• Ново
Супер снабдувач парична казна накит Дизајнер Син Оган Опал Сребро Печат Капка Обетки за жените Мода Накит OE377A

Супер снабдувач парична казна накит Дизајнер Син Оган Опал Сребро Печат Капка Обетки за жените Мода Накит OE377A

DEN 379.20
DEN 285.00 -25 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Чекор 1 . Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.
Чекор 2 . Направи на раскрсницата на хартија.
Чекор 3 . Мерење на должина,тогаш се circomference.
Само prong поставување со рака!
1. Предмети обложено со вистински 18k злато,никел и олово бесплатно!
2. Ние само нудиме врвен квалитет на накит
3. Секој стил се тестира ,и да го положат
4. Три Животната Средина Позлатен
5.Ние само го користите вистински 18k злато позлатен
1.Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам .
2.Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T/T, Moneybookers, или Дебитна Картичка.
ДЕСТИНАЦИЈА
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL
EMS/DHL/UPS/Федекс
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Сад / Канада
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Повеќето Европски Земји
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Австралија / Нов Зеланд
>5 ДОЛАРИ
15-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Русија / Украина / Белорусија
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Југоисточна Азија
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Блискиот Исток
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Бразил / Оддалечени Региони
>10 ДОЛАРИ
25-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
1, Нормално, ние ќе брод нарачки во рок од 48 часа откако ќе го стави на ред.
2, Ние не преземаме никаква одговорност за царинска полнење и царинската задоцнување.
3, Пост воздух пошта е бавен превозот начин, можеби не може да се ажурира следење на информации во време за некои земји ; еден време да се купат две или повеќе, бесплатен превозот на Хонгконг Пост Воздух Mail
1. Ве молиме контактирајте со нас ако имаш било каков проблем со вашата нарачка, ние ќе се обидеме потрудиме да го поправи вашиот проблем.
2. Ве молиме не ни остави негативен (1-2 ѕвезди) или природни (3 ѕвезди) повратни информации без commnication.
3.Ако сте задоволни моите sercive ,ве молиме да ни даде пет повратни информации. ако не е,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде задоволни одговор во рок од 24 часа! било netural и негативни повратни информации не се прифаќа! Ви благодарам многу!
Од недела до петок
Пекинг Време 9 : 00 - 18 : 00
Њујорк Време 20 : 00 - 5 : 00
Лондон Време 1 : 00 - 10 : 00
По Московско Време 4 : 00 - 13 : 00
Brasilia Време 22 : 00 - 7 : 00
Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа! ^_^

Особините

Метална боја:
сребро позлатен
Главниот Камен Боја:
Сина
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Ayowei
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
сребро позлатен
Број На Модел На:
OE377A
earring големина:
13x15mm
Гем Боја:
Сина
Главниот Камен:
опал
Метал Печат:
925 печат
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Ракување со времето:
Еден работен ден
обетки тежина:
3.82 g
Накит Тип:
Earring
Поставување Тип:
Рамки Поставување

Купувачите избираат и

2018 Топла Продажба Нов Моден Бренд Дизајн Луксузни Злато-боја Тркалезна Форма Pendant Долго Капка Dangle Обетки за Жените Дами Girts

2017 Топла Продажба Нов Моден Бренд Дизајн Луксузни Злато Позлатен Тркалезна Форма Pendant Долго Капка Dangle Обетки за Жените Дами девојкиКАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ Стил : мода накит Обетки Материјал : еколошки бакар, сребро позлатен Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 обетки , Хартија картичка, OPP вреќа Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната срединаПлаќање1...

DEN 53.00 56.16

Тренди-монистра Нови Стилски Светло Жолто Злато Боја на Портокал Howlite Овална Капка Обетки За Жените Мода Накит

Трендимонистра Нови Стилски Светло Жолто Злато Боја на Портокал Howlite Овална Капка Обетки За Жените Мода НакитКоличина : 1 парМатеријали : КаменГолемина на : (приближно) 49 X23 mmВкупна Должина : (приближно) 60 mmСостојба : НоваТежина : (приближно) 15 грам / парВе молиме внимание : ќе добиете слични парчиња како слика.Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината деталиБојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.

DEN 173.00 247.20

AZORA Нови Бело Злато Боја на Дрво Дизајн со Мулти-намалување на Кубен Циркони Јасно Фитили Обетки Слободен Пад Превозот TE0261

100% Сосема НовСтил : Мода Капка ОбеткиМатеријал : Животната средина Бакар, Бело Злато Позлатен, ААА+ Круша Намали Јасно Кубни ЦиркониEarring Должина : 3.7 cmОблечен Повод : Свадба / Ангажирање / Подарок / Предлог / денот на ВљубенитеПодарок за : Мама / Девојка / Сопруга / Ќерка / Женски пријатели / СебеПогодни за : Млади и Зрелост и женскиОвој накит се усогласат со барањата на еу за животната срединаAZORA Бренд Дизајн Јасно Врвот Одделение Кубни Ziconia Вода Капка Обетки

DEN 389.00 432.48

Празен Лист Монистра Капка Обетки Шарм Danglers Бохемија Етничка Гроздобер BOHO Празник Уво Накит за Подарок За Жените Обетки

големина : 7.2*2cmНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник сабота со исклучок на празници...

DEN 39.00 49.44

Мода Нови Пристигна Бохемски Накит Браун Пердув Монистра Tassels Долго Капка Dangle Обетки За Шарм Жени

добредојдовте на нашата продавницаНапомена : 1 Ние обезбедуваме мешани нарачка од кина пост воздухопловната(не мин.цел)2.Ние нудиме бесплатен превозот страна на курирската служба DHL.EMS итн...

DEN 162.00 182.40

година Евтини Цена Мода Накит Нов Дизајн Циркон Обетки за Жени или Девојчиња GLE5481

.100% бренд.Стил : Злато Позлатен CZ Dangle Обетки Облечен Ocasion : Aniniversary,Ангажирање,Подароци,Партија.Подарок За : Девојка / Жена / Мајка.Погодни За : Млади / Стари / Maturty.Овој накит спогодба со ЕУ за животната средина requirment.GOLA бренд дизајнот на луксузни накит netural2016 година Евтини Цена Мода Накит Нов Дизајн Циркон Обетки за Жени или Девојчиња GLE5481Ние прифаќаме : VISA, Master Card, ЗачувамКога го користите Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашиот accont...

DEN 995.00 1658.40

Блескава Сина Amazonite Камен Среќа Камен Обетки Круг Монистра Капка Обетки Жените Накит, Подароци Додатоци подарок за Денот на Вљубените

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење)...

DEN 178.00 287.52

Природен Лимон Калцедон Обетки Поставува Среќа Камен Капка Обетки Круг Монистра Девојка Накит Подароци Додатоци подарок за Денот на Вљубените

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење)...

DEN 178.00 287.52

HanCheng Нова Мода Голема рачно производство Метална Жица Dangle Виси Кука Создадени Кристал Капка Обетки За Жените Накит brincos bijoux

Han Cheng Нова Мода Голема рачно производство Метална Жица Dangle Виси Кука Создадени Кристал Капка Обетки За Жените Накит brincos bijoux

DEN 221.00 339.36

Природен Камен издлабени ѕвезда Howlite Обетки 24*13mm,18.7 g semiprecious камен мода шарм капка earring за жени

добредојдовте на убава џек ! Природен Камен издлабени ѕвезда Howlite Обетки 24*13mm,18.7 g semiprecioкамен мода шарм капка earring за жениЈас години искуство во скапоцен камен трговија...

DEN 758.40

BOROSA Нови рачно изработени Сина Циркон Микро Отвори Ѕвезда Шарм Druzy Обетки,Мешавина Боја Мода CZ Камен Капка Обетки за Жените WX685

Материјал : Кубни Циркони & Бакар ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 32x24mm Дебелина : 5mm Тежина : (Приближно) 7.0~8.0 g OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд Боја : Како на сликата прикажани

DEN 2592.00 2880.00

Meaeguet Рок Од Не ' Рѓосувачки Челик Накит Крстот Форма Капка Обетки За Жени Мажи Крстови Earring Pendientes

Meaeguet Рок Од Не ' Рѓосувачки Челик Накит Крстот Форма Капка Обетки За Жени Мажи Крстови Earring Pendientes1.Материјал : 316l не 'рѓосувачки челик ,високо отпор да' рѓа, корозија и tarnishing.2.Вештачки рачно полирање,детали одлучува квалитетот.3.Големина 40mm х 13mm

DEN 115.00 191.52

Класичен Кристал Крстот Обетки за Жените Boho Свадба Партија Накит Гроздобер Златна Боја Долго Tassel Обетки денот на вљубените подароци

Опис : Материјал : АлуминиумскиМетал : Злато Позлатен Количина : 1 Pair Должина : 137 mm Состојба : 100% Сосема НовПлаќање : Испорака : Одржување : Пакување : Повратни информации :

DEN 54.00 90.72

пар мода кореја Гем Шупливи Од Женски злато свадба партија личност dangle Conch Обетки жена

пар мода кореја Гем Шупливи Од Женски злато свадба партија личност dangle Conch Обетки жена ГОЛЕМИНА околу 7*3 CM ТЕЖИНА 11 G бренд YULUCH ПАКЕТ СЕКОЈ ВО ЕДНА OPP ВРЕЌА МАТЕРИЈАЛ АЛУМИНИУМ +ПРИРОДНИ ШКОЛКА

DEN 87.00 126.24

Слободен брод!!20sets/многу 16*4mm(отворање) стакло свет меур & 6mm сребрена капа и Уво кука поставите DIY Стакло топката шишенцето earings pendant сет

20 поставува = 10 PairОва е полуготови производиDIY треба лепактопката големина : 16*4mmдругиanswer : ___________________________ note : боите се прикаже на сликата може да биде малку различен од вистинскиот објект, бидејќи на светлината ,ако не можете да ја прифати оваа разлика,ве молиме двоумете се да го нарачате...

DEN 811.00 954.24

Топла Продажба 10мм Стакло Бисер Круг Монистра, Жени, Девојки Обетки Божиќ Подароци Модни Додатоци Накит Одлуки Дизајн трговија на Големо

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!Транзит време е за 1530days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние1во Ред објект испратени до вас;2објектот има проблеми со квалитетот;3објектот е оштетен во транзит и така натаму;Ние ќе не вратат брод трошоци.Ние се испита квалитетот на секој производ...

DEN 163.00 258.72