• Ново
NB0002 занает Копчиња 200pcs црвено Кравица 13mm*15mm месо тело пластични шиење botoes

NB0002 занает Копчиња 200pcs црвено Кравица 13mm*15mm месо тело пластични шиење botoes

DEN 378.24
DEN 333.00 -12 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Главната Вовед
@ Големина : 13mm*15mm.
@ Објектот е продаден како мешани бои од страна на случаен избор.
@ Слики се од вистинска предмети,ве молиме обратете се на форма и боја.
Превозот
@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 7-35 работни дена до дестинацијата.
@ International Express/курир ќе потрае околу 3-7 работни дена до дестинацијата.
@ Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот од Express.
@ Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.
Плаќање
@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира.
@ Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.
По Продава Услуга
@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес.
@ Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно.
@Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

Особините

боја:
како се покаже
Големина:
13mm by 15mm
Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Бренд Име:
ZOTFEL
Обликот:
овална
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Број На Модел На:
NB0002
Пластични Тип:
Најлон
Стил:
Месо тело
Декорација:
Никој
Материјал:
Пластични
Обликот:
кравица

Купувачите избираат и

900pcs 12.5 mm Бел Круг на Боја 2-Дупка Копчиња Смола Круг Embellishments Шиење Кошула Додатоци

Бесплатен Превозот!200pcs / многу 15mm Мулти Дрвени Копчиња 4 Дупки за Шиење Бебе Фенси Копчето За Scrapbooking DIY Занаети $5.99 бесплатен Превозот!500pcs 13x15mm Симпатична Глувчето Цртан филм Копчиња 2дупка за Шиење Копчиња Мулти Бои За Scrapbooking $7.99 Бесплатен Превозот!1000pcs / многу 16*13mm Бебе Цртан филм Копчиња Пеперутка Форма Копчето Пластичен Прибор за Шиење Копчето За Scrapbooking $12.99 Бесплатен Превозот!1000 Pcs / многу 6mm Мини Мали Смола Копчиња Во Црвениот Круг за Шиење Копчето За Scrapbooking Embellishments $6.99 200pcs / многу 15.0 mm Деца' Дрво Копчиња Пеперутка Насликани Копчиња Со 2 Дупки За Scrapbooking Украси&Занаети $5.99 Ново! 100pcs Антички Стил Светло Кафеава 23mm Круг Дрво Копчиња за Шиење Копчето Со 9 Дупки За Scrapbooking Облека, Додатоци $7.99 3pcs / многу 4.5 cm*1yard / pc рачно изработени Износени Burlap Лента Намали За Свадба Декорација Burlap Цвет Лента Природни $7.99 300pcs / многу 12 X13mm Бисер Бели Сјајна Срцето Смола Копчиња 2 Дупки Бебе Шиење Додатоци Scrapbooking Cardmaking Embellishments $7.99Оваа листа е за 900 компјутери / многу 12.5 mm Бел Круг на Боја 2Дупка Копчиња Многу добро се користи за scrapbooking,шиење и други DIY проекти...

DEN 719.52

100set Метал Црна Пиштол Кука Очи Затворач Половината Extender се Шие на Шиење Прибор за Облека, Текстил /NK188

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, торба, капи, итн...

DEN 1182.00 1343.52

Врвен Квалитет 2 Дупки Декоративни Мешани Шиење Копчиња Бележник Смола Промоции Божиќ Боја 200 Компјутери 9-13mm

Врвен Квалитет 2 Дупки Декоративни Мешани Шиење Копчиња Бележник Смола Промоции Божиќ Боја 200 Компјутери 913mmСтавка Детали100% Нови, со Врвен Квалитет, Големина : 913mm Дебелина : 2mm Дупка Големина : 1.5 mm Материјал : Смола Боја : Божиќ Боја Количина : ќе добиете 200 Парчиња од овој објект во листата ценаПревозот и Предавање на Малезија Пост 835 Бизнис Денови на Светот DHL 58 Дена ЕМС 510 работни ДенаПревозот Надградба Услуга, деталите како што следува : кога вкупниот објект трошоци стигнат до 150 ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 37 работни дена за испорака

DEN 120.00 239.52

Снегулка Форма Копчиња 2 Дупки Дрвени Копчиња за Шиење Копчиња Занает Scrapbooking Прибор за Облека 4JA91

опис на производотБоја : МултиБојаМатеријал : дрво18mm боја снегулки и продажба на дрво копчиња 50Големина : 18 * 18mmПревозот1.пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете го со цената и други детали со нас.2.повеќето од бесплатен превозот е брод од страна на CPAM или CPAP,CPAM и CPAP не е многу брзо,тоа ќе потрае околу 1525 денови за вас.па ако ви треба брзо,ве молиме контактирајте ме.плаќате повеќе пари за да ги промените за брз брод метод сакате.3.ние само ќе брод на defaut адреса во alipay4.ние обезбедуваме CPAM,CPAP,EMS,DHL,UPSот,Fedex за брод метод5...

DEN 46.00 85.92

300pcs 20mm велика БРИТАНИЈА Англија Знамиња Дрво Копчиња за Шиење 2 Дупки Круг Boutons Scrapbooking Cardmaking Предучилишно Образование ЗАНАЕТИ Копчето

Бесплатен Превозот!200pcs / многу 15mm Мулти Дрвени Копчиња 4 Дупки за Шиење Бебе Фенси Копчето За Scrapbooking DIY Занаети $5.99 бесплатен Превозот!500pcs 13x15mm Симпатична Глувчето Цртан филм Копчиња 2дупка за Шиење Копчиња Мулти Бои За Scrapbooking $7.99 Бесплатен Превозот!1000pcs / многу 16*13mm Бебе Цртан филм Копчиња Пеперутка Форма Копчето Пластичен Прибор за Шиење Копчето За Scrapbooking $12.99 Бесплатен Превозот!1000 Pcs / многу 6mm Мини Мали Смола Копчиња Во Црвениот Круг за Шиење Копчето За Scrapbooking Embellishments $6.99 200pcs / многу 15.0 mm Деца' Дрво Копчиња Пеперутка Насликани Копчиња Со 2 Дупки За Scrapbooking Украси&Занаети $5.99 Ново! 100pcs Антички Стил Светло Кафеава 23mm Круг Дрво Копчиња за Шиење Копчето Со 9 Дупки За Scrapbooking Облека, Додатоци $7.99 3pcs / многу 4.5 cm*1yard / pc рачно изработени Износени Burlap Лента Намали За Свадба Декорација Burlap Цвет Лента Природни $7.99 300pcs / многу 12 X13mm Бисер Бели Сјајна Срцето Смола Копчиња 2 Дупки Бебе Шиење Додатоци Scrapbooking Cardmaking Embellishments $7.99300 компјутери Дрвени велика БРИТАНИЈА Знаме Копчиња Многу добро се користи за scrapbooking,шиење и други DIY проекти...

DEN 623.52

(80pcs/многу) 40mm Браун Дрвени Копчето Персоналните Снабдувањето Со Вашата Сопствена Порака Или Продавница Име 1.6-BG0163

Опис На Производот· Големина : Прибл : 40ММ (1.6 инчи)Боја : Кафена боја Состојба : Нова.· Ве МОЛИМЕ ЗАБЕЛЕШКА : Овие копчиња може да се разликува во бои и форми, како резултат на природни материјали.· Одлично за Облека, додатоци,Embellishments,Кроења, Капи,Чанти,Свадби, Празници, Занаети, Scarfs, Лента,Бележник занаети одлуки и други проекти!Пакет· 80pcs / opp вреќаПлаќање и ИспоракаAlipay или Western Union, TT.· Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, па ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред исплата.Исто така купувачите ќе биде responsitlbe за какви било Царински давачки или additinal такси.· БЕСПЛАТЕН превозот,тоа обично трае околу 755 дена да бидат испорачани.· Изразат Превозот,Кој обично трае околу 410 дена.Ве молиме имајте во предвид ние не профитираат од превозот,така и за комбинација на превозот и повеќе производи,ве молиме контактирајте со нас за ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ЦЕНАТА на ВКУПНИОТ ТОВАРЕН ПОЛНЕЊЕ...

DEN 921.60

60pcs/многу 15mm 4 Дупки Пиштол / Бронза за Шиење Копчиња Висок квалитет на материјали за шиење џемпер памук секојдневен облека pands

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! ======= Име на производ : 15mm 60pcs / 4 многу дупки мажите слободно копчиња јакна overcoat копчиња прибор за облека трговија на големоМатеријал : Пластични + Позлата ( Добар квалитет, Надворешна трговија последниот сингл) Боја : Мешана боја; #1 Пиштол; #2 Бронзени Количина : 60pcs / многу( 144pcs / многу,ве молиме кликнете на " 13 " ) Прибл Големина : 15mm Конверзија : 1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инчен Предмет Бр...

DEN 388.00 431.52

100pcs Пластични Копчиња Црни Сјајни месо тело Акрилик Копчето Мечка Кукла Носот Очи Копчиња DIY Рака Шиење Додатоци Копчиња

Карактеристики : Идеален за многу занает, карта во донесувањето одлуки и scrapbooking проекти Разноврсна и лесен за употреба...

DEN 228.00 321.60

Бебе копчето 100pcs 12.5 mm 2 дупки Мешана боја ласерски бебе смола кошула копчето cardigan џемпер кошула за шиење лабава копчето

======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! ======= Име на производ : 100pcs 12.5 mm Мешавина боја 2 дупки смоли дете копчето cardigan џемпер шиење додатоци лабава копчето трговија на големо Материјал : Смола Боја : Мешана боја случаен Количина : 100pcs / многу (250pcs,ве молиме кликнете на " ") Прибл Големина : 12.5 mm(20 L) Конверзија : 1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инчен Предмет Бр...

DEN 93.00 103.20

100 Компјутери Snap Fastener Брза Занитвам Копчето 10мм 12.5 mm 15mm Кожа Занает Брза Занитвам Копчето МЕТАЛ Прилепува сврзувачки елементи

100% Сосема нов и висок квалитет ве Молиме изберете Големина и Боја сакате од паѓачкото мени Материјал : Метал со Дијаметар : 3 / 8" (10мм) 1 / 2"(12.5 mm) 5 / 8"(15mm) избор Користат за : Платно, ПВЦ,мрежа покрива, tarps, тексас објект како што јакни, Фармерки, Кожени, Спортски, Чанти, кожни занает итн.Работа во DIY Совети : Овој производ се состои од четири различни делови.(Врвот,Женски тока,Машки тока и Скок.)Ако купувате 10pcs објектот ќе добиете 10pcs Врвот,10pcs Женски тока,10pcs Машки тока and10pcs Скок...

DEN 486.00 684.96

50Pcs Случаен Мешани 2 Дупки Сликарство Куче Дрвени Копчиња за Шиење Scrapbooking 28x23mm

50 Pcs Случаен Мешани 2 Дупки Сликарство Куче Дрвени Копчиња за Шиење Scrapbooking 28x23mmМатеријал : дрвоГолемина на : Прибл : 28x23mmДупка големина : 1mm Дебелина : 2mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : како на сликаКоличина : 50 PcsДел Бр.HP0279Превозот Обработка на време : 1545 дена,можеби понекогаш и повеќе од 10 дена кога производот е надвор од акциите.Се надевам дека ќе може да се разбере нас...

DEN 101.00 120.00

200pcs 2 Дупки Мешани Пеперутка Дрвени Копчиња Embellishments Одговара за Шиење Занает Scrapbooking 21x29mm DIY Копчето Летни Колекции

Бесплатен Превозот!200pcs / многу 15mm Мулти Дрвени Копчиња 4 Дупки за Шиење Бебе Фенси Копчето За Scrapbooking DIY Занаети $5.99 бесплатен Превозот!500pcs 13x15mm Симпатична Глувчето Цртан филм Копчиња 2дупка за Шиење Копчиња Мулти Бои За Scrapbooking $7.99 Бесплатен Превозот!1000pcs / многу 16*13mm Бебе Цртан филм Копчиња Пеперутка Форма Копчето Пластичен Прибор за Шиење Копчето За Scrapbooking $12.99 Бесплатен Превозот!1000 Pcs / многу 6mm Мини Мали Смола Копчиња Во Црвениот Круг за Шиење Копчето За Scrapbooking Embellishments $6.99 200pcs / многу 15.0 mm Деца' Дрво Копчиња Пеперутка Насликани Копчиња Со 2 Дупки За Scrapbooking Украси&Занаети $5.99 Ново! 100pcs Антички Стил Светло Кафеава 23mm Круг Дрво Копчиња за Шиење Копчето Со 9 Дупки За Scrapbooking Облека, Додатоци $7.99 3pcs / многу 4.5 cm*1yard / pc рачно изработени Износени Burlap Лента Намали За Свадба Декорација Burlap Цвет Лента Природни $7.99 300pcs / многу 12 X13mm Бисер Бели Сјајна Срцето Смола Копчиња 2 Дупки Бебе Шиење Додатоци Scrapbooking Cardmaking Embellishments $7.99200pcs Насликани Пеперутка Дрво Копчиња М aterial 100% дрво Големина Приближно : 21x29mm конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Боја на Бела Основа Со Печатени Пеперутка Модели Количество Што ќе добиете за 200pcs на овој објект во листата цена...

DEN 479.52

30pcs мешан Стил Деца Копчето DIY рачно изработени украсни тока цртан филм дрвени копчиња дрвени копчето за шиење

ДОЛАРИ 8.38 ДОЛАРИ 2.99 ДОЛАРИ 1.992.99 ДОЛАРИ 3.18 ДОЛАРИ 2.152.99 ДОЛАРИ 3.68 ДОЛАРИ3.99 2.99 ДОЛАРИ 3.99 Главниот Вовед Мешани случајно од акциите бои...

DEN 124.00 191.52

ТОПЛА 30PCS 16*30мм AB Teardrop Смола Flatback Мини Фацетирани Кристал 2 Дупка Копчиња К02*3

Големина : 16mm*30ммБоја : како на сликатаМатеријал : Смола (Секој блиску до стакло, но полесни) , Добро за sewning на платно, шамија, шапка (не железо, или топлина)Топло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

DEN 142.08

50 компјутери 25мм 2-Дупки Цртан филм Брада Копчето DIY Кружни Дрвени Копчиња Ласерски Означување на Дрво Копчето Прибор за Облека

Боја : Како на сликата прикажани Материјал : Дрвени Големина : Прибл 25мм во дијаметар секоја Дупка : 2 дупки Пакет се вклучени : 50 компјутери / многу Карактеристики : ЕкоПријателски, Нов и висок квалитет...

DEN 108.00 196.80

50PCS 17MM Бронза на ѕвонење ЅВЕЗДА новиот дизајн на метални фармерки копчето бренд круг копчиња облека додаток MJB-264

Материјал : МЕТАЛГолемина : Како На СликатаБоја : Како На СликатаКоличина : 50 компјутериТочка Бр.Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет.Можете да платите директно во alibaba од Зачувам или други четири опции за исплата, како што следува : Western union, Moneygram, или Банкарски трансфер.1...

DEN 95.52