• Ново
ZHR-9 CONN ДОМУВАЊЕ ZH 9POS 1.5 ММ во бела боја Конектори терминали домување нови и оригинални делови

ZHR-9 CONN ДОМУВАЊЕ ZH 9POS 1.5 ММ во бела боја Конектори терминали домување нови и оригинални делови

DEN 3120.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Дел NO : ZHR-9
MOQ : 1000pcs

Особините

Број На Модел На:
ZHR-9
Бренд Име:
GRTMC

Купувачите избираат и

Топла Продажба Tanger N женски џек да се BNC машки приклучок директно со RG316 RG-316 Коаксијален Pigtail Скокач Низок Губење кабел 20inch 50cm

Пребарување E g : Текст SMA N Кабел и кликнете на копчето за Пребарување , а потоа можете да ги дознаете Сите елементи за "SMA и N Кабел" .Делови име : N женски џек да се BNC машки приклучок со 20inch 50cm RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail кабелкапацитет на производство : 1000pcs на ден ( Ако големо количество купување, pls...

DEN 246.00 259.20

Tanger N женски џек 4four дупка панел за BNC машки приклучок директно со RG316 Коаксијален Pigtail Скокач Низок Губење кабел 3feet 100cm

Пребарување E g : Текст SMA N Кабел и кликнете на копчето за Пребарување , а потоа можете да ги дознаете Сите елементи за "SMA и N Кабел" .Делови име : N женски џек 4four дупка панел за BNC машки приклучок со 3feet 10 0cm RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail кабелкапацитет на производство : 1000pcs на ден ( Ако големо количество купување, pls...

DEN 274.00 288.00

N машки plug десен агол од 90 степен да BNC женски џек со RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач кабел 3feet 100cm RF Низок Губење кабли

Search > E g : Текст SMA N Кабел и кликнете на копчето , а потоа можете да ги дознаете Сите елементи за "SMA N Кабел" . Делови име : N машки plug десен агол да се BNC женски џек 3feet 100cm RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail кабел капацитет на производство : 1000pcs на ден ( Ако големо количество купување, pls...

DEN 274.00 288.00

Висок Тековната 30A М5 Тип 4mm Засилувач Женски Банана Џек Штекер Тест Обврзувачки Пост L15

Функција : Површината е никел позлата обработка, па тоа не е brassy Бидејќи бакар производство патина лесно во воздухот, никел не е жив, може да се спречи патина, зголемување сјај, и многу повеќе се носатотпорОбврзувачки пост е инсталиран на моќност засилувач и звучници за конекција терминали, кои се поврзете со звучна кутија линијаСпецификации : Тип : Регулатор На НапонМатеријал : Coppper + ABSБоја : Црвена / Црна / Жолта / Зелена / БлуМаксимална Струја : 30 AВкупна должина : 45mmПанел Исечок Дијаметар : 13mmБанана Приклучок Дијаметар : 4mmНавој Дијаметар : 5mmКоличина : 1 КомпјутерAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

DEN 48.00 50.88

20pcs-500pcs Еден Вид 180Degree USB 2.0 Податоци Џек Plug Краток Тело Вертикална со Работ Навивам 13.7 mm/15mm за Компјутер КОМПЈУТЕР

Еден Вид 180 Degree USB 2.0 Податоци Џек Plug Краток Тело Вертикална со Работ Навивам 13.7 mm / 15mm за Компјутер КОМПЈУТЕР20 PCS500 PCSпочитувани купувачи,постојат 2 тип за да изберете.13.7 мм или 15mm должина за да изберете.ве молиме да ни кажете што сакате.ви благодариме.Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

DEN 350.00 427.20

ALLISHOP SMA Женски Bulkhead да SMA Машки Десен Агол RF Кабел RG-174 3M Висок Квалитет

ALLISHOP SMA Женски Bulkhead да SMA Машки Десен Агол RF Кабел RG174 3 M Висок Квалитет Ако сакате другите должина или кабел тип ,pls контактирајте со нас.Детали за производот Состојба : Brand New Широко се користат за Антени, Безжична LAN Уреди , Коаксијален кабел, WiFi Радија Надворешна АнтенаАпликацијата,s Безжична ОЕМ Апликации ,Безжична Инфраструктура ,микробранова печка апликации идигитален комуникациски систем кои бараат високи перформанси...

DEN 543.00 617.28

B8p 4.2 mm PC одбор заварување плоча проред конектор 5557

Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПлаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачкатаАко не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,ве молиме да чека неколку минути и Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.во светот превозот (Освен некои земји и APO / FPO)Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Ние само брод да се потврди цел адреси...

DEN 178.56

6p Molex 4.2 mm 5559 конектор приклучок женски гума школка автомобил конектор

Опис На ПроизводотНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПлаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачкатаАко не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,ве молиме да чека неколку минути и Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.Опис на производот многу многу многу многу многу многу многу многу многу многу многу многу многу

DEN 167.04

10 компјутери/многу 210*140*42mm пластична мрежа кутија за електронски проектот abs домување DIY контрола switch штекер делница рутер случај

Опис на производот : 1, Itmes : Биро врвот пластични куќиште2, боја : бела3, големина : 210x140x42 MM4, Материјал : ABS пластика5, Тежина : 250 gпроизвод карактеристики : 1 , производ со независни пакување кутија и картонска ...

DEN 3295.00 4224.00

5 Парчиња Продолжување Кабелот АНТЕНСКИ Приклучок RP SMA Џек Машки Pin за да го ufl./ IPX IPEX Адаптер 1.13 mm Pigtail Кабел

Продолжување Кабелот АНТЕНСКИ Приклучок RP SMA Џек Машки Pin за да го ufl. / IPX IPEX Адаптер 1.13 mm Pigtail КабелКарактеристики : 1 Отпорност 50 ohm 2 КонекториУ fl ( IPX ) женски RP SMA Џек(Машки Pin) и 3 Изборни Кабел1.13 мм кабелска 4 Изборен Должина15cm ( Ако сте треба други должина,pls контактирајте со нас )

DEN 171.84

ALLISHOP коаксијален АНТЕНСКИ coax адаптер RP-SMA машки да SMA женски Антена за Конектори RG58 Pigtail Кабел 45m

ALLISHOP коаксијален АНТЕНСКИ coax адаптер RPSMA машки да SMA женски Антена за Конектори RG58 Pigtail Кабел 45mRF кабел собранието / Кабел / Скокач кабел / Интерфејс Кабел Спецификации : Дел Број : WKSMA / MSSMA / FSBRG58S pecificationImpendence50 ohmКонектор 1SMA женски праваКонектор 2RP SMA машкиКабелот типRG58Должина на кабел45 MПримена Широко се користат за Антени, Безжична LAN Уреди , Коаксијален кабел, WiFi Радија Надворешна АнтенаАпликацијата,s Безжична ОЕМ Апликации ,Безжична Инфраструктура ,микробранова печка апликации идигитален комуникациски систем кои бараат високи перформанси...

DEN 3670.00 4169.76

Tanger N женски џек да се BNC машки приклучок директно со RG316 RG-316 Коаксијален Pigtail Скокач Низок Губење кабел 3feet 100cm Висок Квалитет

Пребарување E g : Текст SMA N Кабел и кликнете на копчето за Пребарување , а потоа можете да ги дознаете Сите елементи за "SMA и N Кабел" .Делови име : N женски џек да се BNC машки приклучок со 3feet 10 0cm RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail кабелкапацитет на производство : 1000pcs на ден ( Ако големо количество купување, pls...

DEN 264.00 278.40

2 Парчиња 4Pin XLR Приклучок машки Pin Аудио Адаптер приклучок Висок Квалитет

4 Pin XLR Приклучок машки Pin Аудио Адаптер приклучок Висок КвалитетОпис : Состојба Нови,неискористениот Семејство Коаксијален, Аудио Конектор Конвертирате Од (Адаптер Крајот) 4pin XLR Приклучок,машки Pin Да Конвертирате (Адаптер Крајот) Дупка за кабел Стил Директно Контактор позлата Nickelplated Тело Боја Црна & Сребрена Имајте на ум, исто Така, имаат 4pin женски,5pin машки и женски

DEN 312.48

Бесплатен превозот (5 парчиња/многу) UHF Bulkhead Женски Џек да се SMA Машки Приклучок Конектор RG316 1.5 М Кабел

Продолжување Кабелот Директно UHF Bulkhead Женски SMA Машки Приклучок Конектор Кабел RG316 1.5 МФункција : Должина : 1.5 М Кабел тип : RG316 Пол : Женски Машки Име на Производ : UHF Женски SMA Машки КабелНие, исто така, имаат 5cm,15см,20cm и 25cm должина,pls контактирате доколку ви треба каква било друга должина.

DEN 1691.52

Бесплатен Превозот NIBP Продолжување Цевка NIBP HoseTube за Mindray,Goldway,Biolight Philips Монитор,Машки да се Женски Ткаенината Конектор СТП

Бесплатен Превозот Нормално NIBP Продолжување Цевка NIBP Цевка Цевка за Mindray,Goldway,Biolight Philips Монитор,Машки да се Женски NIBP Ткаенината Конектор СТПЦрево должина : 30 cm...

DEN 1068.00 1242.24

6 Pin Женски 3,5 мм Комплет LSU 4.2 сензор конектор 936142-1,1J0973733

Опис : 100% Сосема НовКоличина : 5 / 10sets / многу Полнење 3.5 mm Терминали Топлина се СмалуваатСекој Пакет вклучува : 1 X 6 начин женски конектор за домување и вметнете / set6 X Силиконската гума кабел печати / set 6 X Женски терминали / set

DEN 474.00 474.24

(5 парчиња/многу) Pigtail Продолжување кабел RG316 30CM RP-SMA Plug N Женски Џек конектор

Pigtail Продолжување кабел RG316 30 CM RPSMA Plug N Женски Џек конекторФункција : Конектор Тип : N Џек, женски pin & RPSMA Приклучокот,женски pin Кабел Тип : RG316 Должина : 30cm Состојба : 100% Неискористени,Сосема нов и Висок квалитет.Ние, исто така, имаат 5cm,15см,20cm и 25cm должина,pls контактирате доколку ви треба каква било друга должина.

DEN 900.48

Molex3.0 растојание автомобил линија конектор 5557 задник plug линија одбор 2p двоен ред конектори

Molex 3.0 mmMolex 4.2 mmНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПлаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачкатаАко не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,ве молиме да чека неколку минути и Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.во светот превозот (Освен некои земји и APO / FPO)Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Ние само брод да се потврди цел адреси...

DEN 159.36