• Ново
PHDR-16VS CONN ДОМУВАЊЕ ДОКТОРСКИ 16POS 2MM ДВОЈНА Конектори терминали домување нови и оригинални делови

PHDR-16VS CONN ДОМУВАЊЕ ДОКТОРСКИ 16POS 2MM ДВОЈНА Конектори терминали домување нови и оригинални делови

DEN 7680.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Дел NO : PHDR-16 VS
MOQ : 1000pcs

Особините

Број На Модел На:
PHDR-16VS
Бренд Име:
GRTMC

Купувачите избираат и

6p Molex 4.2 mm 5559 конектор приклучок женски гума школка автомобил конектор

Опис На ПроизводотНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПлаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачкатаАко не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,ве молиме да чека неколку минути и Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.Опис на производот многу многу многу многу многу многу многу многу многу многу многу многу многу

DEN 167.04

N машки plug десен агол од 90 степен да BNC женски џек со RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач кабел 3feet 100cm RF Низок Губење кабли

Search > E g : Текст SMA N Кабел и кликнете на копчето , а потоа можете да ги дознаете Сите елементи за "SMA N Кабел" . Делови име : N машки plug десен агол да се BNC женски џек 3feet 100cm RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail кабел капацитет на производство : 1000pcs на ден ( Ако големо количество купување, pls...

DEN 274.00 288.00

Molex3.0 растојание автомобил линија конектор 5557 задник plug линија одбор 2p двоен ред конектори

Molex 3.0 mmMolex 4.2 mmНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПлаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачкатаАко не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,ве молиме да чека неколку минути и Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.во светот превозот (Освен некои земји и APO / FPO)Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Ние само брод да се потврди цел адреси...

DEN 159.36

5Pcs/многу Usb Конектор Б Тип 180-Степенот на Вертикална USB Женски Конектор за Печатач Штекер Плоштад Главата Конектор Бесплатен Превозот

За Плаќање : Ние acceppt : Visa,Mastercard,Зачувам |Потврди Адреса со име и презиме| Ние брод на Aliexpress адреса на САМО.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат...

DEN 71.04

Tanger N женски џек да се BNC машки приклучок директно со RG316 RG-316 Коаксијален Pigtail Скокач Низок Губење кабел 3feet 100cm Висок Квалитет

Пребарување E g : Текст SMA N Кабел и кликнете на копчето за Пребарување , а потоа можете да ги дознаете Сите елементи за "SMA и N Кабел" .Делови име : N женски џек да се BNC машки приклучок со 3feet 10 0cm RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail кабелкапацитет на производство : 1000pcs на ден ( Ако големо количество купување, pls...

DEN 264.00 278.40

Висок Тековната 30A М5 Тип 4mm Засилувач Женски Банана Џек Штекер Тест Обврзувачки Пост L15

Функција : Површината е никел позлата обработка, па тоа не е brassy Бидејќи бакар производство патина лесно во воздухот, никел не е жив, може да се спречи патина, зголемување сјај, и многу повеќе се носатотпорОбврзувачки пост е инсталиран на моќност засилувач и звучници за конекција терминали, кои се поврзете со звучна кутија линијаСпецификации : Тип : Регулатор На НапонМатеријал : Coppper + ABSБоја : Црвена / Црна / Жолта / Зелена / БлуМаксимална Струја : 30 AВкупна должина : 45mmПанел Исечок Дијаметар : 13mmБанана Приклучок Дијаметар : 4mmНавој Дијаметар : 5mmКоличина : 1 КомпјутерAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

DEN 48.00 50.88

Фабриката на продажба Коаксијален АНТЕНСКИ кабел N машки да се женски конектор N машки N женски RG58 Pigtail кабел 50cm брзо брод

Фабриката на продажба Коаксијален АНТЕНСКИ кабел N машки да се женски конектор N машки N женски RG58 Pigtail кабел 50cmТип : Коаксијален АНТЕНСКИ ,Pigtail КабелConversion type : NФункција : Конверзија и продолжување наКонектор 01 : N машки(приклучок)Конектор 02 : N женски(Jack)Кабел : RG58Должина : 50cmНие обезбедуваме прилагодено производство,ако треба други должина или конектор ве молиме контактирајте со нас!

DEN 139.20

10pcs Микро-Одговара 3.0 mm конектор обланда Двојна редови 2x1 2 Pin 4 6 8 10 12 14 16 18 20 24 Pin Директно Преку Дупка PCB Лемење 43045

МикроОдговара 3.0 mm конектор обланда Двојна редови 2x1 2 Pin 4 6 8 10 12 14 16 18 20 24 Pin Директно Преку Дупка PCB Лемење 43045Корисниците Кои Видени Оваа Точка Исто Така, Видени

DEN 160.00 168.00

10pcs/многу XLR Конектор 3 Pin XLR Панел Планината Никел Позлатен XLR Машки Шасија Plug Wire Конектор БОГАТА ТЕХНИКА Wholesales

10pcs / многу XLR Конектор 3 Pin XLR Машки Приклучок 2дупка Панел Планината Никел Позлатен Авијација Конектор, XLR Аудио Звучници Кабел АдаптерТочка Име : 3 Pin XLR Машки Панел Планината Конектор / Adapter / Конвертор XLR Пол : Машки XLR Приклучок Позлата : Никел Позлатен 2 Дупка Панел Планината Нето Тежина : 19.0 g / еез Статус : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет,во Парк Пакет се Вклучени : 10pcs XLR Панел Планината Конектор во ПП Торба Кликнете на овој линк за 100pcs / многу : За компанијата Богата Техника(хонг конг) Group Co.,Ltd...

DEN 637.00 950.40

43025 директно двојно игла 6 pin MOLEX 3 мали проред 5557 игла PCB коло конектори

Molex 3.0 mmMolex 4.2 mmНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПлаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачкатаАко не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,ве молиме да чека неколку минути и Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.во светот превозот (Освен некои земји и APO / FPO)Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Ние само брод да се потврди цел адреси...

DEN 174.72

20pcs-500pcs Еден Вид 180Degree USB 2.0 Податоци Џек Plug Краток Тело Вертикална со Работ Навивам 13.7 mm/15mm за Компјутер КОМПЈУТЕР

Еден Вид 180 Degree USB 2.0 Податоци Џек Plug Краток Тело Вертикална со Работ Навивам 13.7 mm / 15mm за Компјутер КОМПЈУТЕР20 PCS500 PCSпочитувани купувачи,постојат 2 тип за да изберете.13.7 мм или 15mm должина за да изберете.ве молиме да ни кажете што сакате.ви благодариме.Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

DEN 350.00 427.20

(5 парчиња/многу) Pigtail Продолжување кабел RG316 30CM RP-SMA Plug N Женски Џек конектор

Pigtail Продолжување кабел RG316 30 CM RPSMA Plug N Женски Џек конекторФункција : Конектор Тип : N Џек, женски pin & RPSMA Приклучокот,женски pin Кабел Тип : RG316 Должина : 30cm Состојба : 100% Неискористени,Сосема нов и Висок квалитет.Ние, исто така, имаат 5cm,15см,20cm и 25cm должина,pls контактирате доколку ви треба каква било друга должина.

DEN 900.48

2000pcs 5P SMD Микро USB Порта Женски Приклучок за DIY Додатоци Телефон 5Pins Микро USB Полнење Конектори Приклучоци

5 P SMD Микро USB Порта Женски Приклучок за DIY Додатоци Телефон 5 Pins Микро USB Полнење Конектори Приклучоци2000 PCSЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

DEN 3802.00 4636.80

RP SMA женски кабел адаптер за антена 22 см, конектор машки, на 90 степен на КПД 9

Бренд Нови 100% Конектор : RP SMA женски Конектор Б : машки конвенцијата на правата на детето во деведесет степени Бренд Нови 100% Конектор : RP SMA женскиКонектор Б : машки конвенцијата на правата на детето во деведесет степениКоличина : 1Боја : ЦрнаПакет Содржина : 1 x машки 90 степени кабел КПД 9, RP SMA женскиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

DEN 110.88

10 компјутери/многу 210*140*42mm пластична мрежа кутија за електронски проектот abs домување DIY контрола switch штекер делница рутер случај

Опис на производот : 1, Itmes : Биро врвот пластични куќиште2, боја : бела3, големина : 210x140x42 MM4, Материјал : ABS пластика5, Тежина : 250 gпроизвод карактеристики : 1 , производ со независни пакување кутија и картонска ...

DEN 3295.00 4224.00

5 Парчиња Продолжување Кабелот АНТЕНСКИ Приклучок RP SMA Џек Машки Pin за да го ufl./ IPX IPEX Адаптер 1.13 mm Pigtail Кабел

Продолжување Кабелот АНТЕНСКИ Приклучок RP SMA Џек Машки Pin за да го ufl. / IPX IPEX Адаптер 1.13 mm Pigtail КабелКарактеристики : 1 Отпорност 50 ohm 2 КонекториУ fl ( IPX ) женски RP SMA Џек(Машки Pin) и 3 Изборни Кабел1.13 мм кабелска 4 Изборен Должина15cm ( Ако сте треба други должина,pls контактирајте со нас )

DEN 171.84

5 set/Торба 5.5 мм x 2.1 mm Машки DC Моќност Приклучок Конектор+5 Компјутери Завртка за Заклучување Женски Панел Приклучок Адаптер за Монтирање

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Овие DC машки & женски Конектори се во прилог на моќта кабел користејќи лемење терминали, совршен за правење на кабел со посакувана должина или замена на скршен конектор...

DEN 51.00 58.56

ALLISHOP SMA Женски Bulkhead да SMA Машки Десен Агол RF Кабел RG-174 3M Висок Квалитет

ALLISHOP SMA Женски Bulkhead да SMA Машки Десен Агол RF Кабел RG174 3 M Висок Квалитет Ако сакате другите должина или кабел тип ,pls контактирајте со нас.Детали за производот Состојба : Brand New Широко се користат за Антени, Безжична LAN Уреди , Коаксијален кабел, WiFi Радија Надворешна АнтенаАпликацијата,s Безжична ОЕМ Апликации ,Безжична Инфраструктура ,микробранова печка апликации идигитален комуникациски систем кои бараат високи перформанси...

DEN 543.00 617.28

10Pcs SMA женски џек орев bulkhead crimp за RG316 RG174 RG178 кабел Коаксијален АНТЕНСКИ Приклучок за Goldplated Директно Adapter SMA

10 Pcs SMA женски џек орев bulkhead crimp за RG316 RG174 RG178 кабел Коаксијален АНТЕНСКИ Приклучок за Goldplated Директно Adapter SMASpectificationRF адаптери цена ефикасно решение, кој е со висок квалитет и брз комбинации со едноставно нарезници два конектори заедно, без лемење или crimping потребно.Адаптер ЗА производот линија вклучува во серија RF адаптери дизајн и помеѓу серија адаптер дизајни, како и Т и Крстот RF адаптери.Интерфејс видови се вклучени во адаптер ,како што се SMA, TNC, N и BNC,кои се достапни во машки, женски, приклучокот, џек, receptacle родова, во 50 Ohm &75 Ohm отпорност и во стандард на поларитетот или обратно поларитетот.RF адаптери се достапни во брз исклучите (QD), притисниза или стандарден интерфејс , прав, за 90 степени верзии,како и bulkhead ,или 4 дупка панел конфигурации.RF адаптери во стандардни и високи перформанси со месинг тело .Нерѓосувачки челик тело ќе се прилагоди! 1...

DEN 392.00 445.44

10pcs/многу 6.35 Конектор 6.35 mm Женски Џек Штекер Шасија 2-дупка Панел Планината Аудио Микрофон Звучник Кабел Терминален Адаптер

10pcs 6.35 Конектор 6.35 mm Женски Џек Штекер Шасија 2дупка Панел Планината Аудио Микрофон Звучник Кабел Терминален Адаптер Сребро или Црна БојаТочка Име : 6.35 mm Женски Џек Штекер Панел Планината Конектор / Adapter / Конвертор Боја : Сребро или Црна Нето Тежина : 23.0 g / еез Статус : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет,во Парк Пакет се Вклучени : 10pcs 6.35 mm Женски Панел Планината Конектор во ПП Торба Кликнете на овој линк за 100pcs / многу : *************************************************************************************************** Сребрена Боја : Црна Боја : За компанијата Богата Техника(хонг конг) Group Co.,Ltd...

DEN 711.00 1128.00