• Ново
25мм Значка Круг машина ,сечење големина 35mm, за правење 25mm Pin Копчиња

25мм Значка Круг машина ,сечење големина 35mm, за правење 25mm Pin Копчиња

DEN 2160.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Answer : ___________________________ Note :
Оваа машина големина : 35mm користат за 25mm значка хартија за сечење
Да ви обезбедиме квалитетни услуги,
Ве молиме прочитајте ги внимателно пред да се направи исплата. Превозот
1. превозот цена не е за сите место во светот,пред да Плати цел pls confrim со мене.
ако дојде од Русија,Гана,Украина ,други Блискиот Исток земји pls не се плаќа пред да се потврди превозот.
2. Сите Превозот цената не вклучува : Прилагодено Должност и Данок .
3. Превозот : DHL или UPS ,да се Fedex, ТНТ ,EMS,ние ќе го испрати од едно од нив .Без разлика што и да одберете ,ако имате прашање pls дозволете ми да знам.
4. Кога сте го добиле скршени пакет,pls Жалба до локалните Курирска компанија
Значка Големина Спореди :
Значка На Одлуки
2013 Шангај Рекламирање саем :
Нашата Фабрика :
Шоу Соба
НЕМА Бесплатен Превозот Земја
Значка На Одлуки Опрема
Нашите Услуги
б adge машина,значка машина за правење,значка создателот,копче машината,име значка машина,метал badgemaking машина,значка копчето pin машина за правење,плоштад копчето значка машина за правење,значка создателот машина,pin значка машина,значка машина копчето pin создателот,прирачник значка машина,значка копчето машина,manual копчето значка машина,значка машина за правење мувла,значка материјал,pin копчето значка материјали,значка материјали за правење,природен материјал копчето,значка делови,копчето делови,калај значка машина материјал,значка компоненти

Особините

Бренд Име:
ЈАС L YEVOR

Купувачите избираат и

Уметноста Нож Комунални Нож Уметност Снабдувањето со Хартија И Канцеларија Нож Diy Уметност Машина Нож Канцелариски Училиште Алатки Хартија Машина 1pcs

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет Висок квалитет, од нерѓосувачки челик и пластични заклучување на уредот, остар и издржливи...

DEN 38.00 42.72

3pcs / многу , Жирафа Мини Рачна Машина за Деца , Симпатична плик Писмо настроената Машина , Мини Хартија Машина Нож

3pcs по целМатеријал : ABS+Легиран ЧеликГолемина : 10cm X 1,5 см / еезНие ќе испрати мешана боја за секоја целЗа Превозот : Цел над НАС$5.00 , ние ќе брод надвор со следење на број ...

DEN 102.00 120.00

Слатка Бонбони Боја Преносни Комунални Нож За Хартија, Машина За Сечење Хартија Жилет Сечилото Канцеларија Канцелариски Escolar Papelaria

Опис Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал легиран челик Тежина За : 10g Боја Случаен боја Големина 7.5 x 1 cm во Пакување Листа : 1 x Комунални Нож Забелешка : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производпоради боја приказ на различни монитори.[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][39900] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..

DEN 24.00 26.88

Античкиот Занает Нерѓосувачки Ножици Гроздобер Ножици Златен Тон DIY рачно изработени Алатки Креативни Ножици

Топла Продажба!Опис : Големина : 9cmКоличина : 1pcНајчесто поставувани ПРАШАЊА 1 П : ми се допаѓа твојот предмети,може да ви понуди wholesales цена, ако јас цел многу?1 : Ние сме фабрика и добредојде на цел многу да се разговара на цена!2 П : По плаќање јасно,кога ќе предмети дојде?A : Нормално објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа кога плаќање во готово.Превозот време е за 2050 бизнис дена, но некои земји трае долго времеда го прави на сопствен увоз, како што се Бразил, руски, Италија...

DEN 216.00 239.52

1PC Случаен Боја Мини Ученик Комунални Нож Џеб Жилет Сечилото на Нож Машина Писмо Настроената DIY Канцелариски cuchillo uso де

wyприклучокstartЖешка Стока$1.67 $2.29$8.28 $9.97$3.97 $4.51$0.94 $1.07$9.09 $11.66$2.04 $2.62$3.07 $4.21$9.03 $9.5wyприклучоккрајзапочнетеПрочитајте Пред да ја Купите ве Молиме проверете превозот метод ќе се избираат внимателно, ние ќе го испратам врз основа на вашиот избор(trackable или untrackable)...

DEN 68.16