• Ново
NB002 100pcs месо тело во комбинација црвена бубамара на пластични копчиња DIY декорација

NB002 100pcs месо тело во комбинација црвена бубамара на пластични копчиња DIY декорација

DEN 239.52

Износот
Во форма достапна за нарачката


Главната Вовед
@ Големина : 13mm*15mm.
@ Слики се од вистинска предмети,ве молиме обратете се на форма и боја.
Превозот
@ International Express/курир ќе потрае околу 3-7 работни дена до дестинацијата.
@ Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот.
@ Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.
Плаќање
@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира.
@ Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.
По Продава Услуга
@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес.
@ Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно.
@Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

Особините

боја:
Црвена
Големина:
13mm by 15mm
Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Број На Модел На:
NB002
Пластични Тип:
Најлон
Стил:
Месо тело
Декорација:
Никој
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
ZOTFEL
Обликот:
кравица

Купувачите избираат и

100pcs 4 Дупки Црна Природни 30мм Дрвени Копчиња Разубавувањето за Шиење Облека Копчето Занаети Чевли Декорација

Бесплатен Превозот!200pcs / многу 15mm Мулти Дрвени Копчиња 4 Дупки за Шиење Бебе Фенси Копчето За Scrapbooking DIY Занаети $5.99 бесплатен Превозот!500pcs 13x15mm Симпатична Глувчето Цртан филм Копчиња 2дупка за Шиење Копчиња Мулти Бои За Scrapbooking $7.99 Бесплатен Превозот!1000pcs / многу 16*13mm Бебе Цртан филм Копчиња Пеперутка Форма Копчето Пластичен Прибор за Шиење Копчето За Scrapbooking $12.99 Бесплатен Превозот!1000 Pcs / многу 6mm Мини Мали Смола Копчиња Во Црвениот Круг за Шиење Копчето За Scrapbooking Embellishments $6.99 200pcs / многу 15.0 mm Деца' Дрво Копчиња Пеперутка Насликани Копчиња Со 2 Дупки За Scrapbooking Украси&Занаети $5.99 Ново! 100pcs Антички Стил Светло Кафеава 23mm Круг Дрво Копчиња за Шиење Копчето Со 9 Дупки За Scrapbooking Облека, Додатоци $7.99 3pcs / многу 4.5 cm*1yard / pc рачно изработени Износени Burlap Лента Намали За Свадба Декорација Burlap Цвет Лента Природни $7.99 300pcs / многу 12 X13mm Бисер Бели Сјајна Срцето Смола Копчиња 2 Дупки Бебе Шиење Додатоци Scrapbooking Cardmaking Embellishments $7.99100pcs Насликани Круг Дрво Копчиња М aterial 100% дрво Големина Приближно : 30мм конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Боја на Природна База Со Црна Печатени Обрасци Квантитетот ќе се 100pcs на овој објект во листата цена...

DEN 479.52

Врвен Квалитет 2 Дупки Декоративни Мешани Шиење Копчиња Бележник Смола Промоции Божиќ Боја 200 Компјутери 9-13mm

Врвен Квалитет 2 Дупки Декоративни Мешани Шиење Копчиња Бележник Смола Промоции Божиќ Боја 200 Компјутери 913mmСтавка Детали100% Нови, со Врвен Квалитет, Големина : 913mm Дебелина : 2mm Дупка Големина : 1.5 mm Материјал : Смола Боја : Божиќ Боја Количина : ќе добиете 200 Парчиња од овој објект во листата ценаПревозот и Предавање на Малезија Пост 835 Бизнис Денови на Светот DHL 58 Дена ЕМС 510 работни ДенаПревозот Надградба Услуга, деталите како што следува : кога вкупниот објект трошоци стигнат до 150 ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 37 работни дена за испорака

DEN 120.00 239.52

100pcs Бела Боја Голем Смола Копчиња 35mm 4 Дупки Гуми за Шиење Додатоци Грб Џемпер Крпа Копчето Занаети

Бесплатен Превозот!200pcs / многу 15mm Мулти Дрвени Копчиња 4 Дупки за Шиење Бебе Фенси Копчето За Scrapbooking DIY Занаети $5.99 бесплатен Превозот!500pcs 13x15mm Симпатична Глувчето Цртан филм Копчиња 2дупка за Шиење Копчиња Мулти Бои За Scrapbooking $7.99 Бесплатен Превозот!1000pcs / многу 16*13mm Бебе Цртан филм Копчиња Пеперутка Форма Копчето Пластичен Прибор за Шиење Копчето За Scrapbooking $12.99 Бесплатен Превозот!1000 Pcs / многу 6mm Мини Мали Смола Копчиња Во Црвениот Круг за Шиење Копчето За Scrapbooking Embellishments $6.99 200pcs / многу 15.0 mm Деца' Дрво Копчиња Пеперутка Насликани Копчиња Со 2 Дупки За Scrapbooking Украси&Занаети $5.99 Ново! 100pcs Антички Стил Светло Кафеава 23mm Круг Дрво Копчиња за Шиење Копчето Со 9 Дупки За Scrapbooking Облека, Додатоци $7.99 3pcs / многу 4.5 cm*1yard / pc рачно изработени Износени Burlap Лента Намали За Свадба Декорација Burlap Цвет Лента Природни $7.99 300pcs / многу 12 X13mm Бисер Бели Сјајна Срцето Смола Копчиња 2 Дупки Бебе Шиење Додатоци Scrapbooking Cardmaking Embellishments $7.99Оваа листа е за 100 компјутери Голем Круг Смола Копчиња Со 4 Дупки.МатеријалСмолаГолеминаПрибл за : 35mmДупка : 2,5 mm Thinkness : 2.8 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченСостојба100% Сосема НовБојаБелаКоличинаЌе добиете 100 парчиња од оваа точка во најмала рака, ценаПРЕВОЗОТ : 1...

DEN 671.52

200pcs 2 Дупки Мешани Пеперутка Дрвени Копчиња Embellishments Одговара за Шиење Занает Scrapbooking 21x29mm DIY Копчето Летни Колекции

Бесплатен Превозот!200pcs / многу 15mm Мулти Дрвени Копчиња 4 Дупки за Шиење Бебе Фенси Копчето За Scrapbooking DIY Занаети $5.99 бесплатен Превозот!500pcs 13x15mm Симпатична Глувчето Цртан филм Копчиња 2дупка за Шиење Копчиња Мулти Бои За Scrapbooking $7.99 Бесплатен Превозот!1000pcs / многу 16*13mm Бебе Цртан филм Копчиња Пеперутка Форма Копчето Пластичен Прибор за Шиење Копчето За Scrapbooking $12.99 Бесплатен Превозот!1000 Pcs / многу 6mm Мини Мали Смола Копчиња Во Црвениот Круг за Шиење Копчето За Scrapbooking Embellishments $6.99 200pcs / многу 15.0 mm Деца' Дрво Копчиња Пеперутка Насликани Копчиња Со 2 Дупки За Scrapbooking Украси&Занаети $5.99 Ново! 100pcs Антички Стил Светло Кафеава 23mm Круг Дрво Копчиња за Шиење Копчето Со 9 Дупки За Scrapbooking Облека, Додатоци $7.99 3pcs / многу 4.5 cm*1yard / pc рачно изработени Износени Burlap Лента Намали За Свадба Декорација Burlap Цвет Лента Природни $7.99 300pcs / многу 12 X13mm Бисер Бели Сјајна Срцето Смола Копчиња 2 Дупки Бебе Шиење Додатоци Scrapbooking Cardmaking Embellishments $7.99200pcs Насликани Пеперутка Дрво Копчиња М aterial 100% дрво Големина Приближно : 21x29mm конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Боја на Бела Основа Со Печатени Пеперутка Модели Количество Што ќе добиете за 200pcs на овој објект во листата цена...

DEN 479.52

100pcs 10мм bling јасно смола кристал срцето flatback cabochon DIY занает декорација

Опис На ПроизводотТие се навистина кул за вашиот занаети, како роденден / празниккарта во донесувањето одлуки, свадба деко, деца подарок, шиење, scrapbooking, лакови за коса / клипови, Мобилен телефон деко, рамка embellishments др.1.Материјал : смола2.Големина : 10*10мм3.MOQ : 10 0pcs / многу4.Боја : pls се однесуваат на сликата.5.Пакување : opp вреќаAnswer : ___________________________ Note : откако ќе го поставите цел, pls ме напушти точни информации за контакт, ви благодарам.Ако имате било каков проблем, pls ме контактирате во било кое време.

DEN 72.00

500pcs 18mm Браун 4 Дупки Круг Смола Копчиња Windcheater Overcoat Одговараат на Копчето за Шиење Додатоци Scrapbooking SSY289

Бесплатен Превозот!200pcs / многу 15mm Мулти Дрвени Копчиња 4 Дупки за Шиење Бебе Фенси Копчето За Scrapbooking DIY Занаети $5.99 бесплатен Превозот!500pcs 13x15mm Симпатична Глувчето Цртан филм Копчиња 2дупка за Шиење Копчиња Мулти Бои За Scrapbooking $7.99 Бесплатен Превозот!1000pcs / многу 16*13mm Бебе Цртан филм Копчиња Пеперутка Форма Копчето Пластичен Прибор за Шиење Копчето За Scrapbooking $12.99 Бесплатен Превозот!1000 Pcs / многу 6mm Мини Мали Смола Копчиња Во Црвениот Круг за Шиење Копчето За Scrapbooking Embellishments $6.99 200pcs / многу 15.0 mm Деца' Дрво Копчиња Пеперутка Насликани Копчиња Со 2 Дупки За Scrapbooking Украси&Занаети $5.99 Ново! 100pcs Антички Стил Светло Кафеава 23mm Круг Дрво Копчиња за Шиење Копчето Со 9 Дупки За Scrapbooking Облека, Додатоци $7.99 3pcs / многу 4.5 cm*1yard / pc рачно изработени Износени Burlap Лента Намали За Свадба Декорација Burlap Цвет Лента Природни $7.99 300pcs / многу 12 X13mm Бисер Бели Сјајна Срцето Смола Копчиња 2 Дупки Бебе Шиење Додатоци Scrapbooking Cardmaking Embellishments $7.99Оваа листа е за 500 компјутери Круг Смола Копчиња Со 4 Дупки.МатеријалСмолаГолеминаПрибл за : 18mmДупка : 2,5 mm Thinkness : 2.8 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченСостојба100% Сосема НовБојаБраун ФотоКоличинаЌе добиете 500 парчиња од оваа точка во најмала рака, цена Функција Производи можат да бидат обработени на чевли и чанти и облека и играчки накит и така натаму...

DEN 815.52

300pcs 11mm Сјајна Акрилик Стакло Круг Копчиња Бебе Фенси Копчето за Шиење Додатоци За Scrapbooking Cardmaking

Бесплатен Превозот!200pcs / многу 15mm Мулти Дрвени Копчиња 4 Дупки за Шиење Бебе Фенси Копчето За Scrapbooking DIY Занаети $5.99 бесплатен Превозот!500pcs 13x15mm Симпатична Глувчето Цртан филм Копчиња 2дупка за Шиење Копчиња Мулти Бои За Scrapbooking $7.99 Бесплатен Превозот!1000pcs / многу 16*13mm Бебе Цртан филм Копчиња Пеперутка Форма Копчето Пластичен Прибор за Шиење Копчето За Scrapbooking $12.99 Бесплатен Превозот!1000 Pcs / многу 6mm Мини Мали Смола Копчиња Во Црвениот Круг за Шиење Копчето За Scrapbooking Embellishments $6.99 200pcs / многу 15.0 mm Деца' Дрво Копчиња Пеперутка Насликани Копчиња Со 2 Дупки За Scrapbooking Украси&Занаети $5.99 Ново! 100pcs Антички Стил Светло Кафеава 23mm Круг Дрво Копчиња за Шиење Копчето Со 9 Дупки За Scrapbooking Облека, Додатоци $7.99 3pcs / многу 4.5 cm*1yard / pc рачно изработени Износени Burlap Лента Намали За Свадба Декорација Burlap Цвет Лента Природни $7.99 300pcs / многу 12 X13mm Бисер Бели Сјајна Срцето Смола Копчиња 2 Дупки Бебе Шиење Додатоци Scrapbooking Cardmaking Embellishments $7.99Оваа листа е за 300 компјутери / многу 11mm Акрилик Сјајна Круг Копчиња...

DEN 287.52

Niucky копчиња 18mm - 30мм 4 дупки светло кафеава двојно во комбинација смола копчиња за шиење bontique мода грб копчиња R0201d-001

Име : Смола во комбинација Грб копчиња Материјал : Смола+ abs печ Боја : Светло кафеава ( како слика) Количеството : 48pcs / кеса Димензии : 18mm / 21mm / 25мм / 28mm / 30мм Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен1inch=40 L или 1 L =0.635 mm Предмет Бр...

DEN 463.00 508.32

50Pcs Случаен Мешани 2 Дупки Сликарство Куче Дрвени Копчиња за Шиење Scrapbooking 28x23mm

50 Pcs Случаен Мешани 2 Дупки Сликарство Куче Дрвени Копчиња за Шиење Scrapbooking 28x23mmМатеријал : дрвоГолемина на : Прибл : 28x23mmДупка големина : 1mm Дебелина : 2mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : како на сликаКоличина : 50 PcsДел Бр.HP0279Превозот Обработка на време : 1545 дена,можеби понекогаш и повеќе од 10 дена кога производот е надвор од акциите.Се надевам дека ќе може да се разбере нас...

DEN 101.00 120.00

300pcs 20mm велика БРИТАНИЈА Англија Знамиња Дрво Копчиња за Шиење 2 Дупки Круг Boutons Scrapbooking Cardmaking Предучилишно Образование ЗАНАЕТИ Копчето

Бесплатен Превозот!200pcs / многу 15mm Мулти Дрвени Копчиња 4 Дупки за Шиење Бебе Фенси Копчето За Scrapbooking DIY Занаети $5.99 бесплатен Превозот!500pcs 13x15mm Симпатична Глувчето Цртан филм Копчиња 2дупка за Шиење Копчиња Мулти Бои За Scrapbooking $7.99 Бесплатен Превозот!1000pcs / многу 16*13mm Бебе Цртан филм Копчиња Пеперутка Форма Копчето Пластичен Прибор за Шиење Копчето За Scrapbooking $12.99 Бесплатен Превозот!1000 Pcs / многу 6mm Мини Мали Смола Копчиња Во Црвениот Круг за Шиење Копчето За Scrapbooking Embellishments $6.99 200pcs / многу 15.0 mm Деца' Дрво Копчиња Пеперутка Насликани Копчиња Со 2 Дупки За Scrapbooking Украси&Занаети $5.99 Ново! 100pcs Антички Стил Светло Кафеава 23mm Круг Дрво Копчиња за Шиење Копчето Со 9 Дупки За Scrapbooking Облека, Додатоци $7.99 3pcs / многу 4.5 cm*1yard / pc рачно изработени Износени Burlap Лента Намали За Свадба Декорација Burlap Цвет Лента Природни $7.99 300pcs / многу 12 X13mm Бисер Бели Сјајна Срцето Смола Копчиња 2 Дупки Бебе Шиење Додатоци Scrapbooking Cardmaking Embellishments $7.99300 компјутери Дрвени велика БРИТАНИЈА Знаме Копчиња Многу добро се користи за scrapbooking,шиење и други DIY проекти...

DEN 623.52

9mm Занает Scrapbooking Шарени Боја Мешани 4 Дупки Дрвени Копчиња за Шиење Производи 4JA86

опис на производотБоја : МултиБојаМатеријал : дрво0.9 CM четиридупка дрвени копчиња 100 и продажба на9mm дијаметарПревозот1.пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете го со цената и други детали со нас.2.повеќето од бесплатен превозот е брод од страна на CPAM или CPAP,CPAM и CPAP не е многу брзо,тоа ќе потрае околу 1525 денови за вас.па ако ви треба брзо,ве молиме контактирајте ме.плаќате повеќе пари за да ги промените за брз брод метод сакате.3.ние само ќе брод на defaut адреса во alipay4.ние обезбедуваме CPAM,CPAP,EMS,DHL,UPSот,Fedex за брод метод5...

DEN 45.00 53.28

ТОПЛА 30PCS 16*30мм AB Teardrop Смола Flatback Мини Фацетирани Кристал 2 Дупка Копчиња К02*3

Големина : 16mm*30ммБоја : како на сликатаМатеријал : Смола (Секој блиску до стакло, но полесни) , Добро за sewning на платно, шамија, шапка (не железо, или топлина)Топло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

DEN 142.08

144pcs 22.5 mm месо тело шупливи врежан Антички сребрен ретро метални копчиња цинк легура школка копчиња не исчезнат метални копчиња трговија на големо

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! ======= Име на производ : 144pcs 22.5 mm месо тело шупливи врежан Антички сребрен ретро метални копчиња цинк легура школка копчиња не исчезнат метални копчиња трговија на големоМатеријал : Zine Легура Боја : Антички Сребрен Количина : 144pcs / многу Околу Големина : 22.5 mm(36 L) Конверзија : 1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инчен Предмет Бр...

DEN 1555.00 1727.52