• Ново
0.3 метар Супер High Speed USB 3.0 5Gbps А до Б машки Да машки кабел за продолжување за Печатач/Hub/Хард Диск/HDD/SSD Куќиште

0.3 метар Супер High Speed USB 3.0 5Gbps А до Б машки Да машки кабел за продолжување за Печатач/Hub/Хард Диск/HDD/SSD Куќиште

DEN 143.52
DEN 122.00 -15 %

Износот
Во форма достапна за нарачката

Карактеристики На Enfinity Super Speed USB 3.0 Тип А до Б Кабел е неопходен додаток за десктоп надворешни хард дискови, 3.5" SATA огради, скенери, USB хабови, и USB приклучни станици со Тип Б USB 3.0 порт. Super Speed USB 3.0 испорачува 10x на трансфер на податоци го оценувате на Hi-Speed USB 2.0 во до 5 Gbps. Комбинацијата на никел позлатен конектори, голи бакар проводници, и фолија & плетенка оклопна обезбедува супериорни кабел перформанси, грешка-бесплатен пренос на податоци, и брзо полнење брзина. Спецификации - Конектор 1 : USB 3.0 Тип Б Машки Конектор 2 : USB 3.0 Тип На Маж - Кабел Оценка : Super Speed USB 3.0 до 5 Gbps трансфер на податоци го оценувате

Особините

Должина на кабел:
0.3 m
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
11-001-109
Бренд Име:
En-Лаборатории
Тип:
USB Кабли
Производи Статус:
Акции
Тип:
USB кабел
верзија:
USB 3.0
конектор:
Тип Машки на Б Машки
Брзината на трансфер на податоци:
5Gbps
Должина на кабел:
0.3 метар
боја:
Сина

Купувачите избираат и

Бесплатен превозот Нови NGFF М2 Б SATA-врз Основа на Цврста Состојба Дискови за да MSATA Адаптер Конвертор Картичка за Windows

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Brand New Висок Квалитет NGFF да MSATAСлики :

DEN 3055.00 3055.20

3 метар Супер High Speed USB 3.0 5Gbps M/F машки Да се женски кабел за продолжување жица за Центар/тастатура/Маус/headset (слушалки) - 1pcs-Сина

Карактеристики На Enfinity Super Speed USB 3.0 Продолжување Кабел е неопходен додаток за PC и Mac корисниците да се донесе USB периферни уреди како што се хард дискови, принтери, глувци, тастатури, и USB хабови на дофат од зад биро или низ собата...

DEN 359.00 421.92

WZSM трговија на Големо Нов Лаптоп Копчето Прекинувач Табла со Кабел за HP 15-AC 15-15-БОЛЕСТ ABL52 AHL50 LS-C701P

Нови90 Дена ГаранцијаНашите производи е тестирана во добра работна состојба.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

DEN 592.00 623.52

10M црна боја 350MHz snagless UTP Cat5e Етернет кабел,категорија 5e печ кабелот /моделирани 8P8C RJ45 мрежа lan кабел

Карактеристики, кои се Наменети за Wired Дом и Канцеларија Мрежи На Enfinity Cat5e Snagless Мрежа Patch Кабел нуди универзална поврзаност со компјутери и мрежа компоненти, како што се рутери, switch кутии, мрежни принтери, мрежата прикачена за складирање (NAS) уреди, Vo IP телефони, и Рое уреди...

DEN 665.00 801.12

Новиот екран на допир за NT5Z-ST121B-ЕК NT5Z-ST121-ЕК

Новиот екран на допир за NT5 ZST121 BЕК NT5 ZST121ЕКЗабележи : Ако сакате никаква помош, можете да контактирате со вашиот услуги на клиентите или ни даде вашата емејл поле, ние ќе ви одговори во рок од 12 часаСите производи ќе бидат тестирани пред превозотЗа сите за да мора да се вратат на нас, ако од која било причина не ви се допаѓа тоа ,можете да го нарачате тогаш ќе ги прифати по правило, ние го плати превозот ценаод кина, купувачот мора да ги плати за враќање на трошоците од страна на EMS само,ве молам, не цел ако не се прифататНие нудиме : 1.Обезбеди 24*7 поддршка на корисниците на.2.Нудиме на нашите клиенти долниот Кинески цена.3.Насочат на купување и плаќање на процесот.4.Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност.5.Се обезбеди врвен квалитет на нашите производи.6.Им помогне да најдете производи и производители во Кина.За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас на : Услуги На Клиентите : Gi Gi LinСАНДАЧЕ : cs @ 3605buy.comSKYPY : Customer Service_3605buy

DEN 672.00

WZSM Нов Лаптоп, DC моќност Џек Приклучок Конектор кабел за HP DV2500 DV2600 DV2700 DV2800 DV2900

90 дена ГаранцијаСосема Нов и никогаш не се користат воПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.Испорака : Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на бројве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и uptodate.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!Контактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

DEN 319.00 335.52

нова за Asus K54HY K54L K54LY X54C X54H X54HR X54HY X54L X54LY K54 X54 лаптоп со LCD lvds Видео Кабел 14g221047000

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации при донесување цел Ние брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно...

DEN 960.00

1.5 метар High Speed USB 2.0 480Mbps А до Б машки Да машки кабел за продолжување за Печатач/Hub/Хард Диск/HDD/SSD Куќиште

Карактеристики На Enfinity HiSpeed Тип А до Б кабел е сигурен избор за поврзување на уреди со USB Тип Б Машки пристаништа како принтери, скенери, печатач switch центри, и други наследство уреди кои се економски да се задржи како backup...

DEN 163.00 196.32

12Pin да 12Pin ZIF 0.5 mm Конектор Адаптер со Продолжување FFC Кабел 100-600mm може да се избере нов 2set

12 Pin да 12 Pin ZIF 0.5 mm Конектор Адаптер со Продолжување FFC Кабел нови 2setОпис : Сосема Нов ОбјектТоа е 12 pin до 12 pin спојка адаптер за 12 pin FFC кабел Проред : 0.5 mm УПОТРЕБА : може да се користи за 12 pin FFC / FPC проширување, итн...

DEN 249.60

1 метар Супер High Speed USB 3.0 5Gbps на Микро Б машки Да машки кабел за продолжување /Hub/Хард Диск/HDD/SSD Куќиште

Карактеристики На Enfinity Super Speed USB 3.0 Тип на МикроБ Кабел е неопходен додаток за Центар,преносни надворешни хард дискови,HDD / SSD Куќиште и паметни телефони како што се Samsung Галакси S5, Забелешка 3, Забелешка 4, и Имајте на ум Про 12.2 со заеднички MicroB USB 3.0 порт...

DEN 174.00 191.52

5pcs/lote 3,5 мм ПОМОШЕН Cabo де Аудио Estereo Macho став 2 РКА Femea Splitter Cabo Adaptador Chumbo Ново 30 cm/1FT

este 6 де polegada де comprimento 3,5 мм мини џек став 2РКА cabo де áudio estéreo Y adaptador este cabo irá enviar на sua música a partir de MP3 плеер став sistema де км.uma extremidade не cabo tem um feminino 3.5 mm стерео мини џек еа outra extremidade tem dois codificados por јадра РКА macho tampões став os ouvidos...

DEN 684.00 720.00

1.5 метар Супер High Speed USB 3.0 5Gbps на Микро Б машки Да машки кабел за продолжување /Hub/Хард Диск/HDD/SSD Куќиште

Карактеристики На Enfinity Super Speed USB 3.0 Тип на МикроБ Кабел е неопходен додаток за Центар,преносни надворешни хард дискови,HDD / SSD Куќиште и паметни телефони како што се Samsung Галакси S5, Забелешка 3, Забелешка 4, и Имајте на ум Про 12.2 со заеднички MicroB USB 3.0 порт...

DEN 128.00 143.52

На 20 милиони црна боја 350MHz snagless UTP Cat5e Етернет кабел,категорија 5e печ кабелот /моделирани 8P8C RJ45 мрежа lan кабел

Карактеристики, кои се Наменети за Wired Дом и Канцеларија Мрежи На Enfinity Cat5e Snagless Мрежа Patch Кабел нуди универзална поврзаност со компјутери и мрежа компоненти, како што се рутери, switch кутии, мрежни принтери, мрежата прикачена за складирање (NAS) уреди, Vo IP телефони, и Рое уреди...

DEN 1195.00 1439.52

WZSM трговија на Големо Нови LCD Flex Видео Кабел за леново G470 G475 лаптоп кабел P/N DC020015T10

Сосема Нов висококвалитетен LCD Видео КабелГаранција : 90daysПакетот вклучува : лаптоп, Лцд КабелПовратни информации : 1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

DEN 349.00 367.68

3M црна боја 350MHz snagless UTP Cat5e Етернет кабел,категорија 5e печ кабелот /моделирани 8P8C RJ45 мрежа lan кабел

Карактеристики, кои се Наменети за Wired Дом и Канцеларија Мрежи На Enfinity Cat5e Snagless Мрежа Patch Кабел нуди универзална поврзаност со компјутери и мрежа компоненти, како што се рутери, switch кутии, мрежни принтери, мрежата прикачена за складирање (NAS) уреди, Vo IP телефони, и Рое уреди...

DEN 239.00 287.52

Бренд Нови за iMAC A1418 21.5 4K LCD LVDs LED Екран Кабел MK142 MK442 MK452

Бренд Нови за i MAC A1418 21.5" 4 K LCD LVDs LED Екран Кабел MK142 MK442 MK452Гаранција : 1 ГодинаПревозот : За ДОМАШНИ Корисници : Објекти обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по плаќање е примена...

DEN 547.00 576.00

1 метар Супер High Speed USB 3.0 5Gbps M/F машки Да се женски кабел за продолжување жица за Центар/тастатура/Маус/headset (слушалки) - 1pcs-Сина

торба Карактеристики На Enfinity Super Speed USB 3.0 Продолжување Кабел е неопходен додаток за PC и Mac корисниците да се донесе USB периферни уреди како што се хард дискови, принтери, глувци, тастатури, и USB хабови на дофат од зад биро или низ собата...

DEN 174.00 191.52

DB25 Женски Сигнал Модул Терминал Збег Одбор Возбудлив /Орев Заби Конектор 25pcs/многу

******************************************************Повеќе детали : DB25G2 Женски Сигнал Модул Терминал ЗбегОдборот Возбудлив / Орев Заби Конектор 25pcs************************************************Слика :

DEN 4376.16

1.8 метри Супер High Speed USB 3.0 5Gbps на Микро Б машки Да машки кабел за продолжување /Hub/Хард Диск/HDD/SSD Куќиште

Карактеристики На Enfinity Super Speed USB 3.0 Тип на МикроБ Кабел е неопходен додаток за Центар,преносни надворешни хард дискови,HDD / SSD Куќиште и паметни телефони како што се Samsung Галакси S5, Забелешка 3, Забелешка 4, и Имајте на ум Про 12.2 со заеднички MicroB USB 3.0 порт...

DEN 244.00 268.32

90 степени Десна Аглеста HDMI 1.4 Snap-in Женски Женски Корекција Џек Спојка Агол Адаптер за Ѕид Плоча Бела

90 степени Десна Аглеста HDMI 1.4 Snapin Женски Женски Корекција Џек Спојка Адаптер за Ѕид Плоча БелаHDMI Snapin Женски Женски F / F Клуч Џек Спојка Адаптер за Ѕид Плоча Бела Директно & 90 степени Десна АглестаHDMI 1.4 корекција спојка ви овозможува лесно да додадете HDMI приклучок за било кој стандарден клуч ѕид плоча, површината планината кутија или patch panel.Snapin HDMI џек е едноставен за инсталација и обезбедува со стабилна F / Fлинија HDMI спојка.

DEN 153.60