• Ново
5 Парчиња Продолжување Кабелот АНТЕНСКИ Приклучок RP SMA Џек Машки Pin за да го ufl./ IPX IPEX Адаптер 1.13 mm Pigtail Кабел

5 Парчиња Продолжување Кабелот АНТЕНСКИ Приклучок RP SMA Џек Машки Pin за да го ufl./ IPX IPEX Адаптер 1.13 mm Pigtail Кабел

DEN 171.84

Износот
Во форма достапна за нарачката


Продолжување Кабелот АНТЕНСКИ Приклучок RP SMA Џек Машки Pin за да го ufl./ IPX IPEX Адаптер 1.13 mm Pigtail Кабел
Карактеристики : 1 Отпорност 50 ohm 2 Конектори
У fl ( IPX ) женски RP SMA Џек(Машки Pin) и 3 Изборни Кабел
1.13 мм кабелска 4 Изборен Должина
15cm ( Ако сте треба други должина,pls контактирајте со нас )

Особините

Број На Модел На:
0L-2406
кабелот тип:
1.13 кабел
Должина:
15cm
конектор:
У fl / ipx да RP SMA Џек
Функција:
Продолжување На Кабелот
боја:
Црна
is_customized:
Yes
Примена:
RF

Купувачите избираат и

10pcs/многу XLR Конектор 3 Pin XLR Панел Планината Никел Позлатен XLR Машки Шасија Plug Wire Конектор БОГАТА ТЕХНИКА Wholesales

10pcs / многу XLR Конектор 3 Pin XLR Машки Приклучок 2дупка Панел Планината Никел Позлатен Авијација Конектор, XLR Аудио Звучници Кабел АдаптерТочка Име : 3 Pin XLR Машки Панел Планината Конектор / Adapter / Конвертор XLR Пол : Машки XLR Приклучок Позлата : Никел Позлатен 2 Дупка Панел Планината Нето Тежина : 19.0 g / еез Статус : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет,во Парк Пакет се Вклучени : 10pcs XLR Панел Планината Конектор во ПП Торба Кликнете на овој линк за 100pcs / многу : За компанијата Богата Техника(хонг конг) Group Co.,Ltd...

DEN 637.00 950.40

10 компјутери/многу 210*140*42mm пластична мрежа кутија за електронски проектот abs домување DIY контрола switch штекер делница рутер случај

Опис на производот : 1, Itmes : Биро врвот пластични куќиште2, боја : бела3, големина : 210x140x42 MM4, Материјал : ABS пластика5, Тежина : 250 gпроизвод карактеристики : 1 , производ со независни пакување кутија и картонска ...

DEN 3295.00 4224.00

20pcs-500pcs Еден Вид 180Degree USB 2.0 Податоци Џек Plug Краток Тело Вертикална со Работ Навивам 13.7 mm/15mm за Компјутер КОМПЈУТЕР

Еден Вид 180 Degree USB 2.0 Податоци Џек Plug Краток Тело Вертикална со Работ Навивам 13.7 mm / 15mm за Компјутер КОМПЈУТЕР20 PCS500 PCSпочитувани купувачи,постојат 2 тип за да изберете.13.7 мм или 15mm должина за да изберете.ве молиме да ни кажете што сакате.ви благодариме.Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

DEN 350.00 427.20

25pcs/пакет J389 USB Продолжување Терминал Податоци Линк Транзиција Заеднички USB Гол Главата Конектор Бесплатен Превозот Русија

25pcs / пакет J389 USB Продолжување Терминал Податоци Линк Транзиција Заеднички USB Гол Главата Конектор Бесплатен Превозот РусијаПакетот вклучува : 25pcsОди до мојата продавница : Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

DEN 116.00 121.92

1 Пар 4mm Банана Приклучок Црвено Црн Конектор за Антена Терминал Обврзувачки Пост Говорникот Џек L15

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетЦрвена и balck пластични изолација јакна, за полесно препознавање, прифатете до 4mm кабел со дијаметар со една завртка престанокНајчесто се користат за да се обезбеди построги поврзување на звучници жица до обврзувачки пост во задниот дел на говорникот или на аудио приемникотДолжина : 48mm / 1.89"Количина : 1 ПарAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

DEN 44.00 53.28

Molex3.0 растојание автомобил линија конектор 5557 задник plug линија одбор 2p двоен ред конектори

Molex 3.0 mmMolex 4.2 mmНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПлаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачкатаАко не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,ве молиме да чека неколку минути и Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.во светот превозот (Освен некои земји и APO / FPO)Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Ние само брод да се потврди цел адреси...

DEN 159.36

1 Пар 4mm 30V-60V Изолација Пирсинг Игла Не-деструктивни Тест Сонди Алатка Црвена/Црна L15

Опис : Антикршење меки рачки, бакар игли, тест сонди манипулира во тест повеќе чувствителни и повеќе точни, добар квалитет и ултраиздржливи.Линија моќ метар може да се користи .сонди се многу остри игли, многу погодна за мерење на мали IC игли, LED сијалици и компоненти.Спецификации : Материјал : не ' Рѓосувачки челик, бакарБоја : Црвена / ЦрнаИзолатор : АПВкупна должина : 80mmТабела перо должина : 20mmТабела перо Големина : 0.7 mmОтворот дијаметар : 4mmСтруја : 1АНапон : 30 V60 VПогодни за : MultimetersКоличина : 1 ПарAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

DEN 151.00 192.96

10Pcs SMA женски џек орев bulkhead crimp за RG316 RG174 RG178 кабел Коаксијален АНТЕНСКИ Приклучок за Goldplated Директно Adapter SMA

10 Pcs SMA женски џек орев bulkhead crimp за RG316 RG174 RG178 кабел Коаксијален АНТЕНСКИ Приклучок за Goldplated Директно Adapter SMASpectificationRF адаптери цена ефикасно решение, кој е со висок квалитет и брз комбинации со едноставно нарезници два конектори заедно, без лемење или crimping потребно.Адаптер ЗА производот линија вклучува во серија RF адаптери дизајн и помеѓу серија адаптер дизајни, како и Т и Крстот RF адаптери.Интерфејс видови се вклучени во адаптер ,како што се SMA, TNC, N и BNC,кои се достапни во машки, женски, приклучокот, џек, receptacle родова, во 50 Ohm &75 Ohm отпорност и во стандард на поларитетот или обратно поларитетот.RF адаптери се достапни во брз исклучите (QD), притисниза или стандарден интерфејс , прав, за 90 степени верзии,како и bulkhead ,или 4 дупка панел конфигурации.RF адаптери во стандардни и високи перформанси со месинг тело .Нерѓосувачки челик тело ќе се прилагоди! 1...

DEN 392.00 445.44

Бакар Аудио Splitter Plug РКА 1 Машки 2. Женски AV Приклучок Конектор Адаптер L15

Карактеристики : Се користи како адаптер за аудио и видео поврзувањеИдеален за позиционирање РКА кабли флеш против HDTV, BluRay / DVD плеер, конзола за игри, DVR, кабелски / сателитски кутија, subwoofer, приемник или други РКАот уредЧист бакар диригент,златна плоча за најдобар сигнал на преносСпецификација : МашкоЖенски SocketМатеријал : БакарТип : РКА / С Splitter АдаптерПриклучокот живот : над 5000 патиГолемина : 46x21mm / 1.81x0.83"Количина : 1 КомпјутерAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

DEN 80.00 86.40

Tanger N женски џек 4four дупка панел за BNC машки приклучок директно со RG316 Коаксијален Pigtail Скокач Низок Губење кабел 3feet 100cm

Пребарување E g : Текст SMA N Кабел и кликнете на копчето за Пребарување , а потоа можете да ги дознаете Сите елементи за "SMA и N Кабел" .Делови име : N женски џек 4four дупка панел за BNC машки приклучок со 3feet 10 0cm RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail кабелкапацитет на производство : 1000pcs на ден ( Ако големо количество купување, pls...

DEN 274.00 288.00

10pcs Микро-Одговара 3.0 mm конектор обланда Двојна редови 2x1 2 Pin 4 6 8 10 12 14 16 18 20 24 Pin Директно Преку Дупка PCB Лемење 43045

МикроОдговара 3.0 mm конектор обланда Двојна редови 2x1 2 Pin 4 6 8 10 12 14 16 18 20 24 Pin Директно Преку Дупка PCB Лемење 43045Корисниците Кои Видени Оваа Точка Исто Така, Видени

DEN 160.00 168.00

ALLISHOP коаксијален АНТЕНСКИ coax адаптер RP-SMA машки да SMA женски Антена за Конектори RG58 Pigtail Кабел 45m

ALLISHOP коаксијален АНТЕНСКИ coax адаптер RPSMA машки да SMA женски Антена за Конектори RG58 Pigtail Кабел 45mRF кабел собранието / Кабел / Скокач кабел / Интерфејс Кабел Спецификации : Дел Број : WKSMA / MSSMA / FSBRG58S pecificationImpendence50 ohmКонектор 1SMA женски праваКонектор 2RP SMA машкиКабелот типRG58Должина на кабел45 MПримена Широко се користат за Антени, Безжична LAN Уреди , Коаксијален кабел, WiFi Радија Надворешна АнтенаАпликацијата,s Безжична ОЕМ Апликации ,Безжична Инфраструктура ,микробранова печка апликации идигитален комуникациски систем кои бараат високи перформанси...

DEN 3670.00 4169.76

16p двојно коло компјутер Molex конектори 3.0 mm конектор за полнач 5557 задник приклучок конектор

Molex 3.0 mmMolex 4.2 mmНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПлаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачкатаАко не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,ве молиме да чека неколку минути и Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.во светот превозот (Освен некои земји и APO / FPO)Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Ние само брод да се потврди цел адреси...

DEN 168.48

43025 директно двојно игла 6 pin MOLEX 3 мали проред 5557 игла PCB коло конектори

Molex 3.0 mmMolex 4.2 mmНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПлаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачкатаАко не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,ве молиме да чека неколку минути и Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.во светот превозот (Освен некои земји и APO / FPO)Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Ние само брод да се потврди цел адреси...

DEN 174.72