dual channel спогодба панорамски камери безжична P2P мемориска картичка

Мини 720 P ip камера wifi Home security систем за следење dual channel спогодба панорамски камери безжична P2 P мемориската картичка cctv камери Функција : WiFi / 802.11 / b / g / n , Слободни Фабрика DDNS Поддршка Протокол : TCP, UDP, IP, HTTP, SMTP, DHCP, DNS,ARP, ICMP, POP3, NTP, IPSec Upn P, RTP, и RTCP Двојна поток кодирање / H...

DEN 1744.00 2491.20

Системи за видео надзор 2MP 1080P Sony IMX322 H. 264 Широк Агол 180degree Fisheye Леќа USB 2.0 Бесплатно Возење OTG UVC на Модулот на Камерата за Машинска Визија

Системи за видео надзор 2 MP 1080 P Sony IMX322 H 264 Широк Агол 180degree Fisheye Леќа USB 2.0 Бесплатно Возење OTG UVC на Модулот на Камерата за Машинска ВизијаПакетот вклучува : 1) 1 PC 2mp H...

DEN 2978.00 3134.40

JCWHCAM 5.5 мм MircoUSB Андроид USB OTG Endoscope Камера 1M Водоотпорен Змија Цевка Инспекција Андроид USB Borescope Камера

Спецификации : Висока резолуција со 1 / 9 CMOS камера Вграден 6 LED светло (со Светлината и да ги преземат Фото Контрола) Водоотпорен жица endoscope...

DEN 375.00 535.20

Escam QD900S IP Камера 2MP HD 1080P WIFI Инфраред Куршум Отворено Водоотпорен IP66 Ден Ноќ Onvif Безбедносен видео надзор Безжична Камера

Модел ESCAM Sentry QD900 S на Сликата на Камерата Сензор 1 / 2.5" Мегапикселна прогресивно скенирање CMOS Ефективни Пиксели 1920(H)×1080(V) Скенирање на System Progressive Електронски Shutter Speed Auto / Manual, 1 / 3~1 / 10000s Мин...

DEN 3360.00 4799.52

1 инчен метал хемисфера бела водоотпорен брод камера CMOS / SONY CCD 600TVL AHD1080P/960P/720P

1 инчен метал хемисфера(бела)(водоотпорен)Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!1 / 4"CMOS 420 TVL 7070+IRСтандард : NTSC / PAL;Камерата леќи : 2.8 mm / 3.6 mm( HYFJ124 CC1 W )Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!1 / 3"CMOS 800 TVL 3089+IRСтандард : NTSC / PAL;Камерата леќи : 2.8 mm / 3.6 mm( HYFJ173 CG1 W )Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!1 / 3"SONY CCD 600 TVL 2090+638 Стандард : NTSC / PAL;Камерата леќи : 2.8 mm / 3.6 mm( HYFJ163 A1 W )Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!AHD2431+9712 720 P 100 Million пиксели Стандард : NTSC / PAL;Камерата леќи : 2.8 mm / 3.6 mm( HYFAJ104 C1 W )Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!AHD2431+0130 960 P 130 Million пиксели Стандард : NTSC / PAL;Камерата леќи : 2.8 mm / 3.6 mm( HYFAJ133 C1 W )Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!AHD V30 E+323 1080 P 200 Million пиксели Стандард : NTSC / PAL;Камерата леќи : 2.8 mm / 3.6 mm( HYFAJ108 C1 W )

DEN 619.00 651.84

SSICON 5 Парчиња 2.0 ПРАТЕНИК AHD Камера Одбор видео надзор на Модулот на Камерата IMX323+FH8536(V30) Sony CMOS Сензор 1080P Хибрид Одбор Камера PCB

SSICON 5 Парчиња 2.0 ПРАТЕНИК AHD Камера Одбор видео надзор на Модулот на Камерата IMX323+FH8536(V30) Sony CMOS Сензор 1080 P Хибрид Одбор Камера PCBAHD 180 / 360 Степен Широк Агол Fisheye Камера : Еден fisheye камерата вратете 34 нормално камери;Широк агол на гледање.заштедите пари...

DEN 2857.00 4023.84

50M Кабел Изведба на Канализација Инспекција Камера Со Тастатура DVR Функција Endoscope CMOS Леќа Водоотпорен ноќ верзија систем за видео надзор

MMonitor спецификација : 1 7" Колор монитор2 следи Вкупно Пиксели : 800(H) X 480(V)3 следи напојување : DC 12 V4 на osd јазици : англиски (10 јазици достапни)5...

DEN 42689.00 46400.64

SONY CCD 600TVL 1 инчен метал хемисфера монитор сонда AHD1080P/720P/960P автобус камера NTSC/PAL систем

1 инчен метал хемисфера(црна)(водоотпорен)Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!1 / 4"CMOS 420 TVL 7070+IRСтандард : NTSC / PAL;Камерата леќи : 2.8 mm / 3.6 mm( HYFJ124 CC1 B )Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!1 / 3"CMOS 800 TVL 3089+IRСтандард : NTSC / PAL;Камерата леќи : 2.8 mm / 3.6 mm( HYFJ173 CG1 B )Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!1 / 3"SONY CCD 600 TVL 2090+638 Стандард : NTSC / PAL;Камерата леќи : 2.8 mm / 3.6 mm( HYFJ163 A1 B )Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!AHD2431+9712 720 P 100 Million пиксели Стандард : NTSC / PAL;Камерата леќи : 2.8 mm / 3.6 mm( HYFAJ104 C1 B )Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!AHD2431+0130 960 P 130 Million пиксели Стандард : NTSC / PAL;Камерата леќи : 2.8 mm / 3.6 mm( HYFAJ133 C1 B )Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!AHD V30 E+323 1080 P 200 Million пиксели Стандард : NTSC / PAL;Камерата леќи : 2.8 mm / 3.6 mm( HYFAJ108 C1 B )

DEN 619.00 651.84

HQCAM HD 960P МИНИ IR КАМЕРА IR CUT Ноќ Визија cam P2P Камера Ip Мрежата на P2P Камера за 10Pcs Невидливи 940nm Ir Led диоди Намали

1.3 Mp 940nm ir led мини ir IP Камера со irнамалување на* 1 / 3" AR0130 1.3 MP CMOS + HI3518 E Сензор* 10pcs 940nm IR LED, 6 M IR растојание* 3.6 мм леќа* 1.3 мегапикселна 25 рамки(реално време) 960 P резолуција 1280 Пиксели(H) X 960(V)* Поддршка на P2 P Технологија, Мобилен стан, CMS софтвер.* Поддршка RTSP / FTP / PPPOE / DHCP / DDNS / NTP / UPn P / ONVIF мрежен протокол* Поддршка за обновување на последните следи состојбата за управување со* Вистински ден / ноќ со IRнамалување на филтерСензор 1 / 3" AR0130 HI3518 E Леќа Изборен одбор леќа 3.6 mm Мин...

DEN 1944.00 2160.00

(1 BUC) Цевка инспекција И endoscope Подводна Камера Само водоотпорен CCTV систем додатоци Ноќ верзија IP68

Камерата спецификација : 1 камерата големина : 23mm х 185mm, пред големина : 100mm2.Камерата случај материјал : не ' рѓосувачки челик 3043...

DEN 10461.00 11370.24

1 инчи сива метал conch hemispheric следење сонда SONY 600TVL /AHD720P/960P/1080P такси камера со инфрацрвен

1 инчен метал хемисфера(сива)Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!1 / 4"CMOS 420 TVL 7070+IRСтандард : NTSC / PAL;Камерата леќи : 2.8 mm / 3.6 mm( HYFJ824 CC1 )Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!1 / 3"CMOS 800 TVL 3089+IRСтандард : NTSC / PAL;Камерата леќи : 2.8 mm / 3.6 mm( HYFJ873 CG1 )Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!1 / 3"SONY CCD 600 TVL 2090+638 Стандард : NTSC / PAL;Камерата леќи : 2.8 mm / 3.6 mm( HYFJ873 CG1 )Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!AHD2431+9712 720 P 100 Million пиксели Стандард : NTSC / PAL;Камерата леќи : 2.8 mm / 3.6 mm( HYFAJ804 C1 )Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!AHD2431+0130 960 P 130 Million пиксели Стандард : NTSC / PAL;Камерата леќи : 2.8 mm / 3.6 mm( HYFAJ833 C1 )Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!AHD V30 E+323 1080 P 200 Million пиксели Стандард : NTSC / PAL;Камерата леќи : 2.8 mm / 3.6 mm( HYFAJ808 C1 )

DEN 2261.00 2379.84

CCDCAM 2 инчен 4in1 CVI TVI AHD 2MP PTZ 1080p 3x Оптички Зум Авто Ирис Отворено Водоотпорна Ноќ Визија IR 15 милиони PTZ камера

Овој производ не може да се користи директно, Тоа мора да бидат опремени со XVR / DVR / AHD DVR, жица,итн.тука е XVR за AHD / TVI / CVI камераAHD 2 MP PTZ Камера 1080p 3x Зум Авто Ирис Отворено Водоотпорна ,Ноќно IR 20М1 / 2.9" 2 Megapixel CMOS сензорподдршка 2.0 ПРАТЕНИК AHD / TVI / CVI / Аналогни 4in1 излез.Мин.llumination 0.02 Лукс / Ф1.2 бојаМакс 2 MP на 25 / 30 FPS(1920*1080)3 X VF 2.88мм леќа3pcs Низа IR led диоди за на 20 милиони опсегIP66Answer : ___________________________ Note : производот не се вклучуваат заградатаМодел на ECSPA2011 Камера Тип FHD AHD PTZ камера Image Sensor 1 / 2.9 инчен 2.0 MP CMOS сензор Ефективни Пиксели 1920(H)x1080(V) IRLED 3pcs микро Низа IR led диоди го Осветлуваат Растојание 20 МИЛИОНИ Ден / Ноќ IRнамалување на Мин.Осветлување B / W 0.01 Лукс / Ф1.2 ,Боја 0.05 лукс / Ф1.2 Електронски Shutter 1 / 250s1 / 100,000 s Леќа 2.88мм 3.0 MP3 X VF Леќа Леќа Планината CS Mount Квалитет на Сликата AWB, AGC, BLC,DNR Резолуција 1920×1080 25 / 30fps Пан / Навалите Хоризонтален опсег : 350°Хоризонталната брзина на ротација : 0.570° / sec Вертикална низа 090° Скенирање Претходно скенирање : поддршка за 30 мемории ,претходно живеат време може да биде поставена Наизменична скенирање Претходно 255 претходно Основните PelcoD / PelcoСтр Интерфејс Видео излез 1ch 4in1 излез AHD / CVI / TVI / CVBS BNC Моќ DC џек : 12 V / MAX 0.8 Контрола RS485 интерфејс(контрола од страна на OSD кабел) Други Работата на животната средина 10~60 90% RH Водоотпорен Критериум IP66 Големина 10.5 X10.5 X7.5cm Бруто тежина 0.5 кг968 ДОЛАРИ 63 / парче парче

DEN 4272.00

Системи за видео надзор RV водоотпорен камера cmos/ccd AHD1080P/720P/960P 1 инчи бел метал надзор сонда за поддршка на SONY 600TVL

1 инчен метал хемисфера(бела)(водоотпорен)Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!1 / 4"CMOS 420 TVL 7070+IRСтандард : NTSC / PAL;Камерата леќи : 2.8 mm / 3.6 mm( HYFJ124 CC1 W )Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!1 / 3"CMOS 800 TVL 3089+IRСтандард : NTSC / PAL;Камерата леќи : 2.8 mm / 3.6 mm( HYFJ173 CG1 W )Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!1 / 3"SONY CCD 600 TVL 2090+638 Стандард : NTSC / PAL;Камерата леќи : 2.8 mm / 3.6 mm( HYFJ163 A1 W )Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!AHD2431+9712 720 P 100 Million пиксели Стандард : NTSC / PAL;Камерата леќи : 2.8 mm / 3.6 mm( HYFAJ104 C1 W )Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!AHD2431+0130 960 P 130 Million пиксели Стандард : NTSC / PAL;Камерата леќи : 2.8 mm / 3.6 mm( HYFAJ133 C1 W )Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!AHD V30 E+323 1080 P 200 Million пиксели Стандард : NTSC / PAL;Камерата леќи : 2.8 mm / 3.6 mm( HYFAJ108 C1 W )

DEN 619.00 651.84

3.5 2MP 5X Зум PTZ Затворен IR Средната Брзина Купола Камера 2MP/5MP Факултативна

Ве молиме attenption : 900tvl се залагаме за 2 MP , 1200 TVL се Залагаме за 5 MP*3.5" Затворен Средната брзина купола ptz камера, 1 / 3 инчен CMOS сензор, 5 Xoptical зум 2.713.5 мм ,IRНАМАЛУВАЊЕ наЗа Испорака : 1...

DEN 11400.00 12000.00

2018 Надградба на Нови Мини камера за видео надзор 10pcs IR 940nm Не црвениот бура Nightvision Sony 700TVL Куршум Мини Камера за видео надзор

започнетеЦена$ 33.60Неверојатно$ 28.00Цена$ 31.56Неверојатно$ 26.00крајот 2018 Надградба на Нови Мини Отворено Невидливи 10 IR 940nm Не црвениот бура Nightvision Sony 700 TVL Куршум Мини Камера за видео надзор HD МИНИ камера8 Pcs IR 940nm невидлива светлина светилки,Подобро Ноќ Визија ЕфективнаНоќно растојание до 5m, Highdefinition, фатете детали во место.Водоотпорен Водоотпорна Анти маглаКарактеристики : mage Сензор : 1 / 3" Sony Super HAD CCD IIDSP : EffioE (4140+811 / 810)Хоризонтална Резолуција : 700 TVLЕфективни Пиксели : NTSC : 976(H) X494(V) ПАЛ : 976(H) X582(V)Мин...

DEN 1459.00 1536.00

10 Инчен 4CH Безжичен WIFI IP Camera NVR Комплет

1,4канал 720 P / 960 P со 10инчен LCD екран 4 видео во реално време на репродукцијата 2, IPC plug and play, нема WIFI натпревар, поврзете стабилна растојание 3, 1 RJ45 4, HDMI / VGA / глувчето, напојување, мрежен кабел, 5,1 / 4 "ОВ 1.0 M CMOS Сензор, 720 P 25 FPS, 3.6 mm x4 леќа, H...

DEN 11400.00 12000.00

2017 Мини Камера SQ9 DV Глас Видео Рекордер 720P HD 1080P Инфраред Ноќ Визија Движење Откривање на Дигитални Мали Камери видео камера

2017 Мини Камера SQ9 DV Глас Видео Рекордер 720 P HD 1080 P Инфраред Ноќ Визија Движење Откривање на Дигитални Мали Камери видео камераСпецификација : Висока дефиниција се целосно HD1080 P Компактен дизајн, преносни рачен Видео формат : 1920 x 1080 P, 1280 x 720 P Поддршка за TV излез, ТВ монитор видео врска резолуција на Слика : 12 MP (4032 x 3024) Поддршка 32 GB ТФкартичка max...

DEN 770.00 810.24

Мини IP PTZ Камера 1080P Метал Случај Full HD 2.8-8мм 3X Зум Објектив 15 милиони Инфраред Ноќ Визија Средната Брзина Купола Камера PTZ IP

IP PTZ Камера 2.5" Мини Брзина Купола Камера 1080 P Безбедност PTZ видео надзор Камера HD Ноќ Визија 15 милиони1...

DEN 3291.00 4634.88

Wistino 1080P Wifi IP Camera Светското Првенство Затворен видео надзор за Безбедност Безжична Камера 2MP Видео Бебе Монитор IR Ноќ Визија Надзор

Понуда Пад На Превозот ( Брза Испорака / Квалитет На Производот / Професионална Услуга)Спецификации : Резолуција : 1920*1080 P Пиксели : 2.0 ПРАТЕНИК Maxmium микро картичка капацитет за поддршка : 128 G Тежина : 228 грама Говорник : 8Ω 1 W IR ноќно осветлување : 9 LED Карактеристики : Панорамски навигација функција : 360 степени скенирање за да се генерираат панорамски навигација мапата, одберете или кликнете каде било во план, камерата автоматски се ротира и да се фокусира на кои позиции...

DEN 1291.00 1613.76

1.5 инчи 120 степени, широк агол следење сонда 1080P Full HD инфраред ноќ визија камера метална школка SONY 600TVL вистински

1.5 инчен метал хемисфераАвијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!1 / 4"CMOS 420 TVL 7070+IRСтандард : NTSC / PAL;Камерата леќи : 2.8 mm / 3.6 mm( HYFJ324 CC2 G )Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!1 / 3"CMOS 800 TVL 3089+IRСтандард : NTSC / PAL;Камерата леќи : 2.8 mm / 3.6 mm( HYFJ373 CG2 G )Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!1 / 3"SONY CCD 600 TVL 2090+638 Стандард : NTSC / PAL;Камерата леќи : 2.8 mm / 3.6 mm( HYFJ363 A2 G )Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!AHD2431+9712 720 P 100 Million пиксели Стандард : NTSC / PAL;Камерата леќи : 2.8 mm / 3.6 mm( HYFAJ304 C2 G )Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!AHD2431+0130 960 P 130 Million пиксели Стандард : NTSC / PAL;Камерата леќи : 2.8 mm / 3.6 mm( HYFAJ333 C2 G )Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!AHD V30 E+323 1080 P 200 Million пиксели Стандард : NTSC / PAL;Камерата леќи : 2.8 mm / 3.6 mm( HYFAJ308 C2 G )

DEN 2261.00 2379.84