• Ново
AC220V соба термостат, фан серпентина термостат работи со 3 брзина фан, воздух амортизерите термостат поставување опсег 10-30 centigrade

AC220V соба термостат, фан серпентина термостат работи со 3 брзина фан, воздух амортизерите термостат поставување опсег 10-30 centigrade

DEN 1002.24
DEN 802.00 -20 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


TFAE-P201 Соба термостат вентилатор серпентина термостат, амортизерите термостат
Спецификации :
Прекинувачи :
1. Кул/ Топлина
2. ON-OFF
3. ФАН 1-2-3
Поставување температура : Knob
Поставување Опсег : 10-30 centigrade
Сетилните елемент : Воздух, надуени мембрана кутија
Мерење прецизност :
База покрие материјал : ABS Пластика
Електрични оценка : 220 VAC 50/60 Hz +-15%
Излези : 2 A max
Димензија : 85x130x40mm
Жици :
Подолу жици метод на конекција може да ве упати како да се поврзете со моторните вентили, воздушни апсорбери.
Инсталација :

Особините

Тип:
Клима Уред Делови
Примена:
Индустриски
Број На Модел На:
TFAE-P201
сертификација:
CE
Тип:
термостат
Материјал:
ABS
Работен напон:
220VAC
Поставување опсег:
10-30 centigrade

Купувачите избираат и

10KW Коаксијален разменувач на топлина со nickeled бакар како внатрешна цевка погоден морска вода ладење на воздухот condtioner или ладење единици

Водаизвор на кондензаторот калеми работат многу ефикасно или како ладилни кондензатори или ладилни испарувачи при пренесување на топлина со вода...

DEN 17374.00 18288.00

VCA821 програмабилни засилувач модул, VCA, VGA, 0dB~20dB, линеарна добивка, прирачник / автоматско прилагодување

modname=ckeditorZhi Ling електронски VCA821 програмабилни засилувач модул V1.01 Модул воведда ТИ компанијата воведува DC спојка, широкопојасен интернет, нискибучава, ниска дисторзија и линеарноста d B Висока добие прецизни напон контрола VGA чип е добро прилагодени за употреба како висока фреквенција променлива се здобијат со контрола на исправноста STM32 Итн...

DEN 1680.00

95% нови добри работи за климатизација ГЛАВНАТА GA KFR-72LW/DY-GA pc одбор, одбор за контрола на продажба

Испорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : користи (90% нови) и 100% тестирани пред испорака .Минималната количина : 1pcsГаранција : 1 месеци гаранција.100% тестирани за Midea климатизација ГЛАВНАТА GA KFR72 LW / DYGA pc одбор, одбор за контрола на продажбаЗдраво firend кога ќе се потврди цел pls се провери вашиот стар е исто нашиот одбор или не ,благодарамAnswer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

DEN 2482.00 2640.00

Dual AD835 Аналогни Мултипликатор Модул AD835 Сигнал Климатизација

modname=ckeditorелектронски двоен канал AD835 аналогни мултипликатор модул V1.01 Модул воведAD835 Тоа е првата единствен чип 250 MHz Четири квадрант напон излез аналогни мултипликатор, целосна скала 1 V до +1 V Пораст да падне време за 2.5 нс (усвоена 150 Ω стандард РЛ ), 0,1% на Поставување време е обично 20 ns ...

DEN 1632.00

95% нови за Panasonic климатизација компјутер одбор користи коло A74592 добра работа

Ако било прашање,pls дозволете ни да знаеме,ние ќе се обидеме нашата најдобра услуга за вас Почитувани купувачи, ве молиме имајте во предвид : Ако нашиот опис на производот е напишано јасно е 100% нови производи се нови производи, останатите 90% нови сите се втора рака производи.(Иако тоа е втора рака производ, ние гарантираме дека тестот е добра работа пред пратката...

DEN 2589.00 2784.00

95% нови добри работи за климатизација одбор A743196 Remote control panel display одбор

Добредојдовте !Драги пријатели , Нашите опис на производот 95% нови и 90% ново значење втора рака производи, 100% ново значење на нов производ.Забелешка : понекогаш на изглед на втората рака производи ќе имаат малку нула, но не влијае врз работата на машината, купувачот ако умот ве молиме да не купи.ви благодаримеКога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не да се спомене случаен спор, ние ќе го реши проблемот заедно.Здраво пријател кога ќе го потврди редот ,pls направи сигурни дека Вашата одбор и моделот е иста со нас ,ако не и исти pls пратите фотографија до нас проверете,ви благодаримеИспорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : 100% тестирани пред испорака .Гаранција : 2 месеци гаранција.Answer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

DEN 1263.00 1344.00

нови за Gree клима уред моторни FN20R = FN20X (YYR20-4А -) Вентилатор на моторен добра работа

Ако било прашање,pls дозволете ни да знаеме,ние ќе се обидеме нашата најдобра услуга за вас.Почитувани купувачи, ве молиме имајте во предвид : Ако нашиот опис на производот е напишано јасно е 100% нови производи се нови производи, останатите 90% нови сите се втора рака производи.(Иако тоа е втора рака производ, ние гарантираме дека тестот е добра работа пред пратката...

DEN 3705.00 3984.00

Msp430afe253 Развој Одбор 24 Малку ADC

modname=ckeditorРазвојот одбор е со цена од 102 јуани, стандардната рима експрес испорака Треба Режач И LCD1602 екранот, ве молиме следете ги сервисот за инструкции, затоа што не само се покаже на екранот и режач , На МСПFET430 UIF режач трошоци 150 јуани, цената на LCD1602 екранот е 12 јуани (Huang Lvping, најдобар 1602 екран).Ослободување тест верзија направени следниве подобрување.1, додадете висока прецизност надворешна референца чип, да обезбеди богатство на примери на постапки.2 одберете ја соодветната напојување напонот низ скокач, поддршка на LCD1602 екран.3, potentiometer идентификува насока, употребата на IO се означени, елиминирање на потребата да се провери оригиналната слика постојано.4, сите треба да кратко pin означи насоката на краток спој...

DEN 1632.00

Климатизација висок и низок притисок три - начин вентил QG-1

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Климатизација висок и низок притисок три начин вентил QG1карактеристики: Мазна површина, вистински материјал Предност: Направен од чист бакарупотреба : За климатизација надвор од шасија, висок и низок притисок отсечени вентил Удобен и издржливи Евтини и парична казна Економски и ефективна заштеда на време и да Заштедите електрична енергија ќе искрено ви послужиdianxiaobao_3dianxiaobao_4

DEN 477.00 501.60

клима уред притисок контролер YLKZQ5

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Притисок контролер YLKZQ5YK2.2 / 2.8 Да прекинеме :2.8 mpa Поврзете :2.2 mpa практична и издржлива погоден за клима Удобен и издржливи Евтини и парична казна Економски и ефективна заштеда на време и да Заштедите електрична енергија ќе искрено ви послужиdianxiaobao_3dianxiaobao_4

DEN 274.00 288.00

90% новиот американски долари добра работа за Централна воздух-фаза инверторот мост куп V3 мулти-линија мост rectifiers

Добредојдовте !Драги пријатели , Нашите опис на производот 95% нови и 90% ново значење втора рака производи, 100% ново значење на нов производ.Забелешка : понекогаш на изглед на втората рака производи ќе имаат малку нула, но не влијае врз работата на машината, купувачот ако умот ве молиме да не купи.ви благодаримеКога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не да се спомене случаен спор, ние ќе го реши проблемот заедно.Здраво пријател кога ќе го потврди редот ,pls направи сигурни дека Вашата одбор и моделот е иста со нас ,ако не и исти pls пратите фотографија до нас проверете,ви благодаримеИспорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : 100% тестирани пред испорака .Гаранција : 2 месеци гаранција.Answer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

DEN 2662.00 2832.00

тестирани за климатизација плоча одбор компјутер одбор TL32GGFTH09-KZ (HB)-1 коло користи

Добредојдовте !Драги пријатели , Нашите опис на производот 95% нови и 90% ново значење втора рака производи, 100% ново значење на нов производ.Забелешка : понекогаш на изглед на втората рака производи ќе имаат малку нула, но не влијае врз работата на машината, купувачот ако умот ве молиме да не купи.ви благодаримеКога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не да се спомене случаен спор, ние ќе го реши проблемот заедно.Здраво пријател кога ќе го потврди редот ,pls направи сигурни дека Вашата одбор и моделот е иста со нас ,ако не и исти pls пратите фотографија до нас проверете,ви благодаримеИспорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : 95% нови 100% тестирани пред испорака .Гаранција : 2 месеци гаранција.Answer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

DEN 2391.00 2544.00

95% нови добри работи за климатизација KFR-72L/DY-GA(ZG) pc одбор, одбор за контрола на продажба

Испорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : користи (90% нови) и 100% тестирани пред испорака .Минималната количина : 1pcsГаранција : 1 месеци гаранција.100% тестирани за Midea климатизација KFR72 L / DYGA(ZG) pc одбор, одбор за контрола на продажбаЗдраво firend кога ќе се потврди цел pls се провери вашиот стар е исто нашиот одбор или не ,благодарамAnswer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

DEN 3023.00 3216.00

7 * 24 ЧАСА програмабилни прилагодливи термостат за контрола на температурата се префрлите со дете кодот

7 * 24 ЧАСА програмабилни прилагодливи термостат за контрола на температурата се префрлите со дете кодотДопрете smart термостат, употребата на голем екран црна филм LCD дисплеј, панел покрива црна акрилна, појавата на фини highend...

DEN 1519.00 1598.40

Оригиналната За Midea 13W Климатизација Фан DC Мотор Климатизација Делови

Известување 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината...

DEN 2415.00 2944.80

МАКС 20A 1000W 12V-48V ZVS Ниска Нула Напон Индукција Греење Одбор

modname=ckeditorДоколку,, треба , crucible, само, пребарување, во мојот дуќан, таму, се, многу, типОваа индукција греење коло користи 1248 V Низок напон DC напојување максимална текст тековни е 20 A, кратко време максимална моќност 1000 W, долги работни моќ 500800 W...

DEN 1200.00

4 цевка ZVS висока моќност ZVS низок напон индукција греење и висока фреквенција греење изгасне, 2000W греење плоча

ZVS индукција греење посебни плочаОвој тип на индукција греење коло користи 1248 V Низок напон DC напојување Максимална струја 40 A, повеќето Висока моќност 2000 W...

DEN 3264.00

Медицински piezoelectric керамички лист, 20mm atomization лист, 3um microporous atomizer, PZT piezoelectric керамички atomizer

Име на производ : PZT Piezoelectric керамички atomizer, медицински piezoelectric керамички лист, 20mm Atomizer, 3um MicroporoatomizerНапон : 3 12v DC Статични capacitance : 2300p F + / 20% resonant фреквенција : 108 k HzResonant отпорност : 130 ohm Излез бленда : 3 um Micropore број : 680 индивидуалниMicropore област : 4.5 мм Вода го Оценувате : >120 m L / hPiezoelectric керамички материјал : PZT4 FKt = 0.46 e T33 = 2500 Qm = 200 Кп = 0.65 %D33 = 680x1012 C / N t1 = 0.05 mm t2 = 0.58 mm

DEN 2064.00