• Ново
FSK-10N МИНИ КОМБИНАЦИЈА АЛАТКИ CRIMPING PILER HS10 1.5-6mm2 + жица stripper 0.9-6mm2 + жица притискање module4x(0.5-6mm2)

FSK-10N МИНИ КОМБИНАЦИЈА АЛАТКИ CRIMPING PILER HS10 1.5-6mm2 + жица stripper 0.9-6mm2 + жица притискање module4x(0.5-6mm2)

DEN 1003.20

Износот
Во форма достапна за нарачката


ИЗВЕСТУВАЊЕ
1 Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број. Без нив, ние можеме само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 руски клиенти , ве молиме кажете ни го вашето име и презиме (најмалку 3 зборовите) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 Бразилецот клиенти , ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
4 За клиенти од Јужна Америка (како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн ), ако имате даночен број, тоа ќе ги намали многу проблеми со царината.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Мини торба комбинација алатка
FSK-10 N
Оваа алатка suite е опремен со :
ХС-10 терминал crimping клешти еден (crimp опсег од 1,5-6mm2)
FSA-0626 strippers a (соголување спектар 0.5-6mm2)
PH Шрафцигер еден (6x10mm)
Притисок жица модул четири видови S04 WFL, S03 C, S103, S03 B (Crimp спектар 0.5-6mm2)
Алатка параметри
Должина x ширина x висина : 272x121x63mm
Информации За Исплата
ние ја прифати Кредитна картичка ,TT remittance, Western Union, Money Gram и други методи за плаќање.Ако имате тешкотии во донесувањето на плаќањето ,ве молиме контактирајте со нас за помош
За царинските прогласи
Ако одлучите да испратите Кина Пост Воздух mail : Вкупниот износ на Кина пост воздух пошта од
стандардно 7 долари,
Ако одлучите да испратите express (DHL , Fedex , ТНТ , UPS-от , DPEX , EMS , ЕКОНОМСКИ Пакет , Кина Пост Воздух Парцела ) , Ние ќе се пријавуваат вистинските вкупната цена на производот (не вклучувајќи Испорака полнење).
Совети : Кога вкупниот износ на стоки да се изјасни повеќе
од 550 долари,
Ние ќе ве известиме да го плати 33 долари во царински давачки.
Ако имате било какви дополнителни бара ве молиме контактирајте со нас .
Превозот Информации
1. Време На Испорака :
Ние може да се испрати на пратката од страна на Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,Кина истите да се изречни или Кина EMS ,DHL,FEDEX ,ТНТ..
Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,повеќето counry ќе пристигнале парцела во 15-35 работни дена.
Кина истите да се изречни или DHL,FEDEX ,ТНТ повеќето counry ќе пристигнале парцела во 4-8 работни дена.
EMS превозот обично трае 7-15days работни дена во зависност од земјата доставени до
ПОС Малезија и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , тоа не следење на порака .
2. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.

Особините

Бренд Име:
LUBAN
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Комбинација Клешти
Примена:
Crimping
Број На Модел На:
GJ195HS
Материјал:
Јаглероден Челик
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

Заштеда на енергија Ratchet Crimping Алатки за Изолирани Терминали/конектори AWG22-10 0.5-6.0mm2 ХС-30J crimping клешти

Заштеда на енергија Ratchet Crimping Алатки за Изолирани Терминали / конектори AWG2210 0.56.0mm2 ХС30 J crimping клештиОпис на производот Име : Crimping алатка Тип : ХС30 J Материјал : Висок јаглерод stee Техника : Зацврстен со хемиски blacked заврши и топлина третираат Апликација : Изолирани терминали и задник конектори Crimping опсег : 0.56.0mm2 AWG : 2210 Должина : 230mmПроизводот Се ПокажеПлаќање ве Молиме да се осигурате вашата адреса за е точно додека вие ја напушти Оваа такса Не вклучува ДДВ / ДАНОЧНИ давачки...

DEN 259.68

Топ Дизајниран 6 Големина 9.85 Тешки Кожа Дупка Удар Со Рака Клешти Појас Дупки Удари Појас Занает Алатка K81

Топ Дизајниран 6 Големина 9.85" Тешки Кожа Дупка Удар Со Рака Клешти Појас Дупки Удари Појас Занает Алатка K81Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Соодветен за да се користи на удар на хартија, пластика и кожа, итн...

DEN 1412.00 2768.16

Прилагодливи Дограма Комплет 4 Инчен Брзо Дрво Бар F-Менгеме Пластика Дрво Алатка

Параметри : Боја : црнаМатеријал : пластикаТип : FСтега, брзи машини за менгемеГолемина : околу 3.9*1.4 во (1 инч=2.54 см)Спецификација : F стега устата должина : околу 100 mm / 3.94 воЗабелешки : 1...

DEN 150.00 183.36

Професионални Мулти-Функција Бакар Алатка за Сечење Машина кабли Жица Stripper Plier

Превозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Воздух Mail.UPSот,EMS,DHL,TNT,FEDEX express е, исто така, availablel,но ние стандардна употреба Кина Пост Воздух Пошта во нормално ситуација.Време На ИспоракаUPSот, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично се 57 работни денови кои зависат од вашата земја.Кина Пост Воздух Пошта обично трае 1030 работни дена во вашата земја.Но, Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем повремено.Се Враќа&Гаранција1.7 дена пари назад / 2 недели размена2.Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, дење, телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.3.По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена (со исклучок на трошоците за превозот премногу4.Секој врати треба да бидат засновани на докази.5.Ние гарантираме за сета стока што се продава...

DEN 348.48

Преносни Wire Кабел Сечење Машина Намали Круг-кабел Stripper Plier N

100% сосема нов и висок квалитет на лесен и компактен дизајн Сечење Жица Stripper вади тип за : стандардна телефонска жица 2 P, 4 P, 6 P, 8 P, 10 P, итн; Спогодба / alarm жица / 2мозок, говорникот жица 1822 AWG и SPT1 електрична жица Кругкабел Stripper, со ротирачки 1 до 3 пати на контрачасовник Прилагодување гром контрола за фиксна големина на располагање за појавување на различни кабел големина Димензија : 11cm*6cm*1.2 см( приближно)

DEN 72.00 95.52

Нови пристигна 12 х 8 см Нерѓосувачки Челик Менгеме Тела Држач за Мобилен Телефон Одбор Поправка трговија на Големо 60psc/многу

НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ, од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК PCB Носителот Станица Поправка Поправка Алатка За PDA Mp3 Мобилен Телефон ,за i Phone 3gs , 4 , 4s , 5 , 5s , 5c, за Samsung S3,4,MP3 ,PDAНајдобра алатка за работа.Лесен за употреба.Работата настава : Три парчиња бајонет може да се движи, можете да изберете од позиција на носител на вашиот коло.Можете да го поставите на PCB носителот на вашата маса кога ќе се отстрани голем IC.Кога ќе го инсталирате на вашиот коло на носителот, тоа е подобро да се инсталира една страна и потоа друга страна.Димензија : големина Б : 120 x 80 x 20mmЈас, исто така продаваат на други големина Менгеме , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.

DEN 13442.88

SWG-25 Прирачник цевка бендер 10,12,14,16,19,22,25 (mm) Конфигурација умре цевка наведнува Клешти

SWG25 Прирачник цевка бендер 10,12,14,16,19,22,25 (mm) Конфигурација умре цевка наведнува КлештиЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : цевка наведнува КлештиМодел : SWG25Лактите опсег : дијаметар од 10 25 mmКонфигурација умре : 10,12,14,16,19,22,25 (mm)Цевка со дебелина на ѕид : 0.82.0 mmМатеријал : Леано ЖелезоПакување големина : 70*25*21 CMТежина : 28 KG

DEN 5024.00 5288.16

Нови пристигна 12 х 8 см Нерѓосувачки Челик Менгеме Тела Држач за Мобилен Телефон Одбор Поправка трговија на Големо 10psc/многу

НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ, од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК PCB Носителот Станица Поправка Поправка Алатка За PDA Mp3 Мобилен Телефон ,за i Phone 3gs , 4 , 4s , 5 , 5s , 5c, за Samsung S3,4,MP3 ,PDAНајдобра алатка за работа.Лесен за употреба.Работата настава : Три парчиња бајонет може да се движи, можете да изберете од позиција на носител на вашиот коло.Можете да го поставите на PCB носителот на вашата маса кога ќе се отстрани голем IC.Кога ќе го инсталирате на вашиот коло на носителот, тоа е подобро да се инсталира една страна и потоа друга страна.Димензија : големина Б : 120 x 80 x 20mmЈас, исто така продаваат на други големина Менгеме , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.

DEN 2700.00

BERRYLION 6/150mm VDE Изолирани Сечење Plier 1000V Комбинација Клешти Multitool Жица Машина Стегање Електричар Поправка Алатки

Карактеристики : Преку германската VDE и ГШ на квалитет, сертификација, во согласност со IEC60900 : 2004 висок напон 1000 V безбедност Afer 10 secounds изложување на пламен , на изолација мора да proce да не биде лесно запаливи, Откако биле изложени на притисок од 20 N , температура од 70 степен и тековната ar 5000 volts за 3 минути, без притисок знаци на лифтоф мора да се појави на изолација

DEN 707.00 1386.24

АП-0516 ratchet не-изолирани кабел повлечи терминал crimping алатки,crimp спектар 0.5-16mm2

АП0516 ratchet неизолирани кабел повлечи терминал crimping алатки,crimp спектар 0.516mm21.ОпишетеРака Crimping Алатка / Ratchet Crimping АлаткаПогоден за crimping неизолирани конекториВисок квалитет crimpingАП0516 Рака Crimping АлаткаRatchet Crimping Алатка Suitabel за crimping неизолирани конектори Јаглероден челик со појачани и зацврстен вилици обезбедува acurate crimp Совршено се справи со грчевито држејќи се за позицијата и структура гарантира висок crimping квалитет Crimping опсег : 0.5~16mm 2 226 AWG Должина : 250mm 2.Слики Ако ви треба екстра умира,ве молиме љубезно место вашата нарачка од следниов линк : Повратни информацииВашето мислење е навистина важно за нас,ако сте задоволни со нашата предмети ве молиме даде стоки пофалби.Напротив,ако не ви се допаѓа нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ви благодарам многуПлаќањеАко имате било каков проблем со плаќање ве молиме контактирајте со нас.Превозот1.Предмети ќе биде предаден во рок од 13 работни дена.2.Ако не сте добиле вашиот shippment во 60days,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскороСертификација

DEN 344.16

Висок Квалитет на 13 x 9cm Нерѓосувачки Челик Менгеме Тела Држач за Мобилен Телефон Одбор Поправка 60pcs/многу Големо

НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ, од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК PCB Носителот Станица Поправка Поправка Алатка За PDA Mp3 Мобилен Телефон ,за i Phone 3gs , 4 , 4s , 5 , 5s , 5c, за Samsung S3,4,MP3 ,PDAНајдобра алатка за работа.Лесен за употреба.Работата настава : Три парчиња бајонет може да се движи, можете да изберете од позиција на носител на вашиот коло.Можете да го поставите на PCB носителот на вашата маса кога ќе се отстрани голем IC.Кога ќе го инсталирате на вашиот коло на носителот, тоа е подобро да се инсталира една страна и потоа друга страна.Димензија : големина На : 130 x 90 x 23mmБоја : злато / сива...

DEN 14891.52

5pcs Клешти Топлина Фузија Лепак Keratin Поврзување на Плоштадот Совет Коса Екстензија Клешти Микро Прстени Отстранување Коса Екстензија Клешти

5pcs Клешти Топлина Фузија Лепак Keratin Поврзување на Плоштадот Совет Коса Екстензија Клешти Микро Прстени Отстранување Коса Екстензија КлештиДетали на Сликата се покаже на Коса Екстензија Клешти : Превозот Detailes : Плаќање : 1...

DEN 1659.84

LS-26TW рака управувана crimping алатка за близнак кабелот крајот терминал,близнак ракав crimping plier 2*0.5-6mm2

ЛСД Модел No : LS26 TW1.LS26 TW рака управувана crimping алатка за близнак кабелот крајот терминал,близнак ракав crimping plier 2*0.56mm22.Crimping опсег : 2*0.56mm2(2*2010mm2 AWG)3.Должина : 230mm4.Тежина : 0.6 kg5.Функција : Повторувачки, Висока Crimping Квалитет се Должи на Прецизноста Умира и Интегрален КодотCrimping Притисок Е Поставен Токму (Калибриран) во ФабрикаВисока Трансмисија на Сила, Благодарение на Рачката на Акција за Заморскратено РаботноДобро Ракување Благодарение на Поволните се Справи со Позиција, мала Тежина, Краток ДизајнХром Vanadium Електрични Челик во Посебен Квалитет, Масло ПрекалениАко ви треба екстра умира,ве молиме љубезно место вашата нарачка од следниов линк : 3.Други моделиAnswer : ___________________________ Note : Сите LS серија crimping алатка, се со иста цена,ако сакате да го промените crimping умре,ве молиме да ни оставите порака, во рамките на својата цел.Повратни информацииВашето мислење е навистина важно за нас,ако сте задоволни со нашата предмети ве молиме даде стоки пофалби.Напротив,ако не ви се допаѓа нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ви благодарам многуПлаќањеАко имате било каков проблем со плаќање ве молиме контактирајте со нас.Превозот1.Предмети ќе биде предаден во рок од 13 работни дена.2.Ако не сте добиле вашиот shippment во 60days,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскороСертификација

DEN 245.76

Висок Квалитет На Електрична Жица Кабел Секачи Сечење Страна Snips Флеш Клешти Nipper Рака Алатки Herramientas

Джудже Дијагонала Plier со Екстра Тесен ВилициФакултативна Боја : Блу Пакет тежина : 0.087 kgПроизвод големина (L x W x H) : 13.5 x 8.3 x 1.6 см / 5.31 x 3.26 x 0.63 инчиПакет големина (L x W x H) : 14.8 x 5.8 x 2.6 cm / 5.82 x 2.28 x 1.02 инчиПакет Содржина : 1 x Джудже Дијагонала Plier Безбедност на производите Одрекување : Ние не прифаќаме било каква одговорност или обврска за злоупотреба на овој или било кој друг производ...

DEN 128.00 134.40