• Ново
Tassel Изјава Капка Обетки Слатка корејски Работ Обетки Акрилик Студ Жените Накит 4A4016

Tassel Изјава Капка Обетки Слатка корејски Работ Обетки Акрилик Студ Жените Накит 4A4016

DEN 141.60
DEN 106.00 -25 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Вашето внимание ве молиме :
1. Ако цел повеќе од $5 , ние ќе брод пакет преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и да се стави еден дар во вашиот пакет;
2. Ако цел повеќе од $150 , слободен брод преку Aramex, DHL, EMS итн. (Remote земји треба да плати дополнителни трошоци);
3. Ве молиме додадете сите предмети во вашата кошничка првиот, и тогаш ќе купите се што е во еден ред. Ви благодариме!
Точка име : Пад обетки
Материјал : Алуминиумски,Кристал
Боја : Црна,морнарско сина,вино црвено,зелено,беж,розова
Модел : Tassel
Пакет : 1 пар
Состојба : Сосема нов и висок квалитет
Објектот се покаже :

Особините

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристал
Број На Модел На:
4A4016,4A4017,4A4018,4A4019,4A4020
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
MWsonya
is_customized:
No
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
Материјал:
Легури,Кристал
боја:
Црна,морнарско сина,вино црвено,зелено,беж бела
Шема:
Tassel
is_customized:
Yes
Стил:
Гроздобер
Состојба:
Нов & висок квалитет

Купувачите избираат и

Ajojewel Кружна Топка Празен Триаголник Едноставни Обетки Корејски Асиметрични Обетки Женски Накит Со Сомот Подарок Перница

Име : Ajojewel Кружна Топка Празен Триаголник Едноставни Обетки корејски Асиметрични Обетки Женски Jewelr y Со Сомот Подарок ПерницаМатеријал : Цинк Легура + Бело Злато ПозлатенОблечен Повод : Ангажирање / Свадбена / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок

DEN 96.00 138.72

AZORA Нови Бело Злато Боја на Дрво Дизајн со Мулти-намалување на Кубен Циркони Јасно Фитили Обетки Слободен Пад Превозот TE0261

100% Сосема НовСтил : Мода Капка ОбеткиМатеријал : Животната средина Бакар, Бело Злато Позлатен, ААА+ Круша Намали Јасно Кубни ЦиркониEarring Должина : 3.7 cmОблечен Повод : Свадба / Ангажирање / Подарок / Предлог / денот на ВљубенитеПодарок за : Мама / Девојка / Сопруга / Ќерка / Женски пријатели / СебеПогодни за : Млади и Зрелост и женскиОвој накит се усогласат со барањата на еу за животната срединаAZORA Бренд Дизајн Јасно Врвот Одделение Кубни Ziconia Вода Капка Обетки

DEN 389.00 432.48

LASPERAL 1Pairs Нерѓосувачки Челик Топката Шарм Долги Обетки Со Tassels Едноставни Модни Долги Обетки За Жените Накит Декорации

Ве молиме следете ги нашите продавница да добие пониски фанови " цена !Дополнителни 1%2% попуст1.дали најголемиот дел CSV Пад на превозот2.Не фактура,без цена во колет3.Брз брод освен празникОбјектот Информации * Состојба : 100% Нови * Материјал : Главен Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик; * Големина На : Должина : 5cm; Игла дебелина : 0.8 mm;Топката големина соодветно 8мм, 6mm * Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен * Боја : Сребрена Боја * Тежина : 6.500 g / Пар * Количина : 1 * Дел Бр ...

DEN 94.00 120.48

Античкиот Златна Боја Кристал Снег Цвет Обетки Голема Симулирани Бисер Beaded Pendant Обетки За Bridals Свадба Накит

Античкиот Златна Боја Кристал Снег Цвет Обетки Голема Симулирани Бисер Beaded Pendant Обетки За Bridals Свадба НакитПроизводство : Античкиот Златна Боја Кристал Снег Цвет Обетки Голема Симулирани Бисер Beaded Pendant Обетки За Bridals Свадба НакитРеден Број : ed00581bГолемина на : Должина : 4.5 cmТежина : 18g

DEN 160.00 179.52

Manxiuni Долги Обетки Луксузен Сребрен Позлатен Капка Обетки Цвет Циркон Кристал Женски Накит boucle d'oreille femme

Manxiuni Долги Обетки Луксузен Сребрен Позлатен Капка Обетки Цвет Циркон Кристал Женски Накит boucle d'oreille femmeОбетки Тип : Пад ОбеткиПредмет Тип : Обетки парична Казна или Мода : Мода Метали Тип : Бакар челик Материјал : Кубни Циркон Стил : Трендовски Формашема : Топката Пол : Жените Големина : Долго 66.5 cm Пакување, Вклучувајќи : 1 пар earringAnswer : ___________________________ Note : предмети, фотографии, направени од страна на вистински акции под бела светлина ефекти...

DEN 84.00 141.12

Луди Фенг Европа Стил Имитација Бисери Dangle Капка Обетки За Жените Dragonfly Крило Обетки Pendientes Накит Додатоци

Луди Фенг Европа Стил Имитација Бисери Dangle Капка Обетки За Жените Пеперутка Крило Обетки Pendientes Накит Додатоци

DEN 48.00 68.64

Мода Нови Пристигна Бохемски Накит Браун Пердув Монистра Tassels Долго Капка Dangle Обетки За Шарм Жени

добредојдовте на нашата продавницаНапомена : 1 Ние обезбедуваме мешани нарачка од кина пост воздухопловната(не мин.цел)2.Ние нудиме бесплатен превозот страна на курирската служба DHL.EMS итн...

DEN 162.00 182.40

Meaeguet Рок Од Не ' Рѓосувачки Челик Накит Крстот Форма Капка Обетки За Жени Мажи Крстови Earring Pendientes

Meaeguet Рок Од Не ' Рѓосувачки Челик Накит Крстот Форма Капка Обетки За Жени Мажи Крстови Earring Pendientes1.Материјал : 316l не 'рѓосувачки челик ,високо отпор да' рѓа, корозија и tarnishing.2.Вештачки рачно полирање,детали одлучува квалитетот.3.Големина 40mm х 13mm

DEN 115.00 191.52

Европски И Американски Обетки Едноставна Асиметрични Текстура Круг Мулти - Слој Tassel Долго BohemianTassel Earring

1 : Цел износ помалку од $ 8.,Ние ќе бидеме преку Хонг Конг парцела.Нема број за идентификација на барањето (ве молиме да не се обрне внимание, следење код)Тие обично трае 2035 дена за да стигнат до вашата земја (со исклучок на државни празници)2 : Цел износ повеќе од $ 8 Ние брод преку кина пакет.(Следење код пакет)3 : Цел износ повеќе од $ 150, бесплатна испорака dhl / ems / федекс (Африка, Јужна Америка и некои други оддалечените областиВе молиме прочитајте го и Превозот и Предавање)Бидете сигурни дека ќе испрати парцела што утре...

DEN 58.00 72.00

BOROSA Нови рачно изработени Сина Циркон Микро Отвори Ѕвезда Шарм Druzy Обетки,Мешавина Боја Мода CZ Камен Капка Обетки за Жените WX685

Материјал : Кубни Циркони & Бакар ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 32x24mm Дебелина : 5mm Тежина : (Приближно) 7.0~8.0 g OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд Боја : Како на сликата прикажани

DEN 2592.00 2880.00

Природен Камен издлабени ѕвезда Howlite Обетки 24*13mm,18.7 g semiprecious камен мода шарм капка earring за жени

добредојдовте на убава џек ! Природен Камен издлабени ѕвезда Howlite Обетки 24*13mm,18.7 g semiprecioкамен мода шарм капка earring за жениЈас години искуство во скапоцен камен трговија...

DEN 758.40

Класичен Кристал Крстот Обетки за Жените Boho Свадба Партија Накит Гроздобер Златна Боја Долго Tassel Обетки денот на вљубените подароци

Опис : Материјал : АлуминиумскиМетал : Злато Позлатен Количина : 1 Pair Должина : 137 mm Состојба : 100% Сосема НовПлаќање : Испорака : Одржување : Пакување : Повратни информации :

DEN 54.00 90.72

Празен Лист Монистра Капка Обетки Шарм Danglers Бохемија Етничка Гроздобер BOHO Празник Уво Накит за Подарок За Жените Обетки

големина : 7.2*2cmНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник сабота со исклучок на празници...

DEN 39.00 49.44

Природен Лимон Калцедон Обетки Поставува Среќа Камен Капка Обетки Круг Монистра Девојка Накит Подароци Додатоци подарок за Денот на Вљубените

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење)...

DEN 178.00 287.52

Бохемски гроздобер национален правец на опашот пердуви долги обетки мода претерани домот tassel женски обетки

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука!Клиенти услуга : Ако имате било каков проблем или прашање, ве молиме да ни кажете на вашиот проблем и во време...

DEN 496.00 661.44

Multicolor Мулти-кластер Керамика Цвет Обетки Шарм во Домот и романтични Капка Обетки Накит Додатоци за Жени Подарок

❁ Добра Сестри" ❁Моден Накит бренд име Ла Max Za 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Ите у В ода : L0448 Материјал : Алуминиумски, Керамички Тежина:15 g Големина : 1.51.5 cm Количина : 1 BUC / пакет Боја : како на сликата Пол : Жена Applicale Повод : подароци, партија, клуб, ден, итн...

DEN 144.00 211.68

JYouHF 2017 Нова Мода Капка Обетки Накит Бела Розова Опал Природен Камен Pendant Долги Обетки за Жените Свадба Партија Подароци

Опис На ПроизводотJYou HF 2017 Нова Мода Капка Обетки Накит Бела Розова Опал Природен Камен Pendant Долги Обетки за Жените Свадба Партија Подароци Точка Име : Бела / Розова опал капка обетки Боја : Бела,Розова Материјал : Циркони,Опал,Камен,Сребро 925 Метал тип : Бакар,Бело злато позлатен Ефект : 100% Алергија слободни Големина : 30мм*7 mm Тежина : 3.5 g Количина : 1 Пар Пакување : Добро спакувани во OPP вреќа Место на потекло : Жеџијанг,Кина Продажбата метод : Мало,Капка шпедиција,трговија на Големо

DEN 172.00 220.32

Бесплатен Превозот Најдобар Подарок сребро earring Teardrop во облик на капка orecchini накит екранот SMTE614

Со ПроизводотQingtian НакитУживајте во вашата шопинг!Информации За ПроизводотБРЕНД : KITEAL МОДЕЛ : SMTE614 Категорија : earring Материјал : Сребрен Позлатен , Кубен Циркони тежина : ~4.80 g сертификат : никој Големина : Големина на : E : 3.3x1.1 CM материјал : бакар,циркони,сребро позлатенЗабелешка : Поради грешки во мерењето, може да биде различенве молиме да ги вистинските информации како стандардQingtian НакитУживајте во вашата шопинг! СЛИКА ШОУКУПУВАЧОТ СЕ ПОКАЖЕQingtian НакитУживајте во вашата шопинг! Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 103.00 114.24