• Ново
PHDR-08VS CONN ДОМУВАЊЕ ДОКТОРСКИ 8POS 2MM ДВОЈНА Конектори терминали домување нови и оригинални делови

PHDR-08VS CONN ДОМУВАЊЕ ДОКТОРСКИ 8POS 2MM ДВОЈНА Конектори терминали домување нови и оригинални делови

DEN 6720.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Дел NO : PHDR-08 VS
MOQ : 1000pcs

Особините

Број На Модел На:
PHDR-08VS
Бренд Име:
GRTMC

Купувачите избираат и

Бесплатен Превозот NIBP Продолжување Цевка NIBP HoseTube за Mindray,Goldway,Biolight Philips Монитор,Машки да се Женски Ткаенината Конектор СТП

Бесплатен Превозот Нормално NIBP Продолжување Цевка NIBP Цевка Цевка за Mindray,Goldway,Biolight Philips Монитор,Машки да се Женски NIBP Ткаенината Конектор СТПЦрево должина : 30 cm...

DEN 1068.00 1242.24

16p двојно коло компјутер Molex конектори 3.0 mm конектор за полнач 5557 задник приклучок конектор

Molex 3.0 mmMolex 4.2 mmНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПлаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачкатаАко не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,ве молиме да чека неколку минути и Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.во светот превозот (Освен некои земји и APO / FPO)Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Ние само брод да се потврди цел адреси...

DEN 168.48

10Pcs SMA женски џек орев bulkhead crimp за RG316 RG174 RG178 кабел Коаксијален АНТЕНСКИ Приклучок за Goldplated Директно Adapter SMA

10 Pcs SMA женски џек орев bulkhead crimp за RG316 RG174 RG178 кабел Коаксијален АНТЕНСКИ Приклучок за Goldplated Директно Adapter SMASpectificationRF адаптери цена ефикасно решение, кој е со висок квалитет и брз комбинации со едноставно нарезници два конектори заедно, без лемење или crimping потребно.Адаптер ЗА производот линија вклучува во серија RF адаптери дизајн и помеѓу серија адаптер дизајни, како и Т и Крстот RF адаптери.Интерфејс видови се вклучени во адаптер ,како што се SMA, TNC, N и BNC,кои се достапни во машки, женски, приклучокот, џек, receptacle родова, во 50 Ohm &75 Ohm отпорност и во стандард на поларитетот или обратно поларитетот.RF адаптери се достапни во брз исклучите (QD), притисниза или стандарден интерфејс , прав, за 90 степени верзии,како и bulkhead ,или 4 дупка панел конфигурации.RF адаптери во стандардни и високи перформанси со месинг тело .Нерѓосувачки челик тело ќе се прилагоди! 1...

DEN 392.00 445.44

Tanger N женски џек да се BNC машки приклучок директно со RG316 RG-316 Коаксијален Pigtail Скокач Низок Губење кабел 3feet 100cm Висок Квалитет

Пребарување E g : Текст SMA N Кабел и кликнете на копчето за Пребарување , а потоа можете да ги дознаете Сите елементи за "SMA и N Кабел" .Делови име : N женски џек да се BNC машки приклучок со 3feet 10 0cm RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail кабелкапацитет на производство : 1000pcs на ден ( Ако големо количество купување, pls...

DEN 264.00 278.40

10pcs/многу 6.35 Конектор 6.35 mm Женски Џек Штекер Шасија 2-дупка Панел Планината Аудио Микрофон Звучник Кабел Терминален Адаптер

10pcs 6.35 Конектор 6.35 mm Женски Џек Штекер Шасија 2дупка Панел Планината Аудио Микрофон Звучник Кабел Терминален Адаптер Сребро или Црна БојаТочка Име : 6.35 mm Женски Џек Штекер Панел Планината Конектор / Adapter / Конвертор Боја : Сребро или Црна Нето Тежина : 23.0 g / еез Статус : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет,во Парк Пакет се Вклучени : 10pcs 6.35 mm Женски Панел Планината Конектор во ПП Торба Кликнете на овој линк за 100pcs / многу : *************************************************************************************************** Сребрена Боја : Црна Боја : За компанијата Богата Техника(хонг конг) Group Co.,Ltd...

DEN 711.00 1128.00

10 компјутери/многу 210*140*42mm пластична мрежа кутија за електронски проектот abs домување DIY контрола switch штекер делница рутер случај

Опис на производот : 1, Itmes : Биро врвот пластични куќиште2, боја : бела3, големина : 210x140x42 MM4, Материјал : ABS пластика5, Тежина : 250 gпроизвод карактеристики : 1 , производ со независни пакување кутија и картонска ...

DEN 3295.00 4224.00

20pcs-500pcs Еден Вид 180Degree USB 2.0 Податоци Џек Plug Краток Тело Вертикална со Работ Навивам 13.7 mm/15mm за Компјутер КОМПЈУТЕР

Еден Вид 180 Degree USB 2.0 Податоци Џек Plug Краток Тело Вертикална со Работ Навивам 13.7 mm / 15mm за Компјутер КОМПЈУТЕР20 PCS500 PCSпочитувани купувачи,постојат 2 тип за да изберете.13.7 мм или 15mm должина за да изберете.ве молиме да ни кажете што сакате.ви благодариме.Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

DEN 350.00 427.20

(5 парчиња/многу) Pigtail Продолжување кабел RG316 30CM RP-SMA Plug N Женски Џек конектор

Pigtail Продолжување кабел RG316 30 CM RPSMA Plug N Женски Џек конекторФункција : Конектор Тип : N Џек, женски pin & RPSMA Приклучокот,женски pin Кабел Тип : RG316 Должина : 30cm Состојба : 100% Неискористени,Сосема нов и Висок квалитет.Ние, исто така, имаат 5cm,15см,20cm и 25cm должина,pls контактирате доколку ви треба каква било друга должина.

DEN 900.48

5 Парчиња Продолжување Кабелот АНТЕНСКИ Приклучок RP SMA Џек Машки Pin за да го ufl./ IPX IPEX Адаптер 1.13 mm Pigtail Кабел

Продолжување Кабелот АНТЕНСКИ Приклучок RP SMA Џек Машки Pin за да го ufl. / IPX IPEX Адаптер 1.13 mm Pigtail КабелКарактеристики : 1 Отпорност 50 ohm 2 КонекториУ fl ( IPX ) женски RP SMA Џек(Машки Pin) и 3 Изборни Кабел1.13 мм кабелска 4 Изборен Должина15cm ( Ако сте треба други должина,pls контактирајте со нас )

DEN 171.84

5 set/Торба 5.5 мм x 2.1 mm Машки DC Моќност Приклучок Конектор+5 Компјутери Завртка за Заклучување Женски Панел Приклучок Адаптер за Монтирање

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Овие DC машки & женски Конектори се во прилог на моќта кабел користејќи лемење терминали, совршен за правење на кабел со посакувана должина или замена на скршен конектор...

DEN 51.00 58.56

Tanger N женски џек 4four дупка панел за BNC машки приклучок директно со RG316 Коаксијален Pigtail Скокач Низок Губење кабел 3feet 100cm

Пребарување E g : Текст SMA N Кабел и кликнете на копчето за Пребарување , а потоа можете да ги дознаете Сите елементи за "SMA и N Кабел" .Делови име : N женски џек 4four дупка панел за BNC машки приклучок со 3feet 10 0cm RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail кабелкапацитет на производство : 1000pcs на ден ( Ако големо количество купување, pls...

DEN 274.00 288.00