• Ново
Будистички Скулптури Серија Клучни Синџир на трговија на Големо Будистички Дрво Желба Копче Chian 20pc/многу бесплатен превозот

Будистички Скулптури Серија Клучни Синџир на трговија на Големо Будистички Дрво Желба Копче Chian 20pc/многу бесплатен превозот

DEN 1381.92
DEN 1285.00 -7 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Големина : 3.5x4.5cm
**Стока за испорака arepacked во OPP вреќа прво,завиткани од меур торба, а потоа се стави во дебел картон.
**Ние ќе pack предмети професионално. Каде и да живеете, објектот ќе се постигне yousafely!
**Ние нудиме Кина пост и Хонгконг пост бесплатен превозот услуга!
**Ние исто така ги поддржуваат другите превозот услуги, како што се ЕМС, DHL, но плаќањето е да се биде на товар на купувачот.
** * Ако ти треба друга услуга, ве молиме не плаќаат прво,може да се плати редоследот по нашите товарни преговори за да се постигне постојано.
**Се надеваме дека сите ќе имаат прекрасно шопинг во мојата продавница! Кога трансакцијата е завршена и сте задоволни со мојата производи и услуги,pls оставете ги вашите позитивни
повратни информации,ние ќе го прават истото за вас.
**Тоа ќе ни даде повеќе силна моќ да услуга за вас , се разбира, ако имате било незадоволни или прашање , само контактирајте со нас слободно , и ние ќе ви дадат на est начин да се реши на тоа (што го знам тоа нема да има ефект ако ни остави негативен фидбек ).
*Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.
**Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
**Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети.(Во повеќето случаи, купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет.).
**Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе размена нив или наплата за да можете ПОБРЗО.
Вашето задоволство е наш приоритет!

Особините

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Материјал:
Дрво
Обликотшема:
Слика
Метална боја:
Имитација Родиум Позлатен
Бренд Име:
Ainicin
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

KC220 Црвена Мотоцикл Спортски Автомобил Keyring Кристал Кристал Шарм Pendant Копче Торба Синџир Подарок Нова Мода Накит Бесплатен превозот

Добредојдовте во мојата продавница Опис Бутик Подарок KeychainМатеријал : Метал,ЛегураОбјектот Големина : 3 см *6.3 см (1 cm=0.39 инчи)Објектот Тежина : 43gВкупна Должина : 11 c m ( вклучувајќи синџир )Место : КинаКоличина : 1pcs100% сосема нов и многу добар квалитет.Боја : како на сликатаСликите се само примероци за референца...

DEN 158.00 190.08

MS Накит Одење Мртов Копче Синџир Самострел Клучните Прстени Држачот За Подарок Chaveiro Автомобил Keychain Сувенири

Pendant Големина : 5.0x7.0 cm (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : 3.5 cm Тежина : 30 g~Снабдувач вовед Ние се високи фабрика снабдувач со 6 години искуство на alibaba.Повеќето производи во нашата продавница е во парк...

DEN 90.00 105.60

Моден Накит Додатоци Игра Ванг Милениум Накит Легура Pendant Копче Синџир Анимација Украси Околу Keychain за Љубителите-50

Моден Накит Додатоци Игра Ванг Милениум Накит Легура Pendant Копче Синџир Анимација Украси Околу Keychain за Љубителите20 Предмет Тип : Keychain Боја : Како на сликата Големина : 3*7.7 cm Тежина : 21 G Материјал : Цинк Легура Пакет се вклучени : 1pcs keychian со добро пакет Wearring повод : Партија / Работа / Облекување Одговара за : Мажи / Youngs / Женска може да се меша сè во мојата продавница!

DEN 63.00 123.84

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 3 ЕЕЗ Keychain вистински мравка буба spider сјај капка taxidermy накит

Не постојат двајца се сосема исти.превозот информации : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail Кина пост воздух поштата нормално ќе се 15 25 работни дена да пристигне откако беше објавено...

DEN 224.00 431.52

Новиот Дизајн Parfum Парфем Шише Прекрасна Шарм Кристал Кристал Чанта Торба Keyring Синџир Жените Деликатес Симпатична Подарок

Опис : Боја : види на сликата,Бои може да се разликува малку различни, поради осветлување ефект и боја поставката на секој поединец PC екран.Квалитет : ААА+++Количина : : 1 bucГолемина : 5.5 cm* 3.5 см,Материјал : Алуминиумски, Кристали, Кристал.Место : КинаРеден Број : KC055

DEN 132.00 249.60

Гроздобер Сребро Ѓон Нога Копче Синџир За Клучеви Автомобил Копче Прстен Сувенири Чанта Подароци Додатоци DIY Keychain Накит Топла Продажба P533

ОпишетеМатеријал : Цинк ЛегураБоја : како на сликата прикажаниКоличина : 50 / 20pcsСтрана : 46*14 MMконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

DEN 294.00 349.92

Слатка Љубов Срцето Мода Кристал Кристал Шарм Pendant Чанта Торба За Во Автомобил Копче Прстен Синџир-Свадба Партија Накит За Подарок

Опис : Боја : види на сликата,Бои може да се разликува малку различни, поради осветлување ефект и боја поставката на секој поединец PC екран.Квалитет : ААА+++Количина : 1 bucГолемина : 5.0* 3.8 cmМатеријал : Алуминиумски, Кристали, Кристал.Место : КинаРеден Број : KC354

DEN 129.00 177.12

JETTING Супер се Справи Нови Креативни 1 Buc Копче Синџир Метал Вистинска Личност Генерал Легура Keychain За Автомобил Копче Прстен Trinket трговија на Големо

P S Големи цел трансакции може да приватна преговарањеЗа Автомобил Копче Прстен Trinket Трговија На Големо Супер Се Справи Нови Креативни 1 Buc Копче Синџир Метал Личност Генерал Легура Keychain100% сосема нов и висок квалитетПосебен дизајн кој го прави овој keychain совршен подарок на вљубенитеМазна површинаГолем врв на вашата keychainМатеријал : цинк легураПрстенот со дијаметар : 3cm / 1.18" приблВкупна должина : 7cmБоја : сребренаПакетот вклучува : 1Коцки KeyringЗабелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса...

DEN 54.00 64.80

Прекрасна Добиток Крава Цвеќиња Кристал Шарм Pendant Чанта Торба За Во Автомобил Копче Прстен Синџир-Свадба Партија Накит Омилен Подарок

Опис : Боја : види на сликата,Бои може да се разликува малку различни, поради осветлување ефект и боја поставката на секој поединец PC екран.Квалитет : ААА+++Количина : 1 bucГолемина : 5.6* 3.2 cmМатеријал : Алуминиумски, Кристали, Кристал.Место : КинаРеден Број : KC352

DEN 133.00 181.92

нова мода мажите 30мм keychain DIY метал носителот синџир гроздобер балет чевли влечки 20*13mm антички сребрен pendant

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари до 23 Февруари и да продолжи со испорака на 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере...

DEN 45.00 47.52

Нова Мода Слатка Срцето Бисери Кристал Шарм Pendant Чанта Торба За Во Автомобил Копче Прстен Синџир-Свадба Партија Накит Омилен Подарок

Опис : Боја : види на сликата,Бои може да се разликува малку различни, поради осветлување ефект и боја поставката на секој поединец PC екран.Квалитет : ААА+++Количина : 1 bucГолемина : 5.0* 4.5 cmМатеријал : Алуминиумски, Кристали, Кристал.Место : КинаРеден Број : KC350

DEN 136.00 191.52

12pcs/многу Пепелашка Инспириран keyring Сон е Желбата на Срцето ги Прави Сребрен тон кристално за жени или девојчиња keychain

Боја : сребрена на ѕвонење да ЅВОНИ Големина : 20mm Материјал : АлуминиумскиПРЕВОЗОТВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

DEN 648.00 863.52

Суперхерој Филм Keychain Зелена Фенер Метал Pendant Keychains Клучните Прстени Chaveiro за Жени Мажи Фанови Накит -50

Суперхерој Филм Keychain Зелена Фенер Метал Pendant Keychains Клучните Прстени Chaveiro за Жени Мажи Фанови Накит0 Item Type : Keychain Боја : Како на сликата Материјал : Цинк Легура Големина : 4.1*4.9 cm Тежина : 23g Пакет се вклучени : 1pcs keychian со добро пакет Wearring повод : Партија / Работа / Облекување Одговара за : Мажи / Youngs / Женска може да се меша сè во мојата продавница!

DEN 62.00 120.96

Прекрасна Woodpecker Птица Нови Симпатична Кристал Шарм Pendant Чанта Торба За Во Автомобил Копче Прстен Синџир-Свадба Партија Накит Креативен Подарок

Опис : Боја : види на сликата,Бои може да се разликува малку различни, поради осветлување ефект и боја поставката на секој поединец PC екран.Квалитет : ААА+++Количина : 1 bucГолемина : 6.0* 4.5 cmМатеријал : Алуминиумски, Кристали, Кристал.Место : КинаРеден Број : KC353

DEN 126.00 172.32

Прекрасна Добиток Крава Цвеќиња Кристал Шарм Pendant Чанта Торба За Во Автомобил Копче Прстен Синџир Партија Накит Омилен Подарок Нова Мода

Опис : Боја : види на сликата,Бои може да се разликува малку различни, поради осветлување ефект и боја поставката на секој поединец PC екран.Квалитет : ААА+++Количина : 1 bucГолемина : 5.6* 3.2 cmМатеријал : Алуминиумски, Кристали, Кристал.Место : КинаРеден Број : KC352

DEN 178.00 335.52

Прекрасна Woodpecker Птица Нови Симпатична Кристал Шарм Pendant Чанта Торба За Во Автомобил Копче Прстен Синџир-Свадба Партија Накит За Подарок Нови Креативни

Опис : Боја : види на сликата,Бои може да се разликува малку различни, поради осветлување ефект и боја поставката на секој поединец PC екран.Квалитет : ААА+++Количина : 1 bucГолемина : 6.0* 4.5 cmМатеријал : Алуминиумски, Кристали, Кристал.Место : КинаРеден Број : KC353

DEN 146.00 287.52

HSIC 12PCS/МНОГУ Цртан филм Анимација Thundercats Логото Црвено Злато Сребро Позлатен 4.5 cm Метал Keychain Keyring Роденден Изненадување Подароци

HSIC Dropshipping 5 PCS / МНОГУ Цртан филм Анимација Thundercats Логото Црвено Злато Сребро Позлатен 4.5 cm Метал Keychain Keyring Роденден Изненадување Подароци Pendant Големина : 4.5x4.5cm Тежина : 45g Материјал : Метални Легури

DEN 954.00 1084.32

HSIC Dropshipping Царство Срца Круна Анимација Филм Околните Keychain Легура Pendant Околната Реалност Покаже 3.3x3.6cm

HSIC Dropshipping Царство Срца Круна Анимација Филм Околните Keychain Легура Pendant Околната Реалност Покаже 3.3x3.6cm Pendant Големина : 3.3x3.6cm Тежина : 16g Материјал : Метал Алуминиум во Боја : сребрена бојаНие поддршка Dropshipping и може да се направи нарачка веднаш! BR APPLE&Мона За нас за тоа : Ние сме високи фабрика снабдувач со 6 години искуство на alibaba.Повеќето производи во нашата продавница е во парк...

DEN 92.00 100.32

Нови Розова Октопод Бисер Симпатична Кристал Шарм Pendant Чанта Чанта Автомобил Копче Прстен Синџир-Свадба Партија Накит Креативен Подарок

Опис : Боја : види на сликата,Бои може да се разликува малку различни, поради осветлување ефект и боја поставката на секој поединец PC екран.Квалитет : ААА+++Количина : 1 bucГолемина : 6.5* 4.8 cmМатеријал : Алуминиумски, Кристали, Кристал.Место : КинаРеден Број : KC357

DEN 140.00 191.52

TAFREE Орел keychain Висок Квалитет на Плоштадот Стакло Cabochon Pendant Keychains Виси Тока Копче прстен Мажите Панк Накит J333

TAFREE Орел keychain Висок Квалитет на Плоштадот Стакло Cabochon Pendant Keychains Виси Тока Копче прстен Мажите Панк Накит J333Слика Детали : Почитувани купувачот, Известување ве Молиме : Превозот Внимание ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

DEN 49.00 96.00

Единствена Новина Кристал Самовила Ангел Девојка Keychains Автомобил Копче Прстен Носителот Мода Подарок Кристал Keyring Чанта Шарм Торба Pendant

Опишете : Единствена Новина Кристал Самовила Ангел Девојка Keychains Автомобил Копче Прстен Носителот Мода Подарок Кристал Keyring Чанта Шарм Торба Pendant.Фотографии во Боја : Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Вкупна должина : 14cm,Ангел : 8*5.5 cm,Тежина : 45g

DEN 190.00 237.60

dongsheng Филм Суперхерој Правда Лигата Тим Pednant keychain Додатоци Куче Ознака Вреќа Автомобил Клуч на Носителот Keyrings-50

dongsheng Филм Суперхерој Правда Лигата Тим Pednant keychain Додатоци Куче Ознака Вреќа Автомобил Клуч на Носителот Keyrings50Предмет Тип : Keychain Боја : Како на сликата Големина : 2.7*3.4 cm Тежина : 17 G Материјал : Цинк Легура Пакет inclu1ded : 1pcs keychian со добро пакет Wearring повод : Партија / Работа / Облекување Одговара за : Мажи / Youngs / Женска може да се меша сè во мојата продавница!

DEN 96.00 188.16