• Ново
FSAK-56YJ МИНИ КОМБИНАЦИЈА АЛАТКИ CRIMPING PILER 0.5-6mm2 + жица stripper 0.25-6mm2 + жица притискање module4x(0.5-35mm2)

FSAK-56YJ МИНИ КОМБИНАЦИЈА АЛАТКИ CRIMPING PILER 0.5-6mm2 + жица stripper 0.25-6mm2 + жица притискање module4x(0.5-35mm2)

DEN 2256.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


ИЗВЕСТУВАЊЕ
1 Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број. Без нив, ние можеме само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 руски клиенти , ве молиме кажете ни го вашето име и презиме (најмалку 3 зборовите) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 Бразилецот клиенти , ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
4 За клиенти од Јужна Америка (како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн ), ако имате даночен број, тоа ќе ги намали многу проблеми со царината.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Информации За Исплата
ние ја прифати Кредитна картичка ,TT remittance, Western Union, Money Gram и други методи за плаќање.Ако имате тешкотии во донесувањето на плаќањето ,ве молиме контактирајте со нас за помош
За царинските прогласи
Ако одлучите да испратите Кина Пост Воздух mail : Вкупниот износ на Кина пост воздух пошта од
стандардно 7 долари,
Ако одлучите да испратите express (DHL , Fedex , ТНТ , UPS-от , DPEX , EMS , ЕКОНОМСКИ Пакет , Кина Пост Воздух Парцела ) , Ние ќе се пријавуваат вистинските вкупната цена на производот (не вклучувајќи Испорака полнење).
Совети : Кога вкупниот износ на стоки да се изјасни повеќе
од 550 долари,
Ние ќе ве известиме да го плати 33 долари во царински давачки.
Ако имате било какви дополнителни бара ве молиме контактирајте со нас .
Превозот Информации
1. Време На Испорака :
Ние може да се испрати на пратката од страна на Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,Кина истите да се изречни или Кина EMS ,DHL,FEDEX ,ТНТ..
Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,повеќето counry ќе пристигнале парцела во 15-35 работни дена.
Кина истите да се изречни или DHL,FEDEX ,ТНТ повеќето counry ќе пристигнале парцела во 4-8 работни дена.
EMS превозот обично трае 7-15days работни дена во зависност од земјата доставени до
ПОС Малезија и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , тоа не следење на порака .
2. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
4. Сите наредби обично се испраќаат надвор рок од 3 работни дена за плаќање добиваат избришани.
Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
Гаранцијата Се Враќа
1.

Особините

Бренд Име:
LUBAN
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Комбинација Клешти
Примена:
Сечење
Број На Модел На:
GJ199HS
Материјал:
Јаглероден Челик
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

АП-1546 mc4 tyco aux конектор кабел crimping алатка

АП1546 mc4 tyco aux конектор кабел crimping алатка Име на Производ : Tyco crimping алатка Модел : АП1546 Материјал : Јаглерод Челични,Пластични Примена : За Tyco конектор Crimping опсег : 1.56mm2 AWG : 1610 WG Должина : 250mmАко ви треба екстра умира,ве молиме љубезно место вашата нарачка од следниов линк :

DEN 885.12

LS-10WF кабел ferrules crimping алатка жица крајот терминал cimping plier 1-10mm2

ЛСД Модел No : LS10 WF1.LS10 WF кабел ferrules crimping алатка жица крајот терминал cimping plier 110mm22.Crimping опсег : 110mm2(277 AWG)3.Должина : 230mm4.Тежина : 0.6 kg5.Функција : Повторувачки, Висока Crimping Квалитет се Должи на Прецизноста Умира и Интегрален КодотCrimping Притисок Е Поставен Токму (Калибриран) во ФабрикаВисока Трансмисија на Сила, Благодарение на Рачката на Акција за Заморскратено РаботноДобро Ракување Благодарение на Поволните се Справи со Позиција, мала Тежина, Краток ДизајнХром Vanadium Електрични Челик во Посебен Квалитет, Масло ПрекалениАко ви треба екстра умира,ве молиме љубезно место вашата нарачка од следниов линк : 3.Други моделиAnswer : ___________________________ Note : Сите LS серија crimping алатка, се со иста цена, ако сакате да го промените crimping умре ве молиме оставете порака во рамките на својата цел.Повратни информацииВашето мислење е навистина важно за нас,ако сте задоволни со нашата предмети ве молиме даде стоки пофалби.Напротив,ако не ви се допаѓа нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ви благодарам многуПлаќањеАко имате било каков проблем со плаќање ве молиме контактирајте со нас.Превозот1.Предмети ќе биде предаден во рок од 13 работни дена.2.Ако не сте добиле вашиот shippment во 60days,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскороСертификација

DEN 245.76

Топ Дизајниран 6 Големина 9.85 Тешки Кожа Дупка Удар Со Рака Клешти Појас Дупки Удари Појас Занает Алатка K81

Топ Дизајниран 6 Големина 9.85" Тешки Кожа Дупка Удар Со Рака Клешти Појас Дупки Удари Појас Занает Алатка K81Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Соодветен за да се користи на удар на хартија, пластика и кожа, итн...

DEN 1412.00 2768.16

Висок Квалитет на 13 x 9cm Нерѓосувачки Челик Менгеме Тела Држач за Мобилен Телефон Одбор Поправка трговија на Големо 10psc/многу

НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ, од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК PCB Носителот Станица Поправка Поправка Алатка За PDA Mp3 Мобилен Телефон ,за i Phone 3gs , 4 , 4s , 5 , 5s , 5c, за Samsung S3,4,MP3 ,PDAНајдобра алатка за работа.Лесен за употреба.Работата настава : Три парчиња бајонет може да се движи, можете да изберете од позиција на носител на вашиот коло.Можете да го поставите на PCB носителот на вашата маса кога ќе се отстрани голем IC.Кога ќе го инсталирате на вашиот коло на носителот, тоа е подобро да се инсталира една страна и потоа друга страна.Димензија : големина На : 130 x 90 x 23mmБоја : злато / сива...

DEN 3072.48

Деветтата Светска 7 Инчен Внатрешни Надворешни Криви Директно Совет Circlip Кадар Прстен Plier Велосипед

7 Inch 180mm Внатрешни свиткана circlip plier Nosed Circlip Кадар Прстен КлештиКарактеристики : Направен од висок квалитет на #45 челикЗаврши површината менгеме тело темно, ' рѓа и корозијаВисок мека ПВЦ рачка, удобно да го користитеИдеален за работилница, DIY, дома алатка, столари итн.Спецификација : Вкупна Должина : околу 180mm / 7inchГлава Должина : околу 35mmЦрвено рачкаВилицата ширина (макс) : 30ммМатеријал : #45 челикПакет се вклучени : 1 x 7 инчен Кадар Прстен Клешти'

DEN 214.56

Нерѓосувачки Челик се Справи со Керамички Отпорни на Топлина Совет Криви Совети Пинцети Сребро Tweezer Antimagnetic S08 Капка брод

Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + Керамички Боја : Сребрена,Црна Tweezer е направен од страна на hig hтемпература керамичкиpotting печењеотпорни...

DEN 67.00 81.12

SN02B МИНИ ЕВРОПА СТИЛ Умре Поставува за SN CRIMPING PLIER серија рака crimping алатка и за SN-02B crimping алатка 0.5-2.5mm2 вилици

ИЗВЕСТУВАЊЕ1 Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број...

DEN 115.20

Прилагодливи Дограма Комплет 4 Инчен Брзо Дрво Бар F-Менгеме Пластика Дрво Алатка

Параметри : Боја : црнаМатеријал : пластикаТип : FСтега, брзи машини за менгемеГолемина : околу 3.9*1.4 во (1 инч=2.54 см)Спецификација : F стега устата должина : околу 100 mm / 3.94 воЗабелешки : 1...

DEN 150.00 183.36

Висок Квалитет На Електрична Жица Кабел Секачи Сечење Страна Snips Флеш Клешти Nipper Рака Алатки Herramientas

Джудже Дијагонала Plier со Екстра Тесен ВилициФакултативна Боја : Блу Пакет тежина : 0.087 kgПроизвод големина (L x W x H) : 13.5 x 8.3 x 1.6 см / 5.31 x 3.26 x 0.63 инчиПакет големина (L x W x H) : 14.8 x 5.8 x 2.6 cm / 5.82 x 2.28 x 1.02 инчиПакет Содржина : 1 x Джудже Дијагонала Plier Безбедност на производите Одрекување : Ние не прифаќаме било каква одговорност или обврска за злоупотреба на овој или било кој друг производ...

DEN 128.00 134.40

Преносни Wire Кабел Сечење Машина Намали Круг-кабел Stripper Plier N

100% сосема нов и висок квалитет на лесен и компактен дизајн Сечење Жица Stripper вади тип за : стандардна телефонска жица 2 P, 4 P, 6 P, 8 P, 10 P, итн; Спогодба / alarm жица / 2мозок, говорникот жица 1822 AWG и SPT1 електрична жица Кругкабел Stripper, со ротирачки 1 до 3 пати на контрачасовник Прилагодување гром контрола за фиксна големина на располагање за појавување на различни кабел големина Димензија : 11cm*6cm*1.2 см( приближно)

DEN 72.00 95.52

LS-26TW рака управувана crimping алатка за близнак кабелот крајот терминал,близнак ракав crimping plier 2*0.5-6mm2

ЛСД Модел No : LS26 TW1.LS26 TW рака управувана crimping алатка за близнак кабелот крајот терминал,близнак ракав crimping plier 2*0.56mm22.Crimping опсег : 2*0.56mm2(2*2010mm2 AWG)3.Должина : 230mm4.Тежина : 0.6 kg5.Функција : Повторувачки, Висока Crimping Квалитет се Должи на Прецизноста Умира и Интегрален КодотCrimping Притисок Е Поставен Токму (Калибриран) во ФабрикаВисока Трансмисија на Сила, Благодарение на Рачката на Акција за Заморскратено РаботноДобро Ракување Благодарение на Поволните се Справи со Позиција, мала Тежина, Краток ДизајнХром Vanadium Електрични Челик во Посебен Квалитет, Масло ПрекалениАко ви треба екстра умира,ве молиме љубезно место вашата нарачка од следниов линк : 3.Други моделиAnswer : ___________________________ Note : Сите LS серија crimping алатка, се со иста цена,ако сакате да го промените crimping умре,ве молиме да ни оставите порака, во рамките на својата цел.Повратни информацииВашето мислење е навистина важно за нас,ако сте задоволни со нашата предмети ве молиме даде стоки пофалби.Напротив,ако не ви се допаѓа нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ви благодарам многуПлаќањеАко имате било каков проблем со плаќање ве молиме контактирајте со нас.Превозот1.Предмети ќе биде предаден во рок од 13 работни дена.2.Ако не сте добиле вашиот shippment во 60days,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскороСертификација

DEN 245.76

LY-0516 Кабел повлечи crimping алатки 0.5-16mm2,ratchet не-изолирани терминал crimping клешти

Кабел повлечи crimping алатки 0.516mm2,ratchet неизолирани терминал crimping клешти LY0516Модел No : LY0516crimping range0.516mm2AWG : 226 AWGдолжина : 230mmМожете да нарачате повеќе умираат поставува под следниот линк : 3.Други моделиAnswer : ___________________________ NOTE : Сите LY серија crimping алатка, се со иста цена,ако сакате да го промените crimping умре pls да ни оставите порака, во рамките на својата цел.Повратни информацииВашето мислење е навистина важно за нас,ако сте задоволни со нашата предмети ве молиме даде стоки пофалби.Напротив,ако не ви се допаѓа нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ви благодарам многуПлаќањеАко имате било каков проблем со плаќање ве молиме контактирајте со нас.Превозот1.Предмети ќе биде предаден во рок од 13 работни дена.2.Ако не сте добиле вашиот shippment во 60days,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскороСертификација

DEN 304.80

SWG-25 Прирачник цевка бендер 10,12,14,16,19,22,25 (mm) Конфигурација умре цевка наведнува Клешти

SWG25 Прирачник цевка бендер 10,12,14,16,19,22,25 (mm) Конфигурација умре цевка наведнува КлештиЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : цевка наведнува КлештиМодел : SWG25Лактите опсег : дијаметар од 10 25 mmКонфигурација умре : 10,12,14,16,19,22,25 (mm)Цевка со дебелина на ѕид : 0.82.0 mmМатеријал : Леано ЖелезоПакување големина : 70*25*21 CMТежина : 28 KG

DEN 5024.00 5288.16

1PC Прилагодливи Влијание на IDC Вметнување Ethernet Мрежа Удар Надолу Алатка Со Сензор

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : удар надолу алатка е со прилагодливи функција / сензор Погоден за KRONE & ADC LSA престанок на каментемелник Приклучоци и Печ Панели се Намали на / Отсечени функции се прилагодливи за вашите потреби "Cut крајот" со прилагодливи функција за различни жици, со дијаметар да се отсечени непречено влијанието punchdown & вметнување алатка сида во вметнување на жици во LSAПЛУС конектори се наоѓаат на задната страна на печ панели и RJ45 штекерите (подножјата)...

DEN 108.96