• Ново
Бесплатен превозот (5 парчиња/многу) UHF Bulkhead Женски Џек да се SMA Машки Приклучок Конектор RG316 1.5 М Кабел

Бесплатен превозот (5 парчиња/многу) UHF Bulkhead Женски Џек да се SMA Машки Приклучок Конектор RG316 1.5 М Кабел

DEN 1691.52

Износот
Во форма достапна за нарачката


Продолжување Кабелот Директно UHF Bulkhead Женски SMA Машки Приклучок Конектор Кабел RG316 1.5 М
Функција : Должина : 1.5 М Кабел тип : RG316 Пол : Женски Машки Име на Производ : UHF Женски SMA Машки Кабел
Ние, исто така, имаат 5cm,15см,20cm и 25cm должина,pls контактирате доколку ви треба каква било друга должина.

Особините

Бренд Име:
LiiUoDo
Број На Модел На:
OL1349
кабелот тип:
RG316
Должина:
1.5M
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Примена:
Осветлување
Пол:
машки да се женски

Купувачите избираат и

ALLISHOP коаксијален АНТЕНСКИ coax адаптер RP-SMA машки да SMA женски Антена за Конектори RG58 Pigtail Кабел 45m

ALLISHOP коаксијален АНТЕНСКИ coax адаптер RPSMA машки да SMA женски Антена за Конектори RG58 Pigtail Кабел 45mRF кабел собранието / Кабел / Скокач кабел / Интерфејс Кабел Спецификации : Дел Број : WKSMA / MSSMA / FSBRG58S pecificationImpendence50 ohmКонектор 1SMA женски праваКонектор 2RP SMA машкиКабелот типRG58Должина на кабел45 MПримена Широко се користат за Антени, Безжична LAN Уреди , Коаксијален кабел, WiFi Радија Надворешна АнтенаАпликацијата,s Безжична ОЕМ Апликации ,Безжична Инфраструктура ,микробранова печка апликации идигитален комуникациски систем кои бараат високи перформанси...

DEN 3670.00 4169.76

5 Компјутери РКА Женски РКА Женски Аудио Видео Кабел Џек Приклучок Адаптер за Полнач L15

Карактеристики : Женски Женски РКА СпојкаAV Адаптер исто така, може да се користи како пол бендерМоже да се користи за да се приклучат на две стерео A / V, component video каблиОдлично за поврзување краток РКА кабли да биде еден долг кабелТројно РКА Компонента видео Спојка / Кабел joinerГолемина : 31.7x10.8ммКоличина : 5 КомпјутериAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

DEN 34.00 36.48

N машки десен агол да се BNC женски џек фронт со орев директно со RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач Низок Губење кабел 8inch 8 20cm

Пребарување E g : Текст SMA N Кабел и кликнете на копчето за Пребарување , а потоа можете да ги дознаете Сите елементи за "SMA и N Кабел" .Делови име : N машки plug десен агол да се BNC женски џек фронт со нут со 8inch 20cm RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail кабелкапацитет на производство : 1000pcs на ден ( Ако големо количество купување, pls...

DEN 246.00 259.20

10pcs Микро-Одговара 3.0 mm конектор обланда Двојна редови 2x1 2 Pin 4 6 8 10 12 14 16 18 20 24 Pin Директно Преку Дупка PCB Лемење 43045

МикроОдговара 3.0 mm конектор обланда Двојна редови 2x1 2 Pin 4 6 8 10 12 14 16 18 20 24 Pin Директно Преку Дупка PCB Лемење 43045Корисниците Кои Видени Оваа Точка Исто Така, Видени

DEN 160.00 168.00

16p двојно коло компјутер Molex конектори 3.0 mm конектор за полнач 5557 задник приклучок конектор

Molex 3.0 mmMolex 4.2 mmНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПлаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачкатаАко не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,ве молиме да чека неколку минути и Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.во светот превозот (Освен некои земји и APO / FPO)Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Ние само брод да се потврди цел адреси...

DEN 168.48

43025 директно двојно игла 6 pin MOLEX 3 мали проред 5557 игла PCB коло конектори

Molex 3.0 mmMolex 4.2 mmНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПлаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачкатаАко не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,ве молиме да чека неколку минути и Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.во светот превозот (Освен некои земји и APO / FPO)Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Ние само брод да се потврди цел адреси...

DEN 174.72

5Pcs/многу Usb Конектор Б Тип 180-Степенот на Вертикална USB Женски Конектор за Печатач Штекер Плоштад Главата Конектор Бесплатен Превозот

За Плаќање : Ние acceppt : Visa,Mastercard,Зачувам |Потврди Адреса со име и презиме| Ние брод на Aliexpress адреса на САМО.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат...

DEN 71.04

1 Пар 4mm 30V-60V Изолација Пирсинг Игла Не-деструктивни Тест Сонди Алатка Црвена/Црна L15

Опис : Антикршење меки рачки, бакар игли, тест сонди манипулира во тест повеќе чувствителни и повеќе точни, добар квалитет и ултраиздржливи.Линија моќ метар може да се користи .сонди се многу остри игли, многу погодна за мерење на мали IC игли, LED сијалици и компоненти.Спецификации : Материјал : не ' Рѓосувачки челик, бакарБоја : Црвена / ЦрнаИзолатор : АПВкупна должина : 80mmТабела перо должина : 20mmТабела перо Големина : 0.7 mmОтворот дијаметар : 4mmСтруја : 1АНапон : 30 V60 VПогодни за : MultimetersКоличина : 1 ПарAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

DEN 151.00 192.96

Tanger N женски џек да се BNC машки приклучок директно со RG316 RG-316 Коаксијален Pigtail Скокач Низок Губење кабел 3feet 100cm Висок Квалитет

Пребарување E g : Текст SMA N Кабел и кликнете на копчето за Пребарување , а потоа можете да ги дознаете Сите елементи за "SMA и N Кабел" .Делови име : N женски џек да се BNC машки приклучок со 3feet 10 0cm RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail кабелкапацитет на производство : 1000pcs на ден ( Ако големо количество купување, pls...

DEN 264.00 278.40

10Pcs SMA женски џек орев bulkhead crimp за RG316 RG174 RG178 кабел Коаксијален АНТЕНСКИ Приклучок за Goldplated Директно Adapter SMA

10 Pcs SMA женски џек орев bulkhead crimp за RG316 RG174 RG178 кабел Коаксијален АНТЕНСКИ Приклучок за Goldplated Директно Adapter SMASpectificationRF адаптери цена ефикасно решение, кој е со висок квалитет и брз комбинации со едноставно нарезници два конектори заедно, без лемење или crimping потребно.Адаптер ЗА производот линија вклучува во серија RF адаптери дизајн и помеѓу серија адаптер дизајни, како и Т и Крстот RF адаптери.Интерфејс видови се вклучени во адаптер ,како што се SMA, TNC, N и BNC,кои се достапни во машки, женски, приклучокот, џек, receptacle родова, во 50 Ohm &75 Ohm отпорност и во стандард на поларитетот или обратно поларитетот.RF адаптери се достапни во брз исклучите (QD), притисниза или стандарден интерфејс , прав, за 90 степени верзии,како и bulkhead ,или 4 дупка панел конфигурации.RF адаптери во стандардни и високи перформанси со месинг тело .Нерѓосувачки челик тело ќе се прилагоди! 1...

DEN 392.00 445.44

(5 парчиња/многу) Pigtail Продолжување кабел RG316 30CM RP-SMA Plug N Женски Џек конектор

Pigtail Продолжување кабел RG316 30 CM RPSMA Plug N Женски Џек конекторФункција : Конектор Тип : N Џек, женски pin & RPSMA Приклучокот,женски pin Кабел Тип : RG316 Должина : 30cm Состојба : 100% Неискористени,Сосема нов и Висок квалитет.Ние, исто така, имаат 5cm,15см,20cm и 25cm должина,pls контактирате доколку ви треба каква било друга должина.

DEN 900.48

2 Парчиња 4Pin XLR Приклучок машки Pin Аудио Адаптер приклучок Висок Квалитет

4 Pin XLR Приклучок машки Pin Аудио Адаптер приклучок Висок КвалитетОпис : Состојба Нови,неискористениот Семејство Коаксијален, Аудио Конектор Конвертирате Од (Адаптер Крајот) 4pin XLR Приклучок,машки Pin Да Конвертирате (Адаптер Крајот) Дупка за кабел Стил Директно Контактор позлата Nickelplated Тело Боја Црна & Сребрена Имајте на ум, исто Така, имаат 4pin женски,5pin машки и женски

DEN 312.48

Фабриката на продажба Коаксијален АНТЕНСКИ кабел N машки да се женски конектор N машки N женски RG58 Pigtail кабел 50cm брзо брод

Фабриката на продажба Коаксијален АНТЕНСКИ кабел N машки да се женски конектор N машки N женски RG58 Pigtail кабел 50cmТип : Коаксијален АНТЕНСКИ ,Pigtail КабелConversion type : NФункција : Конверзија и продолжување наКонектор 01 : N машки(приклучок)Конектор 02 : N женски(Jack)Кабел : RG58Должина : 50cmНие обезбедуваме прилагодено производство,ако треба други должина или конектор ве молиме контактирајте со нас!

DEN 139.20

Топла Продажба Tanger N женски џек да се BNC машки приклучок директно со RG316 RG-316 Коаксијален Pigtail Скокач Низок Губење кабел 20inch 50cm

Пребарување E g : Текст SMA N Кабел и кликнете на копчето за Пребарување , а потоа можете да ги дознаете Сите елементи за "SMA и N Кабел" .Делови име : N женски џек да се BNC машки приклучок со 20inch 50cm RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail кабелкапацитет на производство : 1000pcs на ден ( Ако големо количество купување, pls...

DEN 246.00 259.20

Molex3.0 растојание автомобил линија конектор 5557 задник plug линија одбор 2p двоен ред конектори

Molex 3.0 mmMolex 4.2 mmНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПлаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачкатаАко не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,ве молиме да чека неколку минути и Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.во светот превозот (Освен некои земји и APO / FPO)Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Ние само брод да се потврди цел адреси...

DEN 159.36

Бакар Аудио Splitter Plug РКА 1 Машки 2. Женски AV Приклучок Конектор Адаптер L15

Карактеристики : Се користи како адаптер за аудио и видео поврзувањеИдеален за позиционирање РКА кабли флеш против HDTV, BluRay / DVD плеер, конзола за игри, DVR, кабелски / сателитски кутија, subwoofer, приемник или други РКАот уредЧист бакар диригент,златна плоча за најдобар сигнал на преносСпецификација : МашкоЖенски SocketМатеријал : БакарТип : РКА / С Splitter АдаптерПриклучокот живот : над 5000 патиГолемина : 46x21mm / 1.81x0.83"Количина : 1 КомпјутерAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

DEN 80.00 86.40

B8p 4.2 mm PC одбор заварување плоча проред конектор 5557

Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПлаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачкатаАко не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,ве молиме да чека неколку минути и Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.во светот превозот (Освен некои земји и APO / FPO)Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Ние само брод да се потврди цел адреси...

DEN 178.56

1 Пар 4mm Банана Приклучок Црвено Црн Конектор за Антена Терминал Обврзувачки Пост Говорникот Џек L15

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетЦрвена и balck пластични изолација јакна, за полесно препознавање, прифатете до 4mm кабел со дијаметар со една завртка престанокНајчесто се користат за да се обезбеди построги поврзување на звучници жица до обврзувачки пост во задниот дел на говорникот или на аудио приемникотДолжина : 48mm / 1.89"Количина : 1 ПарAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

DEN 44.00 53.28

N машки plug десен агол од 90 степен да BNC женски џек со RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач кабел 3feet 100cm RF Низок Губење кабли

Search > E g : Текст SMA N Кабел и кликнете на копчето , а потоа можете да ги дознаете Сите елементи за "SMA N Кабел" . Делови име : N машки plug десен агол да се BNC женски џек 3feet 100cm RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail кабел капацитет на производство : 1000pcs на ден ( Ако големо количество купување, pls...

DEN 274.00 288.00

10pcs керамички цевки седиште Мали 9 pin GZC9-A-G злато нога 9 pin за 12AX7 12AU7 цевка приклучок за PCB

Применливи цевка : 6 DJ8 EL84 6922 6 BM8 6 BQ5 / EL84 6 CG7 / 6 FQ7 6 DJ8 / ECC88 6 DL4 6 EU7 6 AU8 12 AT7 / ECC81 12 AU7 / ECC82 12 AX7 / ECC83 12 AY7 12 AZ7 12 BH7 12 BY7 5751 5814 6189 7119 / E182 CC 7199 E80 CC EF86 итн.Материјал : Керамички9пински цевка приклучок, позлатени нозе.

DEN 449.28

ALLISHOP SMA Женски Bulkhead да SMA Машки Десен Агол RF Кабел RG-174 3M Висок Квалитет

ALLISHOP SMA Женски Bulkhead да SMA Машки Десен Агол RF Кабел RG174 3 M Висок Квалитет Ако сакате другите должина или кабел тип ,pls контактирајте со нас.Детали за производот Состојба : Brand New Широко се користат за Антени, Безжична LAN Уреди , Коаксијален кабел, WiFi Радија Надворешна АнтенаАпликацијата,s Безжична ОЕМ Апликации ,Безжична Инфраструктура ,микробранова печка апликации идигитален комуникациски систем кои бараат високи перформанси...

DEN 543.00 617.28