• Ново
ПРОДАЖБА Природни Црвени 4-7mm Круг Корални Dangle 2 инчен Грозје earring &Stering Сребро 925 студ-ear103 трговија на Големо/мало за Бесплатен превозот

ПРОДАЖБА Природни Црвени 4-7mm Круг Корални Dangle 2 инчен Грозје earring &Stering Сребро 925 студ-ear103 трговија на Големо/мало за Бесплатен превозот

DEN 512.64
DEN 390.00 -24 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА Елеганција ! ВИСТИНСКА 2 инчи(50mm) долго Природни Црвени 4-7mm Круг Корални Dangle Грозје earring со Stering Сребро 925 студ-ear103
Stering Сребро 925 студ(се означени)
Опис :
Работи :
Обетки се направи Копија на Stering Сребро(S925) stud Dangle должина е 50mm,имаат 9 компјутери 4.0 mm црвени корални и 3 компјутери 7mm црвени корални,Добар сјај! Блескави!вредност за понуда! Со добар квалитет и добар сјај! -ear103 Должина / Дијаметар : 2 инчи(50mm) / за 4mm,7mm
( Ако сте треба повеќе повеќе ѓердан,ве молиме контактирајте со нас. Ние може да промет на големо за вас ) Студ : Stering Сребро(S925) Облик/ Боја : Тркалезна / црвена S/N : ear103 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Сличен Објект
Плаќање
Превозот Надомест
За Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!
(Кликни да зголемиш) Наплата
Ако имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена. Можете да добијат бесплатна замена или враќање, Реконструкција е последната аукција цена минус e Bay трошок (листата за провизии и конечна вредност такса).
Ако имате било какви прашања , само е-пошта до нас,ќе добиете одговор во 1 работен ден.

Особините

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
qingmos
Материјал:
Корални
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
ear103
кука:
сребро s925
Големина:
4-7mm
боја:
Црвена
Обликот:
Грозје
Главниот Камен:
Корални
Обетки Тип:
dangle обетки
Накит Главен Материјал:
Корални
Метал Печат:
925,Фунта

Купувачите избираат и

AZORA Нови Бело Злато Боја на Дрво Дизајн со Мулти-намалување на Кубен Циркони Јасно Фитили Обетки Слободен Пад Превозот TE0261

100% Сосема НовСтил : Мода Капка ОбеткиМатеријал : Животната средина Бакар, Бело Злато Позлатен, ААА+ Круша Намали Јасно Кубни ЦиркониEarring Должина : 3.7 cmОблечен Повод : Свадба / Ангажирање / Подарок / Предлог / денот на ВљубенитеПодарок за : Мама / Девојка / Сопруга / Ќерка / Женски пријатели / СебеПогодни за : Млади и Зрелост и женскиОвој накит се усогласат со барањата на еу за животната срединаAZORA Бренд Дизајн Јасно Врвот Одделение Кубни Ziconia Вода Капка Обетки

DEN 389.00 432.48

Природен Лимон Калцедон Обетки Поставува Среќа Камен Капка Обетки Круг Монистра Девојка Накит Подароци Додатоци подарок за Денот на Вљубените

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење)...

DEN 178.00 287.52

Сјае Божиќ Подароци Жени, Девојки 10мм Круг Жолта Стакло Бисер Монистра Обетки Мода Жените Накит Правење Украси Дизајн

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!Транзит време е за 1530days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние1во Ред објект испратени до вас;2објектот има проблеми со квалитетот;3објектот е оштетен во транзит и така натаму;Ние ќе не вратат брод трошоци.Ние се испита квалитетот на секој производ...

DEN 163.00 258.72

година Евтини Цена Мода Накит Нов Дизајн Циркон Обетки за Жени или Девојчиња GLE5481

.100% бренд.Стил : Злато Позлатен CZ Dangle Обетки Облечен Ocasion : Aniniversary,Ангажирање,Подароци,Партија.Подарок За : Девојка / Жена / Мајка.Погодни За : Млади / Стари / Maturty.Овој накит спогодба со ЕУ за животната средина requirment.GOLA бренд дизајнот на луксузни накит netural2016 година Евтини Цена Мода Накит Нов Дизајн Циркон Обетки за Жени или Девојчиња GLE5481Ние прифаќаме : VISA, Master Card, ЗачувамКога го користите Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашиот accont...

DEN 995.00 1658.40

Dayoff Бохемија Синтетички Камен Earings За Жените Накит Нерегуларни Камења Долго Tassels Обетки pendientes mujer E446

Добредојдовте на ПотемнаКоличина : 1pairСтил : Обеткидолжина : како фотографијаМатеријал : Синтетички КаменБоја : како на сликата шоудобредојдовте во мојата продавница : Answer : ___________________________ Note : 1.Постојат можат да имаат благо различни бои,бидејќи на компјутерски монитори амбиент...

DEN 143.52

2018 Ново 1 Пар 90mm Ретро Цинк Легура Круг Мода Цвеќиња Дизајн Обетки за Жени на Модата Накит Подароци Датум и Партија

Материјал : Цинк ЛегураEarring Големина : прибл 90mmEarring Тежина : околу 13 gКоличина : 1 парУслови рање : 100% Сосема Нов

DEN 119.00 132.00

Meaeguet Рок Од Не ' Рѓосувачки Челик Накит Крстот Форма Капка Обетки За Жени Мажи Крстови Earring Pendientes

Meaeguet Рок Од Не ' Рѓосувачки Челик Накит Крстот Форма Капка Обетки За Жени Мажи Крстови Earring Pendientes1.Материјал : 316l не 'рѓосувачки челик ,високо отпор да' рѓа, корозија и tarnishing.2.Вештачки рачно полирање,детали одлучува квалитетот.3.Големина 40mm х 13mm

DEN 115.00 191.52

Manxiuni Долги Обетки Луксузен Сребрен Позлатен Капка Обетки Цвет Циркон Кристал Женски Накит boucle d'oreille femme

Manxiuni Долги Обетки Луксузен Сребрен Позлатен Капка Обетки Цвет Циркон Кристал Женски Накит boucle d'oreille femmeОбетки Тип : Пад ОбеткиПредмет Тип : Обетки парична Казна или Мода : Мода Метали Тип : Бакар челик Материјал : Кубни Циркон Стил : Трендовски Формашема : Топката Пол : Жените Големина : Долго 66.5 cm Пакување, Вклучувајќи : 1 пар earringAnswer : ___________________________ Note : предмети, фотографии, направени од страна на вистински акции под бела светлина ефекти...

DEN 84.00 141.12

Тренди-монистра Нови Стилски Светло Жолто Злато Боја на Портокал Howlite Овална Капка Обетки За Жените Мода Накит

Трендимонистра Нови Стилски Светло Жолто Злато Боја на Портокал Howlite Овална Капка Обетки За Жените Мода НакитКоличина : 1 парМатеријали : КаменГолемина на : (приближно) 49 X23 mmВкупна Должина : (приближно) 60 mmСостојба : НоваТежина : (приближно) 15 грам / парВе молиме внимание : ќе добиете слични парчиња како слика.Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината деталиБојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.

DEN 173.00 247.20

Multicolor Мулти-кластер Керамика Цвет Обетки Шарм во Домот и романтични Капка Обетки Накит Додатоци за Жени Подарок

❁ Добра Сестри" ❁Моден Накит бренд име Ла Max Za 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Ите у В ода : L0448 Материјал : Алуминиумски, Керамички Тежина:15 g Големина : 1.51.5 cm Количина : 1 BUC / пакет Боја : како на сликата Пол : Жена Applicale Повод : подароци, партија, клуб, ден, итн...

DEN 144.00 211.68

Класичен Кристал Крстот Обетки за Жените Boho Свадба Партија Накит Гроздобер Златна Боја Долго Tassel Обетки денот на вљубените подароци

Опис : Материјал : АлуминиумскиМетал : Злато Позлатен Количина : 1 Pair Должина : 137 mm Состојба : 100% Сосема НовПлаќање : Испорака : Одржување : Пакување : Повратни информации :

DEN 54.00 90.72

Слободен брод!!20sets/многу 16*4mm(отворање) стакло свет меур & 6mm сребрена капа и Уво кука поставите DIY Стакло топката шишенцето earings pendant сет

20 поставува = 10 PairОва е полуготови производиDIY треба лепактопката големина : 16*4mmдругиanswer : ___________________________ note : боите се прикаже на сликата може да биде малку различен од вистинскиот објект, бидејќи на светлината ,ако не можете да ја прифати оваа разлика,ве молиме двоумете се да го нарачате...

DEN 811.00 954.24

Супер снабдувач парична казна накит Дизајнер Син Оган Опал Сребро Печат Капка Обетки за жените Мода Накит OE377A

Чекор 1 Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.Чекор 2 Направи на раскрсницата на хартија.Чекор 3...

DEN 285.00 379.20

Природен Камен издлабени ѕвезда Howlite Обетки 24*13mm,18.7 g semiprecious камен мода шарм капка earring за жени

добредојдовте на убава џек ! Природен Камен издлабени ѕвезда Howlite Обетки 24*13mm,18.7 g semiprecioкамен мода шарм капка earring за жениЈас години искуство во скапоцен камен трговија...

DEN 758.40

Бесплатен Превозот Најдобар Подарок сребро earring Teardrop во облик на капка orecchini накит екранот SMTE614

Со ПроизводотQingtian НакитУживајте во вашата шопинг!Информации За ПроизводотБРЕНД : KITEAL МОДЕЛ : SMTE614 Категорија : earring Материјал : Сребрен Позлатен , Кубен Циркони тежина : ~4.80 g сертификат : никој Големина : Големина на : E : 3.3x1.1 CM материјал : бакар,циркони,сребро позлатенЗабелешка : Поради грешки во мерењето, може да биде различенве молиме да ги вистинските информации како стандардQingtian НакитУживајте во вашата шопинг! СЛИКА ШОУКУПУВАЧОТ СЕ ПОКАЖЕQingtian НакитУживајте во вашата шопинг! Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 103.00 114.24

Бохемски гроздобер национален правец на опашот пердуви долги обетки мода претерани домот tassel женски обетки

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука!Клиенти услуга : Ако имате било каков проблем или прашање, ве молиме да ни кажете на вашиот проблем и во време...

DEN 496.00 661.44

пар мода кореја Гем Шупливи Од Женски злато свадба партија личност dangle Conch Обетки жена

пар мода кореја Гем Шупливи Од Женски злато свадба партија личност dangle Conch Обетки жена ГОЛЕМИНА околу 7*3 CM ТЕЖИНА 11 G бренд YULUCH ПАКЕТ СЕКОЈ ВО ЕДНА OPP ВРЕЌА МАТЕРИЈАЛ АЛУМИНИУМ +ПРИРОДНИ ШКОЛКА

DEN 87.00 126.24

Мода Нови Пристигна Бохемски Накит Браун Пердув Монистра Tassels Долго Капка Dangle Обетки За Шарм Жени

добредојдовте на нашата продавницаНапомена : 1 Ние обезбедуваме мешани нарачка од кина пост воздухопловната(не мин.цел)2.Ние нудиме бесплатен превозот страна на курирската служба DHL.EMS итн...

DEN 162.00 182.40

Топла Продажба 10мм Стакло Бисер Круг Монистра, Жени, Девојки Обетки Божиќ Подароци Модни Додатоци Накит Одлуки Дизајн трговија на Големо

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!Транзит време е за 1530days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние1во Ред објект испратени до вас;2објектот има проблеми со квалитетот;3објектот е оштетен во транзит и така натаму;Ние ќе не вратат брод трошоци.Ние се испита квалитетот на секој производ...

DEN 163.00 258.72

BOROSA Нови рачно изработени Сина Циркон Микро Отвори Ѕвезда Шарм Druzy Обетки,Мешавина Боја Мода CZ Камен Капка Обетки за Жените WX685

Материјал : Кубни Циркони & Бакар ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 32x24mm Дебелина : 5mm Тежина : (Приближно) 7.0~8.0 g OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд Боја : Како на сликата прикажани

DEN 2592.00 2880.00

LASPERAL 1Pairs Нерѓосувачки Челик Топката Шарм Долги Обетки Со Tassels Едноставни Модни Долги Обетки За Жените Накит Декорации

Ве молиме следете ги нашите продавница да добие пониски фанови " цена !Дополнителни 1%2% попуст1.дали најголемиот дел CSV Пад на превозот2.Не фактура,без цена во колет3.Брз брод освен празникОбјектот Информации * Состојба : 100% Нови * Материјал : Главен Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик; * Големина На : Должина : 5cm; Игла дебелина : 0.8 mm;Топката големина соодветно 8мм, 6mm * Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен * Боја : Сребрена Боја * Тежина : 6.500 g / Пар * Количина : 1 * Дел Бр ...

DEN 94.00 120.48