• Ново
DIYSECUR 12V3A ПРОЗОРЦИ Напојување / UPS-от Кутија Резервната Моќност Понуда за Пристап на Системот за Контрола Сосема Нов

DIYSECUR 12V3A ПРОЗОРЦИ Напојување / UPS-от Кутија Резервната Моќност Понуда за Пристап на Системот за Контрола Сосема Нов

DEN 2080.80
DEN 1706.00 -18 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


12 V3 A ПРОЗОРЦИ Прекинувач за Напојување ПРОЗОРЦИ Кутија Резервната Моќност Понуда за Пристап на Системот за Контрола
Оваа ПРОЗОРЦИ копија напојување извор усвојување на индустријата ниво електрони компонента, стандард користеше меѓународната напредна технологија, чија анти-мешање способност силна , стабилизира сигурно.
UPS-от копија напојување извор, се однесува на различни градење на контролорот, се однесува на различните вози на електрична брава , разни влезот и излезот влезот гарда.
За батеријата :
Оваа батерија е 12 V7 A ( Не Вклучува ), големина : 150*95*60 MM .
ЗАБЕЛЕШКА : батеријата не се вклучува, батеријата е припаѓаат на опасни стоки кои не можат да се користат за меѓународен транспорт.Можете да со тоа во вашата земја.
Она што е во :
1 x ПРОЗОРЦИ копија напојување

Особините

Бренд Име:
DIYSECUR
Големина:
1
Тип На Објект:
Напојување
Број На Модел На:
12V 3А
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

Електрични DC12V/5A AC110~260 Напојување со висок квалитет за контрола на електрични заклучување на вратата електричен извор бесплатен превозот

За Повратни Информации1 Ние сме посветени на вашето задоволство Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди оценка ќе бидат високо ценети.2...

DEN 776.00 902.40

пластични зелена вратата за излез копчето допир switch копче го користите за пристап на системот за контрола

1.Пластика Панел со Елегантен Стил 2.500000 Циклуси тестови 3.Две Контакт Излез, Погоден за сите видови на Брави 4.Најдобар Избор за Контрола на Пристап*verticalalign : основна линија; листастилпозиција : надвор !важно; *Излезната врата штрајк притисни копче за префрлање панел за контрола на пристап; *Употреба на контрола на пристап на излезот притисни за да го активирате електричен штрајк од receptionists биро или планината внатре веднаш до вратата за брз излез во случај на опасност; *лесно допирајте вратата за излез push копчето карактеристики нормално отворен (не) функции; *Вратата штрајк излез копчето е компатибилен со повеќето контрола на пристап / заклучување уреди; *Материјал : Пластика; *Големина : 76 x 23 x 14mm / 2.99 x 0.8 x 0.55 во(L x W x H); *Компатибилност : Врата, врата, да излезете, автоматизација контрола; *Со НЕ и КООРДИНАТОР опционални; *Боја : ЗеленаВашата цел ќе биде испратена on13 работни дена по целосната исплата е расчисти кога акции трае...

DEN 37.00 47.52

DIYSECUR Безжичниот Далечински Управувач Далечински Прекинувачот за Заклучување на Вратата Контрола на Пристап Систем

Безжичен Далечински Управувач Далечински Прекинувачот за Заклучување на Вратата Контрола на Пристап СистемОва е далечинскиот управувач Вратата за Пристап на Системот за Контрола, откако ќе се поврзете на вашиот систем, можете да притиснете на далечинскиот управувач за да го отворите вратата од далечина, растојанието може да достигне до 50 метри : Примачот не може да одговара повеќе предаватели, што значи да се биде во можност да ги задоволи потребите на различни семејство или друштво, секој со далечинскиот управувач за да го отворите истата врата.Она што е во : 1 x Далечинска контролаИМАЈТЕ на ум : there is NO батеријата внатре.

DEN 417.00 479.04

RAYKUBE Еден Безжичниот Далечински Управувач Отворена Врата За Екстра Додадете За Нашиот Контролен Модул

RAYKUBE Еден Безжичен Далечински Управувач За Екстра Додадете За Нашиот Контролен МодулФреквенција : 315 MHz Работа со нашите Контрола Модул Предмет Вклучуваат : 1 x Далечинска КонтролаОвој објект е за Rmote Контрола на Полнење(1v1) дополнителни додадете уште Еден Далечински Контроли(1v1,1v2,1v3,1v4..)Забелешка : ве Молиме не го купи оваа точка само ако не купи Далечинскиот Управувач Модул за Полнење или веќе имате Контролен Модул.(Тоа е лесно да одговара на кодот со контрола модул)

DEN 185.00 240.00

RAYKUBE Далечински Управувач за Полнење 1V1 За Далечинско Отворање Електрично Заклучување на Вратата Контрола Модул R-RM1

RAYKUBE Далечински Управувач за Полнење 1 V1 За Далечинско Отворање Електрично Заклучување на Вратата Контрола Модул RRM1Ова е далечинскиот управувач Вратата за Пристап на Системот за Контрола, откако ќе се поврзете на вашиот систем, можете да притиснете на далечинскиот управувач за да го отворите вратата од далечина, растојанието може да достигне и до 30 метри : Макс...

DEN 392.00 552.00

Fireproofing ABS Пластика Бела Притисни Вратата Ослободување Излез Копчето Прекинувачот за Заклучување на Вратата Контрола на Пристап систем M6 модел

За Повратни Информации1 Ние сме посветени на вашето задоволство Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди оценка ќе бидат високо ценети.2...

DEN 234.00 272.64

ZL Заградата За 280KG Електрични Магнетна Брава Инсталирате Висока Јачина Алуминиум ,се Инсталира На Дрвени/ Метал Рамка на Врата sn:280ZL

L врвот заградата димензијаНекои фиксно магнетно заклучувањеЗа 90 ° во отворенТежина : 280 GZL надолу заградата : Фиксна апсорпција на железоТежина : 520 G

DEN 960.00

RAYKUBE Безжичен Далечински Управувач за Полнење 1V1 За Далечинско Отворање Електрично Заклучување на Вратата Контрола Модул ружино дрво Тип на Школка R-RM2

RAYKUBE Далечински Управувач за Полнење 1 V1 За Далечинско Отворање Електрично Заклучување на Вратата Контрола Модул ружино дрво Тип на Школка RRM2Ова е далечинскиот управувач Вратата за Пристап на Системот за Контрола, откако ќе се поврзете на вашиот систем, можете да притиснете на далечинскиот управувач за да го отворите вратата од далечина, растојанието може да достигне и до 30 метри : Макс...

DEN 392.00 552.00

RAYKUBE Еден Безжичниот Далечински Управувач Отворена Врата За Екстра Додадете За Нашиот Контролен Модул R-RM4

RAYKUBE Еден Безжичен Далечински Управувач За Екстра Додадете За Нашиот Контролен МодулФреквенција : 315 MHz Работа со нашите Контрола Модул Предмет Вклучуваат : 1 x Далечинска КонтролаОвој објект е за Rmote Контрола на Полнење(1v1) дополнителни додадете уште Еден Далечински Контроли(1v1,1v2,1v3,1v4..)Забелешка : ве Молиме не го купи оваа точка само ако не купи Далечинскиот Управувач Модул за Полнење или веќе имате Контролен Модул.(Тоа е лесно да одговара на кодот со контрола модул)

DEN 185.00 240.00