• Ново
FSCK-616TD МИНИ КОМБИНАЦИЈА АЛАТКИ CRIMPING PILER 4-16mm2 + жица stripper 0.25-6mm2 + жица притискање module4x(0.5-50mm2)

FSCK-616TD МИНИ КОМБИНАЦИЈА АЛАТКИ CRIMPING PILER 4-16mm2 + жица stripper 0.25-6mm2 + жица притискање module4x(0.5-50mm2)

DEN 1424.16

Износот
Во форма достапна за нарачката


ИЗВЕСТУВАЊЕ
1 Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број. Без нив, ние можеме само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 руски клиенти , ве молиме кажете ни го вашето име и презиме (најмалку 3 зборовите) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 Бразилецот клиенти , ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
4 За клиенти од Јужна Америка (како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн ), ако имате даночен број, тоа ќе ги намали многу проблеми со царината.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Информации За Исплата
ние ја прифати Кредитна картичка ,TT remittance, Western Union, Money Gram и други методи за плаќање.Ако имате тешкотии во донесувањето на плаќањето ,ве молиме контактирајте со нас за помош
За царинските прогласи
Ако одлучите да испратите Кина Пост Воздух mail : Вкупниот износ на Кина пост воздух пошта од
стандардно 7 долари,
Ако одлучите да испратите express (DHL , Fedex , ТНТ , UPS-от , DPEX , EMS , ЕКОНОМСКИ Пакет , Кина Пост Воздух Парцела ) , Ние ќе се пријавуваат вистинските вкупната цена на производот (не вклучувајќи Испорака полнење).
Совети : Кога вкупниот износ на стоки да се изјасни повеќе
од 550 долари,
Ние ќе ве известиме да го плати 33 долари во царински давачки.
Ако имате било какви дополнителни бара ве молиме контактирајте со нас .
Превозот Информации
1. Време На Испорака :
Ние може да се испрати на пратката од страна на Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,Кина истите да се изречни или Кина EMS ,DHL,FEDEX ,ТНТ..
Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,повеќето counry ќе пристигнале парцела во 15-35 работни дена.
Кина истите да се изречни или DHL,FEDEX ,ТНТ повеќето counry ќе пристигнале парцела во 4-8 работни дена.
EMS превозот обично трае 7-15days работни дена во зависност од земјата доставени до
ПОС Малезија и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , тоа не следење на порака .
2. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
4. Сите наредби обично се испраќаат надвор рок од 3 работни дена за плаќање добиваат избришани.
Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
Гаранцијата Се Враќа
1.

Особините

Бренд Име:
LUBAN
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Комбинација Клешти
Примена:
Мулти Функционални
Број На Модел На:
FSCK-616TD
Материјал:
Јаглероден Челик
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

Преносни Wire Кабел Сечење Машина Намали Круг-кабел Stripper Plier N

100% сосема нов и висок квалитет на лесен и компактен дизајн Сечење Жица Stripper вади тип за : стандардна телефонска жица 2 P, 4 P, 6 P, 8 P, 10 P, итн; Спогодба / alarm жица / 2мозок, говорникот жица 1822 AWG и SPT1 електрична жица Кругкабел Stripper, со ротирачки 1 до 3 пати на контрачасовник Прилагодување гром контрола за фиксна големина на располагање за појавување на различни кабел големина Димензија : 11cm*6cm*1.2 см( приближно)

DEN 72.00 95.52

АП-1546 mc4 tyco aux конектор кабел crimping алатка

АП1546 mc4 tyco aux конектор кабел crimping алатка Име на Производ : Tyco crimping алатка Модел : АП1546 Материјал : Јаглерод Челични,Пластични Примена : За Tyco конектор Crimping опсег : 1.56mm2 AWG : 1610 WG Должина : 250mmАко ви треба екстра умира,ве молиме љубезно место вашата нарачка од следниов линк :

DEN 885.12

Висок Квалитет на 13 x 9cm Нерѓосувачки Челик Менгеме Тела Држач за Мобилен Телефон Одбор Поправка 60pcs/многу Големо

НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ, од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК PCB Носителот Станица Поправка Поправка Алатка За PDA Mp3 Мобилен Телефон ,за i Phone 3gs , 4 , 4s , 5 , 5s , 5c, за Samsung S3,4,MP3 ,PDAНајдобра алатка за работа.Лесен за употреба.Работата настава : Три парчиња бајонет може да се движи, можете да изберете од позиција на носител на вашиот коло.Можете да го поставите на PCB носителот на вашата маса кога ќе се отстрани голем IC.Кога ќе го инсталирате на вашиот коло на носителот, тоа е подобро да се инсталира една страна и потоа друга страна.Димензија : големина На : 130 x 90 x 23mmБоја : злато / сива...

DEN 14891.52

Деветтата Светска 7 Инчен Внатрешни Надворешни Криви Директно Совет Circlip Кадар Прстен Plier Велосипед

7 Inch 180mm Внатрешни свиткана circlip plier Nosed Circlip Кадар Прстен КлештиКарактеристики : Направен од висок квалитет на #45 челикЗаврши површината менгеме тело темно, ' рѓа и корозијаВисок мека ПВЦ рачка, удобно да го користитеИдеален за работилница, DIY, дома алатка, столари итн.Спецификација : Вкупна Должина : околу 180mm / 7inchГлава Должина : околу 35mmЦрвено рачкаВилицата ширина (макс) : 30ммМатеријал : #45 челикПакет се вклучени : 1 x 7 инчен Кадар Прстен Клешти'

DEN 214.56

SWG-25 Прирачник цевка бендер 10,12,14,16,19,22,25 (mm) Конфигурација умре цевка наведнува Клешти

SWG25 Прирачник цевка бендер 10,12,14,16,19,22,25 (mm) Конфигурација умре цевка наведнува КлештиЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : цевка наведнува КлештиМодел : SWG25Лактите опсег : дијаметар од 10 25 mmКонфигурација умре : 10,12,14,16,19,22,25 (mm)Цевка со дебелина на ѕид : 0.82.0 mmМатеријал : Леано ЖелезоПакување големина : 70*25*21 CMТежина : 28 KG

DEN 5024.00 5288.16

LS-06WF Ratchet терминал Crimping Алатка за жица-крај ferrules 0.5-6mm2 20-10AWG crimping plier

ЛСД Модел No : LS06 WF1.LS06 WF Ratchet терминал Crimping Алатка за жицакрај ferrules 0.56mm22.Crimping опсег : 0.56.0mm2(2010 AWG)3.Должина : 230mm4.Тежина : 0.6 kg5.Функција : Повторувачки, Висока Crimping Квалитет се Должи на Прецизноста Умира и Интегрален КодотCrimping Притисок Е Поставен Токму (Калибриран) во ФабрикаВисока Трансмисија на Сила, Благодарение на Рачката на Акција за Заморскратено РаботноДобро Ракување Благодарение на Поволните се Справи со Позиција, мала Тежина, Краток ДизајнХром Vanadium Електрични Челик во Посебен Квалитет, Масло ПрекалениАко ви треба екстра умира,ве молиме љубезно место вашата нарачка од следниов линк : 3.Други моделиAnswer : ___________________________ Note : Сите LS серија crimping алатка, се со иста цена,ако сакате да го промените crimping умре ве молиме оставете порака во рамките на својата цел.Повратни информацииВашето мислење е навистина важно за нас,ако сте задоволни со нашата предмети ве молиме даде стоки пофалби.Напротив,ако не ви се допаѓа нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ви благодарам многуПлаќањеАко имате било каков проблем со плаќање ве молиме контактирајте со нас.Превозот1.Предмети ќе биде предаден во рок од 13 работни дена.2.Ако не сте добиле вашиот shippment во 60days,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскороСертификација

DEN 245.76

Нерѓосувачки Челик се Справи со Керамички Отпорни на Топлина Совет Криви Совети Пинцети Сребро Tweezer Antimagnetic S08 Капка брод

Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + Керамички Боја : Сребрена,Црна Tweezer е направен од страна на hig hтемпература керамичкиpotting печењеотпорни...

DEN 67.00 81.12

S серија висок квалитет crimp алатка за различни типови и големини на терминали, кабел конектори целосната листа за избор

Оваа цена е за еден клешти со вилицата.Кога ќе цел на оваа клешти, ве молиме имајте во предвид моделот кој вие го сакате,ако не обрнете внимание на моделот,ние ќе случаен испорака!!!S серија Тешки crimping алатка за различни типови и големини на терминали, конектори за кабелотCrimp алаткаКабел конектори crimp алаткаCrimperРака Crimping АлаткаRatchet Crimping АлаткаПрецизни crimping умре поставува и интегрален брава со себе ослободување механизам се обезбеди висок квалитет crimping ефект Научна потпора дизајн штеди енергија кога оперативни Должина : 230mm Тежина : за 0,7 кгПакување : Ве молиме видете ја целосната листа на S серија crimping алатки подолу, може да се Избере еден ви треба.Answer : ___________________________ Note : 1 парче=Додека да нарачате, ве молиме оставете порака за да кажете ми реден број на crimping алатка што сакате да го купите...

DEN 495.84

LS-10WF кабел ferrules crimping алатка жица крајот терминал cimping plier 1-10mm2

ЛСД Модел No : LS10 WF1.LS10 WF кабел ferrules crimping алатка жица крајот терминал cimping plier 110mm22.Crimping опсег : 110mm2(277 AWG)3.Должина : 230mm4.Тежина : 0.6 kg5.Функција : Повторувачки, Висока Crimping Квалитет се Должи на Прецизноста Умира и Интегрален КодотCrimping Притисок Е Поставен Токму (Калибриран) во ФабрикаВисока Трансмисија на Сила, Благодарение на Рачката на Акција за Заморскратено РаботноДобро Ракување Благодарение на Поволните се Справи со Позиција, мала Тежина, Краток ДизајнХром Vanadium Електрични Челик во Посебен Квалитет, Масло ПрекалениАко ви треба екстра умира,ве молиме љубезно место вашата нарачка од следниов линк : 3.Други моделиAnswer : ___________________________ Note : Сите LS серија crimping алатка, се со иста цена, ако сакате да го промените crimping умре ве молиме оставете порака во рамките на својата цел.Повратни информацииВашето мислење е навистина важно за нас,ако сте задоволни со нашата предмети ве молиме даде стоки пофалби.Напротив,ако не ви се допаѓа нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ви благодарам многуПлаќањеАко имате било каков проблем со плаќање ве молиме контактирајте со нас.Превозот1.Предмети ќе биде предаден во рок од 13 работни дена.2.Ако не сте добиле вашиот shippment во 60days,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскороСертификација

DEN 245.76

BERRYLION 6/150mm VDE Изолирани Сечење Plier 1000V Комбинација Клешти Multitool Жица Машина Стегање Електричар Поправка Алатки

Карактеристики : Преку германската VDE и ГШ на квалитет, сертификација, во согласност со IEC60900 : 2004 висок напон 1000 V безбедност Afer 10 secounds изложување на пламен , на изолација мора да proce да не биде лесно запаливи, Откако биле изложени на притисок од 20 N , температура од 70 степен и тековната ar 5000 volts за 3 минути, без притисок знаци на лифтоф мора да се појави на изолација

DEN 707.00 1386.24

1PC Бакарна Цевка Цевка Проширувач клима уред, Инсталирајте Поправка Рака Проширување Алатка За 6/8/10/12/16/19 / 22mm се Прошири на Бакарни Цевки

Оваа алатка може да се користи за да се прошири бакар цевки со дијаметар : 6 / 8 / 10 / 12 / 16 / 19 / 22mm(15 / 64" 5 / 16" 25 / 64" 15 / 32" 5 / 8" 3 / 4" 55 / 66")Рака Алатка за Ладење Мека Бакар Цевки Прирачник Цевка Expanders оперативни чекори : 1...

DEN 902.00 1670.88

LAOA 6P / 8P Мрежа Crimping Клешти Преносни Мултифункционален Кабел Жица Stripper машина Терминал Crimping Клешти

5542775554592783 Купи подолу предмети заедно и ние брод во исто време. парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Добредојдени да купат оригинални LAOA 6 P / 8 P Мрежа Crimping Клешти Тука се два модели за изборот да се купи : LA195103 и LA195107 Модел : LA195103 Модел : LA195107Светлината и трудот што се зачувани мултифункционален мрежа клешти Направен во Тајван Спецификација : Модел : Примена : Различни LA195103 8 P8 C / RJ45; 6 P2 C / 6 P4 C / 6 P6 C, RJ11 / RJ12 Пластични работ (мала Тежина) LA195107 8 P8 C / RJ45; 6 P2 C / 6 P4 C / 6 P6 C, RJ11 / RJ12 Алуминиум легура работ (Тешки)Функција карактеристики : Crimp 6 P / 8 P модул приклучоци Лента рамен жица (група жици) / круг жица Со сечење функција Со преклопени заклучување, погодно за чување на детали за Производот1...

DEN 1728.00

Бренд Нови RG6 RG11 RG59 Коаксијален Кабел Crimper Компресија Алатка За F Нов Конектор

Инструкции : 1,Користете точни главата за конектор,шефот може да се ротира2,Отворете го рачките,а потоа внесете го конекторот со кабел во држачот3,Стискаш на рачки.4,Adijust на прилагодување завртка за да одговараат на различни должина на конектори.Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетЛесни ергономски дизајн.Прилагодливи компресија алатка со удобен зафат.Појачани челична конструкција со црна оксид заврши.Предкалибриран и лесен за употреба.Универзална компресија / crimping алатка : 3 во 1, За F КонекторКомпатибилна со речиси сите конектори, на пр...

DEN 614.00 767.52

ТЕШКИ КАБЕЛ ПОШТЕНСКИ ВРСКИ АВТОМАТСКО НАПОН ИСКЛУЧУВАЊЕ ПИШТОЛ АЛАТКА КАБЕЛ ВРАТОВРСКА ПИШТОЛ

Спецификации1.Се применува за кабелска врска со ширина : 2.44.8 ММ2.Примена : за прицврстување кабел и жица брзо,сечење лево делови од прирачникот.3.Функција : прицврстување на кабли и проводници4...

DEN 322.56

Нови Индустриски Дијагонала Клешти Висока Цврстина Челик Заштеда На Енергија Сечење Челик Прстен Од Не ' Рѓосувачки Челик Прстен

Испорака : · Продажба на мало цел : со Кина Пост Воздух Mail (1526 работен ден испорака);· Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 1530 дена.ЗемјаВреме На ИспоракаРаботни Дена (не вклучувајќи одмор)57811121415192022>30Работни Дена + Сабота + Недела591015162021252630>45СадГо оценувате (точка пристигна)5 .1%50.1%29.6%10.5%4.7%НаплатаОбединето КралствоГо оценувате (точка пристигна)9.9%63.2%19.1%3.4%4.4%НаплатаАвстралијаГо оценувате (точка пристигна)21.4%50.0%14.3%7.2%7.1%НаплатаФранцијаГо оценувате (точка пристигна)10.5%28.6%43.8%10.1%7.0%НаплатаГерманијаГо оценувате (точка пристигна)11.1%22.2%30.3%20.9%15.5%НаплатаКанадаГо оценувате (точка пристигна)0.0%47.1%31.4%17.6%3.9%НаплатаШпанијаГо оценувате (точка пристигна)3.5%25.0%47.9%12.9%10.7%НаплатаRussianfederationГо оценувате (точка пристигна)0.0%10%35%39.9%14.1%Совети : Ако им треба итно, ве Молиме изберете EMS / DHL shippmentТрговија на големо нарачки : EMS или DHL (510 работен ден испорака),откако ќе maded со цел, ве молиме контактирајте со нас за промена на цена .Политика На Враќање : Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.Ако производот има каков било квалитет проблем, Бесплатен превозот за размена или целосна наплата!!Плаќање : Ние прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.· Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден...

DEN 1002.00 1055.04

Висок Квалитет На Електрична Жица Кабел Секачи Сечење Страна Snips Флеш Клешти Nipper Рака Алатки Herramientas

Джудже Дијагонала Plier со Екстра Тесен ВилициФакултативна Боја : Блу Пакет тежина : 0.087 kgПроизвод големина (L x W x H) : 13.5 x 8.3 x 1.6 см / 5.31 x 3.26 x 0.63 инчиПакет големина (L x W x H) : 14.8 x 5.8 x 2.6 cm / 5.82 x 2.28 x 1.02 инчиПакет Содржина : 1 x Джудже Дијагонала Plier Безбедност на производите Одрекување : Ние не прифаќаме било каква одговорност или обврска за злоупотреба на овој или било кој друг производ...

DEN 128.00 134.40

LY-0516 Кабел повлечи crimping алатки 0.5-16mm2,ratchet не-изолирани терминал crimping клешти

Кабел повлечи crimping алатки 0.516mm2,ratchet неизолирани терминал crimping клешти LY0516Модел No : LY0516crimping range0.516mm2AWG : 226 AWGдолжина : 230mmМожете да нарачате повеќе умираат поставува под следниот линк : 3.Други моделиAnswer : ___________________________ NOTE : Сите LY серија crimping алатка, се со иста цена,ако сакате да го промените crimping умре pls да ни оставите порака, во рамките на својата цел.Повратни информацииВашето мислење е навистина важно за нас,ако сте задоволни со нашата предмети ве молиме даде стоки пофалби.Напротив,ако не ви се допаѓа нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ви благодарам многуПлаќањеАко имате било каков проблем со плаќање ве молиме контактирајте со нас.Превозот1.Предмети ќе биде предаден во рок од 13 работни дена.2.Ако не сте добиле вашиот shippment во 60days,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскороСертификација

DEN 304.80

АП-0516 ratchet не-изолирани кабел повлечи терминал crimping алатки,crimp спектар 0.5-16mm2

АП0516 ratchet неизолирани кабел повлечи терминал crimping алатки,crimp спектар 0.516mm21.ОпишетеРака Crimping Алатка / Ratchet Crimping АлаткаПогоден за crimping неизолирани конекториВисок квалитет crimpingАП0516 Рака Crimping АлаткаRatchet Crimping Алатка Suitabel за crimping неизолирани конектори Јаглероден челик со појачани и зацврстен вилици обезбедува acurate crimp Совршено се справи со грчевито држејќи се за позицијата и структура гарантира висок crimping квалитет Crimping опсег : 0.5~16mm 2 226 AWG Должина : 250mm 2.Слики Ако ви треба екстра умира,ве молиме љубезно место вашата нарачка од следниов линк : Повратни информацииВашето мислење е навистина важно за нас,ако сте задоволни со нашата предмети ве молиме даде стоки пофалби.Напротив,ако не ви се допаѓа нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ви благодарам многуПлаќањеАко имате било каков проблем со плаќање ве молиме контактирајте со нас.Превозот1.Предмети ќе биде предаден во рок од 13 работни дена.2.Ако не сте добиле вашиот shippment во 60days,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскороСертификација

DEN 344.16

LS-26TW рака управувана crimping алатка за близнак кабелот крајот терминал,близнак ракав crimping plier 2*0.5-6mm2

ЛСД Модел No : LS26 TW1.LS26 TW рака управувана crimping алатка за близнак кабелот крајот терминал,близнак ракав crimping plier 2*0.56mm22.Crimping опсег : 2*0.56mm2(2*2010mm2 AWG)3.Должина : 230mm4.Тежина : 0.6 kg5.Функција : Повторувачки, Висока Crimping Квалитет се Должи на Прецизноста Умира и Интегрален КодотCrimping Притисок Е Поставен Токму (Калибриран) во ФабрикаВисока Трансмисија на Сила, Благодарение на Рачката на Акција за Заморскратено РаботноДобро Ракување Благодарение на Поволните се Справи со Позиција, мала Тежина, Краток ДизајнХром Vanadium Електрични Челик во Посебен Квалитет, Масло ПрекалениАко ви треба екстра умира,ве молиме љубезно место вашата нарачка од следниов линк : 3.Други моделиAnswer : ___________________________ Note : Сите LS серија crimping алатка, се со иста цена,ако сакате да го промените crimping умре,ве молиме да ни оставите порака, во рамките на својата цел.Повратни информацииВашето мислење е навистина важно за нас,ако сте задоволни со нашата предмети ве молиме даде стоки пофалби.Напротив,ако не ви се допаѓа нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ви благодарам многуПлаќањеАко имате било каков проблем со плаќање ве молиме контактирајте со нас.Превозот1.Предмети ќе биде предаден во рок од 13 работни дена.2.Ако не сте добиле вашиот shippment во 60days,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскороСертификација

DEN 245.76

Висок Квалитет на 13 x 9cm Нерѓосувачки Челик Менгеме Тела Држач за Мобилен Телефон Одбор Поправка трговија на Големо 10psc/многу

НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ, од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК PCB Носителот Станица Поправка Поправка Алатка За PDA Mp3 Мобилен Телефон ,за i Phone 3gs , 4 , 4s , 5 , 5s , 5c, за Samsung S3,4,MP3 ,PDAНајдобра алатка за работа.Лесен за употреба.Работата настава : Три парчиња бајонет може да се движи, можете да изберете од позиција на носител на вашиот коло.Можете да го поставите на PCB носителот на вашата маса кога ќе се отстрани голем IC.Кога ќе го инсталирате на вашиот коло на носителот, тоа е подобро да се инсталира една страна и потоа друга страна.Димензија : големина На : 130 x 90 x 23mmБоја : злато / сива...

DEN 3072.48