• Ново
99CARATS Нови Доаѓањето на Квалитетот на Гроздобер Златна Боја Черепот Претерани Пенливи Обетки Гроздобер Накит

99CARATS Нови Доаѓањето на Квалитетот на Гроздобер Златна Боја Черепот Претерани Пенливи Обетки Гроздобер Накит

DEN 287.52

Износот
Во форма достапна за нарачката


Драги пријатели , ви Благодариме за шопинг во мојата продавница. Ве молиме имајте во предвид дека нашата Минимум цел е врз основа на $10 , мешавина на различни предмети е во ред. Ви благодариме за вашето разбирање ^^
Објектот Специфики :
Метална Боја : Гроздобер злато
Метал Тип : Цинк Легура
Добар Квалитет : Добро спакувани
Место на Потекло : Qingdao, во Кина (Копно)
Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија
Стил : Европски и Американски стил
Висок Квалитет ,Фабрика Цена !!!
Вашето задоволство, нашите извршување!

Особините

Метална боја:
Гроздобер злато
Главниот Камен Боја:
Многоцветни
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
sumni
Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Скелетот
Број На Модел На:
IX
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија,Други
Место на Потекло:
Qingdao, Во Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

пар мода кореја Гем Шупливи Од Женски злато свадба партија личност dangle Conch Обетки жена

пар мода кореја Гем Шупливи Од Женски злато свадба партија личност dangle Conch Обетки жена ГОЛЕМИНА околу 7*3 CM ТЕЖИНА 11 G бренд YULUCH ПАКЕТ СЕКОЈ ВО ЕДНА OPP ВРЕЌА МАТЕРИЈАЛ АЛУМИНИУМ +ПРИРОДНИ ШКОЛКА

DEN 87.00 126.24

Бесплатен Превозот топла Вистински поставен ААА+ јужна море 12-15mm бел бисер earring 14KGP жолто злато

Добредојдовте на мало и големо! Најниска цена! Врвен квалитет! Можете Да Мешавина на различни елементи заедно; Превозот 1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail...

DEN 1410.00 1855.68

2017 Нови Пристигнување сребро Кубни Циркон Долго Булчински Свадба Обетки Со Монтана Сини Камења Циркони

Ви благодариме за посетата !Предмет : 2016 година Нови Пристигнување сребро Кубни Циркон Долго Булчински Свадба Обетки Со Монтана Сини Камења ЦиркониСостојба : НоваМатеријал : сребрен позлатенГолемина на : Verisimilitude За собирање ,не ја пропуштајте.

DEN 576.00 1128.00

AZORA Нови Бело Злато Боја на Дрво Дизајн со Мулти-намалување на Кубен Циркони Јасно Фитили Обетки Слободен Пад Превозот TE0261

100% Сосема НовСтил : Мода Капка ОбеткиМатеријал : Животната средина Бакар, Бело Злато Позлатен, ААА+ Круша Намали Јасно Кубни ЦиркониEarring Должина : 3.7 cmОблечен Повод : Свадба / Ангажирање / Подарок / Предлог / денот на ВљубенитеПодарок за : Мама / Девојка / Сопруга / Ќерка / Женски пријатели / СебеПогодни за : Млади и Зрелост и женскиОвој накит се усогласат со барањата на еу за животната срединаAZORA Бренд Дизајн Јасно Врвот Одделение Кубни Ziconia Вода Капка Обетки

DEN 389.00 432.48

Мода Нови Пристигна Бохемски Накит Браун Пердув Монистра Tassels Долго Капка Dangle Обетки За Шарм Жени

добредојдовте на нашата продавницаНапомена : 1 Ние обезбедуваме мешани нарачка од кина пост воздухопловната(не мин.цел)2.Ние нудиме бесплатен превозот страна на курирската служба DHL.EMS итн...

DEN 162.00 182.40

BOROSA Нови рачно изработени Сина Циркон Микро Отвори Ѕвезда Шарм Druzy Обетки,Мешавина Боја Мода CZ Камен Капка Обетки за Жените WX685

Материјал : Кубни Циркони & Бакар ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 32x24mm Дебелина : 5mm Тежина : (Приближно) 7.0~8.0 g OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд Боја : Како на сликата прикажани

DEN 2592.00 2880.00

Бохемски гроздобер национален правец на опашот пердуви долги обетки мода претерани домот tassel женски обетки

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука!Клиенти услуга : Ако имате било каков проблем или прашање, ве молиме да ни кажете на вашиот проблем и во време...

DEN 496.00 661.44

Топла Продажба 10мм Стакло Бисер Круг Монистра, Жени, Девојки Обетки Божиќ Подароци Модни Додатоци Накит Одлуки Дизајн трговија на Големо

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!Транзит време е за 1530days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние1во Ред објект испратени до вас;2објектот има проблеми со квалитетот;3објектот е оштетен во транзит и така натаму;Ние ќе не вратат брод трошоци.Ние се испита квалитетот на секој производ...

DEN 163.00 258.72

Manxiuni Долги Обетки Луксузен Сребрен Позлатен Капка Обетки Цвет Циркон Кристал Женски Накит boucle d'oreille femme

Manxiuni Долги Обетки Луксузен Сребрен Позлатен Капка Обетки Цвет Циркон Кристал Женски Накит boucle d'oreille femmeОбетки Тип : Пад ОбеткиПредмет Тип : Обетки парична Казна или Мода : Мода Метали Тип : Бакар челик Материјал : Кубни Циркон Стил : Трендовски Формашема : Топката Пол : Жените Големина : Долго 66.5 cm Пакување, Вклучувајќи : 1 пар earringAnswer : ___________________________ Note : предмети, фотографии, направени од страна на вистински акции под бела светлина ефекти...

DEN 84.00 141.12

HanCheng Нова Мода Голема рачно производство Метална Жица Dangle Виси Кука Создадени Кристал Капка Обетки За Жените Накит brincos bijoux

Han Cheng Нова Мода Голема рачно производство Метална Жица Dangle Виси Кука Создадени Кристал Капка Обетки За Жените Накит brincos bijoux

DEN 221.00 339.36

LASPERAL 1Pairs Нерѓосувачки Челик Топката Шарм Долги Обетки Со Tassels Едноставни Модни Долги Обетки За Жените Накит Декорации

Ве молиме следете ги нашите продавница да добие пониски фанови " цена !Дополнителни 1%2% попуст1.дали најголемиот дел CSV Пад на превозот2.Не фактура,без цена во колет3.Брз брод освен празникОбјектот Информации * Состојба : 100% Нови * Материјал : Главен Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик; * Големина На : Должина : 5cm; Игла дебелина : 0.8 mm;Топката големина соодветно 8мм, 6mm * Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен * Боја : Сребрена Боја * Тежина : 6.500 g / Пар * Количина : 1 * Дел Бр ...

DEN 94.00 120.48