• Ново
Хајд Нови VM8G DDVM8GLC000 LCD LVDS КАБЕЛ ЗА DELL VOSTRO 1014 1088 0X3J2H LCD LVDS КАБЕЛ

Хајд Нови VM8G DDVM8GLC000 LCD LVDS КАБЕЛ ЗА DELL VOSTRO 1014 1088 0X3J2H LCD LVDS КАБЕЛ

DEN 287.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

U. С брод пинг
Станот : иста цена кон сите купувачи
Услуга
e Packet испорака од Кина ( 10 до 25 дена) - Бесплатен превозот
Економијата на Превозот (5 до 15 работни дена) - $ 30.00 ; Секој дополнителен : $ 0.00EMS
Стандард за Испорака (од 3 до 10 дена) - $ 35.00 ; Секој дополнителен : $ 0.00DHL
Ракување со времето : 3 работни дена
International shipping
Вие сте испраќање на НАС превозот центар за користење на Глобалната Превозот Програма.
Алтернативни меѓународни превозот опции
Станот : иста цена кон сите купувачи
Брод : во Светот ; Услуга : ( 40 до 60 дена) - $ 0.00 ; $ 0.00 HK ПОСТ ПОСТ NL Шведска ПОСТ ( Случаен )
Брод : во Светот ; Услуга : ( 7 до 15 работни дена) - $ 38.00 ; $ 10.00EMS
Брод : во Светот ; Услуга : ( 5 до 10 работни дена) - $ 48.00 ; $ 0.00DHL
Ние ги испратите на парцела од Хонгконг пост воздух mail или Сингапур Пост воздух mail или пост NL воздух mail Шведска ПОСТ воздух mail ( Случаен ) Хајд Нови VM8 G DDVM8 GLC000 LCD LVDS КАБЕЛ ЗА DELL VOSTRO 1014 1088 LCD LVDS КАБЕЛ

Особините

Должина на кабел:
0.2 m
Бренд Име:
XIDI
Тип:
VGA Кабли

Купувачите избираат и

КОРИСТИ Вистински Микро DB9 ДА RJ12 ЗА Dell EMC 038-003-085 СПС Сериски Кабел

Се користи : објект кој е претходно да се користи Објектот може да има некои знаци на козметички се носат, но е целосно оперативна и функции како што се наменети.Кабел Должина : 86 CM

DEN 2204.00 2395.20

На 20 милиони црна боја 350MHz snagless UTP Cat5e Етернет кабел,категорија 5e печ кабелот /моделирани 8P8C RJ45 мрежа lan кабел

Карактеристики, кои се Наменети за Wired Дом и Канцеларија Мрежи На Enfinity Cat5e Snagless Мрежа Patch Кабел нуди универзална поврзаност со компјутери и мрежа компоненти, како што се рутери, switch кутии, мрежни принтери, мрежата прикачена за складирање (NAS) уреди, Vo IP телефони, и Рое уреди...

DEN 1195.00 1439.52

10M црна боја 350MHz snagless UTP Cat5e Етернет кабел,категорија 5e печ кабелот /моделирани 8P8C RJ45 мрежа lan кабел

Карактеристики, кои се Наменети за Wired Дом и Канцеларија Мрежи На Enfinity Cat5e Snagless Мрежа Patch Кабел нуди универзална поврзаност со компјутери и мрежа компоненти, како што се рутери, switch кутии, мрежни принтери, мрежата прикачена за складирање (NAS) уреди, Vo IP телефони, и Рое уреди...

DEN 665.00 801.12

3M црна боја 350MHz snagless UTP Cat5e Етернет кабел,категорија 5e печ кабелот /моделирани 8P8C RJ45 мрежа lan кабел

Карактеристики, кои се Наменети за Wired Дом и Канцеларија Мрежи На Enfinity Cat5e Snagless Мрежа Patch Кабел нуди универзална поврзаност со компјутери и мрежа компоненти, како што се рутери, switch кутии, мрежни принтери, мрежата прикачена за складирање (NAS) уреди, Vo IP телефони, и Рое уреди...

DEN 239.00 287.52

WZSM Нов Лаптоп, DC моќност Џек Приклучок Конектор кабел за DELL INSPIRON 15R 5537 M531R (5535)

90 дена ГаранцијаСосема Нов и никогаш не се користат воПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.Испорака : Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на бројве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и uptodate.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!Контактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

DEN 319.00 335.52

нови 16 за HP Compaq CQ60 G60 G60-100 G60-200 G60T CQ60-100 лаптоп со LCD lvds еден Видео Кабел 50.4AH15.001 50.4AH16.001 HBU

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации при донесување цел Ние брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно...

DEN 960.00

1 метар Супер High Speed USB 3.0 5Gbps на Микро Б машки Да машки кабел за продолжување /Hub/Хард Диск/HDD/SSD Куќиште

Карактеристики На Enfinity Super Speed USB 3.0 Тип на МикроБ Кабел е неопходен додаток за Центар,преносни надворешни хард дискови,HDD / SSD Куќиште и паметни телефони како што се Samsung Галакси S5, Забелешка 3, Забелешка 4, и Имајте на ум Про 12.2 со заеднички MicroB USB 3.0 порт...

DEN 174.00 191.52

5PCS/многу DC Моќност 5.5 x 2.1 mm / 2.5 mm Машки да 5.5 2.1/2.5 mm Машки Приклучокот за Кабелот Десна Аглеста 90 степени 60см

DC Моќност 5.5 x 2.1 mm / 2.5 mm Машки да 5.5 2.1 / 2.5 mm Машки Приклучокот за КабелотДесна Аглеста 90 Степени ПриклучокДвете конектор се 5.5 мм (надворешно) / 2.5 mm (внатрешно) големинаИсто така, може да се работи за 5.5 / 2.1 mm приклучокДолжина : 60cm

DEN 256.00 278.40

WZSM трговија на Големо Нов Лаптоп Копчето Прекинувач Табла со Кабел за HP 15-AC 15-15-БОЛЕСТ ABL52 AHL50 LS-C701P

Нови90 Дена ГаранцијаНашите производи е тестирана во добра работна состојба.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

DEN 592.00 623.52

50pin Лента кабел - AWM 20624 80C 60V ФОЛКСВАГЕН -1 HF Флексибилни FFC кабел ( 50*110*0.5 - A )

Спецификација : Должина : 110mm Проред : 0.5 pin број : 50pin Кабел ширина : ≈25мм Конектор : A( На иста страна obverse насока ) Пакет вклучуваат : флексибилен кабел x 1 buc Ако ви треба други спецификација лента кабел ве молиме контактирајте со нас!Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DEN 336.00

3 метар Супер High Speed USB 3.0 5Gbps M/F машки Да се женски кабел за продолжување жица за Центар/тастатура/Маус/headset (слушалки) - 1pcs-Сина

Карактеристики На Enfinity Super Speed USB 3.0 Продолжување Кабел е неопходен додаток за PC и Mac корисниците да се донесе USB периферни уреди како што се хард дискови, принтери, глувци, тастатури, и USB хабови на дофат од зад биро или низ собата...

DEN 359.00 421.92

WZSM Бесплатен Превозот Нови HDD Конектор За HP Compaq NX9010 NX9020 NX9030 HDD Конектор Адаптер

Бренд нови, висококвалитетни90 Дена ГаранцијаОвој производ има се тестирани во добра работна состојба.Испорака : Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на бројве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и uptodate.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!Контактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

DEN 410.00 431.52

WZSM трговија на Големо Нови LCD Flex Видео Кабел за леново G470 G475 лаптоп кабел P/N DC020015T10

Сосема Нов висококвалитетен LCD Видео КабелГаранција : 90daysПакетот вклучува : лаптоп, Лцд КабелПовратни информации : 1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

DEN 349.00 367.68

5pcs/lote 3,5 мм ПОМОШЕН Cabo де Аудио Estereo Macho став 2 РКА Femea Splitter Cabo Adaptador Chumbo Ново 30 cm/1FT

este 6 де polegada де comprimento 3,5 мм мини џек став 2РКА cabo де áudio estéreo Y adaptador este cabo irá enviar на sua música a partir de MP3 плеер став sistema де км.uma extremidade не cabo tem um feminino 3.5 mm стерео мини џек еа outra extremidade tem dois codificados por јадра РКА macho tampões став os ouvidos...

DEN 684.00 720.00

49models микро usb приклучок конектор 5Pin мини usb приклучок за Samsung за HTC за Леново за ZTE...мобилен телефон, таблет компјутер средината

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

DEN 350.00 384.48

Нови 10PCS NGFF М2 Б SATA-врз Основа на Цврста Состојба Дискови за да MSATA Адаптер Конвертор Картичка за Windows

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Бренд НовиВисок КвалитетNGFF да MSATAСлики :

DEN 1608.00

1.5 метар Супер High Speed USB 3.0 5Gbps на Микро Б машки Да машки кабел за продолжување /Hub/Хард Диск/HDD/SSD Куќиште

Карактеристики На Enfinity Super Speed USB 3.0 Тип на МикроБ Кабел е неопходен додаток за Центар,преносни надворешни хард дискови,HDD / SSD Куќиште и паметни телефони како што се Samsung Галакси S5, Забелешка 3, Забелешка 4, и Имајте на ум Про 12.2 со заеднички MicroB USB 3.0 порт...

DEN 128.00 143.52

Ѕидот се Соочуваат Плоча во ЖИВО & 6.35 mm Аудио Микрофон Џек Приклучок за Штекер Избрани Панел Faceplate

Карактеристики : 1 Еден ТВ + 6.35 mm Аудио Микрофон faceplate, 2 Бело во боја, со елегантен футуристички дизајн 3 Панел материјал : ABS 4...

DEN 455.52

Новиот екран на допир за NT5Z-ST121B-ЕК NT5Z-ST121-ЕК

Новиот екран на допир за NT5 ZST121 BЕК NT5 ZST121ЕКЗабележи : Ако сакате никаква помош, можете да контактирате со вашиот услуги на клиентите или ни даде вашата емејл поле, ние ќе ви одговори во рок од 12 часаСите производи ќе бидат тестирани пред превозотЗа сите за да мора да се вратат на нас, ако од која било причина не ви се допаѓа тоа ,можете да го нарачате тогаш ќе ги прифати по правило, ние го плати превозот ценаод кина, купувачот мора да ги плати за враќање на трошоците од страна на EMS само,ве молам, не цел ако не се прифататНие нудиме : 1.Обезбеди 24*7 поддршка на корисниците на.2.Нудиме на нашите клиенти долниот Кинески цена.3.Насочат на купување и плаќање на процесот.4.Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност.5.Се обезбеди врвен квалитет на нашите производи.6.Им помогне да најдете производи и производители во Кина.За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас на : Услуги На Клиентите : Gi Gi LinСАНДАЧЕ : cs @ 3605buy.comSKYPY : Customer Service_3605buy

DEN 672.00

0.3 метар Супер High Speed USB 3.0 5Gbps А до Б машки Да машки кабел за продолжување за Печатач/Hub/Хард Диск/HDD/SSD Куќиште

Карактеристики На Enfinity Super Speed USB 3.0 Тип А до Б Кабел е неопходен додаток за десктоп надворешни хард дискови, 3.5" SATA огради, скенери, USB хабови, и USB приклучни станици со Тип Б USB 3.0 порт...

DEN 122.00 143.52

1.5 метар High Speed USB 2.0 480Mbps А до Б машки Да машки кабел за продолжување за Печатач/Hub/Хард Диск/HDD/SSD Куќиште

Карактеристики На Enfinity HiSpeed Тип А до Б кабел е сигурен избор за поврзување на уреди со USB Тип Б Машки пристаништа како принтери, скенери, печатач switch центри, и други наследство уреди кои се економски да се задржи како backup...

DEN 163.00 196.32

ДП DisplayPort на HDMI/VGA/DVI/Аудио 4-во-1 Конвертор Адаптер Кабел За PC лап-топ компјутери Црна

Вовед : Овој производ е пренослив конверзија кабел, Display Port стандардна дефиниција дигитален сигнал текст во VGA / Аудио / HDMI / DVI аудио и видео излез...

DEN 638.00 671.52

3 метар High Speed USB 2.0 480Mbps M/F машки Да се женски кабел за продолжување жица за Центар/тастатура/Маус/headset (слушалки) - 1pcs-Сина

Карактеристики На Enfinity HiSpeed USB 2.0 Продолжување Кабел е неопходен додаток за PC и Mac корисниците да се донесе USB периферни уреди како што се хард дискови, принтери, глувци, тастатури, и USB хабови на дофат од зад биро или низ собата...

DEN 231.00 277.92