• Ново
1.8 метри Супер High Speed USB 3.0 5Gbps на Микро Б машки Да машки кабел за продолжување /Hub/Хард Диск/HDD/SSD Куќиште

1.8 метри Супер High Speed USB 3.0 5Gbps на Микро Б машки Да машки кабел за продолжување /Hub/Хард Диск/HDD/SSD Куќиште

DEN 268.32
DEN 244.00 -9 %

Износот
Во форма достапна за нарачката

Карактеристики На Enfinity Super Speed USB 3.0 Тип на Микро-Б Кабел е неопходен додаток за Центар,преносни надворешни хард дискови,HDD/SSD Куќиште и паметни телефони како што се Samsung Галакси S5, Забелешка 3, Забелешка 4, и Имајте на ум Про 12.2 со заеднички Micro-B USB 3.0 порт. Super Speed USB 3.0 испорачува 10x на трансфер на податоци го оценувате на Hi-Speed USB 2.0 во до 5 Gbps. Комбинацијата на Никел-Обложено конектори, голи бакар проводници, и фолија & плетенка оклопна обезбедува супериорни кабел перформанси, грешка-бесплатен пренос на податоци, и брзо полнење брзина. Спецификации - Конектор 1 : USB 3.0 Микро-Б Машки Конектор 2 : USB 3.0 Тип На Маж - Кабел Оценка : Super Speed USB 3.0 до 5 Gbps трансфер на податоци го оценувате - Поддржува 2.4-Amp брзо полнење

Особините

Должина на кабел:
180mm
Број На Модел На:
11-001-117
Пакет:
Yes
Бренд Име:
En-Лаборатории
Тип:
USB Кабли
Производи Статус:
Акции
Тип:
USB кабел
верзија:
USB 3.0
конектор:
Тип Машки на Микро B Машки
Брзината на трансфер на податоци:
5Gbps
Должина на кабел:
1.8 метри
боја:
Сина

Купувачите избираат и

12Pin да 12Pin ZIF 0.5 mm Конектор Адаптер со Продолжување FFC Кабел 100-600mm може да се избере нов 2set

12 Pin да 12 Pin ZIF 0.5 mm Конектор Адаптер со Продолжување FFC Кабел нови 2setОпис : Сосема Нов ОбјектТоа е 12 pin до 12 pin спојка адаптер за 12 pin FFC кабел Проред : 0.5 mm УПОТРЕБА : може да се користи за 12 pin FFC / FPC проширување, итн...

DEN 249.60

Бесплатен превозот Нови NGFF М2 Б SATA-врз Основа на Цврста Состојба Дискови за да MSATA Адаптер Конвертор Картичка за Windows

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Brand New Висок Квалитет NGFF да MSATAСлики :

DEN 3055.00 3055.20

SATA 22 Pin за да го USB 3.0 Адаптер USB Кабел и Конвертор 2.5 Инчи SATA Хард Диск Сериски Порт USB 3.0 Компјутерски Кабли и Конектори

SATA 22 Pin за да го USB 3.0 Адаптер USB Кабел и Конвертор 2.5 Инчи SATA Хард Диск Сериски Порт USB 3.0 Компјутерски Кабли и КонекториКарактеристики На Производот : 1...

DEN 252.00 344.64

10pcs-Ново за iMAC A1418 21.5 4K LCD LVDs LED Екран Кабел MK142 MK442 MK452

Нова за i MAC A1418 21.5" 4 K LCD LED LVDsЕкран Кабел MK142 MK442 MK452 Тестирање : Целосно Тестирани добри работни Квалитет : НоваПакет : Кабелска*10Производи Detalls : 100% Реално Снимање,Точно, Транспарентно, Професионално,Сите Круг

DEN 3600.00

DB25 Женски Сигнал Модул Терминал Збег Одбор Возбудлив /Орев Заби Конектор 25pcs/многу

******************************************************Повеќе детали : DB25G2 Женски Сигнал Модул Терминал ЗбегОдборот Возбудлив / Орев Заби Конектор 25pcs************************************************Слика :

DEN 4376.16

Нови 10PCS NGFF М2 Б SATA-врз Основа на Цврста Состојба Дискови за да MSATA Адаптер Конвертор Картичка за Windows

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Бренд НовиВисок КвалитетNGFF да MSATAСлики :

DEN 1608.00

DB37 D-Sub DIN Железнички Планината Интерфејс Модул , DB37 машки Збег Одбор

******************************************************Повеќе детали : DB37 DSub DIN Железнички Планината Интерфејс Модул , DB37 машки Збег Одбор************************************************Слика : Answer : ___________________________ Note : не се вклучуваат din железнички

DEN 873.60

КОРИСТИ Вистински Микро DB9 ДА RJ12 ЗА Dell EMC 038-003-085 СПС Сериски Кабел

Се користи : објект кој е претходно да се користи Објектот може да има некои знаци на козметички се носат, но е целосно оперативна и функции како што се наменети.Кабел Должина : 86 CM

DEN 2204.00 2395.20

нова за Asus K54HY K54L K54LY X54C X54H X54HR X54HY X54L X54LY K54 X54 лаптоп со LCD lvds Видео Кабел 14g221047000

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации при донесување цел Ние брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно...

DEN 960.00

3M црна боја 350MHz snagless UTP Cat5e Етернет кабел,категорија 5e печ кабелот /моделирани 8P8C RJ45 мрежа lan кабел

Карактеристики, кои се Наменети за Wired Дом и Канцеларија Мрежи На Enfinity Cat5e Snagless Мрежа Patch Кабел нуди универзална поврзаност со компјутери и мрежа компоненти, како што се рутери, switch кутии, мрежни принтери, мрежата прикачена за складирање (NAS) уреди, Vo IP телефони, и Рое уреди...

DEN 239.00 287.52

PC Кристал Шеф RJ45 Машки да USB 2.0 БОЛЕСТ Женски Адаптер за Полнач за Лаптоп LAN Мрежата Ethernet Кабел Конвертор Transverter Приклучок

PC Кристал Шеф RJ45 Машки да USB 2.0 БОЛЕСТ Женски Адаптер за Полнач за Лаптоп LAN Мрежата Ethernet Кабел Конвертор Transverter ПриклучокОва е сосема нов и висок квалитет на адаптер...

DEN 27.00 36.00

5520 5520g се поврзете со 3d-печатач плоча тестирани од страна на системот круг поврзете одбор

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиYIXIN Електроника е професионален ЛАПТОП додатоци снабдувач, што го поседува моќниот ресурси предност и завршен систем за управување.ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоциВо Кина, ние многу изложбените салони во Шенжен, Гуангжу, Santou, секој објект ќе бидат тестирани, за да бидат сигурни дека тие може да се користи 100%...

DEN 1261.44

WZSM трговија на Големо Нови LCD Flex Видео Кабел за леново G470 G475 лаптоп кабел P/N DC020015T10

Сосема Нов висококвалитетен LCD Видео КабелГаранција : 90daysПакетот вклучува : лаптоп, Лцд КабелПовратни информации : 1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

DEN 349.00 367.68

90 степени Десна Аглеста HDMI 1.4 Snap-in Женски Женски Корекција Џек Спојка Агол Адаптер за Ѕид Плоча Бела

90 степени Десна Аглеста HDMI 1.4 Snapin Женски Женски Корекција Џек Спојка Адаптер за Ѕид Плоча БелаHDMI Snapin Женски Женски F / F Клуч Џек Спојка Адаптер за Ѕид Плоча Бела Директно & 90 степени Десна АглестаHDMI 1.4 корекција спојка ви овозможува лесно да додадете HDMI приклучок за било кој стандарден клуч ѕид плоча, површината планината кутија или patch panel.Snapin HDMI џек е едноставен за инсталација и обезбедува со стабилна F / Fлинија HDMI спојка.

DEN 153.60

WZSM Нов Лаптоп, DC моќност Џек Приклучок Конектор кабел за HP DV2500 DV2600 DV2700 DV2800 DV2900

90 дена ГаранцијаСосема Нов и никогаш не се користат воПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.Испорака : Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на бројве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и uptodate.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!Контактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

DEN 319.00 335.52

Новиот екран на допир за NT5Z-ST121B-ЕК NT5Z-ST121-ЕК

Новиот екран на допир за NT5 ZST121 BЕК NT5 ZST121ЕКЗабележи : Ако сакате никаква помош, можете да контактирате со вашиот услуги на клиентите или ни даде вашата емејл поле, ние ќе ви одговори во рок од 12 часаСите производи ќе бидат тестирани пред превозотЗа сите за да мора да се вратат на нас, ако од која било причина не ви се допаѓа тоа ,можете да го нарачате тогаш ќе ги прифати по правило, ние го плати превозот ценаод кина, купувачот мора да ги плати за враќање на трошоците од страна на EMS само,ве молам, не цел ако не се прифататНие нудиме : 1.Обезбеди 24*7 поддршка на корисниците на.2.Нудиме на нашите клиенти долниот Кинески цена.3.Насочат на купување и плаќање на процесот.4.Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност.5.Се обезбеди врвен квалитет на нашите производи.6.Им помогне да најдете производи и производители во Кина.За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас на : Услуги На Клиентите : Gi Gi LinСАНДАЧЕ : cs @ 3605buy.comSKYPY : Customer Service_3605buy

DEN 672.00

ДП DisplayPort на HDMI/VGA/DVI/Аудио 4-во-1 Конвертор Адаптер Кабел За PC лап-топ компјутери Црна

Вовед : Овој производ е пренослив конверзија кабел, Display Port стандардна дефиниција дигитален сигнал текст во VGA / Аудио / HDMI / DVI аудио и видео излез...

DEN 638.00 671.52