• Ново
PHDR-10VS CONN ДОМУВАЊЕ ДОКТОРСКИ 10POS 2MM ДВОЈНА бела боја Конектори терминали домување нови и оригинални делови

PHDR-10VS CONN ДОМУВАЊЕ ДОКТОРСКИ 10POS 2MM ДВОЈНА бела боја Конектори терминали домување нови и оригинални делови

DEN 6960.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Дел NO : PHDR-10 VS
MOQ : 1000pcs

Особините

Број На Модел На:
PHDR-10VS
Бренд Име:
GRTMC

Купувачите избираат и

5 Компјутери РКА Женски РКА Женски Аудио Видео Кабел Џек Приклучок Адаптер за Полнач L15

Карактеристики : Женски Женски РКА СпојкаAV Адаптер исто така, може да се користи како пол бендерМоже да се користи за да се приклучат на две стерео A / V, component video каблиОдлично за поврзување краток РКА кабли да биде еден долг кабелТројно РКА Компонента видео Спојка / Кабел joinerГолемина : 31.7x10.8ммКоличина : 5 КомпјутериAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

DEN 34.00 36.48

10pcs/многу 6.35 Конектор 6.35 mm Женски Џек Штекер Шасија 2-дупка Панел Планината Аудио Микрофон Звучник Кабел Терминален Адаптер

10pcs 6.35 Конектор 6.35 mm Женски Џек Штекер Шасија 2дупка Панел Планината Аудио Микрофон Звучник Кабел Терминален Адаптер Сребро или Црна БојаТочка Име : 6.35 mm Женски Џек Штекер Панел Планината Конектор / Adapter / Конвертор Боја : Сребро или Црна Нето Тежина : 23.0 g / еез Статус : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет,во Парк Пакет се Вклучени : 10pcs 6.35 mm Женски Панел Планината Конектор во ПП Торба Кликнете на овој линк за 100pcs / многу : *************************************************************************************************** Сребрена Боја : Црна Боја : За компанијата Богата Техника(хонг конг) Group Co.,Ltd...

DEN 711.00 1128.00

Висок Тековната 30A М5 Тип 4mm Засилувач Женски Банана Џек Штекер Тест Обврзувачки Пост L15

Функција : Површината е никел позлата обработка, па тоа не е brassy Бидејќи бакар производство патина лесно во воздухот, никел не е жив, може да се спречи патина, зголемување сјај, и многу повеќе се носатотпорОбврзувачки пост е инсталиран на моќност засилувач и звучници за конекција терминали, кои се поврзете со звучна кутија линијаСпецификации : Тип : Регулатор На НапонМатеријал : Coppper + ABSБоја : Црвена / Црна / Жолта / Зелена / БлуМаксимална Струја : 30 AВкупна должина : 45mmПанел Исечок Дијаметар : 13mmБанана Приклучок Дијаметар : 4mmНавој Дијаметар : 5mmКоличина : 1 КомпјутерAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

DEN 48.00 50.88

10pcs Микро-Одговара 3.0 mm конектор обланда Двојна редови 2x1 2 Pin 4 6 8 10 12 14 16 18 20 24 Pin Директно Преку Дупка PCB Лемење 43045

МикроОдговара 3.0 mm конектор обланда Двојна редови 2x1 2 Pin 4 6 8 10 12 14 16 18 20 24 Pin Директно Преку Дупка PCB Лемење 43045Корисниците Кои Видени Оваа Точка Исто Така, Видени

DEN 160.00 168.00

5 set/Торба 5.5 мм x 2.1 mm Машки DC Моќност Приклучок Конектор+5 Компјутери Завртка за Заклучување Женски Панел Приклучок Адаптер за Монтирање

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Овие DC машки & женски Конектори се во прилог на моќта кабел користејќи лемење терминали, совршен за правење на кабел со посакувана должина или замена на скршен конектор...

DEN 51.00 58.56

Tanger N женски џек да се BNC машки приклучок директно со RG316 RG-316 Коаксијален Pigtail Скокач Низок Губење кабел 3feet 100cm Висок Квалитет

Пребарување E g : Текст SMA N Кабел и кликнете на копчето за Пребарување , а потоа можете да ги дознаете Сите елементи за "SMA и N Кабел" .Делови име : N женски џек да се BNC машки приклучок со 3feet 10 0cm RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail кабелкапацитет на производство : 1000pcs на ден ( Ако големо количество купување, pls...

DEN 264.00 278.40

10pcs керамички цевки седиште Мали 9 pin GZC9-A-G злато нога 9 pin за 12AX7 12AU7 цевка приклучок за PCB

Применливи цевка : 6 DJ8 EL84 6922 6 BM8 6 BQ5 / EL84 6 CG7 / 6 FQ7 6 DJ8 / ECC88 6 DL4 6 EU7 6 AU8 12 AT7 / ECC81 12 AU7 / ECC82 12 AX7 / ECC83 12 AY7 12 AZ7 12 BH7 12 BY7 5751 5814 6189 7119 / E182 CC 7199 E80 CC EF86 итн.Материјал : Керамички9пински цевка приклучок, позлатени нозе.

DEN 449.28

(5 парчиња/многу) Pigtail Продолжување кабел RG316 30CM RP-SMA Plug N Женски Џек конектор

Pigtail Продолжување кабел RG316 30 CM RPSMA Plug N Женски Џек конекторФункција : Конектор Тип : N Џек, женски pin & RPSMA Приклучокот,женски pin Кабел Тип : RG316 Должина : 30cm Состојба : 100% Неискористени,Сосема нов и Висок квалитет.Ние, исто така, имаат 5cm,15см,20cm и 25cm должина,pls контактирате доколку ви треба каква било друга должина.

DEN 900.48

6p Molex 4.2 mm 5559 конектор приклучок женски гума школка автомобил конектор

Опис На ПроизводотНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПлаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачкатаАко не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,ве молиме да чека неколку минути и Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.Опис на производот многу многу многу многу многу многу многу многу многу многу многу многу многу

DEN 167.04

2000pcs 5P SMD Микро USB Порта Женски Приклучок за DIY Додатоци Телефон 5Pins Микро USB Полнење Конектори Приклучоци

5 P SMD Микро USB Порта Женски Приклучок за DIY Додатоци Телефон 5 Pins Микро USB Полнење Конектори Приклучоци2000 PCSЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

DEN 3802.00 4636.80

1 Сет YL573 1 Начин 1 Pin Електрични Конектори Колекции Машки Женски Штекер Plug Мотоцикл Автомобил Во Парк Бесплатен Превозот

Вклучуваат: 1set 1 pin Конекторимаме другиОди до мојата продавница : Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

DEN 53.00 55.68

Бесплатен Превозот NIBP Продолжување Цевка NIBP HoseTube за Mindray,Goldway,Biolight Philips Монитор,Машки да се Женски Ткаенината Конектор СТП

Бесплатен Превозот Нормално NIBP Продолжување Цевка NIBP Цевка Цевка за Mindray,Goldway,Biolight Philips Монитор,Машки да се Женски NIBP Ткаенината Конектор СТПЦрево должина : 30 cm...

DEN 1068.00 1242.24

5 Парчиња Продолжување Кабелот АНТЕНСКИ Приклучок RP SMA Џек Машки Pin за да го ufl./ IPX IPEX Адаптер 1.13 mm Pigtail Кабел

Продолжување Кабелот АНТЕНСКИ Приклучок RP SMA Џек Машки Pin за да го ufl. / IPX IPEX Адаптер 1.13 mm Pigtail КабелКарактеристики : 1 Отпорност 50 ohm 2 КонекториУ fl ( IPX ) женски RP SMA Џек(Машки Pin) и 3 Изборни Кабел1.13 мм кабелска 4 Изборен Должина15cm ( Ако сте треба други должина,pls контактирајте со нас )

DEN 171.84

Топла Продажба Tanger N женски џек да се BNC машки приклучок директно со RG316 RG-316 Коаксијален Pigtail Скокач Низок Губење кабел 20inch 50cm

Пребарување E g : Текст SMA N Кабел и кликнете на копчето за Пребарување , а потоа можете да ги дознаете Сите елементи за "SMA и N Кабел" .Делови име : N женски џек да се BNC машки приклучок со 20inch 50cm RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail кабелкапацитет на производство : 1000pcs на ден ( Ако големо количество купување, pls...

DEN 246.00 259.20

ALLISHOP коаксијален АНТЕНСКИ coax адаптер RP-SMA машки да SMA женски Антена за Конектори RG58 Pigtail Кабел 45m

ALLISHOP коаксијален АНТЕНСКИ coax адаптер RPSMA машки да SMA женски Антена за Конектори RG58 Pigtail Кабел 45mRF кабел собранието / Кабел / Скокач кабел / Интерфејс Кабел Спецификации : Дел Број : WKSMA / MSSMA / FSBRG58S pecificationImpendence50 ohmКонектор 1SMA женски праваКонектор 2RP SMA машкиКабелот типRG58Должина на кабел45 MПримена Широко се користат за Антени, Безжична LAN Уреди , Коаксијален кабел, WiFi Радија Надворешна АнтенаАпликацијата,s Безжична ОЕМ Апликации ,Безжична Инфраструктура ,микробранова печка апликации идигитален комуникациски систем кои бараат високи перформанси...

DEN 3670.00 4169.76