• Ново
SN0725-5D1 КОМБИНАЦИЈА АЛАТКИ ВО ПЛАСТИЧНА КУТИЈА CRIMPING клешти

SN0725-5D1 КОМБИНАЦИЈА АЛАТКИ ВО ПЛАСТИЧНА КУТИЈА CRIMPING клешти

DEN 1123.20

Износот
Во форма достапна за нарачката


ИЗВЕСТУВАЊЕ
1 Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број. Без нив, ние можеме само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 руски клиенти , ве молиме кажете ни го вашето име и презиме (најмалку 3 зборовите) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 Бразилецот клиенти , ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
4 За клиенти од Јужна Америка (како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн ), ако имате даночен број, тоа ќе ги намали многу проблеми со царината.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
SN0725-5 D1 Crimping алатка колекции
Комбинација Crimping Алатка SN0725-5 D1 :
Crimping Алатка за Полнење SN-0725+4 Умре Set(A-02 B,A-02 WF, A60 WF, A-02)
Примена : За кабел крајот ракави, не-изолирани терминал, конекторот.
Пакет : Додадете боја на внатрешноста на кутијата означена со.
Материјал : Пластични кутија за пакување
Информации За Исплата
ние ја прифати Кредитна картичка ,TT remittance, Western Union, Money Gram и други методи за плаќање.Ако имате тешкотии во донесувањето на плаќањето ,ве молиме контактирајте со нас за помош
За царинските прогласи
Ако одлучите да испратите Кина Пост Воздух mail : Вкупниот износ на Кина пост воздух пошта од
стандардно 7 долари,
Ако одлучите да испратите express (DHL , Fedex , ТНТ , UPS-от , DPEX , EMS , ЕКОНОМСКИ Пакет , Кина Пост Воздух Парцела ) , Ние ќе се пријавуваат вистинските вкупната цена на производот (не вклучувајќи Испорака полнење).
Совети : Кога вкупниот износ на стоки да се изјасни повеќе
од 550 долари,
Ние ќе ве известиме да го плати 33 долари во царински давачки.
Ако имате било какви дополнителни бара ве молиме контактирајте со нас .
Превозот Информации
1. Време На Испорака :
Ние може да се испрати на пратката од страна на Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,Кина истите да се изречни или Кина EMS ,DHL,FEDEX ,ТНТ..
Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,повеќето counry ќе пристигнале парцела во 15-35 работни дена.
Кина истите да се изречни или DHL,FEDEX ,ТНТ повеќето counry ќе пристигнале парцела во 4-8 работни дена.
EMS превозот обично трае 7-15days работни дена во зависност од земјата доставени до
ПОС Малезија и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , тоа не следење на порака .
2. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.

Особините

Бренд Име:
LUBAN
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Комбинација Клешти
Примена:
Crimping
Број На Модел На:
GJ202HS
Материјал:
Јаглероден Челик
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

LS-06WF Ratchet терминал Crimping Алатка за жица-крај ferrules 0.5-6mm2 20-10AWG crimping plier

ЛСД Модел No : LS06 WF1.LS06 WF Ratchet терминал Crimping Алатка за жицакрај ferrules 0.56mm22.Crimping опсег : 0.56.0mm2(2010 AWG)3.Должина : 230mm4.Тежина : 0.6 kg5.Функција : Повторувачки, Висока Crimping Квалитет се Должи на Прецизноста Умира и Интегрален КодотCrimping Притисок Е Поставен Токму (Калибриран) во ФабрикаВисока Трансмисија на Сила, Благодарение на Рачката на Акција за Заморскратено РаботноДобро Ракување Благодарение на Поволните се Справи со Позиција, мала Тежина, Краток ДизајнХром Vanadium Електрични Челик во Посебен Квалитет, Масло ПрекалениАко ви треба екстра умира,ве молиме љубезно место вашата нарачка од следниов линк : 3.Други моделиAnswer : ___________________________ Note : Сите LS серија crimping алатка, се со иста цена,ако сакате да го промените crimping умре ве молиме оставете порака во рамките на својата цел.Повратни информацииВашето мислење е навистина важно за нас,ако сте задоволни со нашата предмети ве молиме даде стоки пофалби.Напротив,ако не ви се допаѓа нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ви благодарам многуПлаќањеАко имате било каков проблем со плаќање ве молиме контактирајте со нас.Превозот1.Предмети ќе биде предаден во рок од 13 работни дена.2.Ако не сте добиле вашиот shippment во 60days,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскороСертификација

DEN 245.76

SWG-25 Прирачник цевка бендер 10,12,14,16,19,22,25 (mm) Конфигурација умре цевка наведнува Клешти

SWG25 Прирачник цевка бендер 10,12,14,16,19,22,25 (mm) Конфигурација умре цевка наведнува КлештиЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : цевка наведнува КлештиМодел : SWG25Лактите опсег : дијаметар од 10 25 mmКонфигурација умре : 10,12,14,16,19,22,25 (mm)Цевка со дебелина на ѕид : 0.82.0 mmМатеријал : Леано ЖелезоПакување големина : 70*25*21 CMТежина : 28 KG

DEN 5024.00 5288.16

LAOA 6P / 8P Мрежа Crimping Клешти Преносни Мултифункционален Кабел Жица Stripper машина Терминал Crimping Клешти

5542775554592783 Купи подолу предмети заедно и ние брод во исто време. парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Добредојдени да купат оригинални LAOA 6 P / 8 P Мрежа Crimping Клешти Тука се два модели за изборот да се купи : LA195103 и LA195107 Модел : LA195103 Модел : LA195107Светлината и трудот што се зачувани мултифункционален мрежа клешти Направен во Тајван Спецификација : Модел : Примена : Различни LA195103 8 P8 C / RJ45; 6 P2 C / 6 P4 C / 6 P6 C, RJ11 / RJ12 Пластични работ (мала Тежина) LA195107 8 P8 C / RJ45; 6 P2 C / 6 P4 C / 6 P6 C, RJ11 / RJ12 Алуминиум легура работ (Тешки)Функција карактеристики : Crimp 6 P / 8 P модул приклучоци Лента рамен жица (група жици) / круг жица Со сечење функција Со преклопени заклучување, погодно за чување на детали за Производот1...

DEN 1728.00

Деветтата Светска 7 Инчен Внатрешни Надворешни Криви Директно Совет Circlip Кадар Прстен Plier Велосипед

7 Inch 180mm Внатрешни свиткана circlip plier Nosed Circlip Кадар Прстен КлештиКарактеристики : Направен од висок квалитет на #45 челикЗаврши површината менгеме тело темно, ' рѓа и корозијаВисок мека ПВЦ рачка, удобно да го користитеИдеален за работилница, DIY, дома алатка, столари итн.Спецификација : Вкупна Должина : околу 180mm / 7inchГлава Должина : околу 35mmЦрвено рачкаВилицата ширина (макс) : 30ммМатеријал : #45 челикПакет се вклучени : 1 x 7 инчен Кадар Прстен Клешти'

DEN 214.56

1 Компјутер Vetus Швајцарија Прецизност Пинцети Нерѓосувачки Челик Diy Пинцети Електричар Рака Алатки ST-16

1 Buc VetШвајцарија Прецизност Пинцети Нерѓосувачки Челик Diy Пинцети Електричар Рака Алатки ST16Објектот Специфични : Материјали : прецизност од не ' рѓосувачки челикИме : VETШвајцарија пинцетиПакет се Вклучени : 1 X tweezer ST 161) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 80.00 87.36

Нови пристигна 12 х 8 см Нерѓосувачки Челик Менгеме Тела Држач за Мобилен Телефон Одбор Поправка трговија на Големо 60psc/многу

НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ, од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК PCB Носителот Станица Поправка Поправка Алатка За PDA Mp3 Мобилен Телефон ,за i Phone 3gs , 4 , 4s , 5 , 5s , 5c, за Samsung S3,4,MP3 ,PDAНајдобра алатка за работа.Лесен за употреба.Работата настава : Три парчиња бајонет може да се движи, можете да изберете од позиција на носител на вашиот коло.Можете да го поставите на PCB носителот на вашата маса кога ќе се отстрани голем IC.Кога ќе го инсталирате на вашиот коло на носителот, тоа е подобро да се инсталира една страна и потоа друга страна.Димензија : големина Б : 120 x 80 x 20mmЈас, исто така продаваат на други големина Менгеме , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.

DEN 13442.88

Новите 7 Про Директно Вилица Заклучување Крт Plier Менгеме На Назад/Заменик Костец Клешти Заварување Алатка H02

Материјал : Хромникел Челик Боја Сребрена Криви вилица заклучување plier обвива малку околу сврзувачки елементи) или small (мал дијаметар на цевките, и се согласува подобро да се заоблени сврзувачки елементи, исто така, може да се користи како клуч Завртка се прилагодува на вилицата притисок за да се вклопи во вашата работа и останува прилагодени за периодични задачи Појачани заби се дизајнирани да зафат од секој агол, идеален за затегнување, стегање, извртување и вртење на Висок степен на топлина третираат хромникел челик тело и вилици за максимална сила и издржливост Големина : 18cm / 7.09" во должина; 5cm / 1.97" во ширина (Прибл.) Отворете Ширина : 14cm / 5.51" (Прибл.) Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 347.04

Нови 240mm2 Max Ratcheting Ratchet Кабел Машина за Бакар Алуминиумски Кабел Жица Машина Plier Рака Алатка Не за Сечење Челик Жица

Карактеристики : 100% НОВИ,Високо КвалитетниСечење Опсег : 240mm⊃2; Max ХС325 A.Сечење Лесно Со Фалсификување На Ножот И Долг Живот.Со Безбедност за заклучување.Забелешка : за сечење од челик Или челик жица...

DEN 1216.00 1666.08

Топ Дизајниран 6 Големина 9.85 Тешки Кожа Дупка Удар Со Рака Клешти Појас Дупки Удари Појас Занает Алатка K81

Топ Дизајниран 6 Големина 9.85" Тешки Кожа Дупка Удар Со Рака Клешти Појас Дупки Удари Појас Занает Алатка K81Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Соодветен за да се користи на удар на хартија, пластика и кожа, итн...

DEN 1412.00 2768.16

Мрежен Кабел притиснете клешти двојна цел 4P+6P LT-546

Клучни Спецификации Реден број : LT546 Должина : 185mm Тежина : 0.25 KG Капацитет : crimping 4 Core / RJ10,6 P6 C / RJ12,6 P4 C / RJ11 приклучокСертификацијаПрофил на компанијатаПовратните информации Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас...

DEN 206.40

SN02B МИНИ ЕВРОПА СТИЛ Умре Поставува за SN CRIMPING PLIER серија рака crimping алатка и за SN-02B crimping алатка 0.5-2.5mm2 вилици

ИЗВЕСТУВАЊЕ1 Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број...

DEN 115.20

Прилагодливи Дограма Комплет 4 Инчен Брзо Дрво Бар F-Менгеме Пластика Дрво Алатка

Параметри : Боја : црнаМатеријал : пластикаТип : FСтега, брзи машини за менгемеГолемина : околу 3.9*1.4 во (1 инч=2.54 см)Спецификација : F стега устата должина : околу 100 mm / 3.94 воЗабелешки : 1...

DEN 150.00 183.36

Висок квалитет на жица stripper клешти електрична жица сечење страна snips флеш plier мулти алатка ferramentas

Висок квалитет соголување клешти мулти функција crimping plier виткање клешти рака алатки дома итни одржување алатки за мулти алаткаОпис : .100% сосема нов и висок квалитет .Главната материјал на производот е : легиран челик .Производи преку фалсификување на формирање процес, така што квалитетот на производот е повисоко; жилавост и цврстина поголема .Соголување функционални делови Дизајн завртка фиксни, може да биде рачно да се отстранат или да се инсталира .Производ работ дизајн страна дупка, може да се користи за да се намали тешко линија сегмент .Производ уникатен мултифункционален дизајн, широк спектар на апликации, едноставна операција, лесен за употреба .Се применуваат за : електрична одржување, итен одржување на апарати за домаќинство, водоводни системи и одржување, механички одржување, возило за одржување .Погоден за домашни, работилница, фабрика, на имот и така натаму употребата на животната средина, дома мора страна алатки .Совети : Кога ќе се испраќаат, бојата на производот е случајно избрана, сите непријатности, ве молам, прости ми, ви благодарам...

DEN 984.00

LS-10WF кабел ferrules crimping алатка жица крајот терминал cimping plier 1-10mm2

ЛСД Модел No : LS10 WF1.LS10 WF кабел ferrules crimping алатка жица крајот терминал cimping plier 110mm22.Crimping опсег : 110mm2(277 AWG)3.Должина : 230mm4.Тежина : 0.6 kg5.Функција : Повторувачки, Висока Crimping Квалитет се Должи на Прецизноста Умира и Интегрален КодотCrimping Притисок Е Поставен Токму (Калибриран) во ФабрикаВисока Трансмисија на Сила, Благодарение на Рачката на Акција за Заморскратено РаботноДобро Ракување Благодарение на Поволните се Справи со Позиција, мала Тежина, Краток ДизајнХром Vanadium Електрични Челик во Посебен Квалитет, Масло ПрекалениАко ви треба екстра умира,ве молиме љубезно место вашата нарачка од следниов линк : 3.Други моделиAnswer : ___________________________ Note : Сите LS серија crimping алатка, се со иста цена, ако сакате да го промените crimping умре ве молиме оставете порака во рамките на својата цел.Повратни информацииВашето мислење е навистина важно за нас,ако сте задоволни со нашата предмети ве молиме даде стоки пофалби.Напротив,ако не ви се допаѓа нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ви благодарам многуПлаќањеАко имате било каков проблем со плаќање ве молиме контактирајте со нас.Превозот1.Предмети ќе биде предаден во рок од 13 работни дена.2.Ако не сте добиле вашиот shippment во 60days,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскороСертификација

DEN 245.76

Нови пристигна 12 х 8 см Нерѓосувачки Челик Менгеме Тела Држач за Мобилен Телефон Одбор Поправка трговија на Големо 10psc/многу

НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ, од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК PCB Носителот Станица Поправка Поправка Алатка За PDA Mp3 Мобилен Телефон ,за i Phone 3gs , 4 , 4s , 5 , 5s , 5c, за Samsung S3,4,MP3 ,PDAНајдобра алатка за работа.Лесен за употреба.Работата настава : Три парчиња бајонет може да се движи, можете да изберете од позиција на носител на вашиот коло.Можете да го поставите на PCB носителот на вашата маса кога ќе се отстрани голем IC.Кога ќе го инсталирате на вашиот коло на носителот, тоа е подобро да се инсталира една страна и потоа друга страна.Димензија : големина Б : 120 x 80 x 20mmЈас, исто така продаваат на други големина Менгеме , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.

DEN 2700.00

Висок Квалитет на 13 x 9cm Нерѓосувачки Челик Менгеме Тела Држач за Мобилен Телефон Одбор Поправка трговија на Големо 10psc/многу

НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ, од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК PCB Носителот Станица Поправка Поправка Алатка За PDA Mp3 Мобилен Телефон ,за i Phone 3gs , 4 , 4s , 5 , 5s , 5c, за Samsung S3,4,MP3 ,PDAНајдобра алатка за работа.Лесен за употреба.Работата настава : Три парчиња бајонет може да се движи, можете да изберете од позиција на носител на вашиот коло.Можете да го поставите на PCB носителот на вашата маса кога ќе се отстрани голем IC.Кога ќе го инсталирате на вашиот коло на носителот, тоа е подобро да се инсталира една страна и потоа друга страна.Димензија : големина На : 130 x 90 x 23mmБоја : злато / сива...

DEN 3072.48