• Ново
Blue И Бела Национални Музички Инструмент Музички Инструмент Hulusi Hulusi Превозот Почетник Модели

Blue И Бела Национални Музички Инструмент Музички Инструмент Hulusi Hulusi Превозот Почетник Модели

DEN 2160.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Кинески музички инструмент, името на етнички музички инструменти, Flute музички инструмент - Секоја цена спектар, вклучувајќи го и превозот.Треба што е-маил да ми каже, ви благодарам ви благодарам ви[Потекло] Tianjin The режимот на транспорт може да ми каже однапред, не ни кажете стандардниот коса режимот на транспорт! ! !
[Type] професионални, играње тип
[Материјал] убава cloisonne gourd, природни Zizhu
Имитација рог отворот

Особините

Тон:
Bb
Клучни материјал:
Никел Сребро.
Тело Материјал:
ABS смола
Површината Материјал:
Никел позлатен
Број на Копчиња:
11
Број На Модел На:
204

Купувачите избираат и

LADE Кларинет ABS 17 Копче бб Рамен Soprano Бинокуларна Кларинет со Ткаенина за Чистење Ракавици Шрафцигер Случај Woodwind Инструмент

Карактеристики : Изработени од АБС, Б рамен кларинет со 17 копче.Таписерии и стилски дизајн за да ги задоволи вашиот вкус.На копчињата се направени од cupronickel позлатен никел, нежни и убави.Доаѓаат со поместена кутија и парче рака за заштита на инструмент и лесно складирање, погодно да се носат заедно.Малку плута маснотии да понудат помош да се земе работите одделувајќи ги или се соберат.Обезбедени 10 парчиња на полињата, на полињата за случајот, еден пар бели ракавици, две парчиња на ткаенина за чистење и шрафцигер.Спецификации : Боја : Сина / Deep Blue / Red / Виолетова / Зелена / Црна / Бела / Розова(изборен)Главен материјал : ABS & Cupronickel Позлатен НикелПакет големина : 40.5 * 24.5 * 12.5 cm / 15.9 * 9.6 * 4.9 воПакет тежина : 1597g / 3.5 LbAnswer : ___________________________ Note : Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува мала разлика на вашиот монитор поради светлина или различни монитори.Пакет Листата : 1 * Отворот2 * Барел1 * Горниот Дел Од Заедничкиот1 * Пониски Заеднички1 * Бел1 * Поместена Случај1 * Пар на Ракавици1 * Плута Маснотии1 * Мал Шрафцигер2 * Ткаенина За Чистење1 * Полињата За Случај10 * Полињата за

DEN 4560.00 4799.52

Висок Степен На Концерт Гума Бб Бас Кларинет

Сите музички инструмент бродови во рамките на 1520 дена,ве молиме купувачот белешка и да се прошири на пратката датум на 1520 дена,ве молиме контактирајте со saler.ви благодаримеДруги повеќе земји брод слободни,ако не бродот до земја, ве молиме контактирајте saler се распрашува превозот цена.Повеќе производиОва е Сосема Нов одличен изглед и се огласува гума Бб Кларинет.Ова добро направена рачно изработени инструмент, Со децении искуство зад производството на оваа парична казна инструмент, можете да бидете апсолутно сигурни во своите перформанси и издржливост...

DEN 57000.00 60000.00