• Ново
1.8 метри Супер High Speed USB 3.0 5Gbps А до Б машки Да машки кабел за продолжување за Печатач/Hub/Хард Диск/HDD/SSD Куќиште

1.8 метри Супер High Speed USB 3.0 5Gbps А до Б машки Да машки кабел за продолжување за Печатач/Hub/Хард Диск/HDD/SSD Куќиште

DEN 268.32
DEN 244.00 -9 %

Износот
Во форма достапна за нарачката

Карактеристики На Enfinity Super Speed USB 3.0 Тип А до Б Кабел е неопходен додаток за десктоп надворешни хард дискови, 3.5" SATA огради, скенери, USB хабови, и USB приклучни станици со Тип Б USB 3.0 порт. Super Speed USB 3.0 испорачува 10x на трансфер на податоци го оценувате на Hi-Speed USB 2.0 во до 5 Gbps. Комбинацијата на никел позлатен конектори, голи бакар проводници, и фолија & плетенка оклопна обезбедува супериорни кабел перформанси, грешка-бесплатен пренос на податоци, и брзо полнење брзина. Спецификации - Конектор 1 : USB 3.0 Тип Б Машки Конектор 2 : USB 3.0 Тип На Маж - Кабел Оценка : Super Speed USB 3.0 до 5 Gbps трансфер на податоци го оценувате

Особините

Должина на кабел:
180cm
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
11-001-112
Тип:
USB Кабли
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
En-Лаборатории
Тип:
USB кабел
верзија:
USB 3.0
конектор:
Тип Машки на Б Машки
Брзината на трансфер на податоци:
5Gbps
Должина на кабел:
1.8 метри
боја:
Сина

Купувачите избираат и

WZSM трговија на Големо Нови LCD Flex Видео Кабел за леново G470 G475 лаптоп кабел P/N DC020015T10

Сосема Нов висококвалитетен LCD Видео КабелГаранција : 90daysПакетот вклучува : лаптоп, Лцд КабелПовратни информации : 1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

DEN 349.00 367.68

3 метар High Speed USB 2.0 480Mbps M/F машки Да се женски кабел за продолжување жица за Центар/тастатура/Маус/headset (слушалки) - 1pcs-Сина

Карактеристики На Enfinity HiSpeed USB 2.0 Продолжување Кабел е неопходен додаток за PC и Mac корисниците да се донесе USB периферни уреди како што се хард дискови, принтери, глувци, тастатури, и USB хабови на дофат од зад биро или низ собата...

DEN 231.00 277.92

WZSM Нов Лаптоп, DC моќност Џек Приклучок Конектор кабел за Sony Vaio PCG-81115L VPC-F 1 VPCF12 VPCF136FM

90 дена ГаранцијаСосема Нов и никогаш не се користат воПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.Испорака : Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на бројве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и uptodate.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!Контактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

DEN 319.00 335.52

WZSM трговија на Големо Нов Лаптоп Копчето Прекинувач Табла со Кабел за HP 15-AC 15-15-БОЛЕСТ ABL52 AHL50 LS-C701P

Нови90 Дена ГаранцијаНашите производи е тестирана во добра работна состојба.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

DEN 592.00 623.52

ДП DisplayPort на HDMI/VGA/DVI/Аудио 4-во-1 Конвертор Адаптер Кабел За PC лап-топ компјутери Црна

Вовед : Овој производ е пренослив конверзија кабел, Display Port стандардна дефиниција дигитален сигнал текст во VGA / Аудио / HDMI / DVI аудио и видео излез...

DEN 638.00 671.52

90 степени Десна Аглеста HDMI 1.4 Snap-in Женски Женски Корекција Џек Спојка Агол Адаптер за Ѕид Плоча Бела

90 степени Десна Аглеста HDMI 1.4 Snapin Женски Женски Корекција Џек Спојка Адаптер за Ѕид Плоча БелаHDMI Snapin Женски Женски F / F Клуч Џек Спојка Адаптер за Ѕид Плоча Бела Директно & 90 степени Десна АглестаHDMI 1.4 корекција спојка ви овозможува лесно да додадете HDMI приклучок за било кој стандарден клуч ѕид плоча, површината планината кутија или patch panel.Snapin HDMI џек е едноставен за инсталација и обезбедува со стабилна F / Fлинија HDMI спојка.

DEN 153.60

Бренд Нови за iMAC A1418 21.5 4K LCD LVDs LED Екран Кабел MK142 MK442 MK452

Бренд Нови за i MAC A1418 21.5" 4 K LCD LVDs LED Екран Кабел MK142 MK442 MK452Гаранција : 1 ГодинаПревозот : За ДОМАШНИ Корисници : Објекти обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по плаќање е примена...

DEN 547.00 576.00

WZSM Нов Лаптоп, DC моќност Џек Приклучок Конектор кабел за HP DV2500 DV2600 DV2700 DV2800 DV2900

90 дена ГаранцијаСосема Нов и никогаш не се користат воПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.Испорака : Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на бројве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и uptodate.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!Контактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

DEN 319.00 335.52

Нови 10PCS NGFF М2 Б SATA-врз Основа на Цврста Состојба Дискови за да MSATA Адаптер Конвертор Картичка за Windows

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Бренд НовиВисок КвалитетNGFF да MSATAСлики :

DEN 1608.00

нови 13.3 инчен за Dell Vostro V13 V130 лаптоп vedio LCD DR13 lvds Видео Кабел 06H9HY 6H9HY 50.4M104.001 50.4M104.101

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации при донесување цел Ние брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно...

DEN 960.00

PC Кристал Шеф RJ45 Машки да USB 2.0 БОЛЕСТ Женски Адаптер за Полнач за Лаптоп LAN Мрежата Ethernet Кабел Конвертор Transverter Приклучок

PC Кристал Шеф RJ45 Машки да USB 2.0 БОЛЕСТ Женски Адаптер за Полнач за Лаптоп LAN Мрежата Ethernet Кабел Конвертор Transverter ПриклучокОва е сосема нов и висок квалитет на адаптер...

DEN 27.00 36.00

Бесплатен превозот Нови NGFF М2 Б SATA-врз Основа на Цврста Состојба Дискови за да MSATA Адаптер Конвертор Картичка за Windows

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Brand New Висок Квалитет NGFF да MSATAСлики :

DEN 3055.00 3055.20

КОРИСТИ Вистински Микро DB9 ДА RJ12 ЗА Dell EMC 038-003-085 СПС Сериски Кабел

Се користи : објект кој е претходно да се користи Објектот може да има некои знаци на козметички се носат, но е целосно оперативна и функции како што се наменети.Кабел Должина : 86 CM

DEN 2204.00 2395.20

10pcs-Ново за iMAC A1418 21.5 4K LCD LVDs LED Екран Кабел MK142 MK442 MK452

Нова за i MAC A1418 21.5" 4 K LCD LED LVDsЕкран Кабел MK142 MK442 MK452 Тестирање : Целосно Тестирани добри работни Квалитет : НоваПакет : Кабелска*10Производи Detalls : 100% Реално Снимање,Точно, Транспарентно, Професионално,Сите Круг

DEN 3600.00

1 метар Супер High Speed USB 3.0 5Gbps на Микро Б машки Да машки кабел за продолжување /Hub/Хард Диск/HDD/SSD Куќиште

Карактеристики На Enfinity Super Speed USB 3.0 Тип на МикроБ Кабел е неопходен додаток за Центар,преносни надворешни хард дискови,HDD / SSD Куќиште и паметни телефони како што се Samsung Галакси S5, Забелешка 3, Забелешка 4, и Имајте на ум Про 12.2 со заеднички MicroB USB 3.0 порт...

DEN 174.00 191.52