• Ново
Прекрасна светло розова Ајфеловата Кула customed ласерски сече покана за роденден картички

Прекрасна светло розова Ајфеловата Кула customed ласерски сече покана за роденден картички

DEN 307.20

Износот
Во форма достапна за нарачката


Прекрасна светло розова Ајфеловата Кула customed ласерски сече покана за роденден картички
Цената вклучува :
1. покана картичка (можете да изберете боја од нашите боја шема),
2. појавување на insert од 120g исклучување бела мет хартија,
3. појавување плик со 120g исклучување бела мет хартија , како и печат
Екстра Цена : печатење и рачно изработени декорација како што лента, бисер, кристал и тока..
Бесплатно користење на Логото : Ние може да ласерски сече вашето име/датум логото на покана картичка за слободни!
Различни хартија и бои се достапни. Чекање за вашите нарачки!
Спецификација на оваа покана картичка
Реден Број
INC172
Големина
12.8*19cm (Прилагодена големина е на располагање.)
Материјал
250g бисер apper, мет хартија
Боја
се однесува на нашиот боја картичка,ви благодариме
Дизајн
Ајфеловата Кула
Формат
страна пати
1. Покана Картичка
Ве молиме љубезно ве молиме оставете порака за да ми, ако имаш било какво барање на
дизајн, големина, кориснички име логото, печатење, дополнителна декорација како што лента, кристал и тока..
Хартија Боја Шема
2. Појавување На Вметнете Празно
3. Појавување на Плик и Печат
Пакување
Обично 25 компјутери/opp вреќа, се спакуваат сите opp кеси во стандард извезуваат картон .
Превозот
Ние нудиме многу превозот начини како што се ЕМС, DHL, Fedex, Aramex, UPS-от , итн. Вашата стока ќе биде испратен надвор што е можно поскоро .
Ве молиме љубезно ве молиме оставете порака за да ми ако имате барање на
итна испорака време, јас ќе се предложат соодветни превозот начин за вас.
Главни производи
ласерски сече покана картичката, ви благодариме картичка, nielsen картичката, кои сакаат добро картичка, корист кутија, cupcake обвивка, табела седиште картичка, вино стакло место картичка, menu (мени) картичката, на прием на картичката, програма картичка, салфетка прстен, книга, итн.
Искрено се надевам да се воспостави добри деловни односи со вас.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку имате било какви прашања.

Особините

Број На Модел На:
INC172
Шема:
Виткање Тип
Музика:
No
Стил:
Фестивали
празник:
Годишнина,Забава,Роденден,Свадба & Ангажман,Свадба
Бренд Име:
UOIUO
Материјал:
бисер хартија,мет хартија
боја:
различни бои за вашиот избор
дизајн:
Ајфеловата Кула
Повод:
свадба партија
Се користи како:
роденден покана картичка
Технологија:
ласерски сече
плик:
Вклучени
Големина:
optional
Обликот:
Плоштад
Стил:
Романтични

Купувачите избираат и

САД Луксузни плоштадот пати розова ласерски сече свадба покана џеб картичка 15x15cm розова слатка романтична folkart свадба покана картичка

покана картичкаОпис на производот на свадба покана картичкиСАД Луксузни плоштадот пати розова ласерски сече свадба покана џеб картичка 15x15cmСпецификацијаТочка имеINC135Големина15x15cm (Прилагодена големина е на располагање.)Вклучуваатпокана картичка, исклучетебела заеднички хартија вметнете хартија, офбела заеднички хартија плик и печатДополнителна декорацијар ibbon, кристал и тока, печатење, дополнителни трошоциМатеријал250g бисер хартија, 250g, 230g и 180g боја на хартија или 230g dermatoglyph хартија(повеќе различни видови на хартија можат да бидат понудени според вашите барања)Technicласерско сечењеПакување25 компјутери / opp вреќа, се спакуваат сите opp кеси во стандардна извоз krabičkách.ОЕМДа се обезбеди...

DEN 4560.00

150pcs/многу персоналните бонбони налепница корист налепница за свадба невестата туш свадба партија декорација мал круг S139

Најголемиот дел продажба : Сè во нашата продавница е spporting големо се продаваат, не двоумете се да контактирате со продавачот на производи / количини ќе се intrested во...

DEN 959.52

30pcs/многу Шампањ сјајот лагер плик со сјајот два слоја покана и NIELSEN сет ( вклучувајќи стомак бенд и ознака)

Поставете вклучувајќи : Два слоја сјајот плик ( големина 13.8*19.4 см, Надворешен плик 120g, Сјајот лагер во 128g)дигитално печатење покана со сјајот база( големината 13*18cm, Сјајот во 300g и печатење картичка на 250g бисер хартија)NIELSEN дигитално печатење со сјај назад( големина 9*13cm, Сјајот во 300g и печатење картичка на 250g бисер хартија )NIELSEN плик ( 120g хартија)Сјајот бенд (128g сјајот на хартија)пред ознака ( големина 5*5cm)Сосема нова надградба на сјајот сет со многу подебели сјајот хартија сет, Сите поставени се сите assemabled, предзалепени добро(Glitter боја има неколку опции, Pls проверете продавница сјајот плик ако имате боја се менува барање...

DEN 4799.52

30pcs/многу лагер плик Розова и сива покана и NIELSEN сет ( вклучувајќи стомак бенд и ознака) DD005V102BT

Поставете вклучувајќи : Два слоја лагер плик ( големина 13.8*19.4 см)дигитално печатење покана со грбот на хартија ( големина на 13*18cm)NIELSEN дигитално печатење со грбот на хартија( големина 9*13cm)NIELSEN забулвамСјајот бендпред ознака ( големина 5*5cm)

DEN 3839.52

Qubiclife големи cedar Божиќ дрво Божиќ картичка креативни рачно изработени картичка извоз

Топла Wuhan Цреша Фестивал Разгледница романтична цреша дрвја благослов на љубовта патување. Едно Парче злато miliu 3 D стерео картичка прирачник креативна анимација....

DEN 1344.00

3D стерео картички Шарени Опашот на животните Јунан туризам, креативните три-димензионални хартија картичка разгледница прилагодување

Топла Wuhan Цреша Фестивал Разгледница романтична цреша дрвја благослов на љубовта патување. Едно Парче злато miliu 3 D стерео картичка прирачник креативна анимација....

DEN 1148.16

Носи љубов под дрво /3D pop-up поздрав картичка/ рачно изработени љубов картичка Бесплатен превозот

ПРЕДМЕТИ ДЕТАЛИ11.5 cm x15cm укината картичка Содржи 100% рециклиран, појавување на ковертотпокривање : 250gsm тешки карта на акции / Внатре : 210gsm Виножито хартијаПразни внатре за ваша лична поракаПРИЛАГОДЕТЕ Печатење детали во внатрешноста 3 D popup функција Laserсечење на надворешниот поклопец Картичка боиАко треба да ги персонализирате тоновите, ве молиме convo мене да знаете повеќе деталиПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ Со СТАНДАРДНИ ПРЕВОЗОТ Обично околу 34weeks Може да трае подолго поради доцнење во сопствени или поштата ефикасност Што е надвор од нашата контролаЗА ДА СЕ СКРАТИ ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ Ве молиме да го НАДГРАДИТЕ вашиот превозот да се ИЗРАЗАТ ако контактирате со нас Г ХЛ / UPS / ТНТ / ФЕДЕКС се достапни ВАЖНО : Обработка време нема да се промени, без оглед на вашата избрана за испорака методИСПОРАКА ДЕТАЛИ Ние брод од Кина преку Кина, Воздухот Mail Пост со следење (препорачана Пошта) Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса предвидено е точно & завршиПлаќање Western Union / Paypal / трансфер / T H A N K ...

DEN 431.52

8Pcs/Set 21.5*14.2 рачно изработени Цртан филм Елени Божиќ Поздрав Картичка Деца Роденден Честитки Божиќ Декорација Подарок-Картички

Име на производ : 8 Pcs / Set 21.5*14.2 рачно изработени Цртан филм Елени Божиќ Поздрав Картичка Деца Роденден Честитки Божиќ Декорација Подарок Картички Производ големина : 21.5 cmx14.2cm ; применливи предмет : Погоден за Божиќ декорација,креативни домаќинство подароци, Божиќ е потребно, Домот, Ресторан, H otel и така натаму...

DEN 441.60

Цутот на црешни дрвја /3D pop-up поздрав картичка/ рачно изработени kirigami картичка Бесплатен превозот

ПРЕДМЕТИ ДЕТАЛИ11.5 cm x15cm укината картичка Содржи 100% рециклиран, појавување на ковертотпокривање : 250gsm тешки карта на акции / Внатре : 210gsm Виножито хартијаПразни внатре за ваша лична поракаПРИЛАГОДЕТЕ Печатење детали во внатрешноста 3 D popup функција Laserсечење на надворешниот поклопец Картичка боиАко треба да ги персонализирате тоновите, ве молиме convo мене да знаете повеќе деталиПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ Со СТАНДАРДНИ ПРЕВОЗОТ Обично околу 34weeks Може да трае подолго поради доцнење во сопствени или поштата ефикасност Што е надвор од нашата контрола Ве молиме проверете ги вашите податоци по вашата исплата,ќе го испрати надвор како вашата нарачка адреса...

DEN 431.52

200pcs Ласерски Сече Шупливи Паун Пердув Покани Картичка За Свадба Партија Покана Картички Со Плик & Печат Q138

Тоа е одлично за свадби,тушеви,празници,било прослави и посебен ден.Состојба : 100% Сосема новголемина : 180*120mmКоличина : 200pcs(вклучуваат порака картичка,плик)Answer : ___________________________ Note : пораката за Покана картичка е празноЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

DEN 6589.00 8447.52

150pcs/многу персоналните бонбони налепница корист налепница за свадба невестата туш свадба партија декорација мал круг S130

Најголемиот дел продажба : Сè во нашата продавница е spporting големо се продаваат, не двоумете се да контактирате со продавачот на производи / количини ќе се intrested во...

DEN 959.52